Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Генерал Бевз вже заступник губернатора?
 • 1 млн. з податкiв — на пресу. Що ви спонсоруєте?
 • 60-рiччя Iванова — найгучнiший ювiлей областi
 • Закривають будинок престарiлих
 • Пiстолетом мiлiцiонера застрелилась вагiтна сусiдка
 • Чи зустрiчав Дворкiс свої iменини у Казахстанi?
 • Директор базару купить усiх? — повний розклад ринкових махiнацiй
 • Як самому розрахувати пенсiю
 • 25-рiчного судовиконавця знайшли вбитим у лiсi
 • Італiйськi статуї у вiнницькiй «глибинцi»
 • За що закрили «Сiльськi вiстi»?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ВІТА


  ВІКТОР

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  СКУЛЬПТУРИ З ЕРМІТАЖУ ПРИКРАШАЮТЬ ЖАБОКРИЧ

  Читайте у №6 вiд 4 лютого 2004 р.

 • Iз 60-лiттям голову облради Юрiя Iванова офiцiйно вiтали з 10 до 13 години у прикрашенiй кольоровими кульками та квiтами «Плеядi». На радiсть артистiв, якi виступають тут з концертами, до дня народження голови облради вiдремонтували на сценi паркет. Iменинник приймав шикарнi букети, почеснi вiдзнаки i численнi подарунки на сценi, вислуховував гарнi слова.

 • Два роки тому кар’єра цього відомого у Вінниці та всій Україні політика, здається, завершилась. Тоді, навесні 2002 року, Дворкіс востаннє світився як впливова політична і владна фігура, але, програвши вибори Олександру Домбровському, Дмитро Володимирович буцімто зник. Які тільки чутки не ходили навколо цієї відомої персони за останній час. То про Дворкіса говорили, що кинувся він у сільське господарство та купив колгосп, то він став економічним радником у Казахстані та купує там для України зерно...

 • До речi, цими днями святкував свiй ювілей депутат мiської ради кiлькох скликань, генеральний директор ВО «Хiмпром» Сергiй Щетинiн. Вiнничанам найбiльше вiн запам’ятався скандалом у мiськiй радi пiд час сутички з ляпасом мiж ним та Дмитром Дворкiсом. Висувався він і кандидатом у депутати Верховної Ради.

 • Останні два місяці керівництво ВАТ АК «Вінницяобленерго» вирішило активно боротись із втратами і крадіжками електроенергії в мережах, які на кінець 2003 року становили до 40% від об’єму — чи 75-80 млн. грн. за минулий рік.

 • Оце картина! Щодня асенiзацiйнi машини по 10-12 разiв пiд’їжджають до люка на розi вулиць Збишка-Шевченка i зливають фекалiї прямо в каналiзацiю. Сморiд неймовiрний! Б’є в нiс двом тисячам учнiв школи №26, мешканцям сiмейного гуртожитку ТТУ, i вiдвiдувачам їдальнi, i жильцям сусiднiх дев’ятиповерхiвок. Та хiба один сморiд? Якщо здригнеться шоферська рука, фекалiї вiд люка пливуть по вулицi, в них вступають перехожi, дiти, мами з колясками. Школярi, котрi займаються фiзкультурою на стадiонi, бiгають кроси бiля школи, несуть це «золото» в класи, коридори, шкiльну їдальню... А якщо епiдемiя? Хто буде винний?

 • Сьогоднi у Вiнницькiй областi офiцiйно зареєстровано понад 100 друкованих видань, але реально видаються, мають масового читача i, вiдповiдно, вагу в суспiльствi не бiльше десяти. Перший критерiй оцiнки популярностi газети чи журналу — тираж. Другий, але не менш суттєвий показник успiшностi — прибутковiсть чи дотацiйнiсть органу ЗМI.

 • Днями у Вінниці наробили переполоху два візити високих посадовців, які не відбулися — через нельотну погоду не прилетів з Києва президент СППУ Анатолій Кінах, якого чекали на заводі тракторних агрегатів та на ювілеї голови облради Юрія Іванова, не прибув у наше місто також Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який мав зустрітися з викладачами та студентами Вінницького аграрного університету і теж особисто привітати Іванова.

 • Грошi люблять рахунок. Втiм, як показала перевiрка прокуратури Вiнницької областi спiльно з працiвниками УМВС України у Вiнницькiй областi та територiальної державної iнспекцiї працi у Тульчинському районi, деякi тамтешнi керiвники рахують їх бiльше на свою користь.

 • У суботу, 31 січня, колишній начальник УДАІ у Вінницькій області, а тепер заступник начальника обласної міліції Василь Поліщук представив особовому складу нового начальника УДАІ у Вінницькій області. Головним «даішником» Вінниччини став Петро Порощук. Йому 49 років, родом із смт Браїлів Жмеринського району, до цього очолював Жмеринський відділ міліції УМВС у Вінницькій області. У Державтоінспекції Петро Миколайович раніше не працював.

 • Трагедія сталася 30 січня в обідню перерву. Старшина відділу державної служби охорони при УМВС у Вінницькій області прийшов на обідню перерву додому — в будинок по вулиці Порика. Роздягнувшись, він залишив на вішалці кобуру з пістолетом Макарова. Саме у цей час до його квартири завітала сусідка — запросити його сім'ю на день народження свого чоловіка. Пістолет у кобурі, яка висіла у вітальні, вона побачила вперше, тому взяла подивитися, «який він, справжній «Макаров». Необачна поведінка із зброєю призвела до трагедії — 26-річна жінка натиснула на курок, і куля потрапила їй у голову.

 • Першим на Вiнниччинi закладом, де запроваджена послуга сiмейних пологiв за участю рiдних, став пологовий будинок №2. Чоловiки можуть бути присутнiми на пологах дружин, пiдтримати їх i першими побачити, як з'являється на свiт їхнiй син чи донечка. Жiнки, якi народжували, коли поруч був чоловiк, вiдзначали, що це дуже потужна моральна i навiть фiзична пiдтримка — допомагають i потиск руки, i нiжнi слова, i просто спiвпереживання. А для чоловiкiв, якi пережили пологи разом з жiнками, їхнi «половинки» стають ще рiднiшими, а дiти — безцiнними.

 • При облозi болгарського мiста турецький паша перш за все розпорядився знищити усi книги. Мiсцевий пекар, якому це доручили зробити, збожеволiв i сам кинувся у полум’я. З усiх книг пiд його тiлом уцiлiла лише одна — Чотириєвангелiє. Зараз вона зберiгається у Софiївському музеї.

 • «Мені довелося побувати на Ямпільщині і вивчити її економічний стан за останні кілька років. Звіти, статистичні дані управління сільського господарства, фінансового управління економіки райдержадміністрації показали, що не все так погано, як здалося моєму колезі...»

 • «Шановна редакціє! В 2001 році я, колишній остарбайтер, отримав 65% компенсації за каторжні роботи у Німеччині. Пройшло вже 3 роки, а 35% досі ані я, ані інші остарбайтери не отримали. Невже уряд наклав свою лапу на нашу компенсацію? Чи може чекає, поки ми повмираємо – старі, немічні інваліди? Роз’ясніть, скільки нам ще чекати цих грошей?

 • Як нiколи ранiше, у нашому мiстi ростуть новобудови. За словами начальника управлiння БМУ-3 Тимофiя Гиренка, щомiсяця кладеться 1500-2000 кубометрiв цегляної кладки — це 2 пiд’їзди багатоповерхiвки. Особливо швидко йдуть роботи по спорудженню житла у новозакладеному мiкрорайонi «Подiлля», де участь бере холдингова компанiя «Київмiськбуд».

 • 22 січня Сер Джок Сiррап, Головний маршал авiацiї Великобританiї, прибув з робочим вiзитом в рамках мiжнародного спiвробiтництва Мiнiстерства оборони України.

 • Хто винен у пожежах? Найчастiше самi власники помешкань! — стверджують досвiдченi працiвники пожежної частини №3 Старомiського району Вiнницi.

 • 15 вересня минулого року мешканцi с. Ширмiвки Погребищенського району стали свiдками надзвичайної подiї: на їх очах дужi молодики загребли у машину i кудись повезли 25-рiчного Анатолiя Кулешу. Вiн працював у державнiй виконавчiй службi м. Вiнницi. А в село приїхав допомогти батьковi, колишньому дiльничному, майору мiлiцiї у вiдставцi, який пiсля виходу на пенсiю зайнявся пiдприємництвом, спускати ставок.

 • Найточнiшi результати пенсiйних розрахункiв i перерахункiв роблять спецiалiсти Пенсiйного фонду, але приблизно «прикинути» розмiр свого пенсiону може кожний бажаючий пенсiонер. Для цього слiд озброїтись калькулятором або просто ручкою i виконати п'ять простих арифметичних дiй.

 • Жила бабуся впроголодь, болея, едва хватало средств на валидол.

 • Майже цілодобово на п’ятачку у торгових рядах біля залізничного вокзалу у Вінниці — людно. Під прилавками з цигарками, таранькою сховані ємності з фальсифікованою горілкою і самогоном, якими торгують на перший погляд такі собі бідненькі, обділені долею бабульки. До п’ятнадцяти клієнтів підходять «остаканитись» за хвилин десять. Серед них — жінки і навіть підлітки. Стограмова склянка, шматочок квашеного огірка — і ти в нормі. Всього за 60 копійок. Дешевше, звісно, ніж у будь-якій забігайлівці. Але й небезпечніше для здоров’я.

 • Масове захворювання на грип, на думку лікарів, припало на останні дні старого року та на час новорічних канікул. За попередньою статистикою, на нього захворіло понад 11 тисяч вінничан.

 • Страшна статистика почала свій відлік 1 січня. Тоді здригнулася вся Україна, коли вечірній святковий ефір було перервано повідомленням про загибель 6 дорослих та однієї дитини при порятунку двох хлопчиків, які провалилися під лід.

 • «Останнім часом питання торгівлі на ринках області досить часто порушується на засіданнях обласних, районних та міських комісій. Влада констатує, що за теперішніх умов не спроможна проконтролювати порядок у сфері торгівлі. Тому тут спостерігається чимало порушень. Досить часто директорам ринків закидають, що через них проводиться «відмивання» грошей, адже фінансові потоки складно проконтролювати.

 • Важко жити у райцентрі маленьким керівникам. Усе оточення — якщо не особисті друзі, то друзі друзів, свати, куми... А треба ж працювати, когось штрафувати, затримувати, словом, план виконувати. От і крутяться бідні керівники між тими нещасними, хто не входить до кола наближених.

 • Вiнницький мiський громадський фонд захисту та рекреацiї хворих на епiлепсiю «Вiдродження» проводить конкурс малюнкiв для дiтей — користувачiв психiатричної допомоги та дiтей самих користувачiв. Вiк учасникiв — до 18 рокiв включно.

 • Після гучних грудневих подій у парламенті, пов’язаних з конституційною реформою, частина народних обранців, обурена результатами голосування, пішла у народ. Попереднього тижня зустріч з виборцями відбулася у Хмільнику. З жителями міста спілкувались депутати ВР Йосиф Вінський, Микола Мельник та депутат Вінницької обласної ради Іван Бондарчук.

 • Безцінні витвори італійських скульпторів привіз у село Жабокрич Крижопільсьського району до свого маєтку колишній власник цих земель. Відтоді вони прикрашають місцину більше 2-х століть. Сьогодні за право купити їх антиквари та грошовиті співвітчизники влаштували справжнє змагання.

 • За даними Державної податкової адміністрації у Вінницькій області, цього року зареєстровано одного мільйонера — за підсумками деклараційної кампанії 2002 року він мав чистий доход сумою понад один мільйон гривень.

 • З кожним роком історичний центр Вінниці все більше нагадує про своє минуле — його збудовано над підземною мережею 16 століття. Один з будинків кілька років поспіль все більше провалюється у капуцинські катакомби, а його мешканці побоюються, що одного дня в них не стане даху над головою.

 • Про те, що квартири самотніх людей часто стають ласим шматком для аферистів, а іноді навіть і для вбивць, знають всі. Принаймні, у кіно та у детективах такі сюжети вже не новина. Точнісінько такий сценарій, скоріш за все, був розіграний й у Вінниці. І є підозра, що він непоодинокий. Напевно, про подібні афери замовчували.

 • Ми, буває, за сірою буденністю не бачимо, як живуть «брати наші менші». Отож сьогодні я хочу коротенько поділитися деякими міркуваннями та спостереженнями.

 • Решила написать вам по поводу письма З.Маривской на надоевшую уже всем тему. Я — украинка. Я живу на Украине, я сделала свой выбор, хотя могла и могу уехать, как это сделали сотни наших земляков. И это значит, что я люблю свою Родину, но говорить я буду на русском, потому что так хочу!

 • «Не новим є твердження «Скажи, хто твій друг, і я скажу...» Те ж можна сказати на підставі того, хто кого вважає своїм кумиром, ідеалом, еталоном. Скажімо, такий собі «еталон» формує і нав’язує мешканцям області знаєте яка комунальна газета. Вона не перший рік сама претендує на особливу поважність та своєрідний еталон, друкуючи першу «сотню» області. Для багатьох жителів Літинського району, як мінімум, дивно бачити в цій зразково-показовій сотні, яка практично не змінюється, своїх земляків-високопосадовців.

 • «Проблема, затронутая в заметке, по масштабам своей будущей трагичности очень актуальна. К сожалению, действительное, сущностное название жизни современной Украины — капитализм, где вся прибыль (или львиная доля ее) от добычи и транспортировки энергоресурсов ложится в карманы новоиспеченных собственников. Вряд ли кто-то из олигархов станет делиться своей прибылью. Они и копейки народу не уступят из своих миллионов. Поэтому подорожание продукции и услуг водоканалов, котельных, электростанций — это действительно «вимушений крок».

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница