Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Чи «мiтить» Григорiй Калетнiк в губернатори?
 • Вбив генерала невiдомий «мерседес»?
 • «Моя сестра не застрелилась сама»
 • Машина голови держадмiнiстрацiї збила хлопця
 • Архiтектора Вiнницi депутати пропонують зняти
 • «Вiнницький хлiб» у львiв’ян
 • Вiнницького велогонщика «пiдставили» iз повiєю у Iталiї?
 • Двоє пiдлiткiв повiсились разом у Тульчинi
 • Де найбiльший «дiвичник» у Вiнницi

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  НАТАША


  ЯНУАРІЙ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  «БАРДАК» IЗ М’ЯСНИКАМИ IСНУЄ У ВIННИЦI З ЧАСIВ ДВОРКIСА? М’ясний бум у Вінниці. Ресторанам довелось перейти на «Нашу Рябу»

  Читайте у №7 вiд 11 лютого 2004 р.

 • Офiцiйна новина миттю долетiла до Вiнницi: колишнiй голова Вiнницької обласної ради, народний депутат, член НДП Григорiй Калетнiк увiйшов у депутатську фракцiю СДПУ(о). Його депутатська кар'єра така: обраний по 15 одномандатному округу, вiн є членом Бюджетного комiтету ВР, ранiше входив до групи «Європейський вибiр». Потiм вийшов з «Європейського вибору» i став позафракцiйним депутатом. Нинiшнiй крок Григорiя Калетнiка розцiнюють по-рiзному.

 • Районне мiсто, звiдки 9 лютого виїхала до Вiнницi службова «Волга» голови райдержадмiнiстрацiї, знаходиться недалеко вiд обласного центру.

 • Друга спроба прийняти реальний бюджет міста Вінниці зазнала фіаско. Незважаючи на аргументи фінансистів, депутати проголосували за нереальний бюджет. Дефіцит цього року складатиме 5,4 мільйона гривень. В цілому Вінниця в цьому році має прожити на 193 мільйони. Хоча податківці прорахували, що реально до казни міста зібрати лише 186,1 млн. грн.

 • Пiсля публiкацiї у минулому номерi «33-го каналу» статтi «Злочинцi закопали 25-рiчного Толю у лiсi, бо вiн... «мент», в редакцiю прийшов житель Козятина Я. Павловський (на прохання відвідувача прізвище змінено).

 • Три аварiї зi смертями сталися у Вiнницi наприкiнцi минулого тижня. 5 лютого пiзно ввечерi 20-рiчний вiнничанин — учень 3-го курсу одного iз технiкумiв — керуючи автомобiлем ВАЗ-2108, по вул. Чехова збив 55-рiчного чоловiка. Потерпiлий помер у реанiмацiї мiської лiкарнi №2. Наступного ранку, знову ж таки, у реанiмацiї, помер ще один постраждалий від ДТП — 22-рiчний хлопець. Його на Старомiському мосту збив водiй невстановленого автомобiля, кажуть, що хлопець йшов посеред дороги...

 • Весь минулий тиждень 350 перекупникiв м’яса на ринках Вiнницi страйкували, а ресторанам та кафе через загрозу вегетарiанства довелось термiново перейти на «Нашу Рябу». Ще в кiнцi сiчня податкiвцi попередили м’ясникiв про необхiднiсть реєструватись як приватнi пiдприємцi та купувати щомiсячнi патенти по 30-100 гривень. З минулого понедiлка хвилювання серед перекупникiв все наростали, а з 3 лютого Вiнниця стала майже вегетарiанським мiстом — страйкували всi м’яснi базари, окрiм стихiйних. Селян з своїм м’ясом на базари не пускали, навiть погрожували облити тушi соляркою... 5 лютого iз сотнею страйкуючих зустрiвся мер i почув таке: «У нас не «тряпки» — свинi, i жодна баба не дасть нам довiдку на проданого кабана! Часу на папiрцi не вистачає, бо взяв свиню i женешся за другою, щоб не перехопили. Ми не багачi, ми самi виживаємо i годуємо м’ясом Вiнницю. А чому в селi порiзали всi свинi та телята, мають думати Кучма i Янукович!» Та Домбровський був коротким i жорстким: «Закони iснують однi для всiх, i ви, як скрiзь по Українi, будете платити податки i купувати патенти. Iншого виходу не iснує. Мiсцева влада не має права вiдмiняти накази ДПА та Кабмiну».

 • — Кожен із нас має претензії до управління архітектури. Що там цілковите свавілля — знають всі. Щоб вирішити якусь проблему, люди змушені стояти роками у чергах. І не секрет, що найголовнішим аргументом у вирішенні питання є гроші.

 • Те, що трапилося у Тульчинi у закинутому садку колишнього музею Пестеля, схвилювало усiх. Поширилися чутки, що на так званому «деревi кохання» повiсились двоє юнакiв — 13 i 15 рокiв. Це дерево знамените тим, що його стовбур роздвоюється, i хто пройде посерединi, може загадати бажання, яке здiйсниться. Зазвичай туди любили приходити молодi i бажати собi кохання. Що ж дiйсно стало причиною трагедiї, розслiдує прокуратура, поки що нiяких подробиць не розголошується.

 • Смерть жiнки — в день народження чоловiка. Похорони — на роковини весiлля.

 • У недiлю, 8 лютого, у Погребищi вiдбулось зiбрання з нагоди 100-рiччя початку росiйсько — японської вiйни. Чому саме на Вiнниччинi, далекiй вiд моря та Японiї, святкували цю дату?

 • У понедiлок прес-служба Антимонопольного комiтету поширила iнформацiю, яка стосується практично кожного вiнничанина — майно ВАТ «Вiнницяхлiб» на 5 рокiв хоче орендувати львiвський «Концерн Хлiбпром». Тобто, кожен випечений вiнницькими пекарями буханець контролюватимуть львiв’яни. Головна iнтрига з орендою в тому, що власником контрольного пакету акцiй «Вiнницяхлiб» та львiвського «Хлiбпрому» є концерн «Галнафтогаз». Тобто, львiв’яни орендуватимуть вiнницькi хлiбозаводи практично самi в себе. Кажуть, що нiчого принципово не змiниться, тiльки керiвництво «Вiнницяхлiб» тепер цiлком перейде до львiвського «Галнафтогазу», власника контрольного пакета акцiй Вiнницького ВАТ.

 • Хто керує «Ремтехсільмашем»? Цим запитанням донедавна переймалися ЗМІ та чимало зацікавлених осіб.

 • З 1918 по 1920 рiк Вiнниця не раз була столицею України, а от найдовше — у лютому-березнi 1919 року, саме у цi днi, можливо, навiть погода була такою ж мiнливою. А влада — також. За цей перiод на Вiнниччинi вона мiнялася 13 разiв (в Українi — 17).

 • У неї було дивакувате ім’я — Любава. Але їй це подобалось. Подобалось бути не такою, як усі. У дитинстві вона завжди поправляла дорослих: «Любава, а не Люба». Коли стала дорослішою — теж поправляла, але з легкою посмішкою. Вона знала, що в неї все буде не так, як у всіх. Але Любава навіть і не уявляла, що її знайомство з майбутнім чоловіком і «квітково-цукровий» період буде таким.

 • У першi роки української самостiйностi на Вiнницькiй картографiчнiй фабрицi, навiть окрiм книг, карт, атласiв та буклетiв, збиралися друкувати першi «незалежнi» грошi — купони. Своєрiдною «фiшкою» нашої «картографiчки» останнiм часом стали унiкальнi сувенiри — глобуси Вiнниччини, України, Одеси i тепер — Росiї.

 • Про те, як на «Урожаї» студент-заочник зарізав колишнього «зека», помстившись за свого дядька, повідомили вже кілька вінницьких газет. А днями до редакції прийшла мама Руслана.

 • Справжнiм шоком для вiнничан стала iнформацiя про затримання в кiнцi сiчня в Iталiї нашого велогонщика Руслана Пiдгорного та його трьох товаришiв по командi LPR «Сан Нiколо». Адже у Вiнницi його знають як кращого спортсмена 98-99 рокiв, дворазового чемпiона Європи-99, переможця етапiв Кубка свiту та володаря чисельних кубкiв та медалей. У Вiнницi Руслану як кращому спортсмену свого часу влада «дала» квартиру. Вже 7 рокiв Руслан iз своїм другом та колегою Сергiєм Чернявським є лiдерами українського велоспорту i гордiстю вiнницької велошколи.

 • Вперше за увесь період функціонування спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці (СМЕД) при відділі Державтоінспекції торік сталося дві дорожні аварії, учасники яких причиною назвали незадовільну роботу світлофорів. Потерпілі подали позов до суду на відшкодування завданих їм збитків на суму 43 000 грн. Днями суд виніс рішення по другій аварії – знову на користь потерпілих: їм СМЕД ВДАІ УМВС у Вінницькій області зобов’язали виплатити 8000 грн.

 • Анекдот про нашу лазню знаєте? Прийшов мужик у жiночий день, а чергова тьотя Аня не пропускає. Вiн їй пропонує: «Скажи жiнкам, що я слiпий». От вона i впустила його. Одна жiнка у душi каже: «Помий менi спинку, все одно ж слiпий». Чоловiк почав мити. А вона: «Що ти робиш?» «А хiба я бачу, що я роблю?»

 • Днями в Києвi вiдбулось засiдання штабу олiмпiйської пiдготовки, де були затвердженi списки кандидатiв до олiмпiйських команд для поїздки в Афiни. Як стало вiдомо, одразу 10 вiнницьких атлетiв є претендентами на участь у лiтнiх Олiмпiйських iграх-2004.

 • З чого народжується кохання? За легендою, цей маленький витівкуватий хлопчина Купідон (Амур) завжди вештається зі стрілами, аби вдало влучити прямо в серце. Коли стріли вражають ціль, серце стискається, і це ми називаємо коханням. Пігмаліон і Галатея, Трістан і Ізольда, Ромео і Джульєтта — одвічні історії кохання різних епох. Здавалося б, сучасний світ не настільки романтичний. Вируючи шляхами прогресу, ми втратили здатність любити, поважати й цінувати одне одного.

 • Найромантичнiший день року — 14 лютого — вже скоро, вже у суботу! Де влаштувати тiльки тобi, коханому, це свято емоцiй, поцiлункiв, зiзнань та вiрностi? Варiантiв безлiч — вiд польоту на повiтрянiй кулi до закритої домашньої вечiрки при свiчках... Але якщо ти любиш галасливу тусовку, якщо вмiєш вiдриватись на повну котушку i показати всiм, хто найкрутiший у Вiнницi денсер — ти «на Валентина» прийдеш у клуб «Курсаль»!

 • Прочитавши в черговому номері за 14 січня лист Романа Олексика «Чому плачуть і чи можуть зцілити ікони», не міг залишитися осторонь сказаного і вирішив написати листа.

 • Ситуацію, яка склалась в системі охорони здоров’я України, можна охарактеризувати висловлюванням Л.Д. Кучми: «Температура в лікарні нормальна... за рахунок померлих». Тисячі хворих громадян не можуть отримати безоплатну медичну допомогу, гарантовану Конституцією України.

 • Міністерство освіти і науки України видало Наказ №3 від 09.01.2004 р. «Про передачу адміністративної будівлі з балансу Вінницького державного центру науково-технічної та економічної інформації на баланс Київського національного торговельно-економічного університету»

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница