Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"
УКРАЇНО МОЯ
Україна моя – це свобода –
Скинь кайдани, з колін підіймись.
Розквітай, в злиднях жить тобі годі,
Пробудися від сну, усміхнись!
Україно моя! Нас багато,
Ми в образу тебе не дамо.
Нашу волю ніяк не здолати.
Ми – за світле майбутнє йдемо.
Україно моя – дзвін церковний,
Це молитви людей, каяття.
Україно, святе і духовне
Хай Бог дасть тобі вічне життя.

Світлана БЕРЕЗЮК, смт ТурбівЗвернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

У "33-ГО КАНАЛУ" ЗНОВУ НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЧІВ. І тепер наш передплатний та роздрібний тираж складає майже 80000 примірників

№3 вiд 12 січня 2005 р.

 • Хто і коли? Ця інтрига навколо призначення персони нового губернатора Вінниччини не дає спокою окремим чиновникам та політикам ще з 26 грудня. Хвилювання зрозумілі, бо кожен керівник завжди приводить свою «команду», і «чемоданний» настрій в ці дні заполонив не лише кабінети обласної та районних адміністрацій... За «помаранчевою» гряде кадрова «революція», але хто ж справді здатен втілити її на Вінниччині?

 • Ми продовжуємо конкурс «Найкраще у Вінниці», який був запроваджений минулого року газетою «33-й канал». Мета його — незмінна: за допомогою читачів газети, громадськості міста та області визначити та відзначити дійсно найкращих та найдостойніших вінничан, знайти та вшанувати підприємства і установи, які є найкращими як на Вінниччині, так і в Україні. Одним словом, назвати номінантів, які є гордістю нашого краю, взірцем для кожного. Вінничани на теперішніх непростих виборчих перегонах довели, що Вінниччина дійсно територія свободи, край гідних та достойних людей. Давайте і далі нести таке високе звання.

 • Найактивнішим періодом по купівлі-продажу нерухомості стала друга половина грудня. За даними Міністерства юстиції, саме у цей період кількість операцій у цій сфері зросла до рекордної кількості. У Вінниці середній показник збільшився на 20%.

 • У редакцію «33-го каналу» зателефонував ветеран Великої Вітчизняної війни Степан Поліщук...

 • На обліку у державній службі зайнятості на 1.12.2004 року перебувало 36,8 тисячі незайнятих вінничан. Такі дані взяті з аналітичної довідки щодо соціально-економічного розвитку Вінницької області за січень-листопад 2004 року.

 • «Кожна людина, яка лізе крізь терни до владного Олімпу, безумовно, керується певними інтересами. І цілком справедливо, що нас, пересічних громадян, цікавлять істинні мотиви окремих осіб отримати владні повноваження. Але ще більше нас цікавить, за якими ознаками можна відрізнити наміри політика відстоювати інтереси людей чи інтереси свої, «шкурні»? Як на мене, вищевикладений витяг з передвиборчої боротьби може бути показовим у даному питанні.

 • На лобовому склі чергової частини Ямпільського районного відділу внутрішніх справ «красуються» три бюлетені з портретами розшукуваних. Прізвище одного з них носить чоловік дуже відомого в країні політика — Юлії Тимошенко.

 • А це навіть більше, як обов’язкових 12. Так вирішили поєднати день народження малої дитини з великим православним святом. Подвійне свято пройшло на славу. А вже наступного дня 13 чоловік з 27 запрошених доставили до Вінницької райлікарні. З них — троє дітей. Всі вчорашні гості родини були госпіталізовані із сальмонельозом та золотистим стафілококом в інфекційне відділення.

 • У новорічну ніч, коли вся країна святкує, — найкращий час для злочину.

 • Суть їх полягає в тому, що дебелим хлопцям у формі і у масках наказують періодично брати в руки кийки, вриватися у камери виправних закладів і дубасити всіх, хто там є, по чому попало.

 • І звела ж їх доля на білому світі! — хату Анатолія Пендея, Томашпільський центр електрозв'язку №6 Вінницької філії ВАТ «Укртелеком», Томашпільську селищну раду.

 • Моржування — це єдиний вид спорту, який не має вікових цензів. Щозими у холодній вінницькій воді купаються і діти, наприклад, брати Берсенєви — 5-річний Сашко і 10-річний Олексій, і 85-річні — як пенсіонерка Олена Рубан. А вінницькі любителі холодного купання Іван Маркитан та Іван Заяць плавають вже 40 років. Пенсіонер М. Вагов — 35 років, а Раїса Макієвська моржує 30 років.

 • Лише в новорічну ніч загинуло двоє дівчат. Через кілька тижнів у однієї із сестер мали бути заручини. Але не судилось...

 • Іванівське гранатове родовище вважається одним із найпотужніших на території Європи. Якщо за рік у Центральній Європі видобувають 30 тисяч тонн гранатів, то, за всіма даними науковців та економістів, лише на території цього родовища можливо видобувати щорічно 15 тисяч тонн. Проте вже котрий рік йдуть переговори про залучення потужного інвестора для розвитку цієї галузі. Не менш потужним є і Слободянське родовище, яке теж знаходиться на території нашого регіону. За попередніми даними, запаси складають 673 тисячі тонн.

 • Відтепер любителям прикрас із діамантами не потрібно блукати ювелірними лавками. Вінницький завод «Кристал» створив власний віртуальний магазин у Інтернеті. В ньому можна подивитися спеціальний каталог, у якому розміщені найоригінальніші та найновіші моделі каблучок, перснів, підвісок тощо.

 • Цього року у газети додалось 10000 читачів. Це побило всі існуючі до цього рекорди. Зріс тираж і інших газет, які творить наш колектив: «Молодіжна газета» та «Подільська радниця» вже мають більше, як по 42000 примірників.

 • Це чергова бувальщина у стилі «не приведи Господи» з життя Ямпільської районної лікарні, про феноменальні можливості якої ви вже не раз читали у нашій газеті. Згадайте хоча б матеріал про те, як хірургічне відділення цієї, так схожої на ветеринарну, медичної установи подарувало чоловікові на пам'ять... ампутовану ногу його любимої дружини вагою понад десять кілограмів.

 • 32 голосами «за» депутати міської ради проголосували за найменування нової вулиці мікрорайону «Поділля» іменем Ющенка. Вона буде паралельною до вулиці Миколи Пирогова і матиме довжину до 2 кілометрів. Дехто вже розцінив цей акт як суто політичний, так би мовити, під нового Президента України Віктора Ющенка. Але якщо уважно прочитати рішення ради про назви трьох нових вулиць «Поділля», то, окрім вулиці Зодчих, бульвару Свободи, тут у 2005 році дійсно з'явиться вулиця імені відомого академіка, однофамільця нині найпопулярнішого в Україні політика.

 • Мешканці вулиці Архітектора Артинова кажуть, що завжди намагались підтримувати у чистоті прекрасний скверик напроти дитячої музичної школи. Навіть зареєстрували товариство співвласників «Затишок». Планували за власні кошти облагородити цей куточок для міста — посадити дерева, розвести клумби, спорудити фонтанчик. Адже скверик, особливо влітку, для багатьох стає справжнім оазисом. Порятунком він є і для батьків, які очікують своїх дітей з уроків музики.

 • У минулому, 2004-му, вінницькі маршрутники знову «прогриміли» на всю Україну! Та, слава Богу, не вибухами в «бусах», а наметами перед мерією, плакатами «Владо, вийди до народу!», спільною боротьбою за право трудитись у рідному місті. Але чи став довгоочікуваний конкурс серед перевізників перемогою підприємців, чи досягли люди в наметах своєї мети, чи виконали чиновники і політики свої обіцянки перед мітингуючими? Погодьтесь, відповіді на ці, вже «революційні» запитання зараз бажають знати не лише водії «маршруток», але й вся Вінниця.

 • Тема підвищення тарифів на комунальні послуги як у коридорах міської, так і обласної влади впродовж останніх півроку порушувалася неодноразово. Проте на чисельні запитання журналістів чиновники усіх рангів одноголосно запевняли, що такого не буде. А не для преси казали, що під час виборів цю тему не варто порушувати, бо під час виборів Президента така інформація нашкодить людям. Чому нашкодить? Незрозуміло, бо й так майже півміста знає, що вінницькі ЖЕКи отримали для ознайомлення та пропозицій нові тарифи на комунальні послуги. В них, зокрема, передбачалось, що ціна на воду перевищить існуючу на 70 копійок за куб. І так по кожному показнику...

 • Ми вже повідомляли, що у Новорічну ніч на світ з'явилось 13 маленьких городян: 9 хлопчиків та 4 дівчинки.

 • Ми вже писали про двох «відказничків» з ЦРЛ. Лікарі кажуть, що вони поводились тихо, бо прислухались до кроків своїх майбутніх батьків...

 • На новорічні свята у селі Пултовці Вінницького району компанія чоловіків вирішила полювати на зайців. На дачному масиві, що розкинувся за місцевим озером, і відкрили сезон полювання.

 • Разом з рідними Олексій спустився надвір одразу після того, як годинник пробамкав 12-ту ночі. Вирішив позапускати петарди, якими запасся перед Новим роком. Поруч з ним були мама та двоє братів, з якими він зустрічав свято...

 • «Позаштатні кореспонденти» — ти його в двері, а він, дивись, у вікно лізе. Ну, просто напасть якась, та й годі! Саме таке доводилось бачити спостерігачам та членам дільничних виборчих комісій (ДВК) у селах Вінницького району на виборах Президента України. Деякі сільські голови під будь-яким приводом намагалися потрапити у приміщення виборчої дільниці під час голосування, хоча ч.3 п.4 Закону України «Про вибори Президента» забороняла їм та іншим держслужбовцям робити це.

 • Сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику “Фотофакти із міст та сіл області”. За допомогою наших кореспондентів та позаштатних авторів ми свідчитимемо про найразючіші факти безгосподарності, яку допущено керівниками районів та сіл області. Розпочинаємо із Тульчинського району.


 • «Шановні жителі Літинського району і області! Всі ми є свідками тих подій, які відбуваються в житті держави щодо результатів проведення другого туру виборів Президента України та намагання окремих державних мужів тиском на чесних людей виграти вибори. Це відбувалось в усіх регіонах нашої держави та у нашому Літинському районі.

 • «Розповім, як відбувалися в с. Лопатинці Жмеринського району «чесні, демократичні, прозорі» вибори Президента України. Багато чого бачила я за своє життя. Але таке бачила вперше.

 • «Доброго дня, шановні працівники «33-го каналу»! Звертається до вас жителька села Заболотного. Пишу з того приводу, як у нас проходили вибори Президента. Вірніше, хочу розповісти, як Януковичу допомогли дістати ці голоси... Перед першим туром виборів людям дали гроші по 100-300 грн., погрожували звільненням з роботи. Другий тур став ще цікавішим: давали вже до 500 грн. А в ПТУ (після виборів) навіть нагороджували путівками ціною понад 1000 грн. на відпочинок.

 • «Уважаемая редакция «33-го канала»! Я расскажу вам сказку. Точнее, полусказку Феликса Кривана «Краеугольный камень».

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница