Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Коцемир іде? Хто займе губернаторське крісло?
 • Як голосували депутати за продаж «серця» Вінниці?
 • Завдяки публікації в «33-му каналі» виявлена банда вбивць
 • Чому повісився тульчинський суддя?
 • Алла Пугачова: з Вінниці на 55-річчя
 • На 3000 доларів шахрай «кинув» валютницю
 • Пенсіонера, що «розважався» з інтернатівськими дівчатами, вбила одна із них
 • Подарунок від Валентини Гагаріної отримала вінничанка
 • Маршрутники розпочали голодування в наметах?
 • Вінничанин з обрізом грабував київські фірми

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ОЛЕНА


  ОЛЕКСАНДР

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  ЗАВДЯКИ ПУБЛІКАЦІЇ У «33-МУ КАНАЛІ» ЗАТРИМАНА БАНДА, ЯКА ПОЛЮВАЛА НА КВАРТИРИ САМОТНІХ ЛЮДЕЙ. На її рахунку чотири вбивства одиноких людей, квартири яких 6 злочинців, серед них – майор та 40-річна вінничанка, через підроблені документи вже продали. Вбита і Клара Александрова

  Читайте у №15 вiд 7 квітня 2004 р.

 • У ці передсвяткові дні хочеться висповідатися перед тобою, мій головний суддя, шановний читачу газети «33 канал», добрий, людяний, чесний…

 • З початку Вербної неділі Вінницю політичну накрила чергова хвиля розмов про скору зміну губернатора Вінниччини і перехід Віктора Коцемира на роботу в Кабмін. Кажуть, що все це стане реальністю вже після 11 квітня.

 • 6 квітня вінницькі маршрутники після невдалих переговорів у понеділок із губернатором Віктором Коцемиром та його заступником Валерієм Коровієм встановили перед міськвиконкомом 7 наметів та почали збір підписів за відставку міської влади Вінниці.

 • Справжнісінькі баталії розгорілися на останній сесії Вінницької міськради навколо питання приватизації площі перед Центральним універмагом. Цілком закономірно, адже вінничани називають її «серцем» міста.

 • 20-та сесія, яку всі так чекали і навколо якої розгорілись такі політичні пристрасті, відбулась. За два останніх дні березня по 84 питаннях виговорились всі, хто хотів, неугодний частині депутатів секретар ради Віктор Козак буденно прозвітував про виконання плану робіт, а його опоненти не вимагали негайної відставки. Чому все так «мирно» закінчилось? І чи закінчилось взагалі, бо після завершення резонансної дводенної сесії частина депутатського корпусу пригощалась в одному ресторані, а решта, в свою чергу, радилась в іншому місці щодо скликання позачергової сесії персонально по Козаку. Переваривши результати словесних сутичок у залі засідань і кулінарні шедеври кухарів, опоненти коротко прокоментували ситуацію в міській владі.

 • У понеділок Валерій Григорович Гудима вийшов на роботу у Тульчинський суд, як це робив уже півроку. З обіду на роботу він не вийшов, але ніхто з колег на сполох не бив. Мало чого могло статися. Другого дня суддя знову не прийшов. Тоді вирішили, що він захворів. Втім, коли з Вінниці подзвонила його дружина (вона з дитиною мешкає в області) і поцікавилася, де знайти чоловіка, до будинку, котрий наймав Валерій Григорович, одразу ж направили машину.

 • Це про її загадкове зникнення повідомили нам знайомі Александрової. І написали ми про це у січні, розмістивши фото. Вже після публікації УБОЗ взяв справу на контроль. Але до цього друзі пенсіонерки з тією ж інформацією більше місяця оббивали міліцейські пороги. А їм говорили, що з документами про продаж квартири все нормально і вони піднімають непотрібний поголос! Вже тепер слідчі дізнались, що у розробці банди були нові жертви. Але після статті у газеті бандити з вбивствами вирішили зачекати. Небайдужість цих людей та принциповість журналістів врятували, може, і ваше життя!

 • Конфуцій тисячі років тому підмітив якість душі ницої і убогої, яка в прахові своєї нікчемності не здатна піднятися вище власного тіла. Його слова і сьогодні не втратили глибини і змісту. «Що людяного залишилося в тобі, людино?» – запитує Конфуцій кожного з нас і понині.

 • За наказом Ямпільського міського керівництва, при потуранні Ямпільського районного начальства, сьогодні вранці насильно було виселено з Ямпільського будинку престарілих останню 92-річну важкохвору бабцю-інваліда. Будинок престарілих опустів.

 • Податківці подякували УГК «Nemiroff» за сумлінну та своєчасну сплату податків в листі, надісланому на адресу заводу 31 березня. І це зрозуміло, адже у першому кварталі 2004 року названа українська горілчана компанія перерахувала в бюджет 82229,5 тис. грн. Зокрема в березні сума податків склала 63174,4 тис. грн.

 • Вона була така ж коротка, як і 28 років тому — коли 27-річна Алла Пугачова ступила в цей зал.

 • У Погребищенському районі похований відомий дипломат Російської імперії та стоїть перший у світі пам'ятник підводникам. Про це не знали навіть в Асоціації підводників

 • На це ніхто не звертав уваги, поки вінничанка Ольга Ловцова не почала оформляти документи по спадщині. Нотаріус оформила спадщину згідно з новою нумерацією, яка фактично мала б діяти ще з 1987 року. Та вийшло, що будинком Ольги Леонідівни став не її власний, а сусідів.

 • Асамблея дiлових кiл України нагородила товарно-промислову фiрму «АВС-Цитрус» знаком якостi «Вища проба». Президiя науково-експертної ради нацiональної iмiджевої програми «Лiдери ХХI столiття» рекомендувала пiдприємство, яке випускає мiнеральну воду «Аква Вiта плюс», до нагороди мiжнародним призом «Європейська якiсть». Символiчну золоту статуетку «Вищої проби» вручив директору «АВС-Цитрус» Василю Откидачу заступник мiнiстра економiки України.

 • «Цукровим Донбасом» сьогодні лихоманить як ніколи. «33-й канал» вже писав про ситуацію на Моївському цукрозаводі. Там робітники, боячись, що підприємство можуть порізати на металобрухт, як це вже сталося із 5 аналогічними підприємствами області, виставили довкола нього цілодобові пікети. В Удичі Теплицького району ситуація не менш тривожна.

 • Цей будинок у Тульчині по вулиці 50-річчя Перемоги зовні схожий на інші. Охайний та побілений, з білими підкрохмаленими фіранками на вікнах, з упорядкованим подвір’ям. Та, за ворітьми відбувалися жахливі речі. Мешкав там досить заможний пенсіонер, колишній військовий, з хорошою пенсією, не обтяжений дітьми чи родиною. Григорій Якович, 1926 року народження, незважаючи на свій літній вік, був ще при гарному здоров’ї.

 • На базі Калинівської ЗОШ №2 (Вінницька обл.) буде діяти лабораторія Інституту психології ім.Г.С.Костюка Академії педнаук України.

 • Вчительку російської мови і літератури Любов Василівну Шуліченко добре пам’ятають випускники 9-ї школи і педагогічного училища. Школа – це її покликання, в цьому «радісному пеклі» вона працювала сорок років. Але є у житті Любові Василівни особливі спогади, пов’язані з Всесвітнім днем авіації і космонавтики.

 • Перед тим, як провернути оборудку, невідомий домовився про оренду одного з приміщень на території Центрального колгоспного ринку. Всі необхідні документи вони з власником приміщення мали оформити пізніше, а поки що майбутньому орендарю знадобилися ключі. Мовляв, аби почати там ремонт. Власник віддав ключі, для себе він не бачив у цьому ніякої каверзи.

 • В той день, коли ровесники семирічного Олексія крокували із новенькими портфелями в перший клас, він з ранку до ночі разом з матір’ю працював на сміттєзвалищі. Потрібно було допомагати мамі збирати плівку, картон, метал...

 • На Вінниччині стартував регіональний конкурс «Підприємство року». Його організатором є Вінницька регіональна рада громадських організацій підприємців та Центр підтримки малого бізнесу. Саме завдяки цьому конкурсу будуть визначатися найкращі підприємства області. Конкурс оголошений у восьми номінаціях: «Компанія-лідер», «Дебют» — визначатиме підприємства віком до 3 років, «Стабільність» — підприємства, які працюють понад 5 років, «Відродження» (номінація за відродження підприємства та надання нового йому імпульсу успішного розвитку), «Інновації» (в галузі новітніх технологій), «Якість», «Кращий роботодавець» та «Благодійність».

 • Зловмисник діяв хитро і обережно і готувався до своїх кримінальних операцій заздалегідь. Підшукував по газеті «Авізо» пропозицію, яка б стосувалася комп’ютерів, мобільних телефонів або ж шуб — такий у нього був, бачте, «виробничий профіль». Потім телефонував на обране підприємство і замовляв, скажімо, комп’ютер. Вибирав дорогий, аби зацікавити майбутню жертву. Потім, прихопивши своє незамінне знаряддя праці — начищений до дзеркального блиску обріз мисливської рушниці та дев’ять набоїв до нього, — здійснював гастрольний виїзд до Києва. Перед нальотом завжди проводив розвідку — сховавши заряджену зброю під пальто, приходив до офісу обраної фірми, починав роздивлятися своє замовлення, критикував, торгувався — коротше, замилював господарям очі, а сам тим часом уважно вивчав приміщення, шукав запасні шляхи виходу.

 • «Шановна редакцiє! Я постiйна читачка газети «33 канал» i поважаю ваших журналiстiв за правдиве вiдображення нашого «демократичного» життя. Ваша газета вибрала важку працю, а, можливо, i ризиковану. Уклiн вам за це.

 • «Здравствуйте, уважаемая редакция! Написать мне вам заставили страшные события, которые приключились в нашем городке.

 • «Доброго дня вам, дорогі земляки-подоляни! Через улюблену газету хочу поговорити з вами і висловити деякі міркування стосовно подальшого існування нашого міста. Я в ньому народилась, в ньому виросла, постаріла. Пам’ятаю дитиною, як воно палало у вогні під час війни з фашистами, яке було зруйноване після цієї війни, як поступово загоїло рани та відбудувалось. А яке воно було прекрасне в дні моєї молодості! Ми, молодь, любили гуляти містом, милуватись ним в будь-яку пору року. Головне, ніхто не боявся, що, йдучи по тротуару, ризикуєш потрапити під машину, що в дворі тебе покусають собаки, а, йдучи по базару — зламаєш ноги, бо намерзлі і обсковзані айсберги хвилями стирчать і не можеш ступити кроку. А сміття кругом! Смітників! Хіба є більше десь? Я кажу, що народилась і живу до старості у Вінниці. Була і в інших містах колишнього Союзу і України, але моя Вінниця, моє таке дороге серцю місто, мушу визнати, найнеохайніше.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница