Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Чому В. Щетинін продовжує голодувати?
 • Чи має мер “частки” у супермаркетах, що відкриваються
 • Потерпілий “авторитет” Чорний вже у Вінниці
 • 7-річні хлопчики отруїлись алкоголем
 • Підсумки конкурсу «Я кохаю тебе»
 • Війна “за” та “проти” архітектора міста триває
 • Тульчин: хлопці висіли на одній мотузці
 • Жмеринські вокзальні торгівці ляжуть на рейки?
 • У вінницьких школах вчились держсекретар МЗС та радник президента Росії
 • “Лариса” — єдиний автономер вінницької чемпіонки світу

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  НЕЗНАЙОМКА


  ВЛАДИСЛАВ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  «БРАТ ЗА БРАТА»-2. Справжнiй двобiй двох позицiй мають можливiсть споглядати вiнничани: брати Щетинiни проти Продивуса («Прем'єр-Фiнанс»)

  Читайте у №8 вiд 18 лютого 2004 р.

 • На запитання про «долi» у «Дасторi» та «Грошi» мер вiдповiв: «Я готовий ними подiлитись з журналiстами. Знайдете — будуть вашi».

 • Як вiдомо, на останнiй сесiї мiськради питання висловлення недовiри архiтектору було вiдкладено на пiзнiший термiн. Кажуть, що спершу пан Єгоров має звiтувати перед депутатами i громадою про свою роботу на цiй посадi. А вже пiсля цього мiськi депутати вирiшать, чи вiдправляти на пенсiю головного вiнницького зодчого. До того ж, у мерiї та частини народних обранцiв дiаметрально рiзнi погляди на компетентнiсть архiтектора Єгорова.

 • Жахлива аварія сталася у неділю, 15 лютого, біля села Кунка Гайсинського району. На трасі Львів-Кіровоград-Знаменка зіткнулися два автомобілі. За попередніми даними, вантажівка МАЗ та легковик ВАЗ-2101 потрапили у ДТП в результаті порушення правил дорожнього руху. «Жигулі» врізались у заднє колесо причепу вантажівки, яка прямувала із Східної України, перевозила металобрухт.

 • У Вінниці заборонено встановлювати автономне опалення у квартирах багатоповерхівок. Про це заявив начальник управління комунального господарства обласної адміністрації Роман Аксельрод:

 • Ми вже повідомляли, що Сашу Олійника, особистого охоронця вінницького «авторитета» Чорного, напередодні Нового року вбили на вул. Стахурського біля магазину «Аміго». Він був найкращим самбістом у Вінниці — триразовий чемпіон світу, володар Кубка європейського чемпіонату з боротьби. Смертельним стало для 23-річного хлопця вогнепальне поранення у скроню і легені. Він врятував життя Чорному. У сусідньому Хмельницькому «авторитету» робили операції. Кажуть, йому видалили кишечник, нирку… Той вечір змінив і його життя — його зробили інвалідом…

 • 10-денне голодування, побиття оператора i прес-конференцiя на прасувальнiй дошцi — так сперечаються за вiнницький «Ремтехсiльмаш», який оцiнюють у 3 мiльйони...

 • Вперше за 20 років вінницькі медики констатували отруєння алкоголем 7-річних дітей. Їх привезли до обласної дитячої лікарні у важкому стані.

 • Коли свята закінчуються, стає жаль, що життя так швидко минає. Ще стоять квіти у кімнатах, ще згадується радість від подарунків — маленьких «валентинок» чи давно омріяних… Власне, яка різниця, бо ж хвилини щастя не мають еталонів.

 • Днями «добро» на отримання першого іменного знаку «ЛАРИСА» надано вінничанці Ларисі Прищепі, яка наприкiнцi минулого року з трiумфом повернулась з Нiмеччини, з мiжнародних змагань по фiтнесу i бодібiлдингу. До свого звання абсолютної чемпіонки свiту вона зумiла додати найвищий титул — «Мiс Всесвiт фiгура-2003». I тодi ж Вiнницею миттєво поширилась чутка — Ларисi за перемогу на турнiрi подарували в Нiмеччинi шикарне перламутрове авто! Треба сказати, що народ сприйняв цей подарунок як достойну винагороду, адже спортсменка досягла вершин спортивного Олiмпу, її недаремно називають гордiстю вiнницького спорту.

 • Одним з пріоритетних напрямів політики нашої держави є розвиток системи вищої освіти та постійне розширення можливостей громадян для її отримання. Ці положення чітко зафіксовані у Законах України «Про освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту».

 • Дві справи, пов'язані із незаконним звільненням вінничан з роботи, зараз знаходяться на комунікації Європейського суду. І, скоріше за все, вони будуть виграні. За однією із них справедливості добивається працівник одного із вузів нашої області. Він пройшов через всі судові інстанції і довів, що рішення ректорату було незаконне. Друге звільнення стосується працівника одного із промислових підприємств. Врегулювати ці справи в Україні, в наданий Євросудом термін, не вдалося. Тому є надія, що вінничанам держава відшкодує завданий моральний збиток.

 • Мистецько-бiзнесовий проект театральної компанiї «Бенюк i Хостiкоєв» — вистава «Синьйор з вищого свiту» — у Вiнницi зiбрала аншлаг. Адже це вперше велика театральна родина заснувала свiй власний бiзнес. Причому, на рiвних грали першi та другi дружини, так само i чоловiки, i дiти вiд перших та других шлюбiв... Глядачi могли не лише насолоджуватися чудовою грою талановитих акторiв, але й порiвнювати дружин та чоловiкiв. Ольга Сумська (Валерiя) за п'єсою була дружиною Анатолiя Хостiкоєва (Леонiда), а його справжня, але вже друга дружина Наталя Сумська грала трохи пришелепкувату сестру Валерiї Матiльду. Перший чоловiк Ольги Сумської Євген Паперний грав пiдступного Раймондо, а другий — Вiталiй Борисюк — дурненького сусiда Антонiо. Наталя Сумська «позичила» на час вистави не лише свого чоловiка, але й дочку вiд першого шлюбу — Даринку Мамай (Фйореллу) — Ользi-Валерiї.

 • Правда виявилася ще більш неймовірною. Двоє хлопців висіли ще й на кінцях однієї мотузки, котра була перекинута через товсту яблуневу гілку.

 • Вінницька облдержадміністрація своїм листом від 10.01.04р., №01-1-52-152 за підписом заступника голови, керівника апарату ОДА В. Мельничука зажадала від голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення надати дані про партійну приналежність керівників ряду державних і комунальних установ районів (міст), які за характером своєї діяльності безпосередньо пов'язані з людьми. Такий «інтерес» виконавчої гілки влади області в рік президентських виборів насторожує.

 • За усіма розрахунками, їм мають платити по 16 коп. а платять… по 2,5 коп. І така ситуація – типова для господарств області. Селяни зачасту бачать це, але мовчать, бо не знають, як себе захистити. Це журналістське розслідування дасть можливість кожному із вас переконатись, який «беспредел» твориться сьогодні із дотриманням законності на селі. Ось і ці селяни з розпачем зізнаються:

 • - Головне протирiччя, — зазначив він, — полягає у тому, що народ вимагає змiни влади. Попри усi негаразди у економiчнiй та соцiальнiй сферах найбiльшою проблемою в Українi є неефективний менеджмент, непрофесiйне управлiння та органiзацiя життя держави. Адже, посiдаючи за природними ресурсами 3-є мiсце у свiтi та входячи у «десятку» країн по людському фактору, Україна може претендувати на набагато кращий рiвень життя. Натомiсть, понад 7 млн. українцiв заробляють на шмат насущного по закордонах. За роки незалежностi Україну покинуло тiльки 4 тисячi докторiв наук. А для того, щоб пiдготувати доктора наук, потрiбно 1 млн. доларiв. Помножте 4 тисячi на 1 млн. — виходить мiльярди доларiв iнтелектуального потенцiалу. Тому 95% громадян прекрасно розумiють, що влада повинна вивести Україну хай не на 3-є мiсце у свiтi, але аж нiяк на 130-те.

 • «Шановна редакцiє «33 каналу»! Звернутись до вас змусила безвiдповiдальнiсть старомiських пожежникiв, яка призвела до трагiчних наслiдкiв.

 • Призначення па посаду нового керівника обласної ДАІ співпало з виходом Указу Президента, який торкається майже 80% українців. Тому перша прес-конференція Петра Миколайовича Порощука пройшла з валом питань. Але спочатку — про нового начальника. Петру Порощуку 49 років. Призначений у Вінницю з посади начальника Жмеринського райвідділу. До речі, водійський стаж Петра Миколайовича — 31 рік, тому на посаді головного «даішника» області почуватиметься впевнено.

 • «Наш хлопчик народився у пологовому будинку селища, де проживаємо, з вагою 3,100 кг, через тиждень нас виписали з дiагнозом «здоровий». Я годувала його тiльки груддю. Розвивався Дiмочка нормально, але через два мiсяцi раптом став млявим, i наступного дня ми принесли його до нашої лiкарнi...

 • Відтепер, із введенням в дію нового Цивільного кодексу, змінилися правила гри у багатьох сферах. Зокрема, чимало змін стосується отримання спадщини і складання заповіту.

 • Такі думки, напевно, з'явились не в одного колишнього випускника з тих, що прийшли на традиційні зустрічі у рідну школу в першу суботу лютого. Було про що розказати, було цікаво подивитися, якими ж стали вчорашні відмінники та зірвиголови. Бо сьогодні більш цікавими виявляються ті, на кого у класі не звертали уваги.

 • Третій тиждень в Жмеринці оголошена «холодна війна» торгуючим так званого «Манежу». Влада та «Укрзалізниця» виступили проти стихійних торгуючих – пенсіонерів та безробітних, які вже впродовж чверті століття продають проїжджаючим транзитом пасажирам все: починаючи від яблук — до смачних вареників.

 • Спритний хлопчина на два дні найняв квартиру в обласному центрі. За цей час він встиг знайти бажаючого придбати пристойне помешкання в місті над Бугом. Зраділий покупець, якому зговірливий «господар» пообіцяв солідну знижку в ціні, поспішно виклав 500 доларів завдатку. Компаньйони вдарили по руках, домовившись, що завтра займуться оформленням квартири.

 • Спонукала до написання листа стаття від 4 лютого «Ринковий збір осідає в кишені директора». Правда, незрозуміло, про який ринок йде мова. Але це несуттєво. Допускаю, що подібне твориться на всіх базарах.

 • Среди громогласной тошнотворной рекламы, внушающей винничанам о покупках от памперсов до недвижимости, среди безвкусиц телевизионных, вдруг просветились сюжеты о «Артгалере — 2004». ВДТ, ВИТА, «Винниччина» уже молотками стучат по головам горожан о «свежеиспеченной» выставке искусства. А толку? Магнетизм базара куда круче. Тонюсенькая прослойка интеллигенции и людей, ищущих цепочкой ползет в торговую палату за чем-то светлым и чистым, и поверьте, находит!

 • «Прочитав статтю Романа Олексюка «Чому «плачуть» і чи можуть «зцілити» ікони?», і стало прикро. Прикро за автора. Склалось враження, що читаю витримки з брошури, написаної в 30-ті роки минулого століття керівниками Союзу войовничих безбожників. Брошури, розрахованої на людей, у яких вкрай обмежений доступ до інформації і які роблять висновки не на основі реальних відкриттів науки, надбань культури і живого тисячолітнього досвіду людства, а на основі ідеологічних циркулярів тієї епохи.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница