Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50
Анонс
 • 300 маршрутників шукатимуть політпритулку в Європі?
 • Чому військовий суддя подав позов проти лікарні
 • Чи крадений «джип» у головного податківця області?
 • Скандал на конкурсі на проект пам’ятника Шевченку
 • До Вінниці їде ікона «Всецариця»
 • Наркотики вилучено у охоронця та священика?
 • Чи горів Вінницький універмаг
 • У 42 донорів виявлено ВІЛ-СНІД

 • ПРИЗ
  читацьких симпатій


  ВІОЛЕТТА


  СЕРГІЙ

  
  Звернення Сергія Щетиніна до народу України


  since 1.08.2001

  since 3.06.2004


  300 ВІННИЦЬКИХ МАРШРУТНИКІВ ГОТУЮТЬ ДОКУМЕНТИ НА ОТРИМАННЯ ПОЛІТИЧНОГО ПРИТУЛКУ В ЄВРОПІ: «Тут нас мають за «лохів»

  Читайте у №13 вiд 24 березня 2004 р.

 • Історію появи «джипа» «Тоуota Land Cruiser» бежевого кольору у голови Державної податкової адміністрації у Вінницькій області Миколи Лавренка сьогодні трактують по-різному. Особливо після того, як з’явились розмови, що це подарунок одного із місцевих народних депутатів, якого всі знають як відомого мецената. А ще розповідають, що через деякий час виявилось, що цей «подарунок»... крадений. Бо нібито «джип» вінницького податківця зупинили інспектори ДАІ в одній з областей і після перевірки виявили, що він у розшуку. Тому, мовляв, деякий час його перевіряли у Києві.

 • 11 сесiя Вiнницької обласної ради 4 скликання розглянула 70 питань. Основнi з них — молодiжнi та шкiльнi. Начальник управлiння з питань сiм'ї та молодi облдержадмiнiстрацiї Тетяна Степаненко, вiдзначивши, що основними «молодiжними» проблемами є проблеми зайнятостi, житловi проблеми, здобуття освiти, запобiгання злочинностi, сказала, що цього року з обласного бюджету на потреби однiєї молодої людини видiлено 52 копiйки. Вiдразу ж отримала запитання i зауваження голови облради Юрiя Iванова:

 • З 16 виробників лікеро-горілчаної продукції у Вінницькій області 5 заблоковано — підприємство «Лікерпродукт» (Тульчин), «Укрводпром» (Вінниця), «Дністрове гроно» (Могилів-Подільський), «Цеоліт» (Бершадь), «Імперіал» (Чечельник). Деякі з них випускали недоброякісну продукцію, хоча лінії були сучасні, але вони не дотримувались технологій.

 • Разом із рідним дядьком вранці 18 березня учень 2-го класу середньої школи с. Підлісна Літинського району Олег Гуленко вирушив до лісу, аби назбирати дров та наточити першого березового соку. Родина, в якій, крім хлопчика, ще четверо дітей, має власний будинок на узліссі. Тому для дитини прогулянки лісом не були чимось невідомим. Гратися у лісі Олег полюбляв. Однак за годину він так захопився, що не помітив, як відстав від дядька. Заблукавши, вирішив йти в одному напрямку, нікуди не звертаючи.

 • Для довідки. «Маршрутки» у Вінниці почали перевозити пасажирів з 96-го року. На сьогодні у Вінниці працюють 329 маршрутних таксі різної форми власності на 36 маршрутах. Вартість проїзду — 75 копійок, середня довжина маршрутів — 12 кілометрів. До бюджету міста в 2003 році сплачено 700 000 грн. В робочий день маршрутні таксі перевозять до 55 тисяч пасажирів. За різними оцінками, цим видом транспорту в рік перевозиться 10-14% від 150-мільйонного пасажиропотоку 356-тисячної Вінниці.

 • У Вінницькій області рівень корупції падає — про це заявив під час засідання прес-клубу реформ начальник відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Микола Шелюховський. Якщо у 1999 було складено про корупцію 337 протоколів, у 2000 році — 307, у 2001 — 283, то у 2003 році — лише 197. За словами правоохоронців, вони не женуться за кількістю, а за якістю. А це кінцеві результати. Зараз збільшилася кількість розглянутих справ. Якщо раніше показник складав 20%, то зараз близько 80% справ знаходять своє підтвердження у суді.

 • - Дайте нам мера, з Вороною ми нічого не вирішимо! Місяць тому подали всі документи, і ніякої відповіді! Владо, дай нам робочі місяця і хліб нашим дітям! — з такими словесними лозунгами у понеділок з 9 години більше 200 торговців стихійних ринків по проспекту Коцюбинського прийшли до мерії. Пікетувати міськвиконком вони вирішили на знак протесту дій міської ДПА, яка вимагає від них сплати 13% податку на прибуток. Із мером Вінниці Олександром Домбровським вони так і не зустрілись – він перебував у цей день в Києві.

 • Приводом для цього листа стали публікації в друкованих ЗМІ та висловлювання деяких депутатів міської ради стосовно переобрання секретаря міської ради пана Козака. За даних обставин вважаємо за необхідне висловити позицію громадських організацій, які репрезентують позицію сотень підприємців міста – активних членів цих організацій.

 • Ще 10 років тому, в колисці незалежності України, на вінницькій площі Театральній планувалось встановити пам’ятник великому Тарасу. Але тоді через брак коштів та відсутність достойних проектів Шевченко у Вінниці так і не з’явився. А новий конкурс — у всіх на вустах: влади, митців, громадськості, діаспори. Особливо після скандальної прес-конференції журі конкурсу, яка відбулась у понеділок. У залі управління архітектури та містобудування справжній шок пережив скульптор Анатолій Бурдейний, автор пам’ятника Стусу біля «книжки». Адже його проект молодого Кобзаря журі виключило з конкурсу після оприлюднення варіанту пам’ятника в одній із місцевих газет.

 • Василь був незвичайним хлопцем, добрим, безвідмовним, слухняним. Його мати Наталія Миколаївна Морозовська розповіла, що не мала з молодшим сином жодних проблем. Він ріс їй на радість, слухняним помічником. Любив природу, тварин. Ще з дитинства Василь розводив кролів, нутрії. А якось приніс додому голубку з переламаним крилом. «Мамо, давайте її вилікуємо, бо загине». Хіба вона могла йому відмовити, коли дивилася у такі добрі очі? Так і вигодував її, виходив. Якесь особливе добро, що випромінював цей юнак, дісталося йому у спадок від матері. Вона зараз працює у селі сестрою милосердя, і під її опікою майже два десятки самотніх та стареньких людей, котрим щодень потрібна її допомога.

 • Iснує розповсюджена думка — економiка має свої закони i проти них «не попреш». Але життя доводить, що влада все-таки важливiша вiд економiки i керує нею. На Вiнниччинi система пiдприємництва розвивається в ризикованих умовах — затиснута податками, несприятливим законодавством i державною мафiєю, не захищена вiд рекету, хабарництва, дiй чиновникiв всiх видiв влади, беззаконня i свавiлля. Саме тому виникають в областi «гарячi» точки економiки, а простiше — протистояння влади i пiдприємцiв.

 • Вінничанка Тетяна Короткова подала до суду ЖЕК №15. І таким чином вступила у нерівний бій проти системи комунального господарства. І ось днями Тетяна Іванівна знову завітала у редакцію і повідомила, що, незважаючи на усі перипетії, тиск, приниження і побоювання, вона таки виграла суд. І судовим рішенням було визначено, що ЖЕК таки винний у ситуації. Апеляційний суд, в який подали скаргу опоненти, залишив її без змін.

 • Стометрiвку вулицi iменi Кибальчича, що на Малих Хуторах, можна назвати Венецiанською, бо глибокi калюжi там утворили суцiльний водний простiр. Ним потрiбно або пливти човном, або брести у рибальських чоботах.

 • В радянські часи донорство трималося на пропагандистських переконаннях: партія сказала — і люди здавали кров у великій кількості. У нас в області на кінець 80-х — початок 90-х років було більше 100 тисяч кровоздач. Потім ситуація значно погіршилася: якщо в 1991 році на Україні було близько півтора мільйона донорів, то в 2000 — 900 тисяч.

 • П'ятнадцятого березня правоохоронці Ладижинського відділку міліції з надійного джерела отримали повідомлення, що у сусідньому селі по вулиці Гагаріна, 7 зберігається велика кількість наркотичної сировини. За кілька годин група міліції з санкцією прокурора приїхала в село. І хоч населений пункт підпорядкований Тростянецькій міліції, ладижинці не стали зволікати і повідомляти сусідів, боячись «налякати» підозрюваних. Тим більше, що, за інформацією, збувалась сировина саме в Ладижині.

 • На запрошення Вінницької єпархії 29 березня 2004 року ікона Божої Матері «Всецариця» о 10.00 прибуває до Свято-Воскресенського храму (що за універмагом). Звідти по центральній вулиці міста хресним ходом буде перенесена у Свято-Преображенський кафедральний собор. 3 29 березня по 4 квітня 2004 року для всіх бажаючих поклонитися святині буде відкритий цілодобовий доступ до ікони, а також складено графік молебнів «о здравії» з поминанням імен.

 • - В інформації про створення зацікавленими політичними силами «чорної сотні» під назвою «Братство» для розправи з опозицією, яка була оприлюднена під час пікету Народного Руху України, йшла мова про те, що подібні сотні створені в десяти областях України. Але це ні в якому разі не стосувалось Вінниччини, на увазі мались інші регіони нашої держави, — повідомив у редакції організатор пікету, заступник голови ВКО НРУ Василь Гурин.

 • Постанова Кабміну «Про заходи по покращенню пенсійного забезпечення громадян» торкнулась 80% пенсіонерів України — тих, кому з 1 січня цього року до розміру пенсій додали 4,2%. Уряд змінив цю цифру на 12%.

 • • Триває дискусія стосовно проекту пам’ятника Тарасу Шевченку, який має прикрасити наше місто біля «книжки». Однак багато хто вважає, що комісія не завжди дотримується думки громадськості. Тому ми вирішили винести це обговорення на сторінки нашої газети. Запрошуємо до розмови людей зі своїми думками та судженнями

 • Iз 800 пiдприємств України, якi брали участь у фiналi всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарiв», 5 вiнницьких стали переможцями. Палац «Україна» приймав фiналiстiв з усiх регiонiв, Вiнниччина була представлена 14-ма пiдприємствами.

 • Аж 25 тисяч учасникiв вийшло на трасу марафонського бiгу у американському мiстi Лос-Анджелесi. А першою стала вiнничанка Тамара Позднякова, яка завоювала титул абсолютного переможця цих престижних змагань серед жiнок. До речi, напередоднi Тамара вiдзначила своє 48-рiччя.

 • Серед 3500 кандидатів на участь у всесвітній естафеті Олімпійського вогню вже троє вінничан. Участь знаменитого Сергія Бубки в цьому забігу миру, який пройде у червні-липні, вже підтвердив НОК. Щодо вінничан, то днями відбулось обговорення персоналій претендентів, які, згідно з умовами Національного Олімпійського комітету, мають бути призерами чи переможцями Олімпійських ігор.

 • Після лютневого Указу Президента щодо впорядкування руху транспорту у Вінниці розпочали вилучення у водіїв пільгових перепусток-дозволів на право проїзду по вул. Соборній. За останніми підрахунками, близько 500 таких дозволів, які видавав начальник міліції м. Вінниці, інспектори УДАІ вже вилучили.

 • 18 березня біля входу в універмаг не було жвавих натовпів покупців. Замість них по сходах перебігали пожежники «з повною бойовою викладкою», суворі охоронники евакуйовували людей з усіх приміщень, а 11 одиниць техніки — в тому числі 8 пожежних машин! — і 56 чоловік особового складу зосередились на гасінні умовної пожежі на третьому поверсі. Тут проходили пожежно-тактичні навчання.

 • «Шановна редакціє, звертаються до вас батьки Сергія Войтка. У травні ваша газета надрукувала статтю «18-річного студента так побили, що його не впізнали навіть сусіди». Цей студент — наш син, якого побив його друг. Неподалік нашого будинку стоїть недобудоване приміщення. Один з сусідів проходив повз і почув, як когось б’ють і хтось стогне. Він побіг додому і викликав міліцію. Правоохоронці назвали нашого сина «невідомим». Так вони класифікували його, бо той був такий побитий, що ніхто з сусідів його не впізнав, хоча наша родина прожила на цій вулиці все життя. Казали, що це якийсь невідомий 45-річний чоловік, а нашому сину всього 18!

 • Прочитала статью о винничанках-миллионерках, о большой и красивой любви, о том, как красиво умели ухаживать за нашими девушками немцы (да и не немцы они, а так — чехи, румыны, французы и т.д.)

 • Виключив цей рупор i задумався — що ж тут хорошого? Дай i собi спробую. Беру три лiтра молока i їду у район. Автобуса, на жаль, немає. Сiдаю на «таксi» — двi гривнi полетiло. Став у Липовцi на базарi мiж бабками, нiхто навiть i не питає. Простояв до обiду i, щоб не везти його назад, продав разом з банкою за двi гривнi. Тепер пiдрахуємо, без калькулятора, на пальцях. Двi гривнi плюс двi, буде чотири — на дорогу i мiнус двi — за молоко. Що ж я заробив?

 • Можливо, мій лист видасться Вам дивним та незвичним, адже, якщо почитати те, про що Вам пишуть читачі, складається враження, що переважна більшість людей до влади ставиться вкрай погано. Зрозуміти це можна. Людина пише лише до газети, коли їй болить або коли чимось обурена. Проте, якщо звернути увагу на політичний бік справи, виходить, що люди, критикуючи владу, підтримують опозицію. Але це далеко не так. Мені, наприклад, не до вподоби ті, хто колись був при владі і міг зробити для народу багато, а сьогодні звинувачує інших в тому, що ми погано живемо.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница