Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"
УКРАЇНО МОЯ
Україна моя – це свобода –
Скинь кайдани, з колін підіймись.
Розквітай, в злиднях жить тобі годі,
Пробудися від сну, усміхнись!
Україно моя! Нас багато,
Ми в образу тебе не дамо.
Нашу волю ніяк не здолати.
Ми – за світле майбутнє йдемо.
Україно моя – дзвін церковний,
Це молитви людей, каяття.
Україно, святе і духовне
Хай Бог дасть тобі вічне життя.

Світлана БЕРЕЗЮК, смт ТурбівЗвернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЧЕРЕЗ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІОНЕРІВ І БАЙДУЖІСТЬ ВІННИЧАН ВОЛОДИМИР ЗАМЕРЗ У ЛІСІ

№6 вiд 2 лютого 2005 р.

 • В п’ятницю, 28 січня, у Стрижавці похоронили 58-річного Володимира Костенка, колишнього сільського голову. За офіційною версією, після святкування з кимось Тетяниного дня повертався додому. Стало погано з серцем, втратив свідомість. Знайшли його у важкому стані, заметеного снігом. А потім він помер. Офіційний висновок — серцева недостатність. Кажуть, що розтин рідні не дали робити. Відповідно, не порушували і кримінальну справу. Помер собі чоловік — значить, час прийшов.

 • На початку року «33-й канал» оголосив конкурс «Виберемо уряд народної довіри». В ньому ми запропонували вінничанам назвати кандидатури на пост губернатора та інші керівні посади в області тих людей, кому вони найбільше довіряють. Нагадуємо, що конкурс триває. Але вже сьогодні ми можемо назвати прізвища тих, кого б вінничани хотіли бачити на посту губернатора.

 • Справи УМВС проти Домбровського, Скомаровського та Щетиніна мали фінішувати ще минулого тижня у Ленінському суді. Але розгляд найрезонанснішої із них — УМВС проти мера Вінниці — знову відклали, тепер на 14 лютого... Чому ж так гальмується правосуддя?

 • Привітання мера Олександра Домбровського перед Новим роком з десяти біг-бордів та сіті-лайтів у найлюдніших місцях Вінниці стали причиною скандалу вже після свят. Як стало відомо, «розборки» навколо самореклами міського голови почались після запиту нардепа Віктора Петрова до Генпрокуратури, в якому він вимагає з’ясувати джерела, можливо, навіть бюджетні, фінансування цих дорогих вуличних «листівок».

 • Новий 2005 рік, схоже, стане для Вінниці та області часом трьох чергових виборів. Після відмови екс-губернатора і нардепа Григорія Калетніка від свого мандата обласного депутата по Крижопільському ТВО №15 суд та виборча комісія мають прийняти рішення про термін та процедуру обрання нового депутата. Цікаво тільки, чи законною була перша процедура — обрання вже нардепа і на той час губернатора ще й депутатом обласної ради? Як виборча комісія не побачила порушення і провела ці вибори?.. Це вже, здається, запитання навіть не до нас, а до прокуратури.

 • «З великим подивом 26.01.05 р. у новинах майже всі телеканали передали про те, що нардеп ВР п. Скомаровський (фракція «Наша Україна») висловився щодо непідтримки кандидатури Юлії Тимошенко на пост прем’єра при її затвердженні Верховною Радою, таким чином підтримавши далеко не найпопулярнішого у народі п. Р.Безсмертного, які б не були його заслуги перед народом України, і в той же час не підтримавши всенародно обраного Президента України Віктора Ющенка, який висунув кандидатуру Юлії Тимошенко на цю посаду.

 • Відкритий лист обласної координаційної ради політичних партій, які підтримали на президентських виборах В. Ющенка, народному депутату України В. Скомаровському.

 • Час від часу ми чуємо про їхню міграцію з однієї партії в іншу. А яка ситуація сьогодні, в часи великих змін? До яких парламентських фракцій належать посланці нашої області?

 • Вінницький обласний апеляційний суд залишив у силі рішення Ямпільського районного суду про надання Ямпільською районною радою акредитації власному кореспонденту газети «33-й канал» по Ямпільському, Могилів-Подільському, Чернівецькому та Томашпільському районах — Василеві Кізці. Нарешті завершилася тяганина, яка тривала кілька місяців.

 • Редакція газети «33-й канал» разом із «Молодіжною газетою Вінниччини» повертається до своєї щорічної традиції і пропонує вам освідчитись у коханні.

 • «У 52 учеников школ города Винницы выявлен сыпной тиф... Тенденция заболеваемости сыпным тифом идет на уменьшение. Такое количество больных в 10 раз меньше, чем 10 лет назад, когда регистрировались сотни больных. Но все равно, такое количество больных детей — не нормальное явление для областного центра».

 • Як встановили вінницькі, львівські та столичні історики після вивчення архівних документів, датою заснування Вінниці відтепер можна вважати не 1363, а 1355 рік. Тобто восени 2005-го ми святкуватимемо 650-річний ювілей міста на Бугом, однак про обіцяну Державним бюджетом святкову 100-мільйонну дотацію чиновники говорять все обережніше.

 • Вперше прохідну заводу «Аналог» разом пройшли в.о. головного податківця області Ігор Шуба, голова міської податкової Володимир Дець, юристи та економісти податкової. Перед тим робітники звинуватили податкову в корупційних діях та некомпетентності.

 • Ось така вона, 25-річна вінничанка Світлана Іваній. Подарувала чоловікові та своєму сину аж трьох хлопчиків. Цей подарунок був бажаним та очікуваним.

 • «Такий проект в історії зв’язку Вінниччини здійснюється вперше, — так сказав Віктор Яблонський, директор Вінницької філії ВАТ «Укртелеком», про повну заміну старих телефонних станцій на нові цифрові у Чернівецькому районі. — Ми ніби покрили цифровим шатром увесь район.

 • «Хочу висловитись з приводу публікації за 12 січня цього року. «З рушниці влучили у підлітка». Нагадаю події того дня. У мого приятеля в селі Пултовці є дача, де ми часто відпочиваємо. Цього разу я вирішив взяти з собою свого 16-річного сина.

 • В одному із вересневих номерів ми писали про трагедію, котра трапилась у селі Тирлівка Бершадського району. На ходу з кабіни «ЗІЛу» випала молода жінка. На питання, чому вона покинула салон машини, її чоловік точної відповіді дати не міг. Тоді він пояснював правоохоронцям, що не помітив, як це трапилось. Обернувся тоді, коли вже не було чутно голосу дружини.

 • Ми вже писали про те, що в Жмеринці пропав хлопець. Батько тоді звернувся до редакції і нарікав на те, що його сина не хочуть шукати правоохоронці. І ось днями стало відомо, що тіло замерзлого хлопця знайшли мисливці у лісі неподалік села Ярошинка Жмеринського району.

 • Більше третини зайнятого населення області працює на підприємствах АПК. Рівень виробничого травматизму в цій галузі складає близько 60% від загального рівня травматизму. Тільки у 2003 році на теренах Вінницької області травмовано 60870 осіб, з них 2276 смертельно. Тобто, за рік гине велике село, а травмується район!

 • Півострів на Дністрі біля села Троїцьке (вже на території сусідньої Одеської області) став місцем затримання великої партії сала, яке водій вантажівки «ЗІЛ-131» намагався провезти з Придністров’я на територію України без ніяких документів. Це сталось 19 січня – можливо, порушники розраховували, що на Водохреще охоронці українського кордону будуть не такими пильними?

 • «Це мої картини, я сам їх на роботу приніс, сам і винесу!» – так у вмінні «грести» більше та нести подалі теперішні вінницькі чиновники могли б посперечатись навіть із учасниками телешоу «Форт Буаяр», де у фіналі винагорода «несунів» напряму залежить від якостей «хапуги». А те, що в ці дні із службових кабінетів «вчорашні» несуть все, що потрапить під руку, говорять не лише охоронці на прохідних. Бо про «чемоданний настрій» багатьох вінницьких чиновників було відомо ще перед 2-м туром виборів, коли напередодні обіцяної командою Ющенка кадрової революції декому вже можна було співати словами однієї пісні: «Берут они охотно старинные полотна!»

 • «Алло!» — для більшості людей це слово характеризує звичне спілкування, але для когось — це суто професійна діяльність. Оператор на телефоні, або ще диспетчер, нині не менш популярна професія серед молоді, ніж, скажімо, менеджер, продавець-консультант, промоутер, рекламний агент. Та останні з'явилися в переліку вакансій не так вже й давно.

 • Досить важкою була щорiчна процедура декларування доходiв (більше 1095 грн. за рік) вiд роботи за сумiсництвом. Вiднинi, згiдно із Законом України «Про податок з доходiв фiзичних осiб», поняття «сумiсництво» не iснує.

 • Рапсове паливо – на сьогодні єдине 100% безпечне та екологічно чисте пальне. Коли директор ПП «Джерело» Леонід Галушко їздив за кордон, йому спеціально запропонували подихати вихлопними газами — Леонід Володимирович не відчув ніякого запаху. Сьогодні таке паливо називають «біо-дизель».

 • Максиму – 13, Ілоні – 9, Сергійкові – 7, Павлику – 5 і найменшому – Ромчику — всього 2 рочки. Ці діти вже похоронили свою маму. Світлані тільки-но виповнився 31 рік. Вона померла у туберкульозному диспансері у Вінниці.

 • Кілька років тому мешканець села Яришів Могилів-Подільського району привів до своєї оселі молоду дружину. Незважаючи на те, що статків у домі небагато, молоде подружжя все ж таки хотіло мати багато дітей.

 • 28 січня Будинок офіцерів «тріщав», не в силах вмістити всіх бажаючих потрапити на мітинг протесту, організований Координаційною радою ветеранів. Пенсіонери всіх силових структур — армії, МВС, СБУ — зібрались, щоб висловити своє обурення шаленою диспропорцією в розмірі їхніх пенсій, які напряму залежать від часу виходу на заслужений відпочинок.

 • За останній місяць найбільша рієлторська контора Вінниці «Тристан» змогла реалізувати лише одну квартиру. Більшість маклерів просто змушені «заморозити» операції із нерухомістю. Така ситуація пов’язана із введенням в дію з 1 січня 2005 року ст.11 ЗУ «Про податок з доходів фізичних осіб». Тобто, тепер під час купівлі-продажу нерухомості продавці мають сплатити 13% від вартості своєї квартири. Окрім цієї суми, їм потрібно відрахувати податки у Пенсійний фонд, розрахуватися із нотаріусом тощо. І виходить досить цікава ситуація. Наприклад, щоб продати квартиру, збудовану «Київміськбудом» вартістю у 250 тисяч гривень, потрібно сплатити податків на суму, яка перевищує 30 тисяч. Як зазначив директор агентства нерухомості «Тристан» Сергій Лабунський, ніде в світі не існує таких шалених податків. І ніде не запроваджено подвійного оподаткування. Бо людина, яка вже придбала житло, сплатила за нього все. А тепер, в разі продажу, має ще раз платити.

 • У день найпопулярнішого студентського свята — в День Тетяни — вінницька молодь мала нагоду поспівати. Адже вперше у Вінниці проходила акція «Караоке по-вінницьки». Цього дня на площі Театральній зібрались представники майже усіх вінницьких вузів, училищ та навіть шкіл. Принцип гри полягав у тому, що з натовпу студентів обирались три трійки учасників, які змагались між собою.

 • Повідомлення про вибухи та пожежу орендованих складів на території підприємства «Вінницяпівденшляхбуд», розташованому в обласному центрі на вулиці Промисловій, надійшло в оперативно-диспетчерську службу УМНС України у Вінницькій області останнього січневого дня о 5-й годині. Не помітити надзвичайну пригоду було неможливо: хлопки двох газових балонів чули жителі чи не всього району Тяжилів. Заграву від пожежі можна було бачити за кілька кілометрів від місця подій. Та й сторож вчасно повідомив службу «01».

 • Минулого тижня слухання по справі за фактом катастрофи на Скнилівському літовищі призупинено. Справа розглядається Апеляційним судом Львова. І судді постановили відкласти слухання на невизначений термін. Причина виявилася банальною. У Військового апеляційного суду закінчилися кошти на відрядження для учасників процесу. Адвокат військових Віталій Домашевцев пояснив, що на слухання цієї справи вже витрачено багато грошей. А також у суді вже заслухано понад 70 постраждалих та понад півтисячі свідків. І це не остаточні цифри.

 • Штормове попередження 26-27 січня «спрацювало» по повній програмі. Зима наче вирішила за два дні висипати весь сніг, якого не було два місяці. Замело-засипало стежки і дороги в містах і районах області, розгулялась хуртовина, посилився вітер до 17 м/сек. Скільки службових нарад не відбулось, скільки ділових зустрічей відмінено!

 • З нового року 14837 учнів 1-4 класів отримують безкоштовне харчування вартістю 1 грн. Їхні ровесники, які мають статус сиріт та малозабезпечених, а таких 383 — харчуються за 1.40, а 500 учнів такого ж статусу 5-11 класів їдять по 2.90.

 • «Ми, патріоти України, звертаємось до Вас з проханням розмістити на сторінках газети нашого листа. Підла влада ніяк не може зрозуміти, що приходить кінець її існуванню.

 • Розпорядження Президента України “Про призначення довічної державної стипендії” голові ветеранської організації Хмільницького району Михайлу Петровичу Моргуну датоване 17 грудня 2004 року. Відтепер чоловікові до його пенсії додаватимуть щомісячно по 205 грн.

 • Коли після 21 листопада я їхав на Майдан, дехто з моїх знайомих казав: «Даремно їдеш! Буде так, як продиктує влада». Але вже з перших хвилин перебування у столиці зрозумів, що це зовсім не так, бо на Майдані стояв зовсім інший народ – не раби, не «козли», а велика сильна нація, ім’я якій — українці.

 • Змусили мене взятися за перо образа і обурення з приводу так званих порушень прав інвалідів у переголосуванні 2-го туру виборів Президента України. Я сама інвалід дитинства ІІ групи. У мене багато друзів – інваліди дитинства І-ІІ груп, інваліди по зору, інваліди з обмеженими можливостями руху. І всі ми, які голосували 26 грудня у Вінниці, стверджуємо, що ніхто не порушував наших прав, а навпаки. На виборчих дільницях до нас поставилися з розумінням і увагою і створили всі умови, щоб ми проголосували.

 • «Написати цього листа змусили обставини, коли урвався терпець від безкарного свавілля «піщанського гаранта Конституції» голови Піщанської райдержадміністрації І. Д. Плахотного. Після мого виступу на мітингу у райцентрі на підтримку кандидата, а тепер уже Президента України В. А. Ющенка, на мене розпочалося гоніння.

 • Мені 52 роки. Виховую 10 дітей. До 26.12.04 р. ми боялись прокурорів, суддів та інших чиновників, серед яких є нікчеми, покупляли собі посади і творять, що хочуть.

 • «Здрастуйте! Пише вам Леонід Пилипович Цвігун, той самий, що «став інвалідом від фальсифікації виборів» (мій лист з таким заголовком було опубліковано у «33-му каналі» за 15 грудня 2004 року). Зараз я перебуваю на лікуванні у госпіталі для інвалідів війни. Так ось, наша палата №9 неврологічного відділення вирішила оголосити ультиматум керівникам будівництва мікрорайону «Поділля».

 • Такий лейтмотив листа, надісланого в редакцію «33-го каналу» від вінничанки Надії Атаманенко. «Я живу у будинку барачного типу, — пише жінка. — Ванни у мене немає, але за воду платила стільки, скільки нараховували — 7-8 грн. У 2001 році встановила лічильник. За місяць беру 1,5-2 куби води. Через 2 роки я як законослухняна громадянка понесла лічильник на перевірку. Один слюсар посилав до другого, той — до третього. І усі виписували квитанції.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница