Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

АКЦІОНЕРИ ВЗЯЛИ М'ЯСОКОМБІНАТ ШТУРМОМ, ЩОБ ПРОВЕСТИ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ

№7 вiд 9 лютого 2005 р.

 • Чого чекає від 9-го губернатора революційно налаштована Вінниччина? Ось основні тези відповідей, які дали на опитування «33-го каналу» жителі Вінниччини.

 • Політичні дальтоніки з числа вінницьких чиновників, позицію яких на одній із сесій облради озвучив головний лікар «Пироговки» Петро Гунько, заявивши, що ніякої революції у Вінниці не було, ще раз показали, як безнадійно далекі вони від народу.

 • У січні 2005 року працівники відділу по боротьбі з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій ВДСБЕЗ УМВС викрили аферу. Вона не тільки завдала значних збитків іноземній фірмі, а й дозволила великим махінаторам незаконно привласнити близько 3 млн. гривень бюджетних коштів.

 • Справжньою інтригою сезону обіцяють стати вибори нового міського голови, а поки що, згідно з законом про місцеве самоврядування, обов’язки мера автоматично перебрав на 130 днів секретар міськради.

 • Більше години народ мерз на дорозі, транспорт стояв, напруга зростала. Кілька чоловіків, посварившись з охоронцями, почали гатити в двері. Миттєво епіцентр подій перемістився на прохідну, люди налягли, зірвали двері, розбили скло, і по хрустких уламках натовп повалив у актовий зал.

 • Коли півтора року тому Миколу Білоконя призначили міністром внутрішніх справ, найбільше, певно, зраділи жителі села Могилівка Жмеринського району. Бо мати міністра-односельця досить вигідно. Тим більше, що у цьому селі досі проживає його мати.

 • За розкрадання бюджетних коштів у особливо великих розмірах до кримінальної відповідальності притягнуто трьох вінницьких посадовців.

 • Ми писали про те, що в’язень Вінницької тюрми №1 Віктор Великий оголосив голодування. Таким чином він висловлював протест проти незаконного, на його думку, вироку. У 1997 році його засуджено на довічне ув’язнення за вбивство.

 • Міжнародний «Ямпіль-Косеуць» та міждержавний «Цекинівка-Сорока»– пропускні пункти на україно-молдовському кордоні – припинили свою роботу. Українські митники перестали збирати митні збори в Державний бюджет, тисячі людей щодня змушені шукати інші пропускні пункти на нашому кордоні. В цілому збитки, нанесені таким простоєм пунктів пропуску, обчислюються десятками тисяч гривень. Про моральні втрати, про втрати іміджу держави що й говорити.

 • «Помаранчева революція» перемогла. Настав етап кадрових змін. На телевізійному екрані Вінниччини бачили, як керівники обласної державної адміністрації таємно збиралися у Вінницькій школі № 10 для організації підтримки на виборах Президента України провладного кандидата всупереч законам України про державну службу, а також моралі і порядності. Дякуємо Сергію Щетиніну, депутату Вінницької міської ради, який зафіксував цей момент.

 • Як це не прикро констатувати, але факти — річ уперта: у більшості медичних закладів Вінниччини відбувалася тотальна спроба фальсифікації виборів. Найяскравіший приклад — обласна пихіатрична лікарня №2. До речі, її головний лікар Михайло Іванович Сокур вже має солідний досвід, як «правильно» проводити вибори на своїй спеціальній дільниці №66 ТВО №12. На парламентських виборах 2002 року майже всі хворі — а їх було близько 400 –дружно проголосували за «Єдину Україну» та провладних кандидатів у депутати Верховної Ради та обласної. Членів комісії від блоку «Наша Україна» тоді так налякали, приструнили, що вони були зайвими на «чужому балу» фальсифікації.

 • Як повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Лариса Дика, з 12 січня 2005 року внесені зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

 • «Ми були козаками, ними і залишимось», - таку відповідь дали в редакції козаки – отаман Брацлавського полку Сергій Жук та Володимир Воловодюк, крайовий отаман, полковник Українського козацтва.

 • Стою в Томашполі на автобусній зупинці, чекаю автобуса. Раптом підходить такий собі... не дуже показний чоловічина, начебто під мухою:


 • Ми вже писали про те, як вбили найкращого самбіста області - перспективного юнака Сашу Олійника – під час бандитських «розборок». З того часу пройшло більше року. Справа із місця не зрушила, і тоді на роковини смерті сина до газети «33-й канал» звернувся батько убитого Сашка Олійника.

 • Січень 2005-го відзначився надзвичайно високою кількістю новонароджених. Як розповіли працівники радіо-диспетчерської служби «Орбіта», протягом місяця на світ з’явилося 182 дівчинки та 207 хлопчиків.

 • 45 підприємств Вінниччини в минулому році мали мільйонні доходи. Найбільш успішні — горілчана компанія «NEMIROFF» — 59,9 млн. грн. прибутку, СП «Поділля-ОБСТ» – 22,7 млн. грн., ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» – 4,2 млн. грн., ДП «Вінницятрансприлад» –3,9 млн. грн., ДП «Немирівський спиртзавод» – 3,8 млн. грн.

 • Нещодавно, близько 3-ї години ночі, на одній з вулиць міста Хмільник поламалося авто. Водій разом з трьома захмелілими пасажирами в надії отримати допомогу намагалися зупинити проїжджі автомобілі. Але всі спроби були марними.

 • В умовах політично-правових та соціально-економічних перетворень, котрі відбуваються останнім часом в українському суспільстві, ми, працівники судів України, з відчаєм та з почуттям соціальної несправедливості звертаємось до вас з метою виправлення катастрофічного становища, яке вже багато років має місце у сфері оплати праці працівників суду і потребує негайного вирішення у ході триваючої судової реформи!

 • У «чорні списки» кампанії вже потрапили Калетнік, вінницькі корупціонери та переслідувачі «помаранчевих» студентів

 • Сенсацією для всієї України стала заява вінницького анонімного мецената профінансувати спорудження пам’ятника «помаранчевій революції». До 3 лютого навколо фігури загадкового мецената і першого в країні подібного пам’ятника було чимало версій та здогадок. Єдине, що все-таки дізналась преса до 3 лютого, — це була попередня творча концепція революційної композиції у формі дівчини на кулі. Така за всіма технологіями шоу-бізнесу розкрутка проекту отримала своє продовження минулого четверга, коли той самий меценат — директор ювелірної фірми «Діамант» — таки «засвітився» на прес-конференції та продемонстрував вінничанам «апельсиновий» проект скульптора Володимира Смаровоза.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Пишуть цього листа жителі Браїлова. Прочитали у вашій газеті про останні сесії облради, і дуже вразила поведінка нашого висуванця Миколи Власюка. Вирішили через газету поставити йому кілька запитань.

 • «Я прочитала вашу замітку за 29 грудня «Переведи мене через Майдан». Свого листа пишу, як відповідь на пропозицію читачів «33-го каналу» відкрити рубрику «Я стояв на Майдані».

 • Вінничанин Віктор Пилипович Василик провів на столичному Майдані вісім днів разом з дружиною Галиною Анатоліївною і синами Володимиром і Олегом.

 • «Добрый день, уважаемая мною газета! Как у нас всё-таки любят проблемы. Бесконечно ковыряются в тех делах, которые можно решить раз и навсегда — и забыть! Ну да! Если уж существует комиссия по переименованию улиц — значит, она должна работать. Вот новое предложение — переименовать ул. П. Морозова в ул. «Помаранчевої революції». Ещё неизвестно, что принесёт народу эта революция, ведь уже были и Февральская, и Октябрьская! И никто сейчас не учит и не прививает уважение к людям, которые вершили эти революции также с надеждой на светлое будущее и лучшую жизнь для своих детей.

 • 22 січня на підприємстві були проведені збори акціонерів заводу, які відбулися зі значними порушеннями діючого законодавства, тобто рішення зборів не мають законної сили. Мандатна комісія не взяла до уваги ні ухвалу суду про заборону проведення зборів акціонерів 22 січня (або в будь-яку іншу дату до рішення суду), ні ухвалу суду на заборону участі у зборах голови правління Заброцького О.П. та Бутузова В.В., що володіє 23% акцій ВЗТА.

 • 13-річний Максим Воєвода (напівсирота) важко хворий. Він туберкульозно інфікований, з 2000 року перебуває на обліку у міському протитуберкульозному диспансері. Рідні хлопчика звертаються до усіх небайдужих людей відгукнутися і допомогти коштами на його лікування.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Звертаємося до вас ми, співробітники дитячого будинку. З великим обуренням хочемо поділитися ситуацією, яка склалась і складається уже не вперше, коли йдеться про розподіл грошових премій між співробітниками нашого закладу.

 • «Шановна редакціє! Як важко, щоб Ви знали, змусити себе йти до праці на підприємство, яке завдяки одній людині стало ненависним. Яка несила, віддавши кращі роки життя улюбленій справі, відчувати себе в шкурі бидла, яке відкрито принижують і зневажають за прості мозолясті руки і яке з останніх сил стримує себе, щоб не вчепитися хаму в горлянку. Не допомогли нам попередні поїздки делегації у Київ до нашого міністерства, не допомогли чиновники місцевого та обласного рівня. Тодішня корумпована стіна була сліпа і глуха, надіємося, що тепер, в часи надії і сподівання на кращу долю і справедливість, з вашою допомогою зуміємо врятувати те, що ще залишилося, і знову відчуємо себе людьми.

 • «Прочитали в одному з попередніх номерів «33-го каналу» замітку про наших шановних чиновників, на котрих після «помаранчевої революції» напала невідома епідемія.


 • 
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница