Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ГЕНЕРАЛА ЛІТВІНА ЗВІЛЬНИЛИ ПЕРЕД ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. А його "шеф" - екс-міністр МВС Білоконь - залишиться без пенсії в 14000 гривень

№9 вiд 23 лютого 2005 р.

 • Минулого тижня працівники УБОЗу разом із членами УНА-УНСО здійснили перевірку АТП управління охорони здоров'я. За інформацією, яка надійшла лідеру місцевого осередку УНА-УНСО Сергію Чумаку, нещодавно у гараж був пригнаний водієм одного із заступників екс-губернатора автомобіль. Машину заступник нібито отримав від Януковича за хорошу роботу під час виборів.

 • Справжнім законо-депутатським шоу в стилі «Або я її веду до загсу, або вона мене — до прокурора!» стало складення повноважень мера Олександром Домбровським 15 лютого на позачерговій сесії міськради. Бо коли секретар ради Віктор Козак запропонував 41 депутату проголосувати за задоволення заяви губернатора, Андрій Рева, який ще з 2000 року знається на всіх процедурних «фішках» із посадним «багатоженством», виступив проти такого голосування, і його підтримали кілька депутатів. Адже, на думку Реви, заяву Олександра Георгійовича треба було просто оголосити всій громаді, а голосування депутатів означає «звільнення мера «по статті... за порушення законів України, Конституції, прав та свобод громадян».

 • В 27 районах Вінниччини на посади голів райдержадміністрацій претендують 26 кандидатів від партії «Солідарність», лідером якої є Петро Порошенко. Ці дані оприлюднили учасники Координаційної Ради (КР) партій з коаліції «Сила народу». Вони вважають це прямим порушенням умов обрання місцевої влади, викладених у листі Президента Ющенка №592 від 5.02.05, в якому головам ОДА пропонується при призначенні голів РДА насамперед керуватись рекомендаціями КР. В листі вказано, що на 1/4 посад можуть реально розраховувати активісти «Батьківщини», а на 1/6 — соціалісти.

 • ...Замість будинку — залишки глиняних стін, всі речі рознесло на кілька метрів. У дальніх сусідів вилетіли вікна й двері, у найближчих — знесло дахи. Таку картину побачили рятувальники Хмільницького районного відділення МНС України на околиці цього курортного містечка. Сусіди із застиглими від жаху обличчями сказали, що під уламками може бути хазяїн будинку Руслан. І дійсно, рятувальники дістали його з-під руїн. Чоловік опритомнів, але через шок не міг вимовити ні слова. І вигляд у нього був жахливий.

 • Виклик про ДТП надійшов о 3-ій годині ночі 19 лютого. До облдержадміністрації з'їхались працівники ДАІ та «швидка». Тут трапилось зіткнення двох таксистів: «Волги» служби «002» та «приватника». Обидва були з пасажирами.

 • - Милиция! Заберите этих оранжевых свиней отсюда, иначе я вынужден буду давать характеристики! — попереджав у мікрофон Володимир Марченко, перший помічник голови Прогресивно-соціалістичної партії України Наталі Вітренко. Партія мала провести мітинг біля Будинку офіцерів, але вінничани з помаранчевими стрічками і плакатами «Янукович та Вітренко — сила Кучми», «Відьму — геть!» не давали Наталі Вітренко проводити мітинг.

 • Таки потрапило до нового міліцейського міністра Юрія Луценка звернення «чесних вінницьких міліціонерів» про «подвиги варягів на Вінниччині», яке опублікувала наша газета у минулому номері. Вже наступного дня після виходу в світ матеріалу про службовий «Фаетон» та за 2 доби до дня народження генерал-майора Валерія Літвіна було звільнено з посади керівника УМВС у Вінницькій області. «Без сумніву, долю свого «патрона» розділять всі, хто так зухвало зловживав своїм службовим становищем», — запевнили у міністерстві.

 • «Прочитали у минулому номері «33-го каналу» публікацію «Хто їздить на «Фаетоні» за 162 000 у.о. у Вінниці? Та це наш 40-річний генерал...». Усі описані у ній епізоди — 100% правда. Хочемо лише доповнити попередню статтю деякими «подвигами» «варягів» у Вінницькому УМВС. Зокрема хочемо зробити аналіз деяких вчинків нашого безпосереднього начальника, — так повідомила в редакції група офіцерів обласного УМВС.

 • Ці покидьки, ця гидотна суспільна гниль безкарно мучить зараз у місті над Дністром багато молоді. Правоохоронні органи, місцева влада, як стверджують викладачі навчальних закладів, майже ніяк не реагують на цей жахливий, перш за все, психічний тероризм. Випадок, про який йдеться нижче — яскрава ілюстрація вищесказаному.

 • 11 лютого в одній із кращих клінік Ізраїлю 29-річна донька екс-мера Вінниці Дмитра Дворкіса Алла народила дівчинку. Вага немовляти — 3 кг, ім’я онучки поки що не розголошується.

 • У Вінниці поширилися чутки про те, що від грипу померло 8 людей. За даними управління охорони здоров'я, в області таких випадків не зареєстровано. А ось у Вінниці минулого тижня дійсно померло 3 людей від пневмонії не грипозної теології. Надто пізно звернулися за медичною допомогою.

 • Широкого резонансу і неоднозначних трактувань набули опубліковані у позаминулому номері нашої газети листи представників штабу Віктора Ющенка — лікарів Сергія Болюха та Валерія Щербаня. Зокрема Сергій Болюх запитує у головних лікарів чи повних їхніх тезок (які проживають у тих же, що і вони, помешканнях, далі прізвища перераховує), чому вони, будучи спостерігачами від штабу Януковича, вказували у своїх особистих заявах, що вони тимчасово непрацюючі? Це порушує закон і тягне за собою навіть карну відповідальність.

 • - То був жах, — розповідає Степан Карлович. — Не тому, що я боявся перевірок. Важко було від свавілля державних структур. Коли, щоб знищити людину, використовується державна репресивна машина, то де ж тоді шукати правду? До яких органів звертатися, щоб захистили тебе? У мене склалося враження, що я живу у 37-му році. Дійшло до того, що була сфабрикована навіть кримінальна справа. Щоправда, за відсутністю складу злочину її закрили через півмісяця. А коли я підписував контракт з «Укрспиртом», губернатор Калетнік… не давав свого погодження. Певно, заздалегідь готувалося місце для «своєї» людини. Звісно, я був неугодним, бо ніколи нікому не дозволяв зловживати на нашому підприємстві, не дозволяв використовувати завод для кримінальних схем. Вже аж коли в облдержадміністрацію поїхала делегація з заводу та втрутилися віце-прем'єр Кириленко, голова держдепартаменту продовольства Євген Лавров, керівник концерну «Укрспирт» Іван Жолнер, довелося пану Калетніку таки підписати контракт.

 • Є дати, які завжди об'єднуватимуть нас. Вони засвідчують, що ми — велика нація. Для села Степашки, що у Гайсинському районі, такими є 23 лютого — День захисника Вітчизни і День Перемоги. Адже це єдине в області село, де народилися одразу два Герої СРСР — М. М. Рудик та І. М. Жмурко.


 • Навіть у численній редакційній пошті не так часто трапляються листи, під якими стоїть більше 460 підписів. Саме стільки людей звернулось зі скаргою на дії будівельної фірми «Вікінги ЛТД» — і не тільки у «33-й канал», але й до представників влади міста і області.

 • У перші дні після новини про поновлення охорона у податковій з цікавістю поглядала на двері. Чекали повернення колишнього голови податкової Миколи Лавренка. Нагадаємо, що, прийшовши керувати Вінниччиною, екс-губернатор привів до нас свого друга по коаліції — есдека-львів’янина Ореста Лазірка.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Цей лист змушують писати, мабуть, залишки совісті, яка гризе душу. В минулих номерах надрукували про вибори в лікарняних установах області. У нашій лікарні ім. Ющенка теж підтасовували, заповнювали бюлетені замість хворих медичні працівники, яких чітко інструктувала голова виборчої дільниці В. О. Швець майже через день, а ми зі скриньками ходили по відділеннях, і я на власні очі бачила, як медичні сестри ставили помітки в бюлетенях у клітинку Януковича, а зараз спокійно дивляться в очі людям. До речі, це можуть підтвердити і спостерігачі від Ющенка.

 • Минулої п’ятниці, 18 лютого, о 14.05 до пожежників з таксофону зателефонував чоловік. Він повідомив, що м’ясний павільйон ринку «Урожай» заміновано і за кілька хвилин приміщення злетить у повітря. Звідти ледве евакуювали продавців м’яса та горілчаних виробів. Вони не хотіли покидати свої робочі місця.

 • 16 лютого о 9-й ранку на фабриці «Поділля» зібралися усі робітники. Вони протестували проти умов праці, які створив для них директор підприємства.

 • Свого часу про цей резонансний випадок в Якушинецькому батальйоні у березні 2003 року писала наша газета. 17 лютого 18-річного солдата строкової служби Володю Крижанівського у вкрай важкому стані доставили у Військово-медичний центр ВПС з частини, де він служив. Реаніматологи констатували відсутність у нього пульсу, тиску, температуру під 40 градусів.

 • Раїсу Гарбуз у Теплику знають, мабуть, усі. Завжди весела, дотепами наліво-направо розкидається. Вірші сама пише. А на цьогорічному обласному конкурсі сатири та гумору, присвяченому 171-й річниці з дня народження Степана Руданського, зайняла почесне ІІ місце.

 • Я і гадки не мав, що моя маленька інформація про схід селища Вапнярка, опублікована у нашій газеті 26 січня 2005 року під назвою «У Вапнярці висловили недовіру селищному голові», стане приводом для нового, ще більш гарячого зібрання жителів селища.

 • Протягом п'яти років жителі села Кожухів Літинщини звертаються до районних депутатів з проханням допомогти у ремонті місцевого будинку культури.

 • Дуже дивні і цікаві події з огляду на процес формування нової влади відбулися в м. Калинівці ввечері 18 лютого. Тут, у будинку райдержадміністрації, якщо говорити термінологією колишніх часів, був зібраний партійно-господарський актив району. Ця група людей, кількістю приблизно 20 чоловік, таємно від громадськості (зважте ще на одну деталь — за рахунок платників податків, оскільки багато хто з них приїхав на державному авто) зібралася на третьому поверсі адмінбудівлі у кабінеті першого заступника голови Калинівської райдержадміністрації В. О. Дяченка. Вони були випадково виявлені активістами районного виборчого штабу В. А. Ющенка, після того, як закінчилась зустріч представників громадськості району із завідуючим оргвідділом облдержадміністрації О. С. Країлом, на якій обговорювались кадрові призначення.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал». Хочу через вашу газету звернутися до пенсіонерки Л. Доценко і дати відповідь на статтю «Ещё неизвестно, что даст эта «помаранчевая революция» від 9.02.2005 р. Шановна Л. Доценко, Ви так неприховано недолюблюєте всі події в нашій країні, і з щирою антипатією говорите про наших лідерів В. Ющенка і Ю. Тимошенко, що все це видно із кожної Вашої фрази. Адже, по-вашому, для нашого народу, який сам робив цю «помаранчеву революцію», буде забагато честі, щоб назвати одну із вулиць міста її назвою.

 • «Прийшов час, коли простий народ побачив, що потрібно за правду боротися, відстоювати її, нехай навіть це потребує великих зусиль.

 • «Ми, працівники Ладижинської ТЕС, вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася на міцному енергетичному об’єкті області.


 • 
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница