Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"
УКРАЇНО МОЯ
Україна моя – це свобода –
Скинь кайдани, з колін підіймись.
Розквітай, в злиднях жить тобі годі,
Пробудися від сну, усміхнись!
Україно моя! Нас багато,
Ми в образу тебе не дамо.
Нашу волю ніяк не здолати.
Ми – за світле майбутнє йдемо.
Україно моя – дзвін церковний,
Це молитви людей, каяття.
Україно, святе і духовне
Хай Бог дасть тобі вічне життя.

Світлана БЕРЕЗЮК, смт ТурбівЗвернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

Всіх вінничан, шановних наших читачів, дописувачів, рекламодавачів, партнерів по духу та бізнесу, щиро вітаємо з Різдвом Христовим! Щастя, миру та гарних свят! - Ваш «33-й канал»

№2 вiд 5 січня 2005 р.

 • Цього року влада не обіцяла «новорічним» мамам «золоті гори»: ні квартир, ні вкладів... Вже другий рік породіллі, яким пощастило народити дитинку у перший день нового року, отримують коляски, набори та щирі привітання від всіх вінничан.

 • Останню прес-конференцію Григорія Калетніка в передостанній день 2004 року розбудило від позитивних сновидінь цифр та звітів несвяткове запитання про його подвійне депутатство, і тут все ще губернатора прорвало на одкровення

 • Охоплені приємними клопотами, ми готуємо своїм близьким святкові сюрпризи та подарунки, шлемо рідним та друзям привітання, сповнені щирості і добра.

 • Ні для кого вже не є секретом те, що в коридорах влади, в тому числі і обласної та міської, скоро стануться кардинальні зміни. Як відомо, на засадах народної довіри формуватиметься не лише уряд України, а й владні структури на місцях. Цікаво, кого хочуть бачити на посадах, керівниками того чи іншого управлінь та відділів, починаючи від губернатора та його заступників, вінничани? Пропонуємо вам скласти так званий уряд народної довіри України та структуру обласної влади. Кому ви б запропонували очолити той чи інший район області?

 • Приблизно о першій ночі господарів триповерхового будинку, котрий знаходиться у «Царському селі», розбудило гавкання сторожового собаки. Леонід Павлович Середа, ректор Вінницького аграрного університету, спустився зі спальні подивитись, хто завітав до них так пізно. Але за вікном нікого не було. Повертаючись назад, він наткнувся на чоловіка у трикотажній масці з прорізами для очей. Той тримав в руках обріз. Господар не встиг навіть зреагувати, як ззаду його вдарили по голові чимось важким. Леонід Павлович втратив свідомість.

 • Днями відбулось перше судове засідання по факту загибелі Наталі Смирнової. Ми писали про цю трагедію, що сталась влітку на Бугу. На човен, в якому дівчина разом зі своїм другом Ігорем Перковим перепливала річку, налетів скутер (водний мотоцикл). Вів його директор підприємства «Океан-Т», міський депутат Микола Тихонюк.

 • Проспект Космонавтів у вінницькому мікрорайоні Вишенька знову буквально прогримів на все місто напередодні Нового року — 30-го грудня в одному з гаражів, ймовірно, вибухнув кисневий балон. Але, за попередніми даними, це був не балон, а 200 грамів тротилу. Власника гаража в цей час тут не було, але вже навіть попередні висновки та «воронка» під стіною говорили за зовнішній «вплив та втручання».

 • 50 депутатських запитань керівнику вінницької міської міліції підполковнику Олександру Кошовому на одній із останніх сесій вже дехто назвав «публічним розстрілом словами»... Бо питань до наших правоохоронних органів особливо в кінці року назбиралась ціла торба — це продаж відомчих квартир, участь та водночас бездіяльність під час виборів, «полювання» на «помаранчевих» студентів, стеження і підслуховування керівництва міста... Можливо, на них відповість вже нове керівництво УМВС Вінниччини, бо навіть колишній керівник «силового» відомства області генерал Валерій Бевз так оцінив два передноворічних місяці нашої міліції

 • Випадково з комунальних газет дізнався, що відбувся черговий пленум обласної організації Національної спілки журналістів України, де йшлося про роль та місце засобів масової інформації в становленні демократичного суспільства. Дивно, але чомусь пленум пройшов у тісному колі наближених до влади редакторів та чиновників, які ще вчора відверто ігнорували інформаційні інтереси вінничан. Від нашої, однієї з найбільших в області первинних журналістських організацій, на пленум не запросили нікого. Словом, в області як було, так і залишається дві медійних площини. Одна для влади, інша — для народу.

 • Тричі у передноворічну ніч оперативна бригада виїздила за адресою: село Якушинці, вулиця Новоселів, 1. Ситуація, яка тут склалася, скоріше нагадувала сюжет із відомого твору Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я». Але головні герої — не родичі.

 • Одразу після трагедії ми повідомляли про те, як інструктор з дельтапланеризму Ігор Щиголь та шістнадцятилітній школяр Віталій Юрченко піднялися у небо, аби зробити останній політ у цей день — доля розпорядилася так, що він же став останнім у їхньому житті.

 • Сьогодні у квартирі вбитої самотньої жінки Клари Александрової живуть квартиранти. Напевно, хазяї, які купили у «чорних маклерів» хату, не ризикують в'їжджати в неї. Бо знають, що у грудні минулого року тут сталося вбивство. Тоді двоє людей зайшли у під'їзд, попередньо викрутили лампочки. Потім зайшли у квартиру. Александрова практично не чинила опір. Її тіло зносили до машини темними сходами. А потім не змогли засунути у багажник, бо ноги не вміщувалися. Допомагав водій. Тіло покійної прикопали неподалік від Гнівані.

 • Схоже, «довгограючі» письменницькі «розборки» нарешті скінчилися! Апеляційний суд Києва виніс остаточний вердикт. Згідно з рішенням суду, дії «опозиційної» групи літераторів, яка 29 жовтня минулого року оголосила себе Національною спілкою письменників, визнані неправомірними. Отож і їх «новоспечений» лідер Наталка Околітенко надто рано перебрала на себе повноваження голови НСПУ.

 • Відома німецька фірма «Хуго Босс», побачивши, як продуктивно та результативно працює вінницька «Володарка», запропонувала підприємству випускати спільну продукцію. Вже влітку цього року була випущена перша партія чоловічих курток різних моделей: спортивні, парадно-вихідні, повсякденні. Починали випуск з п'яти тисяч на місяць, а зараз кількість продукції зросла майже вдвічі. Німецькі представники фірми «Хуго Босс», оцінивши працездатність та ідеї володарських працівників, вирішили відкрити при швейному підприємстві своє представництво з новими технологіями. В найближчий час «Володарка» разом з «Хуго Босс» планує виготовити ще один вид чоловічого одягу — пальто, а також розробити нові моделі чоловічих костюмів. Після співпраці з «Хуго Босс» у вінницьких магазинах «Володарки» з'явились нові моделі чоловічого одягу, подібні до тих, які розроблялись для німецької фірми. Адже, застосовуючи новітні технології, набагато легше виробляти нові моделі.

 • «Якось я відвідав свою школу, яку закінчив десять років тому, і вона мене, на жаль, вразила неприємно. Пам’ятаю, у фойє і коридорах стояли «берези»: стовбури з труб і гілки з жовтим листям всю осінь і зиму. Йдеш тим коридором, і, хоч у тебе проблеми, бо не вивчив російську, а приємно. Це тепер я чітко усвідомлюю з висоти свого віку і досвіду життєвого, а тоді то було просто гарно і оригінально, бо більше такого, чесно кажучи, я ніде не зустрічав.

 • «Справжнім випробуванням стало для мене, як і для багатьох інших пасажирів, перебування на Вінницькому залізничному вокзалі, де вже другий рік ведуться реконструкційні роботи. Хоча, на мою думку, там такі роботи майже зовсім не ведуться. Все перерито, потрощено, виведене з ладу тепло і водокомунікації.

 • «Відкритий лист до редакції обласної комунальної газети, яку за її брехливість і так всі пізнають. Знаючи те, що ви не надрукуєте цього відкритого листа, надсилаємо його до «33-го каналу».

 • «Чем больше задумываюсь над феноменом неагрессивной устойчивой радости митингующего народа, чем больше задумываюсь над тем, что на самом деле стоит за словами противоборствующих на дебатах политиков, чем больше задумываюсь над тем, почему приезжающие агрессивными люди с восточных районов становятся в Киеве миролюбивее или переходят на сторону восставшего народа, тем больше поднимаются, как заря, в душе и уме ощущение и понимание того, что главным, что подняло народ на нелегкую борьбу, были не столько личности кандидатов в Президенты, национальный, языковой, конфессионный или материальный вопрос, а вопрос: быть или не быть козлами.

 • Таки на 100%, що у кожної революції, навіть «апельсинової», є свої «Швондери», «Шарікови» та «діти лейтенанта Шмідта». І вони вже атакують мерію, офіси «революційних» штабів та співчуваючих процесу фірм! Які «фішки» у них в ходу?

 • Ямпільський районний суд 19 листопада під головуванням судді Желіховського розглянув скаргу нашого власного кореспондента Василя Кізки, суть якої викладена в статті журналіста 27 жовтня під назвою «До такого абсурду ще не додумувалася жодна рада». Рішення вже є.

 • Обласні та міські спортивні «функціонери» в кінці грудня визначали кращі десятки атлетів та тренерів Вінниччини за підсумками 2004 року. Окрім здобутків, медалей та перемог, є і дві втрати — кращі легкоатлети області останніх років, наші «олімпійські надії» Андрій Соколовський та Наталя Добринська змінили вінницькі адреси на Миколаїв та Київ відповідно...

 • Кабінет Міністрів прийняв новий закон для автомобілістів, який краще захищатиме власників машин.

 • Шановний Григорію Миколайовичу! Сьогодні в області розповсюджується настінний календар на 2004-2005-2006 роки, де на фоні приміщення Верховної Ради України поміщено кольоровий портрет вашої персони з надписом «Мети досягає той, хто її прагне» і підписом — Г.М. Калетнік, народний депутат України.

 • У однокімнатній квартирі вінничан Опушків мешкає 6 чоловік. Глава сім’ї, 44-річний Іван Станіславович, — інвалід-чорнобилець І групи, його дружина Валентина Василівна — інвалід ІІІ групи та 3 доньки (старша із чоловіком). На зиму їх стало семеро: забрали із села хвору матір Івана.

 • Це, мабуть, символічно, що регіональний семінар початкуючих літераторів відбувався саме у Немирові – колисці багатьох мистецьких світил України. Група молодих письменників та поетів на чолі з головою правління Вінницької обласної організації НСП Василем Кобцем побувала на скіфському городищі, з вершин якого скандували: «Нас багато, і нас не подолати».


 • Уважні читачі «33-го каналу», мабуть, помітили, що редакція змінила умови конкурсу. Відтепер підбиття підсумків відбуватиметься не поквартально, а раз на півроку. Натомість збільшується призовий фонд, і якщо раніше приз переможцям-дорослим складав 50 грн., а дітям – 30 грн., то відтепер відповідно – 150 та 100 грн. Так що не упустіть свій шанс!

 • «Доброго дня, редакціє газети «33-й канал»! Прочитала у вашій газеті статтю про те, що справу про повішання на одній гілляці двох хлопців у Тульчині закрито. І знову вкотре здригається серце від болю, адже тільки зі сторінок газети можна дізнатися про кричущий біль матерів за своїх дітей. Біль душі, який не передати словами. І чим далі, тим цей біль ще більше ворушить те велике для батьків горе, яке сталося.

 • «Ми, вчителі всіх загальноосвітніх шкіл м. Гнівані Тиврівського району Вінницької обл., хочемо звернутися до редакції «33-го каналу» зі скаргою на Вінницьке державне телебачення, де 22 грудня виступала жителька м. Гнівані Надія Іванівна Трофімова — голова обкому Прогресивної соціалістичної партії. Ми обурені її брехливими звинуваченнями на нашу адресу. Н.Трофімова сказала, що до навчального процесу не допускалися учні без помаранчевих стрічок. Звинувачення безпідставне. Ми добре розуміємо, що на навчання і виховання дітей не повинні впливати будь-які обставини, в тому числі і політичні. Але справа батьків та їх дітей проводити свій вільний час так, як вони вважають за потрібне.

 • До вас звертаються за допомогою медичні працівники Тиврівської, Гніванської, Сутиської райлікарень.

 • «Сім’я у нас чималенька. І якось ми вирішили зробити велике родинне фото «на пам’ять» у одній з фотостудій міста.

 • Прочитал заметку, касающуюся перспективы «звільнення за програні вибори наших «високопосадовців». • Вікна його кімнати у будинку престарілих виходять на храм Богородиці. Купол так близько, що здається, можна рукою дотягтися. А у самій кімнатці – майже на всю стіну – 2.30 х 1.90 – ікона.

 • Воістину, 2004-й рік став доленосним для України. А останні події настільки підняли нашу самосвідомість та національну гідність, що чимало наших співвітчизників в одну мить відчули себе поетами.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница