Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
Молодіжна газета Вінниччини
Анонс
 • Губернатор шукає гроші, вкрадені із бюджету
 • Барчани хочуть відкликати свого нардепа Майстришина
 • Хто з депутатів отримає премію «Золотий лікоть»?
 • Віктор Козак подає в суд на Миколу Чорного
 • В Дзигівці стрілятимуть в тих, хто проти нового голови?
 • Тростинний чи буряковий сироп арештували в Кирнасівці?
 • Хто розікрав Вінницьку область?
 • Україна — лідер з покупок найдорожчих авто
 • Один казан — із золотом, другий — із сріблом, в третьому — корали...
 • «Грош» визначив переможців акції «Успішна сім’я»
 • Дружина Зануссі — з роду п’ятничанських графів Грохольських
 • І знову Крістіна Орбакайте готується до шлюбу?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  Софія


  Ваня

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  
  аборт, мини аборт, контрацепция,
  Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
  Архив
  д а й д ж е с т а

  Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
  

  21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
  Тел. +380 432 515-226

  E-mail: chanel33@vinnitsa.com


  Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

  Виходить українською та російською мовами


  Редколегія:

  Анатолій Жучинський - головний редактор

  Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

  Роман Ковальський - заступник гол. редактора

  При передруку посилання на
  «33 канал» обов’язкове.

  Designed by
  Paul Lebedev, 2000-2003.
  = Best view in IE -
  800x600 =

  ХТО З'ЇВ ВІННИЦЬКИЙ КОРОВАЙ, А НАМ ЗАЛИШИВ "ПІДОШВУ"? Про велике розкрадання Вінниччини. Чому посада держслужбовця стала найприбутковішим бізнесом. Та інше...

  Читайте у №31 вiд 28 липня 2004 р.

 • За два місяці у вінничан накопичилось багато запитань до нового губернатора. Найактуальніші із них ми поставили Г.М. Калетніку.

 • Як ви читали, в минулому номері у своїй інформації наш кореспондент Роман Ковальський повідомив, що депутати міськради запропонували номінацію “Золотий лікоть”

 • Ладижин вже давно називають містом солом'яних вдів. Адже ще за радянських часів чоловіки від'їздили до північних міст на заробітки. А зараз майже кожен другий чоловік містечка хоч раз та від'їздив чи до Москви, чи до Києва у пошуках роботи. Особливо актуальна ця проблема у місті через найвищий в області показник безробіття. Колишній гігант - завод "Ензим" стоїть, інші підприємства не розширюються. А переїжджати родинами зі зручного міста не хочеться. Тому оптимальний варіант проживання - закордонні заробітки. Весною ладижинські чоловіки їдуть до столиць, де наймаються як законно та і незаконно на будівництво дач, офісів, ремонт теплотраси... А взимку повертаються із заробленою копійкою.

 • Секретар Вінницької міської ради Віктор Козак в понеділок, 26 липня, заявив, що збирається подати на суд газету та її ідеолога – депутата ради Миколу Чорного за наклеп і брехню, яка вилилась у виступі міського депутата стосовно політичної проституції керівництва міськради.

 • За зберігання наркотичної сировини притягується до відповідальності 41-річний житель с. Вербка Чечельницького району. В його домоволодінні міліціонери знайшли 10 кг макових голівок з насінням. Правоохоронцями з’ясовується, чи дійсно він готувався до «свята пиріжків» Маковея.

 • Вадим Іванович Губко, прокурор Бершадського району, якого критикує пан Леонід Рибак, категорично відмовився висловити свою позицію газеті. Зате голова Бершадської райдержадміністрації Анатолій Павліченко охоче розповів про причини конфлікту.

 • — Головний бухгалтер організував «мафію» і зібрав на збори всіх прапорщиків та алкоголіків. Щоб голосувати за нового голову, давали старими грошима по 100 тисяч і більше, а хто був проти Бехарського — обіцяли стріляти! — із такими емоційними деталями частина мешканців села Дзигівка на Ямпільщині надіслала листа «правозахисниці» Ніні Карпачовій, за сигналом якої на «розборки» із сільською «мафією» минулої суботи за 125 кілометрів від Вінниці їздила ціла комісія... Що показав виїзд?

 • Липень приніс не тільки довгождану спекотну погоду, але й, на жаль, трагедії, які стались під час відпочинку на воді. Цього року їх, як ніколи, багато.

 • Краще з кращих. Так сьогодні називають у Тростянецькому районі агрокооператив «Україна». Хтось стверджує, що вдале розташування та гарні землі усьому причина, інші, мовляв, просто пощастило. Але справа в іншому. Тут є справжній керівник — Василь Тарасюк. А щодо гарних земель, то варто порівняти поля тих пайовиків, котрі вийшли з агрокооперативу. Там, де поля належать «Україні» — пшениця буяє, а через межу — ділянка наче пустир. З вікна машини одразу й не розбереш, що там посіяно — чи гречка, чи соняшник, чи осот.

 • Про 5 порізаних на брухт цукроварень області можна забути – потрапили під ніж бездумної капіталізації подільського села... Але цукрозавод в Кирнасівці Тульчинського району, якому наступного року буде 60, впирається і «прогримів» на всю Україну! На жаль, не орденами для цукроварів, мільйонними здобутками чи передовим досвідом. Новий співвласник заводу – 28-річний гендиректор житомирсько-київської фірми «Фактор-капітал» Сергій Тищенко та його дружина Олена, яка є юристом підприємства, вимушені були скликати аж у Києві антикризову прес-конференцію... Чому?

 • – Лобіювання інтересів «Вінницького асфальтобетонного заводу» - збільшення у порівнянні із минулим роком на 11% потоку бюджетних замовлень на постачання асфальту для ремонту міських вулиць – можна пов’язувати перш за все не з будівельним бумом у Вінниці, а ймовірним придбанням частини акцій підприємства мером міста та його друзями, — вважає головний інженер Вінницького шляхового управління Григорій Нечіпайло. – Міф про цьогорічний ріст обсягів виробництва та поява «АБЗ» на банерах перш за все заслуга мера, який на всіх нарадах шляховиків вказує брати лише асфальтобетон цього заводу. Чому? На жаль, я не маю документів, але не виключено, що Домбровський і Михайлюк придбали частину акцій цього акціонерного товариства, можливо, на підставних осіб. Недарма директор заводу Олександр Токар так різко пішов догори, став «головним шляховиком» Вінниці і техніку нашого управління хотіли передати цьому далеко не передовому заводу».

 • За інформацією прес-центру ВПС, у результаті розформування командування Військово-Повітряних сил та сил Протиповітряної оборони і об’єднання частин ВПС та ППО створюється командування Повітряних сил.

 • Цей тиждень відзначився численними аваріями на шляхах області. Так, лише за останні дні сталося 19 аварій. В них загинуло 7 людей, а 20 отримали важкі травми.

 • Щоб визначити теперішнє місце і статус Вінниччини на теренах України — варто застосувати «теорію відносності» і поїхати з нею на декілька днів до інших міст. Я вибрала для порівняння Хмельницький.

 • Скільки вже говорилося про циганські ворожіння-шахрайства, але у міліції роботи не стало менше. У пророкування незнайомки мала необачність повірити і 12-річна вінничанка. З нею її звела ровесниця, коли гуляла у дворі.

 • Страшна аварія сталася днями на вінницькій трасі у Немирівському районі. Мікроавтобус «Пежо», за кермом якого був менеджер приватної київської фірми, здійснив наїзд на легковик «КІА», у якому знаходилось 5 чоловік.

 • Ми знову змушені звертатися до вас від імені багатотисячної армії противників будівництва сталеплавильного комплексу на території Войнашівської сільради Барського району. Передусім це зумовлено тим, що ви не тільки не міняєте своєї позиції в даному питанні, але й, всупереч власним закликам не розпалювати пристрасті навколо сталеплавильного заводу до остаточних висновків експертизи, продовжуєте всіма можливими формами і засобами нав'язувати громадськості думку про економічні вигоди та екологічну безпеку нового виробництва.

 • Не секрет, що нам часто доводиться у повсякденному житті потерпати від несправедливості. У першу чергу це стосується сфери обслуговування, зокрема торгівлі, де нам можуть «підсунути» неякісний товар чи ошукати або обважити. І при цьому ми часто залишаємося беззахисними, але не боремося за свої права. Нас закликають купувати м’ясну та рибну продукцію, особливо влітку, лише в м’ясних павільйонах чи в спеціально відведених місцях, бо там вона проходить належний санітарний контроль, лабораторне обстеження. І дуже застерігають від придбання продукції в несанкціонованих місцях, мовляв, може бути інфікована і т.п. Хоча у приватних осіб все-таки можна вибрати якісну продукцію. В павільйонній мережі існує можливість наразитися на небезпеку, купуючи продукцію якихось комбінатів.

 • - Коли виписувалась з пологового, — розповідає вінничанка Тетяна, мама 2-місячного Антона, – видали довідку, по якій виписують свідоцтво про народження. А там було написано, що маємо зареєструвати дитину у 3-місячний термін. От ми і не спішили. А коли пішли у загс, то виявилось, що за порушення законодавства – а саме за прострочення термінів реєстрації новонароджених — нас можуть оштрафувати.

 • Чемпіоном світу по кількості покупок авто № 1 у світі «Maybach» в період з 24 жовтня 2003 року по 12 квітня 2004 року виявилася Україна, яка за цей час купила 12 таких авто. Ця сенсаційна інформація була оприлюднена на недавній нараді виробників машин вищого класу у Штутгарті.

 • Містом почали ходити чутки про ймовірність того, що збій у комп’ютерній системі «Казна»- політична акція. Мовляв, всі дні простою гроші «крутились» десь у верхах, у зв’язку з передвиборчою кампанією. Другою версією була й та, ніби керівництво казначейства ризикнуло перевірити на дієвість програми в ПК одного зі своїх працівників. Це робилось, нібито, для того, щоб довести його провину у суді. В той час як комп’ютерники, ніби, попереджали про те, що «Казна» може «зависнути».

 • До редакції звернулися мешканці будинків 103-А та 97-А по вул. Пирогова. Вони написали колективну скаргу меру Олександру Домбровському: «Приводом цієї скарги та нашого звернення стало будівництво мікрорайону «Поділля», який має бути розташований поруч з нашим будинком. Заплановане прокладання дороги в цьому мікрорайоні має пройти попід наші вікна, що створить багато незручностей для мешканців. Саме на цей бік виходять спальні кімнати!

 • «Якщо мене викинуть на вулицю, я повішуся», — заявила на зборах мешканців одна пенсіонерка.

 • «Хід реформування проходив з чисельними порушеннями законодавства. Прокуратурою області щодо К. порушена кримінальна справа». Цих кількох рядків з обласної прокуратури селяни Вінницьких Хуторів домагалися 8 років. А сам висновок прокуратури з зазначенням чисельних порушень зайняв 4 сторінки.

 • «...На северо-западном конце местечка, в скалистом овраге, на одной из скал высечено продолговатое кольцо, а посредине его бугорок размерами с конское копыто. Ниже этих знаков на дне есть родник. Нужно отмерить 20 сажен прямо на заходящее летнее солнце; в конце двадцатой сажени находится дверь в погреб; в нем хранятся деньги, зашитые в шкуру, серебряная и золотая посуда. Денег мало, а посудой хватит нагрузить до 10 возов».

 • На Вінниччині на 1 вільне робоче місце припадає 11 безробітних. Близько 40 тисяч жителів області шукають роботу, в той час як сотні роботодавців не можуть знайти кваліфікованих спеціалістів металообробної галузі, економістів, бухгалтерів, медиків, вчителів. І найперший їхній порадник – служба зайнятості.

 • В одному з попередніх номерів була опублікована стаття «Банщик поставляв клієнтам повій у сауну». Мова йшла про хлопця, який на робочому місці влаштував притон. І саме про операцію правоохоронних органів був репортаж. Згадувалось у статті і про відомого у Вінниці сутенера Петлюру. У кінці 90-х років він займався цим бізнесом і тоді говорили, що у Петлюри найкращі дівчата, які обслуговують вінницьких VIPів.

 • Після цього, як повідомляє Олександр Оначенко, підполковник міліції, начальник станції діагностики ДАІ Вінницької області, - ті, хто проігнорував цим заходом, будуть оштрафовані.

 • 7 липня у Вашій газеті був опублікований лист М.Капшука, жителя міста Тульчина, де піднімалося питання щодо неправомірних дій працівників ДАІ при проведенні технічного огляду автотранспорту.

 • У меня возникла ситуация, похожая на ту, что была в кооперативе, речь о котором идет в письме Ваших читателей в № 28 от 7 июля.

 • «Ми, мешканці будинку №6 по вулиці Стахурського, проживаємо в ньому більше двадцяти років і стільки ж користуємося послугами телефонного зв’язку станції номер 44».

 • «Не можу і не хочу вірити у смерть свого синочка, який загинув 30 травня. Для мене він буде живим до кінця моїх днів, а його смерть — незрозумілою і таємничою... Багато хто може говорити різного, але я вірила своєму сину, в нас з ним не було ніяких таємниць. Минуло 40 днів. Минуло вже і 25 липня, коли б йому виповнилось 20 років. Ще недавно я думала, щоб таке подарувати Саші, щоб запам’яталося, а вже сьогодні для мене зупинився весь світ, пусто і байдуже. Я не можу себе знайти ні вдома, ні на роботі, ні навіть у церкві, нехай Бог мене простить.


 • 
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница