Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"
Анонс
 • Вінниччина — територія гідного народу
 • Мер та 30 депутатів міськради — з більшістю вінничан
 • Хто із наших народних депутатів — проти волевиявлення людей
 • Тероризм на Вінниччині — хто за цим стоїть
 • Дали команду порізати колеса автобусів
 • Вінничанку продала у «притон» подруга
 • Молдовани побили могилівських річковиків
 • Як канадець на Вінниччині родичів шукав
 • Чому на одному дереві повісились два хлопці
 • Вінницьких робітників «кинули» на 38 тисяч
 • Чому в нашій області ціна на електроенергію найвища у державі?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  Діаночка


  Денис

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  
  аборт, мини аборт, контрацепция,
  Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
  Архив
  д а й д ж е с т а

  Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
  

  21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
  Тел. +380 432 515-226

  E-mail: chanel33@vinnitsa.com


  Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

  Виходить українською та російською мовами


  Редколегія:

  Анатолій Жучинський - головний редактор

  Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

  Роман Ковальський - заступник гол. редактора

  При передруку посилання на
  «33 канал» обов’язкове.

  Designed by
  Paul Lebedev, 2000-2003.
  = Best view in IE -
  800x600 =

  Від редакції: громадяни світу, українці, всі, хто читає нашу газету, підтримайте нас і Україну! Бо це буде крах свободі. Надсилайте листи на нашу адресу, діліться своїми враженнями, давайте поради. Народу України як ніколи потрібна ваша підтримка!

  №48 вiд 24 листопада 2004 р.

 • Сказати, що Вінниця такого ще не бачила — значить нічого не сказати. І навіть не тому, що це був найбільший за своєю чисельністю і абсолютно ніким не організований мітинг. Тут був подих свободи, гідності! Ці незабутні відкриті обличчя, ці щирі скандування. Вінниччино, ти дійсно можеш гордитись таким поважаючим себе народом.

 • У виборах Президента вінничани сказали своє слово. Картина народного волевиявлення дуже показова. На 11-му окрузі (Вінниця) народного депутата Віктора Антемюка у другому турі президентських виборів 77,5% виборців підтримали кандидатуру Віктора Ющенка.

 • Як повідомив депутат облради, член партії «Собор» у вівторок, 23 листопада, на 17.00 губернатор Вінницької області Григорій Калетнік запропонував голові обласної ради Юрію Іванову скликати позачергову сесію щодо політичної ситуації в регіоні та Україні в цілому.

 • Колеги-журналісти, писати чи казати неправду зараз — це зраджувати Батьківщину!

 • Напевно, небагатьом керівникам в Україні довелося бути почутим та зрозумілим своїм народом. Певно, небагато прізвищ міських голів та губернаторів так захоплено скандуватиме громада. І, напевно, одиниці з них заслужили честь на мітингу скористатися трибуною з рук вдячних українців.

 • Тепер уже вимальовується сценарій виборів по-вінницьки. Він вже очевидний, і зрозуміло, що вписується в загальноукраїнську концепцію влади — зробити все в областях, де волевиявлення народу не на її користь, в тому числі і у Вінницькій області, аби вкрасти голоси, якомога більше голосів, скільки можна! А на півдні та сході їх натягнути. Будь-якими способами і фальсифікаціями!

 • Висловлюючи думку сотень тисяч вінничан і жителів області, глибоко обурених політичними ґвалтуваннями виборців та нечуваною фальсифікацією результатів народного волевиявлення під час другого туру президентських виборів 21 листопада 2004 року, ми, представники політичних партій та громадських організацій опозиційного спрямування, прийняли рішення про створення обласної громадської координаційної ради опозиційних сил.

 • Як повідомило керівництво Вінницького таксомоторного парку, вночі з 22 на 23 листопада невідомі побили вітрові вікна у 16 автобусах «Еталон» та «Богдан», які належать цьому підприємству.

 • Другий раунд виборів Президента України не відповідав значній кількості зобов'язань ОБСЄ, стандартів Ради Європи й інших демократичних стандартів європейських виборів, заявив спеціальний координатор ОБСЄ Брюс Джордж.

 • Єдиний з президентів інших держав Віктора Януковича з перемогою привітав Володимир Путін. Очевидно, все ж таки президент Росії любить цукерки і має види не лише на українські солодощі, а й на нафтогазове і енергетичне господарство, промислові гіганти і серйозний вплив на нашу державу.

 • Представник президента США на виборах Президента України Річард Лугар заявив про кричущі порушення під час виборів 21 листопада.

 • Ваші діти, брати, сестри і батьки зараз виборюють цивілізоване майбутнє для нашої країни, захищаючи своє конституційне право на вільне волевиявлення. Їм потрібні їжа та тепло. Кожна Ваша гривня — це підтримка свободи. Допоможемо один одному! Кошти перераховуйте на рахунок...

 • Ми продовжуємо слідкувати за долею двох беззахисних близняток-вінничанок, які вже увійшли в кожне наше серце як рідні. На жаль, новини знову невтішні.

 • Першим цю жахливу картину в парку біля колишньої садиби Пестеля приблизно о сьомій ранку побачив учень сьомого класу Тульчинської школи №1. Майже у шоковому стані хлопчина добіг до кабінету директора та повідомив про побачене.

 • От уже 8 років підряд канадський хлопець Беррі Пеннер приїжджає у вінницьку глибинку — у містечко Муровані Курилівці до простої провінційної вчительки англійської мови Наталі Камінської та її чоловіка Василя Кадука. Колись ці люди допомогли Беррі знайти свої українські корені, врятували від смерті, захистили від шахраїв, стали йому другими батьками. Однак усе по порядку...

 • Протягом двох тижнів у пологовому будинку №1 Вінниці не народжуються діти. Кажуть, що причина закриття медичного закладу — виявлення мікробу стафілококу.

 • - Мені до Заслуженого ще 18 кровоздач. Не так і багато. Зате, коли здам, — 108 гривень до пенсії добавлять!

 • Така сумна статистика стала причиною виїзду на місце ради теруправління Держнаглядохоронпраці України у Вінницькій області. Перевірка показала, що попри непогані виробничі показники, яких досягла корпорація за 2 роки існування, питання безпеки виробництва та охорони праці, на жаль, не на належному рівні. Так, лише на 4 підприємствах корпорації виявлено майже 200 (!) порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці. Незадовільне і кадрове забезпечення — із 20 сільгоспформувань лише в 4 є спеціалісти з охорони праці. А відтак і трагедії.

 • У цій історії ще не поставлено крапку. Правоохоронці Вінниччини не дали цій резонансній справі розголосу, бо тоді б було потрібно оприлюднити чимало жахливих фактів. Батьки 17-річної Віри до цього часу не вірять, що справедливість переможе. Чесно кажучи, вони просто бояться за життя своєї доньки. І боятися є чого...

 • Такої ганьби, такого приниження нашої держави, яке відбувається на україно-молдовському кордоні з боку Ямпільського району, важко десь знайти. Це не лише відомі екологічні проблеми молдовських очисних споруд у Цекинівці, а й багато інших.

 • Чергова сесія Ямпільської районної ради розпочалася із скандалу: після того, як була відхилена пропозиція голови міста пана Работинського включити в порядок денний питання функціонування місцевого будинку престарілих – він на знак протесту покинув сесійний зал і більше до нього не повернувся.

 • Коли ми приїхали на вулицю Карла Маркса, до однієї з колишніх баз одягу, біля воріт стояли чоловіки. А за воротами, тримаючи їх, ніяковів охоронник: «Хлопці, я б вас пустив, але мені наказано!»

 • Важко не погодитись: за останні два-три роки в Україні мобільні телефони перетворились з предметів розкоші у засоби спілкування, необхідні і доступні ледь не кожному. Але важко не помітити, що не меншими темпами розвиваються і дебати на тему «А чи безпечні мобільні телефони взагалі?» Прикрі випадки, зафіксовані у кількох європейських країнах, коли неліцензійні акумуляторні батареї, котрі використовувалися у мобільниках, ставали причиною пожежі, а то й вибухали — справедливо активізували дискусії про безпечність мобільних телефонів.

 • Соборна вулиця називалась і Новою, і Поштовою. А у 18 столітті мала назву «вулиця Капуцинів». В 1911-му - перейменована в Миколаївський проспект, у 20-х роках минулого століття - проспект Леніна.

 • Ви здогадались? Мова йде про «золотих» олiмпiйських чемпiонок плавчиху Яну Клочкову i гiмнастку Лiлiю Подкопаєву, котрi 21 листопада вiдвiдали Носкiвцi і Чернятин Жмеринського району в рамках агiтацiйного туру «За кандидата у депутати Вiнницької обласної ради Валерiя Хмелiвського!».

 • «Жовтень», що біля Центрального ринку, ще кілька років тому був похмурою спорудою із проваленим дахом, облетілою плиткою і розбитими вікнами, в яких не світилось і краплі оптимізму. Тепер, коли ремонт цього приміщення вже на фініші, багато хто ставить собі запитання – чи залишиться «Жовтень» кінотеатром?

 • «Шановні друзі, колеги! Хто не сліпий, той бачить у нашій області постійний непотоплюваний клан так званих службовців, а вірніше, бізнес-партнерів. Ця дружна команда продовжує красти державні кошти, зміцнювати свої клани і фінансово-економічні групи, чим ще більш компрометує владу. Скажімо, один із них, ще будучи головою обласної державної адміністрації, через свої фірми умудрявся відмивати 25-30 мільйонів гривень з ПДВ, у той час, коли не підконтрольним йому підприємствам ПДВ взагалі не повертався.

 • Усі голосували, кричали — обирали. Хто може ходити, ішли голосувати в сільську раду. Але є дуже багато в селі старих, одиноких, добрих і чуйних людей, які також хочуть зробити свій певний вклад у добробут села, держави. Ці люди через певні причини — здоров’я, роки, праця — не могли прийти в сільську раду проголосувати. Їде урна на село, супровід в складі чотирьох чоловік і водія машини: директор школи Володимир Васильович, завуч школи Оксана Вікторівна, продавець Надія Василівна, завгосп школи Марія Йосипівна.

 • Хто продав вулицю Келецьку від вулиці Воїнів-інтернаціоналістів до «Юності» під стоянку автомобілів?

 • Жизненные наблюдения и фильмы про «ментов» показывают нам, что преступники для достижения своих корыстных целей не гнушаются пользоваться никакими средствами. Есть и воровство на доверии, и запугивание, и подкуп, и использование политических, классовых или религиозных зомби, и т.д.

 • «Хочеться, щоб саме народний кандидат у Президенти, людина глибоко віруюча і порядна, незважаючи на шалений тиск загниваючої, злочинної влади, виборов першість. Наше село Лукашівка проголосувало саме за Віктора Андрійовича Ющенка. Але влада залякувала лукашівчан устами місцевого попа Феді. Що ж він робить?

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница