Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
Анонс
 • «Затаившийся гад не выходит на парад»— написано у листівці, підкинутій А. Вороні
 • Чого вінницькі бойовики були на виборах у Мукачево
 • Брат вінницького бізнесмена програв у карти астрономічну суму?
 • 5 чиновників мерії звинувачуються у корупції
 • Батько підлив 2-місячному сину ртуть...
 • Мер назвав депутатів злочинцями
 • Леонід Ткач виніс з пожежі немовля
 • «Чорні маклери» атакують вінничан
 • В’єтнамця вбили у Турбові
 • Благодатний Вогонь не обпік вінничанина

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  АННА


  ЯРОСЛАВ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  
  аборт, мини аборт, контрацепция,
  Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
  Архив
  д а й д ж е с т а

  Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
  

  21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
  Тел. +380 432 515-226

  E-mail: chanel33@vinnitsa.com


  Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

  Виходить українською та російською мовами


  Редколегія:

  Анатолій Жучинський - головний редактор

  Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

  Роман Ковальський - заступник гол. редактора

  При передруку посилання на
  «33 канал» обов’язкове.

  Designed by
  Paul Lebedev, 2000-2003.
  = Best view in IE -
  800x600 =

  ВІДКРИЛИ НОВИЙ ЗАВОД «NEMIROFF», АНАЛОГІВ ЙОМУ НЕМАЄ В ЄВРОПІ. А зарплата? Цілком пристойна, вона влаштувала навіть громадянина Ізраїлю, який приїхав погостювати до родичів і залишився працювати охоронцем на заводі

  Читайте у №17 вiд 21 квітня 2004 р.

 • Весь минулий тиждень Вінниця готувалась вже до шостого можливого приїзду прем’єр-міністра Віктора Януковича. Але ні в суботу, 17-го, ні у вівторок, 20-го, літак голови уряду в Гавришівці не сів. Чиновники зітхнули з полегшенням, губернатора Вінниччини не поміняли, лише екстрено позаліплювали вибоїни на дорогах, пофарбували бордюри та дерева, навели порядок на газонах... І наметове містечко маршрутників перед мерією встояло. На цей раз — пронесло!

 • З великими вибаченнями ми наводимо цю цитату, аби читачі знали, як величають куплених журналістів і таких же депутатів їхні ж господарі.

 • Проблема продажу площі перед Вінницьким універмагом знайшла своє несподіване продовження 12 квітня на дні народження відомого бізнесмена та депутата Юрія Коробкіна.

 • Все місто обговорює останні новини щодо ситуації, яка склалася навколо одного дуже впливового бізнесмена, відомого в певних колах як Кошельок. Кажуть, що великі неприємності пов’язані із його братом, який саме на Вінниччині заправляє його бізнесом.

 • Саме їх читачі «33 каналу» у конкурсі на диплом «Народної довіри» визнали «Людьми року». Цю тему ще тоді взяла під особливий контроль наша газета. Після цього крига байдужості до потерпілих рушила. Верховна Рада розглянула питання про надання їм статусу «потерпілих від терактів». Із задоволенням ми повідомляємо ще одну приємну новину.

 • Це вбивство сталося у лютому 1997 року біля села Дубрівка Хмільницького району. Вранці 14 лютого 9-річна Інна пішла до школи у сусіднє село. Туди вона не дійшла. Ввечері, коли дівчинка не з'явилася додому, батьки забили тривогу. Коли дізналися, що Інна не була у школі, зрозуміли — сталося лихо.

 • Зовсім «не простые движения» щодо першотравневої демонтрації розпочались ще за два тижні до Дня солідарності трудящих. 14 квітня під дверима службового кабінету заступник мера Анатолій Ворона знайшов листівку, явно провокаційного характеру — із закликами вийти 1 Травня на альтернативну демонстрацію.

 • Акти про наявність фактів корупційних дій у службовій діяльності 5 чиновників Вінницького міськвиконкому, в тому числі й одного заступника міського голови Вінниці, складені в квітні співробітниками СБУ Вінницької області після перевірки раніше укладених договорів та представлених документів. Кажуть, що аж з Києва дано «зелену вулицю» правоохоронним органам в питанні очищення влади від спазмів хабарництва і «відкатів», а прізвища «застуканих корупціонерів» зараз на слуху у всієї Вінниці.

 • Розлучившись з дружиною, він залишив її і 2-місячну дитину у однокімнатній «малосімейці». А щоб помститися дружині, навмисно розлив ртуть у кімнаті. Про те, що цими самими випаровуваннями дихає не тільки вона, але й новонароджений син, він не замислився.

 • Про те, що у Мукачевому — полігон, де відпрацьовують майбутні президентські вибори, визнали навіть міжнародні спостерігачі. А голова «мукачевської» комісії ВР Юрій Оробець визнав, що «у порівнянні з Мукачевим сицилійська мафія відпочиває», бо, за його словами, там «свою брудну справу роблять 30 українських та російських політтехнологів».

 • 17 квiтня вiдбулось вiдкриття нового заводу. «Це пiдприємство майбутнього, ХХI i навiть ХХII столiть!» — такою була спiльна думка всiх учасникiв вiдкриття. А їх прибуло немало — в церемонiї взяли участь близько 400 запрошених iз 25 країн — США, Росiї, Китаю, Грецiї, Туреччини, Угорщини, Польщi, країн Балтiї та СНД...

 • Правда, не погодилися стерпіти це більше третини депутатів, які і змусили мера скликати позачергову сесію.

 • Їй всього 18 років. Але дівчині довелося зробити у своєму житті серйозний вибір. І не один. Бо це вже була не тільки її доля.

 • 21 випадок незаконного нарахування зарплати виявили ревізори КРУ у Вінницькій області при проведенні перевірки Тиврівського РТМО. Зайвих 2206 гривень було виплачено працівникам лікарні, а з них 1325 гривень — головному лікарю та його заступникам.

 • У 2002 році ім'я вінничанина Івана Мараховського справді претендувало бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. 40-річний чоловік із заробітків у Португалії додому повернувся... велосипедом — португальською «біциклєтою». В день він долав понад 200 кілометрів. Ми свого часу писали про це.

 • 13 квітня стало дійсно нещасливим для мешканців житлового будинку села Зарванці Вінницької області. Там сталася пожежа. Коли приїхали оперативні служби, вогонь охопив не тільки квартиру, а й два балкони на першому та другому поверхах триповерхівки. Існувала реальна загроза, що полум'я перекинеться і на сусідні квартири.

 • Пристрасті навколо партійної приналежності розгортаються напередодні виборів Президента України, якого будуть обирати за новим законом. А от чи враховані в ньому інтереси простих громадян? Саме це стало темою обговорення журналістами нового Закону «Про вибори Президента».

 • У позаминулому номері нашої газети було опубліковано матеріал «Завдяки публікації у «33-му каналі» затримана банда, яка полювала на квартири самотніх людей». 6 злочинців, серед яких майор та 40-річна жінка, підробляли документи купівлі-продажу квартир своїх потенційних жертв, житло продавали, а людей... вбивали.

 • Цього року він з’явився через 5 хвилин. В минулому — через 15. А раніше — не з’являвся більше 3-х годин.

 • Пізно ввечері 11 квітня автомобіль «Жигулі», що їхав з Тростянця на Бершадь, врізався у тополю, котра самотньо росла при дорозі.

 • Стільки тепер отримуватиме за народження дитини породілля. Раніше ця сума складала 365 грн. Верховна Рада збільшила розмір допомоги при народженні дитини — зараз вона повинна бути не менше подвійного розміру прожиткового мінімуму, який встановлений у розмірі 342 гривні.

 • З часом частина навчальних закладів України, в першу чергу — приватних, стане банкрутами. Такі прогнози міністра освіти і науки Василя Кременя. За його словами, в Україні зменшується кількість випускників середньої школи. Цього року вперше виникла загроза, що першокласників буде менше 400 тисяч. Раніше в перший клас набирали по 700 тисяч дітей — це менше, ніж у вищі навчальні заклади поступило першокурсників.

 • Події минулого тижня на автовокзалі могли бути генеральною репетицією перед чимось більш серйозним. Туди, як відомо, підклали муляж — копію бомби, яку знаходили в «маршрутках». Отже, виключати можливість скоєння терористичних актів не можна. Може, саме тому і були організовані ці навчання.

 • Наша газета вже писала, що на Великдень на кладовищі села Привітне невідомі учинили погром. Було знищено близько 26 надгробних плит та хрестів. Одразу селом пішли розмови, що до цього причетні сатаністи, які обрали найбільше християнське свято, аби знущатися над могилами.

 • Вбивство громадянина В’єтнаму сталося у Турбові Липовецького району. До нашої країни 35-річний Чан Лі Ван приїхав 13 років тому. Отримав посвідку на проживання. На Україні він займався бізнесом. Один час працював у київському ресторані, потім у фотостудії.

 • Днями в Ямполі порушено незвичайну кримінальну справу. В ній стверджується, що син колишнього слідчого райвідділу міліції Ш. згвалтував, та ще й неприродним способом, рідну племінницю одного із колишніх керівників УМВС у Вінницькій області – генерала міліції Г. Зараз, до речі, цей генерал обіймає посаду керівника УМВС однієї із південних областей України.

 • Про те, що ЗАТ «Вінницький універмаг» має намір приватизувати ділянку, яка прилягає до його споруди, у Вінниці чули, мабуть, усі. Як і про те, що цю землю, так звану Фонтанну площу, універмаг планує реконструювати. Але що і як саме має змінитись? Чи залишиться вона доступним для усіх вінничан улюбленим місцем відпочинку? Версій і чуток з цього приводу існує чимало. А що ж відбувається насправді? На запитання, які найчастіше ставлять вінничани, відповідає голова правління ЗАТ «Вінницький універмаг» Микола Форманюк.

 • «Їду я одного осіннього дня з району веломашиною і бачу дику, страшну картину: на полі між Зозовом та Славною два хлопчики років 13-ти закопують живцем собаку. У готову заздалегідь яму вони запихають молодого ще собаку і засипають землею. Собака виривається з-під товщі свіжої землі. А парубчаки, тримаючи його за мотузку, знову і знову стараються засипати...

 • «Уважаемая Людмила Швец! Я полностью согласна с тем, что наш народ не уважает ни себя, ни труд дворников, загрязняют улицы, подъезды, плюют на площадках. А курение в общественных местах — разве мало вреда от этого?! Жаль, что наши власти не ведут борьбу с этим злом. Вот кого надо штрафовать и привлекать!

 • «Шановна редакціє, дозвольте звернутися до вас у зв’язку з статтею «Чому військовий суддя Олег Ткачук судився з міською лікарнею?»

 • «Багаті наші українські землі чорноземом. У Другу світову війну її вагонами вивозили до Німеччини. За останні роки на хлібному ринку великий дефіцит на хліб, ціни на нього «кусаються».

 • 19-річний вінничанин Максим Третяк, який виступає в любительській боксерській ваговій категорії до 54 кілограмів, вийшов у фінал ліцензійного турніру у місті Пловдиві і здобув ліцензію на виступ у олімпійському турнірі в Афінах-2004.

 • Його виявили працівники санепідстанції при перевірці якості молока, яке привозять з районів області. Заражене молоко завезли з сіл Калинівського та Вінницького районів. Це пов’язують з тим, що саме зараз, у весняний період, йде масовий отел телят, тому деякі корови хворіють на мастит.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница