Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
Анонс
 • Чийого хабара в 500000 «унсовці» спалили перед мерією
 • Президент зацікавився «чорними маклерами» Вінниці
 • Під колесами вантажівки загинув керуючий митниці, 2 студентки та лісничий
 • Ведучому «Галопом по європах» у Вінниці ледь не відкусили носа
 • Знайшли записку зниклих студентів-медиків
 • У пожежі горіли... лебедині гнізда з пташенятами
 • Чому мітингували та пікетували адміністрацію барчани
 • У кого з вінничан найбільше радянських мідяків
 • Чому подружжя вінничан пікетуватиме Генпрокуратуру?
 • Чоловік приніс в міліцію... міну
 • 9000 вінничан відмовились від коду, вважаючи це зомбуванням

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ОЛЕНА


  АНДРІЙ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  
  аборт, мини аборт, контрацепция,
  Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
  Архив
  д а й д ж е с т а

  Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
  

  21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
  Тел. +380 432 515-226

  E-mail: chanel33@vinnitsa.com


  Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

  Виходить українською та російською мовами


  Редколегія:

  Анатолій Жучинський - головний редактор

  Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

  Роман Ковальський - заступник гол. редактора

  При передруку посилання на
  «33 канал» обов’язкове.

  Designed by
  Paul Lebedev, 2000-2003.
  = Best view in IE -
  800x600 =

  CТУДЕНТИ-МЕДИКИ – СЕРЕД 6 ЗНИКЛИХ НА КАВКАЗІ АЛЬПІНІСТІВ

  Читайте у №18 вiд 28 квітня 2004 р.

 • Нічим іншим, як політичним фарсом, було названо маршрутниками «Спалення спокусливого Хабара» представниками УНА-УНСО стосовно акції протесту перевізників.

 • Ми вже повідомляли, що місяць тому було розкрите жахливе вбивство самотньої пенсіонерки Клари Александрової. Вона зникла напередодні Нового року. За однією із версій, виїхала у Росію. А генеральне доручення на продаж квартири залишила зовсім незнайомій жінці.

 • Минулий тиждень на Вінниччині відзначився великою кількістю дорожньо-транспортних пригод. За попередніми даними, за 6 діб загинуло 10 осіб, ще кілька осіб у важкому стані перебуває у лікарнях області.

 • Три тижні несли до універсаму «Вишенський» вже майже антикварні радянські мідяки всі, хто хотів прикласти копійчину до унікального пам’ятника «Скорбота за втраченими заощадженнями» і виграти телевізор «Самсунг». І якщо спершу «серпасто-молоткасті» монети несли десятками, сотнями і кілограмами, то у фіналі акції, яка прославила Вінницю вже на весь СНД, колишні гроші везли на таксі буквально мішками! В результаті всього вінничани позносили на пам’ятник близько 350 кг монет, а переможців вітав натовп минулої суботи на східцях «Вишенського».

 • Кiлька цитат з документа «Основные технические решения электросталеплавильного цеха (ЭСПЦ) в г. Бар. ДТ 343214»: « ... К установке предусматривается оборудование, ранее находившееся в эксплуатации и демонтированное на одном из металлургических заводов на юге Италии. В результате производственной деятельности ЭСПЦ в г. Бар будут образовываться следующие отходы: электросталеплавильный шлак 188 т/день; отходы огнеупоров 8 т/день; окалина 10 т/день; пыль газоочистки 23 т/день; мусор 1,4 т в день. Ежесуточно из р. Ров будет выкачиваться 2400 м3 воды».

 • Дві путівки у Єгипет вже виграли вінничани, а зйомки телешоу в нашому місті відбудуться через 3 тижні

 • Жахливу картину спостерігали мешканці села Северинівки, що у Тростянецькому районі, на вихідні. Невідомі підпалили очерет уздовж берегів великого ставка, аби розчистити його від рослин. У пожежі згоріли гнізда лебедів. Кілька пар граціозних птахів кружляли над полум’ям та голосно кричали...

 • Цей трагічний день завжди об’єднуватиме всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

 • В місті почали говорити, що це несправедливо і гроші мають отримати усі 30 потерпілих внаслідок терактів у «маршрутках». Однак ініціативна група виступає проти цього.

 • Пам’ятаєте радянську кінокомедію про те, як два смішних браконьєри рибу на ставку динамітом глушили? Підпалив один з них бікфордів шнур, розмахнувся і закинув аж на середину водоймища зв’язку динамітових шашок. І тут несподівано навчений все приносити хазяїну цуцик – плиг у воду і поплив за тією вибухівкою... Пригадуєте, як він біг за ними, тримаючи в зубах той динаміт, а вони, перелякані на смерть, тікали від нього? Радянські кінотеатри при цьому епізоді аж тріщали від глядацького сміху.

 • Рятувальники з Вінниці не привезли втішної звістки. Нещодавно Україну облетіла звістка про те, що у горах Північного Кавказу зникло 6 українських альпіністів. Серед них було двоє вінничан - Віталій Сидорук та Олексій Чередниченко. Рятувальники з Вінниці, які вирушили на пошуки зниклих, уже повернулися додому. На жаль, вони не привезли втішної звістки.

 • У Котюженцях Калинівського району ефективного власника шукали довго.

 • Останнім часом працівникам СБУ у Вінницькій області додалося роботи. Вінничани, які виїжджають за кордон на роботу, у документах вказують, що не обізнані з державною таємницею. Вони побоюються, що факт їхньої обізнаності може стати перешкодою для їхньої поїздки. Яких тільки шляхів не шукають майбутні заробітчани!

 • Новий Сімейний кодекс набрав чинності з 1 січня 2004р. Згідно із ст.165 звернення до суду з проханням позбавити батьківських прав має право один із батьків, опікун, піклувальник, особа в сім’ї, де проживає дитина, заклад охорони здоров’я або навчальний заклад, де перебуває дитина, органи опіки, піклування, прокуратура та сама дитина, яка досягла віку 14 років.

 • Що залишається робити людині, коли розчарувалася у пошуках справедливості на рідних теренах? «Іти в Європу», — вирішило подружжя Бегусів із Вінниці, і на захист своїх конституційних прав звернулося до Страсбурзького суду.

 • Територіальна громада села Кам’яногірка Жмеринського району Вінницької області має намір звернутися до Верховної Ради України з проханням сприяти якнайшвидшому запуску нафтопроводу «Одеса-Броди».

 • Стільки коштувала сільському бюджетові артезіанська свердловина, котра через водогін постачає воду до будинків. Геологічні особливості місцевості не дозволяють копати криниці, тому вирішили дістатися більш як на 100 метрів вглиб землі. Знайшли воду, пробурили свердловину, поставили башту, і здавалося б, про проблеми питної води, принаймні, у цьому житті, можна забути. Натомість, найцікавіше лише розпочиналося. Вода виявилася непридатною для вживання — технічною. Вміст заліза у ній перевищує допустимі норми в декілька разів.

 • «Нас може і не стати, але залишимо по собі пам'ять, легенду для нових борців». Ці слова належать Якову Гальчевському — повстанському отаману Орлу, нашому славному земляку, уродженцю с. Гута-Літинська (нині с. Малинівка Літинського району). Це його, колишнього народного вчителя, штабс-капітана царської армії, у 1922 році Симон Петлюра призначив командуючим повстанського руху усього Правобережжя України, присвоївши звання полковника.

 • Ми сваримо дівчинку за те, що вона рано починає статеве життя. Але ми не пояснюємо їй, на яку небезпеку вона наражає усі свої майбутні покоління – дітей, онуків, правнуків. Ми розказуємо їй про венеричні хвороби, про ТОРЧ-інфекції, про небажану вагітність, але ми не говоримо, що її яйцеклітини мають генетичну пам’ять. Про це наша сьогоднішня розмова з Наталею Антонюк, дитячим гінекологом Центру планування сім’ї.

 • «Українці – горда нація, їм до лампи радіація…» Так своєрідно у 86-му народ відреагував на аварію на Чорнобильській АЕС. Втім, сьогодні навіть потішні анекдоти про чорнобильські яблука для тещі здебільшого сприймаються як чорний гумор — страхітливі наслідки «мирного атома» принесли горе майже у кожну родину. Адже переважна більшість ліквідаторів вже колихають сон у сирій землі, а тих, хто залишився живим – обсіли хвороби. Та й підростаюче покоління несе важкий чорнобильський хрест.

 • На обліку місцевого центру зайнятості 5545 осіб. По області число осіб, які мають статус офіційно зареєстрованих безробітних, сягає 39861. Молодих людей віком до 28 років – 3204.

 • Суперечки навколо присвоєння ідентифікаційних кодів тривають з 97-го, відколи це нововведення прописалося в Україні. Одні сприйняли його як намір влади «пронумерувати людей», дехто намагався вишукати у тих циферках «число звіра», інші ж взагалі категорично заявляють, що код позбавляє людину свободи. Найбільше нарікань з цього приводу від віруючих. Тільки близько 500 мешканців Вінниці через суд вже оскаржили «добровільно-примусове» рішення податкової про присвоєння їм ідентифікаційного номера (ІН). Ще стільки ж позовних заяв зараз розглядається у судах.

 • Петро Хомич Овод — місцевий дивак та винахідник. Потяг до всього нового він відчуває ще з дитинства. Будь-яку нову ідею він обов'язково втілює в життя.

 • Олександр Т. роботу свою любив до самозабуття. Однак рано чи пізно, але настав час іти у відставку.

 • Скоро буде завершена виплата компенсаційних грошей колишнім остарбайтерам. На жаль, згідно з законодавством, у реєстр виплат не потрапили українські військовополонені.

 • Не від доброго життя мільйони українців шукають кращої долі за кордоном. Трудова міграція набула масового, всеукраїнського масштабу, і навколо цього явища утворилась ціла інфраструктура. Щотижня сотні «бусів» прямують з України в Італію, Іспанію, Португалію, інші країни, повертаються назад... Везуть людей, листи, передачі. А недавно вінницький автобус привіз із Італії незвичний вантаж — дитячі іграшки.

 • Сергія Чернявського, який планує представляти Вінниччину на Олімпіаді-2004 в групових трекових велогонках, прооперовано в Німеччині після отримання важкої травми руки під час повернення із змагань у Англії.

 • «В цьому листі хочу розповісти про нашого сільського голову. А приводом для цього стала сходка села, яка відбулася 25 лютого цього року. Зібрав голова людей, щоб прозвітувати про свою роботу, фельдшерських пунктів, закладів культури. Але чомусь у так званому його виступі ніхто з присутніх так і не почув нічого конкретного про його роботу та вищезгаданих установ.

 • «На Пасху мы с женой были в с. Медведка Винницкого р-на на даче.

 • «Доброго дня, шановна редакціє газети «33-й канал»! Знайомство з Вашою газетою відбулося випадково. Купивши в кіоску газету і перечитавши її, я зрозуміла, що це моя газета і її я хочу прочитувати щотижня. Цікаві і різноманітні статті, і життєві ситуації. Дійсно ця газета дуже потрібна людям. Все без прикрас — і будні, і свята. Саме та правда, якої нам зараз так не вистачає. Дуже багато є видань і в них різної інформації, але, читаючи їх, відчуваєш, що все не те — не від серця, не від душі.

 • «Багаті наші українські землі чорноземом. У Другу світову війну її вагонами вивозили до Німеччини. За останні роки на хлібному ринку великий дефіцит на хліб, ціни на нього «кусаються».

 • 19-річний вінничанин Максим Третяк, який виступає в любительській боксерській ваговій категорії до 54 кілограмів, вийшов у фінал ліцензійного турніру у місті Пловдиві і здобув ліцензію на виступ у олімпійському турнірі в Афінах-2004.

 • Його виявили працівники санепідстанції при перевірці якості молока, яке привозять з районів області. Заражене молоко завезли з сіл Калинівського та Вінницького районів. Це пов’язують з тим, що саме зараз, у весняний період, йде масовий отел телят, тому деякі корови хворіють на мастит.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница