Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • Заблокованi рахунки лiкарнi — пацiєнт виграв справу на 88 тисяч
 • Володимир Продивус стане заступником губернатора?
 • Триває блокада селянами Моївського цукрозаводу
 • Грошi, видiленi для хворих, пiшли на приватну аптеку
 • У 31-ій школi було масове отруєння балончиком чи непотрiбний «кiпiш»?
 • 2 вiнницьких альпiнiсти зникли у горах Росiї
 • Вiнницькi дiвчата, якi вийшли замiж за фашистiв, стали мiльйонерками
 • Вiнничанки iз найдовшим волоссям
 • Срiбна чемпiонка свiту — донька нашої журналiстки

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  НАСТЯ


  ДІМА

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  «NEMIROFF» - 33-Й У СВІТОВОМУ РЕЙТИНГУ БРЕНДІВ МІЛЬЙОНЕРІВ, по горілці - сьомий

  Читайте у №12 вiд 17 березня 2004 р.

 • У понеділок, 15 березня, Вінницею поширилась неофіційна інформація про можливість призначення відомого бізнесмена Володимира Продивуса одним із заступників губернатора Вінницької області Віктора Коцемира. Такі розмови з’явились після зустрічі Віктора Францовича із Володимиром Степановичем напередодні від’їзду губернатора на святкування 80-річчя прикордонного загону, яке відзначали 12 березня у Могилеві-Подільському.

 • За три тижні роботи у Вінниці громадський антикорупційний комітет «За прозору владу», створений в кінці лютого трьома депутатами міськради, уже отримав 25 скарг вінничан на бездіяльність та зволікання структур та чиновників міської влади.

 • «Доброго дня, дорога редакціє! Щойно прочитала в газеті публікацію «Наші журналісти «з одною ізвіліною». Мені зробилося так боляче за колектив, за журналістів дорогої для нас газети, що виникло бажання до вас написати. Обуренню моєму немає меж. І я не одна так думаю, таких багато. Найкращу газету, яка несе правду в маси, отак ганьбити.

 • Ця аварія сталася 7 березня в місті Гайсин. П'яний водій автомобіля «Запорожець» не впорався з керуванням і наїхав на електроопору. Винуватець пригоди та його шестеро пасажирів отримали травми і госпіталізовані у місцеву лікарню.

 • В березні 2004 року якраз виповнюється 2 роки приходу у міськвиконком Олександра Домбровського та людей, що мали скласти його нову владну команду. Як спрацювала ця команда і чи дійсно вона є у теперішньої міської влади Вінниці на екваторі строку повноважень, кожен судить по конкретних справах, а не словах. Бо не секрет, що перед виборами усім вінничанам традиційно обіцяються «золоті гори», а потім дехто лише безпорадно розводить руками, мовляв, не вийшло, дозвольте ще повчитись, керувати, побути у владі.

 • У Теплицькій районній лікарні — «НП»! Під час проведення ревізії працівниками КРУ у Вінницькій області там виявлено ряд порушень. А саме — керівником лікарні та бухгалтером при мізерному фінансуванні на забезпечення хворих медикаментами у 2001 році за рахунок бюджетних коштів було створено госпрозрахункову аптеку у приміщенні лікарні. На це вони використали бюджетних коштів у сумі 20473 гривень.

 • Колишні робітники-акціонери порізаних цукрозаводів області залишились ні з чим, при тому, що на металобрухті, вивезеному з цих підприємств, інші «підняли мільйони». Які ж це такі закони про соціальну справедливість діють у нашій країні, і яка це така у нас влада, і кому ж вона служить?

 • Балончик «Шок» — це гірчичний газ для відлякування собак. Коли людина боїться, вона мимоволі виділяє адреналін, собака відчуває це, а гірчичний порошок вбиває запах – на таку людину собака ніколи не нападе. Але цей газ застосовується тільки від собак…

 • В той день, як стався погром у кабінеті Василя Михайловича Балдинюка, головного лікаря Липовецького РТМО, я зустрів його пізно ввечері біля аптеки «Конекс», яка орендує приміщення в нашій Вінницькій ЦРЛ. І хоча раніше мені не доводилось з ним працювати, знав його як одного з прогресивних і досвідчених головних лікарів у нашій області, про якого завжди добре говорили керівники, відзначали позитивний досвід його роботи на колегіях управління охорони здоров’я облдержадміністрації, нерідко писали і обласні газети.

 • Ще 8 березня двоє вінничан — завзятих туристів-лижників — мали повернутись із поїздки на Ставропілля. Але коли в святковий день Олексій Чередниченко, Віталій Сидорук та ще 4 туристи із походу не повернулись, на їхні пошуки було кинуто сили підрозділів МНС Російської Федерації, що базувались на території Ставропольського краю. Досі зниклих вінницьких туристів не знайдено. Вчора на допомогу своїм російським колегам із Вінниці виїхала бригада рятувальників.

 • Днями запущено в дію найсучасніший у Європі новий завод компанії «Nemiroff» вартістю в 16 мільйонів доларів, який виріс у двох кілометрах від першого заводу компанії. Завод побудований за сучасними технологіями з використанням конструкцій, що швидко монтуються. Площа другого заводу – 17 тис. кв. м. Сумарна потужність розливних ліній, що будуть установлені на заводі, – 72 тис. пл./година. З запуском другого заводу додатково створюється близько 500 робочих місць.

 • Iнформацiйний центр «Вiкно в Америку» вiдкрито в обласнiй бiблiотецi iм.Тiмiрязєва на базi вiддiлу лiтератури та iнформацiї iноземними мовами. Уряд США видiлив кошти для придбання колекцiї книг, баз даних на компакт-дисках i вiдеоколекцiї документальних i класичних американських фiльмiв, комп’ютерiв з пiдключенням до Iнтернету. Крiм художньої лiтератури, можна скористатися матерiалами про уряд США, iсторiю, бiзнес, освiту й вивчення англiйської мови.

 • На тому тижні вперше у Вінниці комісія міськвиконкому визначила кращі ресторани та кафе міста за результатами роботи в минулому році. Всього у Вінниці працює 24 ресторани, 190 кафе та 10 барів.

 • До 60-річчя з дня визволення Вінниці я зустрілась з вінничанкою, яка була свідком тих подій. На час окупації їй було 8-10 років. Тому її дитяча пам'ять добре закарбувала не тільки погане, але й все те щире, світле і добре, що могло бути на війні.

 • Вихід наших частин в район Вінниці поставив під загрозу важливі комунікації німецької армії. Щоб запобігти небезпеці й виграти час, німецьке командування розпочало в ті дні сильні контратаки, кинувши в бій крупні сили піхоти і танків. На ближніх підступах до Вінниці більше двох місяців йшли завзяті й кровопролитні бої. Однак німцям не вдалося досягти великого успіху. Наші війська залишалися в безпосередній близькості до міста, нависаючи над ним з півночі й сходу.

 • Зробити аварійну посадку на аеродромі вінницького аеропорту Гавришівка 2 березня пілот літака ЯК-52 вирішив після того, як під час польоту засумнівався у справності машини — датчики вказували на випущене шасі. Кількаразове переключення важеля у спробах сховати шасі ніяких результатів не дало. Тож про прямий переліт 28-річного литовського льотчика зі Львова до Одеси на ДТСААФівському літаку не могло бути й мови.

 • Неважко передбачити, чим могла скінчитися масштабна пожежа, яка виникла 4 березня у тролейбусному депо, розташованому у центрі Вінниці на вулиці Першотравневій, адже ВТТУ було і залишається лідером серед перевізників обласного центру. На щастя, оперативно-рятувальна служба спрацювала добре і все минулося. Збою у роботі підприємства не відбулося. Ніхто не постраждав. Вогонь, однак, завдав чималих збитків працівникам депо, адже розходився він у роздягальнях і постраждали особисті речі людей.

 • «Приємним сюрпризом» назвала газета «Команда» друге мiсце у чемпiонатi свiту з легкої атлетики вiнничанки, студентки педунiверситету Наталi Добринської. Але сама 21-рiчна спортсменка йшла до цього 14 рокiв. Адже Наталя — багаторазова чемпiонка України з багатоборства, входить у «п'ятдесятку», а вiднедавна i в «десятку» кращих багатоборцiв свiту.

 • Йде весна, всiм хочеться виглядати красиво i стильно. Що ж у модi нинiшнього сезону? Навколо все порожевiло. Чому? Бо рожевий колiр всiх вiдтiнкiв i насиченостi — законодавець у цьому сезонi моди. Що ще модно носити на головi, на тiлi, на ногах, на обличчi? Якi очi «вставити» i яке обличчя «намалювати»? Саме про це розповiдають тi, хто постiйно перебуває у вирi моди — кращi вiнницькi дизайнери одягу, вiзажисти, перукарi, колористи.

 • «Еще 5 лет назад мы жили в большом городе, где у нас была квартира и родились двое детей. Когда моему мужу прекратили выплачивать зарплату и он подрабатывал, где только мог, чтобы прокормить семью, вплоть до работы в прислугах — мы решили две проблемы: жилищную и продовольственную, переехав в маленький городишко.

 • «9 августа 2003 года в г. Винница на перекрестке улиц Хмельницкое шоссе и Генерала Арабея в результате наезда автомобиля погиб мой сын Виктор, 45 лет. Второй потерпевший остался в живых, но тяжело травмирован, Андрей, 28 лет.

 • Вимушені звернутись до Вас з цим відкритим листом, оскільки нам і нашим сім’ям сьогодні загрожує розорення і повне зубожіння. Ми, приватні власники маршрутних таксі в м. Вінниці, створили свій невеличкий бізнес у той час, коли держава виявилась неспроможною забезпечити у повному обсязі перевезення громадян на території міста і області. У квітні 2001 року Вінницька міська влада на підставі проведеного конкурсу уклала з нами договори на перевезення пасажирів терміном на 3 роки. Зазначимо, що жодного договору замовник з нами за цей час не розірвав, тому що підстав для цього не було. В даний час міська влада не бажає пролонгувати з нами договори, а наполягає на проведенні повторного конкурсу, що є незаконним, і який, без сумніву, виграють лише товстосуми, як це сталося вже в багатьох інших містах України (практика Одеси, Львова, Києва та ін. є яскравим підтвердженням цього).

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница