Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • 6 мiльйонiв гривень не потрапили у Вiнницю
 • Валерiй Бевз став заступником губернатора
 • Чи вiддадуть примiщення торгового вузу пiд казино
 • Дустом отруєнi всi криницi Городкiвки
 • Щетинiн продовжує голодування в реанiмацiї
 • Вбито студента у масовiй бiйцi двох сiл
 • Два старшокласники пiд обвалом стелi
 • На Вiнниччинi є наркобарони i наркобаронеса
 • Незабаром вiдбудеться перепис всiх корiв областi
 • 250-гривневi квитки не завадили аншлагу «Океану Ельзи»

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ТАНЯ


  МИХАЙЛО

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  «ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ» У ПРИСУТНОСТІ ВСЬОГО РАЙОННОГО НАЧАЛЬСТВА проводять обласні високопосадовці. Кому це потрібно?

  Читайте у №9 вiд 25 лютого 2004 р.

 • «Притчею во язицех» стали «забуті» Міністерством фінансів 6 мільйонів гривень для Вінниці, котрі ніяк не можуть знайти законного шляху повернутися до міського бюджету — на зарплати лікарям, вчителям, іншим.

 • Одному з хлопців 4 березня виповнилося б 17 років, і він хотів заробити на святкування дня народження, інший збирав на подарунок своїй дівчині до 8 Березня.

 • І це вже офiцiйна iнформацiя: Валерiй Бевз, колишнiй начальник обласної мiлiцiї, призначений заступником голови, керiвником апарату облдержадмiнiстрацiї. Вiн куруватиме i координуватиме роботу вiддiлiв облдержадмiнiстрацiї — таких, наприклад, як органiзацiйний, загальний, вiддiл взаємодiї зi ЗМI, вiддiл правоохоронних органiв...

 • Пiсля останньої сесiї у депутатськiй групi «Вiнниця», яка задекларувала пiдтримку мiської влади, вiдбулися свого роду «розборки». На засiданнi групи, за словами її керiвника Олександра Жупанова, з її складу бiльшiстю голосiв було виключено депутата мiської ради по виборчому округу №8 Олександра Багрiя. А Олександр Багрiй сказав, що вiн сам вийшов зi складу групи. Що ж стало прецедентом цього конфлiкту мiж однодумцями?

 • Тиждень тому прокуратурою Бершадського району була порушена кримінальна справа по діяльності 35-річного приватного підприємця, який, користуючись комп'ютерною мережею Інтернет, в особистому сайті дав оголошення про те, що він є народним цілителем.

 • До редакцiї звернувся Олександр Драган, головний редактор газети «Слово Боже» Флоринського благодiйного будинку «Милосердя» iм. преподобного Агапiта Печерського. «Слово Боже» безкоштовно розповсюджується серед вiруючих i проводить цiлий ряд благодiйних акцiй — висилає своїм читачам духовну лiтературу, iконки тощо.

 • В нiч з 17 на 18 лютого на вiнницький завод «Ремтехсiльмаш» прибула делегацiя на чолi з мiським головою Олександром Домбровським. Там 11 дiб 51-рiчний Володимир Щетинiн знаходився в iзоляцiї в адмiнбудiвлi заводу.

 • Цього ніхто не міг передбачити. У четвер у них були свої плани — Костянтин Іванов мав заїхати після своїх справ у Крижопіль за батьком. Біля с. Жабокрич темно-синій «Мерседес-Бенц» («очкарик») з київськими номерами 340-10 КЕ врізався у дерево.

 • Як повiдомив заступник голови обласної органiзацiї НРУ Василь Гурiн, «рухiвцi» протестують проти закриття газети «Сiльськi вiстi», проти намагання задушити газету «Український пiвдень» (Миколаїв), проти припинення мовлення радiо «Свобода» на FM-частотах радiостанцiї «Довiра», де його можна було чути протягом останнiх п’яти рокiв, проти тиску на опозицiйний «5-й телеканал». Все це, на думку членiв НРУ, є прямим доказом того, що влада панiчно боїться правди.

 • У День захисника Вiтчизни о 10-й годинi ранку облдержадмiнiстрацiю пiкетували члени партiї УНА-УНСО пiд керiвництвом лiдера обласного осередку Сергiя Чумака, ОУН в Українi (лідер обласного осередку Михайло Бондар), «Рух за єднiсть» (голова обласної організації Вадим Пiдгорний). Вони вимагали у губернатора та iнших обласних керiвникiв вiдновити роботу Ямпiльського будинку престарiлих, який збираються незабаром закрити — виявляється, комусь «приглянувся» добротний будинок колишнього першого секретаря райкому партiї. На такий крок вони пiшли пiсля публiкацiї в газетi «33-й канал» матерiалу незалежного журналiста Василя Кiзки «Вiдкривали помпезно, а закривають — «тихо, ша!» Як прокоментував автор публiкацiї Василь Кiзка,- це перша масова пiдтримка на обласному рiвнi його боротьби за справедливiсть у Ямпiльському районi. Вперше полiтичнi сили вiдстоюють iнтереси вiддаленого пiвденного Ямпiльського району.

 • - Алло, редакцiя? Я чула, що податкiвцi рахують усiх корiв та бичкiв, щоб з кожного брати податок. Дiзнайтесь, чи це правда, бо ходять по обiйстях i говорять, що з ветеринарної служби. А ми переживаємо — якщо за свою корову чи за молоко будемо платити — то краще її зарiзати... А ще кажуть, що будемо платити податок за фруктовi дерева та кущi. То ми їх порубаємо, якщо урожай треба в державу вiддати!

 • У п'ятницю, 20 лютого, на зустрiчi iз представниками центральних ЗМI мiський голова Вiнницi Олександр Домбровський пiдтвердив iнформацiю про передачу примiщення ЦНТI фiлiї Київського торгово-економiчного унiверситету. За словами Олександра Георгiйовича, питання передачi примiщення ЦНТI по Хмельницькому шосе вирiшувалось на державному рiвнi. За словами мера, в торговельно-економiчному унiверситетi стiльки студентiв, що вже не вистачає аудиторiй для занять. Тому 9-поверхове примiщення ЦНТI було вирiшено передати цьому вузу. Колектив центру науково-технiчної iнформацiї на вулицю не виганяють — йому буде надано необхiднi площi.

 • Після публікації в газеті статті «Брат за брата»-2, до редакції звернулася прес-служба корпорації «Прем’єр-фінанс» із таким листом.

 • Ситуацію навколо ВАТ ВСП «Ремтехсільмаш» коментує голова спостережної ради підприємства Микола Форманюк (вибраний позачерговими загальними зборами акціонерів ВАТ від 28.12.2002 р.):

 • 17 лютого інтернетівські сайти волали про надзвичайну ситуацію в селі Городківка Крижопільського району: там в ніч з 10 на 11 у криницю потрапив мішок з отрутохімікатами, забруднено декілька криниць та підземний горизонт. Вже 18 лютого служби рапортували в свої міністерства про те, що небезпеку ліквідовано і все «під контролем». Побувавши на місті пригоди, поспілкувавшись з людьми і отримавши інформацію від очевидців, пропонуємо дещо іншу та доповнену версію подій.

 • У липні минулого року в Україні зник 60-річний граф Клаус-Дітер Зігфрид, який подорожував на велосипеді Східною Європою, проїхав через Італію, Албанію, Болгарію, Македонію, Румунію, Молдову. Після того, як він в'їхав на територію України, місцезнаходження його невідоме.

 • Статистика стверджує, що кожна друга сучасна людина в Україні віком 14-20 років хоча б раз вживала той чи інший наркотик. «Та боротися треба не з наркоманами, а з тими, хто їх робить залежними», — впевнений в.о. начальника відділу з боротьби із незаконним обігом наркотиків Олександр Ковалишин. Зараз на Вінниччині триває операція «Допінг». Вінницькі наркомани живуть під страхом. Але й «під кайфом» теж…

 • У Вiнницi чимало пiдприємств, якi змiнили форму власностi i протягом останнiх декiлькох рокiв перебувають у станi повної дестабiлiзацiї — то судяться, то дiлять i передiлюють майно i власнiсть, то викуповують i перепродають акцiї. Роботи немає, зарплата не виплачується, людей скорочують, звiльняють...

 • Прокуратура Вінницької області спільно з працівниками УМВС України у Вінницькій області та територіальної державної інспекції праці провела перевірку стану дотримання законодавства про оплату праці у Тульчинському районі.

 • Першi 10 слухових апаратiв iз 200 привезених до Вiнницi мер англiйського мiста-побратима Вiнницi Девiд Рейнз вручив iнвалiдам Великої Вiтчизняної вiйни, якi мають вади слуху.

 • - І хто б міг подумати? Такий сильний характер був у чоловіка, розсудливий, скільки до нього за порадою, по допомогу йшли. А себе розрадити не зміг…

 • Про «розборки», коли село «іде» на село, доводилося чути, мабуть, усім. Як правило, наступного дня «бойовики» зализують рани, запивають могорич і миряться. Однак конфлікт, який виник 14 листопада минулого року між хлопцями Стражгорода та Розкошівки, що у Теплицькому районі, схоже, набув характеру затяжної холодної війни. Того нещасливого дня побили 18-річного юнака, студента Уманського аграрного університету. Побили… до смерті.

 • Нещодавно опікове відділення Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова поповнилось новою апаратурою: наркозно-дихальний апарат «Бриз» для дорослих, наркозно-дихальний апарат «Малятко» для дітей та пульсоксиметр. Це стало можливим завдяки сприянню Петра Порошенка, народного депутата України.

 • Саме у лютому цього року нащадки Богуна i тi, хто не забув козацької слави, вiдслужили панахиду i вiдкрили пам’ятний знак на його честь. Пiвтораметровий хрест на шеститонному камінні стоїть на в’їздi до Оратова. Викарбуванi слова: «Тут — коренi козацької слави i безсмертя. Козакам Кальницько-Вiнницького полку iменi Iвана Богуна 1651-2003».

 • Тетяна Грушина та її партнер Руслан Горанов стали бронзовими призерами чемпiонату Європи з фiгурного катання. А трохи ранiше вони зайняли 4 мiсце з 450 пар на змаганнях у Швецiї. У всьому цьому найбiльш приємним є те, що Тетяна — наша землячка. Вона народилася в селi Карпiвцi Могилiв-Подiльського району i жила там до трирiчного вiку. А далi її батьки переїхали до Києва, i мама вiдвела свою 4-рiчну доньку до «Льодового палацу» в клас фiгурного катання.

 • Двоє вiнницьких легкоатлетiв — стрибун у висоту Андрiй Соколовський та багатоборка Наталя Добринська — у процесi пiдготовки до Олiмпiади у Афiнах перемагають на престижних змаганнях. На мiжнародних змаганнях у Нiмеччинi Андрiй став чемпiоном з результатом 2 м 30 см, а в Словаччинi — здобув 2-е мiсце, подолавши висоту 2 м 33см.

 • Злочинна група, яка спеціалізувалася на викраденні автомобілів, з'явилася у Могилів-Подільському районі на початку 90-х років. За краденого «залізного коня» можна було виручити від 1 до 1,5 тисячі доларів... у його ж власника. Автомобіль відганяли в надійне укриття, а через якийсь час «доброзичливці» дзвонили потерпілому і пропонували за згадану винагороду повернути викрадену машину. Треба зауважити, більшість жертв злодійської зграї йшла на це, не повідомляючи про злочин у правоохоронні органи.

 • Для проведення газифікації нашого села у січні 2002 року ми створили «Товариство по газифікації» і зібрали кошти від населення на виготовлення документації на газифікацію. Коли всі документи були готові, ми звернулись у вінницьке газове господарство. А там відмовили, посилаючись на те, що з 1990 року до нашого села стоїть незакінчений підводний газопровід. Тому ми терміново направили листа сільському голові про припинення будь-яких робіт по газифікації, аби уникнути довгобуду. Однак сільський голова не посприяв у вирішенні цього питання, а навпаки, повідомив мешканців села про заборону газифікації.

 • Предлагаю объективный материал, который отражает на сегодняшний день состояние и работу государственной исполнительной службы, через которую вытаскиваются неконтролируемые денежные  потоки и отправляются в тень. Таким образом, пенсионеры и весь бюджет лишаются очень больших денежных средств.

 • Комунальні ЗМІ широко висвітлюють подібні прийоми у районах. У райдужних тонах, мовляв, все дуже добре. Однак наша редакційна пошта переповнена зараз такими листами з багатьох районів області. Їхні автори мають іншу думку з приводу «кампанії» особистих прийомів. Цей лист настільки типовий, що назва району в даному випадку значення не має.

 • Акустичний концерт рок-гурту «Океан Ельзи» проходив у залі з гарною акустикою — у приміщенні муздрамтеатру ім. Садовського. Публіка зібралася дуже різноманітна. Взагалі в залі можна було помітити представників усіх вікових груп, починаючи від школярів і закінчуючи пенсіонерами.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница