Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"
Анонс
 • Перехоплені телефонні розмови зі штабу Януковича
 • Як голосував Донбас — репортаж звідти
 • Облрада недовіру Калетніку не висловила
 • Пономарьов співав перед молодятами
 • Чи торгують совістю священики
 • Наші читачі звернулися до матері міністра Білоконя
 • 34 млн. $ купили вінничани між першим та другим турами виборів
 • Суд визнав недійсним голосування села через... вчительку
 • Матір похоронила сина «заживо»?
 • Вінницьке БТІ взяли в «облогу»
 • Брехливим ЗМІ вінничани принесли... локшину
 • Руслана оголосила голодування
 • Авраам Руссо одружився

 • Маєм вистоять, маєм вистраждать,

  Щоб моглося у нашій родині,

  А "професорші" купим мікстуру

  Від "наколотих апельсинів".

  Мій великий народ хоче правди,

  Мій народ хоче волі і миру.

  Ну, а Валянкам - "імпортні валянки",

  І - у творчий вояж по Сибіру.

  Вже не хоче ходити у злиднях

  Мій достойний народ, не ледачий.

  Розбігайтесь, бездарні кидали,

  І, "закрийтеся, суки щурячі".

  Мій народ має право на землю,

  Де діди наші мужні поховані.

  "Прогресивні" - ату від корита,

  Заспокойтеся, перефарбовані!

  Не дамо, щоби знову загнали

  Нас, немов би козлів, в резервацію…

  Бо сьогодні народ обирає

  Правду, совість і гордість за націю!

  А. ЖУЧИНСЬКИЙ


  ПРИЗ
  читацьких симпатій


  Діаночка


  Денис

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  
  аборт, мини аборт, контрацепция,
  Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
  Архив
  д а й д ж е с т а

  Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
  

  21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
  Тел. +380 432 515-226

  E-mail: chanel33@vinnitsa.com


  Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

  Виходить українською та російською мовами


  Редколегія:

  Анатолій Жучинський - головний редактор

  Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

  Роман Ковальський - заступник гол. редактора

  При передруку посилання на
  «33 канал» обов’язкове.

  Designed by
  Paul Lebedev, 2000-2003.
  = Best view in IE -
  800x600 =

  Від редакції: громадяни світу, українці, всі, хто читає нашу газету, підтримайте нас і Україну! Бо це буде крах свободі. Надсилайте листи на нашу адресу, діліться своїми враженнями, давайте поради. Народу України як ніколи потрібна ваша підтримка!

  №49 вiд 1 грудня 2004 р.

 • Для того, щоб безкарно порушувати будь-які закони України, треба бути при владі. Звичайно, це правило гри з королівства кривих дзеркал. Але ідеологи епохи Кучми зробили все можливе, щоби привчити нас грати за такими правилами, або, як влучно назвали їх учасники помаранчевого супротиву, «понятіями».

 • - У Вінницькій області за провладного лідера проголосувало близько 20%. З них, я вважаю, 8% голосів досягнуто нечесним шляхом, — вважає лідер соціалістів Іван Бондарчук.

 • Першими в області недовіру селищному голові та існуючому режиму висловили депутати селищної ради Сутисок Тиврівського району. Більшість проголосувало «за» створення власного виконавчого органу.

 • Близько 600 засуджених було достроково амністовано із вінницьких тюрем. Про це нам повідомили жителі села Губник, де знаходиться колонія.

 • Тульчинські обидві ради, Гайсинська міська — одними з перших ухвалили рішення підтримати більшу частину виборців та виявили прихильність до Віктора Ющенка.

 • Щодо настроїв у рядах вінницької міліції, то, за словами одного майора, який до вирішення ситуації просив не називати його прізвища, «ледь не щоночі, з 23-ї до 2-3-ї години, керівництво УМВС проводить наради — «накачки» серед офіцерів і все твердить про очікування «щелчка» від міністра Білоконя — команди на розгін демонстрантів.

 • Сесія облради недовіру Калетніку більшістю голосів не підтримала. І він тепер перегнав свого головного опонента Дворкіса. Стали відомі вже три його статуси — нардеп, голова облдержадміністрації та щойно обраний депутат облради по Крижопільському округу.

 • У центрі Могилева-Подільського, перед міською і районною радами, райдержадміністрацією перший багатолюдний мітинг пройшов 23 листопада. Після палких промов частина мітингуючих поїхала у Київ на підтримку протестуючих на Майдан Незалежності. Через два дні вже пікетувальники вийшли на акцію протесту, добиваючись прийняття Могилів-Подільською районною радою однозначного рішення в підтримку Віктора Ющенка.

 • Офіцери військових частин, котрі дислокуються у Вінниці та області, днями провели збори і прийняли рішення — не виступати проти свого народу. Як повідомили у Вінницькому штабі ВПС, ніяких наказів, які б суперечили Конституції, вони виконувати не будуть. А усі солдати проходять службу у звичному режимі військових частин.

 • Міф перший та найпоширеніший: страйкуючі — це лише діти, яких опозиція проти їхньої волі повиводила на вулицю. Це неправда, з помаранчевими стрічками на Майдані представники усіх верств населення — студенти вищих навчальних закладів та їхні викладачі, поважні пани та панни, прості жінки та чоловіки, бабусі й дідусі.

 • Група студентів біля ТРК «Вінниччина» вигукувала гасла: «Ганьба ТРК!». Молодь прийшла не з пустими руками. У подарунок принесли з собою гарбузи та локшину.

 • Підпал приміщення обласного штабу «Нашої України» стався у понеділок, 29 листопада, близько третьої години, коли кілька невідомих розбили шибку на першому поверсі приміщення проектного інституту навпроти універмагу і залили кімнату комп'ютерного забезпечення штабу бензином.

 • До наших земляків, які оселились у наметовому містечку на Майдані Незалежності у Києві, регулярно відправляються фури з теплими речами та харчами. Мешканці області щодня приносять до штабу Віктора Ющенка зимові речі та продукти харчування. Вінничани перераховують гроші на підтримку учасників всеукраїнського страйку.

 • Давно відомо, що будь-яка напруга в суспільстві завжди супроводжується фінансовою нестабільністю. Безнадійно великі черги бажаючих купити валюту в банках, закриті віконця обмінників, непрацюючі банкомати — всі ці тривожні симптоми переконливо свідчили про те, що в період президентських виборів фінансову систему України «трясло».

 • Звертаюсь до «33-го каналу» як до незаангажованої, незалежної і шанованої в широких колах суспільства газети. Нинішня влада переступила всі межі цинізму для того, щоб їхній кандидат зайняв президентське крісло. В хід ідуть найбрудніші методи, при цьому використовуються і релігійні почуття українців. Є приклади, коли Українська Православна Церква Московського патріархату замість того, щоб підтримати вибір свого народу, займалася політичними іграми, втручалася у хід виборчого процесу.

 • Сьогодні наша з вами країна переживає, мабуть, непрості часи з моменту здобуття Богом дарованої їй незалежності. Зі своїм народом переживає цей важкий час і наша Церква. В усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви звершуються постійні молитви за Україну і народ її. Щоб всім нам Бог дарував любов, віру, надію і прощення один одного.

 • Вінничани, які знаходяться на заробітках, навчанні за кордоном, постійно телефонують до редакції та висловлюють свою точку зору на події в Україні.

 • Ямпільський районний суд у складі головуючого М.М.Дзерина, суддів В.А.Головіна, В.М.Желіховського при секретарі І.В.Голинській «за участю скаржника Пампушка В.В., зацікавленої особи адвоката М.М.Сухар» визнав результати голосування в другому турі виборів Президента на виборчій дільниці №211 ТВО №18 с. Ратуша, де за Віктора Ющенка проголосувало 87,3, а за Віктора Януковича 11 відсотків виборців, недійсними.

 • – Дітей до нас привезли з Якимівки. Сільський голова та фельдшер розповіли, що матір не дивиться за ними, вони недоглянуті, голодні. Загальний стан Віки та Діми був середньої важкості. Найбільше ми переживали за хлопчика, був дуже запущений, медичною термінологією це явище називається «госпіталізма». Мав виражені явища рахіту, деформовану голівку, втрату ваги. Ми його вилікували, навчили ходити, ложку тримати. Зараз — нівроку — парубок! На обхід як іду, то на порозі зустрічає і підіймає сорочечку, щоб «слухала». А бачили б, як витанцьовує! Взагалі, дітки дуже славні, розумні. Віка нам пише «палички», рахує, казочки розказує. Діма, і той книжки «читає». На жаль, зараз ми мусимо передавати їх у спеціалізовані дитячі заклади. Оце отримали вказівку у 10-денний термін підготувати усі документи. Серце стискається. Ну, не можемо ми цього зробити. Адже будинків сімейного типу, як за кордоном, у нас немає, тому дітей розділять: Віку заберуть до Брацлавського інтернату, а Діму — у Вінницький будинок дитини. Але ми дуже не хочемо їх роз'єднувати. Усіляко відтягуємо строки. Ми ж — люди. Не хочемо, щоб через роки ці діти стали героями програми «Жди меня».

 • Через вашу газету я б хотіла звернутися до матері міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя — Олени Дмитрівни, яка живе у селі Могилівка Жмеринського району. Шановна Олено Дмитрівно, від імені всіх матерів, чиї діти сьогодні вийшли на Майдан Незалежності у Києві, на центральні площі обласних центрів та районів — прошу вас, зверніться до свого сина, аби він не віддавав злочинних наказів проти свого народу.

 • Леоніде Даниловичу! Цього листа Ви не зможете проігнорувати, бо твердо вірю і знаю, що його підпишуть мільйони українських жінок-матерів. Я — людина ВІРИ, знаю справжнього Бога і маю великі одкровення за Україну. Мушу сказати, що Бог попереджає вас як Президента України про небезпеку, яка насувається на нашу землю, а також про Ваше розкаяння.


 • Першими із апарату Вінницької ОДА заявили про підтримку Віктора Ющенка екологи. У своїй заяві вони розцінили фальсифікацію виборів як державний переворот. «Керуючись ст. 34, 60 Конституції України та ст. 13 Закону України «Про державну службу», відмовляємось виконувати накази та розпорядження нелегітимного Президента України»

 • Черга для отримання довідки-характеристики на приватну власність у Вінницькому бюро техінвентаризації розписана до кінця січня. Ріелтери скаржаться, що зовсім немає продажу нерухомості, а власники квартир вже не можуть терміново продати свої будинки чи квартири.


 • Звернення від глядачів, читачів та слухачів Вінниччини до керівництва телеканалів «ВДТ-6», «Вінниччина», газет «Подолія», «Вінниччина», «Вінницькі відомості», «Незалежний кур’єр», «9 вал» і слухачів радіо.

 • 24 листопада 2004 року, усі жителі села Зозів, котрим не байдужа доля своїх дітей та онуків, організовано прийшли до сільської ради села, щоб висловити свою підтримку Віктору Ющенку.

 • «За своє життя я такого ще не бачив. Хіба тільки в кіно. Задовго до виборів я прогнозував, що вони будуть сфальсифіковані на користь Януковича.

 • Паліндром, винесений у заголовок, — це, звичайно, гра слів, на яку спонукають роздуми про наше сьогодення і деякий даний Божою ласкою збіг літер і звуків, присутніх у знайомому прізвищі. Нагадаю, що «паліндром» — це слово або фраза, що має однакове значення при читанні як зліва направо, так і навпаки.

 • «У нас небольшое село, я тут живу уже 11 лет, почти всех знаю, так что если появятся чужие, я, конечно, узнаю. Пусть мне простит Господь Бог, но я прокляла тот день, когда сюда приехала. Такой лжи, такой грязи в своей жизни не видела и не слышала.

 • «Ми, працівники ДП «УГК «Nemіroff», вже вкотре звертаємося до Вас як до депутата від Немирівського району та найвищого представника державної влади у Вінницькій області, з вимогою прислухатися до нашої думки, почути наш голос. Бо та ситуація, яка останнім часом склалася довкола діяльності нашого підприємства і, власне, ставить під загрозу можливість його подальшої нормальної роботи, вимагає негайного розв’язання.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница