Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • «За прозорість влади» вже охрестили «мочилом»
 • «Донецькі» заберуть наші маршрути?
 • Як машина голови райдержадміністрації збила хлопця
 • Хто викупить вінницький аеропорт
 • Скандал на «Міс Україна» очима учасниці-вінничанки
 • Як наша кореспондентка вилучала у матері 8-місячну дитину
 • Бійка на дискотеці, про яку говорить весь Немирів
 • Циганські «гастролі»: цього разу «купують» пір’я
 • «На стихії» конину продають як яловичину?

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ОЛЕНА


  МАКСИМ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  МАРШРУТНИКИ ГОТОВІ ДО КРАЙНІХ ЗАХОДІВ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВО ПРАЦЮВАТИ НА МАРШРУТАХ, «НАКАТАНИХ» НИМИ З 1996-ГО РОКУ. Мер стверджує, що на нього не тиснуть олігархи. А правоохоронці поки що не можуть назвати прізвища відомих вінничан, причетних до терактів

  Читайте у №10 вiд 3 березня 2004 р.

 • Цю фразу сказав перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Григорiй Заболотний на засiданнi колегiї ОДА перед керiвниками обласних та районних управлiнь, керiвниками сiльськогосподарських формувань, сiльськими головами — словом, всiма, хто має розвивати тваринництво в областi. Ще гострiшим було твердження Заболотного: «Ви ж губителi душ коров’ячих!» Чим же зумовлений цей крик душi високого посадовця? Адже за цифрами Вiнниччина — перша в Українi за кiлькістю поголiв’я худоби.

 • 26 лютого вранці у Прибузькій школі-інтернаті для дітей з розумовими вадами виявили втечу двох п’ятикласників. Понад 300 працівників вінницької міліції було задіяно в операції пошуку хворих на церебральний параліч втікачів. Їх шукали скрізь – у лісах, ближніх селах.

 • - Як уже повідомлялось, вчора практично на всіх вінницьких АЗС на 5 копійок подорожчали нафтопродукти. Це викликано підняттям цін оптових постачальників нафтопродуктів.

 • 25 лютого вінничани, які постраждали від «маршрутних терактів», спілкувались із представником групи розробників законопроекту «Про реабілітацію осіб, які постраждали від терористичного акту», членом депутатської групи «Солідарність» у Верховній Раді України, народним депутатом Володимиром Скомаровським та працівниками громадської приймальні Петра Порошенка.

 • В п’ятницю нашому прес-секретареві саме таку телефонограму (її цитуємо дослівно в заголовку) передали від імені зборів обласних чиновників. Обурена представниця влади ще й додала: як можна було про таке писати?

 • 25 лютого три депутати Вінницької міськради — Андрій Рева, Олександр Багрій та Микола Чорний — оголосили про створення у Вінниці антикорупційного громадського об’єднання «За прозору владу». На думку народних обранців, продовження існування стихійних ринків, конкурс маршрутників та захист управління архітектора Єгорова від критики є ознаками непрозорості теперішньої міської влади. Всі «гарячі» теми та факти по випадках непрозорих рішень, чиновницької та депутатської тяганини, ознак корупції та зловживань об’єднання «За прозору владу» просить надсилати на адресу: 21050 м.Вінниця, вул. Соборна, 32, офіс №8 чи телефонувати 524-559.

 • «ПРОКУРОРУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВІННИЦЬКОЇ ОДА, ГОЛОВІ ЛИПОВЕЦЬКОЇ РДА, ГОЛОВІ ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 • «Пане Президент — захистіть права простих селян!» «Прокуроре — не захищайте розкрадача 3 мільйонів нашого добра!» — з такими плакатами під мокрим снігом минулої п’ятниці двадцять селян Вороновицького КСП ім. Можайського пікетували приміщення Вінницької обласної прокуратури по вулиці Володарського. Вони протестували проти дій прокурора Вінницького району Дмитра Коцюмахи та вимагали відправити його у відставку. На думку пікетуючих, прокурор району покриває голову їхнього КСП.

 • Скандал навколо титулу «Міс Україна-2004» набув розголосу після того, як один із членів журі заявив, що ім’я переможниці було відоме заздалегідь. Перемогла киянка Леся, яка навчається у інституті права на юриста. Під час столичного журналістського розслідування, члени журі нарікали на те, що вибирати кращу було досить складно, адже регіони представили досить слабких дівчат. І якщо є корупція, то її слід шукати в обласних центрах.

 • Про те, що машина голови Липовецької райдержадміністрації збила молодого хлопця, ми повідомляли в одному з минулих номерів. 24-річний вінничанин Андрій зараз знаходиться на лікуванні у травматологічному відділенні обласної лікарні ім.Пирогова. Водій – виконує свої обов’язки. Правда, до хлопця він так ні разу не заїхав. Бо вважає себе невинним.

 • Мiстом поширилася чутка про закриття вiдомої i у Вiнницi, i за кордоном фабрики, а нинi ЗАТ «Подiлля». Адже швейники цього пiдприємства працюють здебiльшого на Нiмеччину, Францiю, США. В Українi продається лише 10% верхнього одягу.

 • Шокуючi данi навiв на однiй iз нарад перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Микола Дмитренко:

 • З давніх-давен за циганами закріпилася недобра слава — напустять туману, обведуть навколо пальця, видурять гроші. І хоча сьогодні багато хто з них змінив кочовий спосіб життя на постійну оселю, виховує дітей, чесно працює, чимало братів по крові у пошуках циганського щастя і дотепер мандрують світами, заробляючи на людській довірливості.

 • У Вінниці все уже куплено, приватизовано, роздано... Інформація про можливість приватизації Вінницького комунального аеропорту одразу зацікавила багатьох бізнесменів. Адже, окрім приміщення аеропорту «Вінниця» та злітної смуги в Гавришівці поблизу Вінниці — десятки гектарів родючої землі, яка з кожним днем стає все дорожчою. Кому ж дістанеться цей ласий шматок вінницької власності, яку попередньо оцінюють у кілька мільйонів гривень? Серед претендентів на майно і територію аеропорту називають відомих донецьких, київських та місцевих бізнесменів. Тим більше, що за рік-два ця територія вже коштуватиме мільйони доларів.

 • Про маршрутників знову заговорили. І знову скандал — черговий конкурс на пасажирські перевезення. У квітні закінчується термін договорів, укладених три роки тому.

 • Після публікації в нашій газеті матеріалів, пов'язаних із пострілами та вбивством біля магазину «Аміго», до редакції звернувся вінничанин С. М. Чорноокий. На його думку, в матеріалах мова йде про нього... Ось що він повідомив.

 • Своєрiдна туристична «Мекка» — Нацiональний музей-садиба великого хiрурга Миколи Iвановича Пирогова в передмiстi Вiнницi — щороку приймає численнi делегацiї гостей та екскурсантiв. Адже це єдина в Українi i друга на територiї СНД, пiсля мавзолею Ленiна у Москвi, усипальниця, де зберiгається i демонструється туристам забальзамоване тiло всесвiтньовiдомого хiрурга.

 • Уже є статистика за минулий рiк. Виявляється, що на Вiнниччинi за цей перiод чоловiкiв вмерло в 3-4 рази бiльше, нiж жiнок. Причому, у деяких районах рiзниця ще бiльша. Наприклад, у Немирiвському районi смертнiсть чоловiкiв в 7 разiв бiльша, нiж жiнок.

 • Скажу одразу — нічого приємного у цьому немає. І з більшою радістю я б робила щось інше. Але, переконавши себе в тому, що наші сьогоднішні дії можуть врятувати життя дитини, пішла забирати 8-місячну Настю у її 21-річної мами.

 • Вікторія має намір оголосити голодування, бо, на її думку, щоб виправдати правоохоронця, винною хочуть зробити її. Коли наш журналіст виїхала у відрядження, аби з'ясувати ситуацію, їй заборонили спілкуватись з дівчиною, навіть змусили покинути лікарняну палату під приводом — «зараз санепідстанція приїде». Чого і хто боявся?

 • Його друг Ігор знаходиться у важкому стані у районній лікарні. Він хотів заробити гроші на подарунок своїй дівчині на 8 Березня

 • «Нещодавно в одній із газет написала якась людина розумна, яка, може, тієї корови в очі не бачила, не сільський дядько, що дохід з однієї корови становить 3,5 тис. гривень на рік.

 • Я вирішила попросити у Вас допомоги, але хочу залишитися невідомою, тому що, самі знаєте, село невелике, і люди мене можуть зрозуміти не так, як потрібно.

 • Мені 42 роки, маю двох дітей, вже 26 років працюю начальником структури на одному з підприємств міста. В місті маю багато друзів, і всі мене знають як нормального чоловіка. Понад усе на світі люблю риболовлю, і в моєму житті ще не було таких вихідних, щоб я не ходив на Вишенський ставок. Там мене знають усі рибалки. Ось одного ранку також пішов на рибалку. Улов був не дуже вдалим, але дещо додому ніс. Скажу чесно, що трохи ми випили. Ні, п’яним не був, на ногах тримався і йшов впевнено. А неподалік Вишенського парку патрулює міліцейська машина. От вони зупиняються біля мене. І кажуть, мовляв, сідай, підвеземо додому. Кажу, не треба, он мій будинок. А вони силою заштовхали мене в машину і повезли у своє відділення. Там мене обшукали, забрали всю рибу, ще 20 гривень з кишені, потім ще й побили. Викликали мені «швидку допомогу». Мене завезли в лікарню, але ніякої допомоги не надали, тільки висидів у коридорі. Добре, що дозволили хоча б дружині зателефонувати, вона приїхала по мене.

 • Хочу повідомити, що я вніс гроші не в товариство по газифікації, а особисто на рахунок підприємства, яке проводить нам газифікацію – 1700 гривень 2 жовтня 2003 року.

 • «Втомилися ми перечитувати старi публiкацiї вiнницьких газет про себе i про наш струмок Безiменний, в народi «Вонючка». Ви ж читали цi статтi пiд заголовками «Прохачi з ями», «Поколiння, що виросло на фекалiях», «Вiнниця, Бабин Яр, до запитання», «У ямi на Слов'янцi побувало безлiч комiсiй», «Де квартири, куди подiлись грошi?»

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница