Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

НОВОНАРОДЖЕНУ ДІВЧИНКУ БЕЗ НІЖКИ ЗАЛИШИЛИ БАТЬКИ.
І вона тепер нічия
№10 вiд 2 березня 2005 р.

 • 8 днів вінницька міліція була без керівника, адже після звільнення 16 лютого генерала Літвіна міністр Юрій Луценко до 24 числа роздумував щодо кандидатури нового начальника УМВС у Вінницькій області. А в останній день зими вінницького полковника міліції Василя Дремлюгу, про якого кілька тижнів говорили як про головного претендента на цю посаду, представив у Вінниці перший заступник Луценка — Олександр Бондаренко.

 • Депутат Сергій Щетинін 28 лютого на прес-конференції заявив, що він «як один із претендентів на посаду від громадського об’єднання «Ми — разом» не веде ніяких закулісних переговорів щодо недоцільності проведення виборів. І призначення мого брата Юрія на посаду голови райдержадміністрації Вінницького району не є «відкупом» для мене...

 • Багато з них прислужувалися антинародному режиму Кучми. Завдяки цьому, використовуючи своє службове становище, зуміли не завжди законними шляхами накопичити чималі кошти і організувати великий бізнес, який тісно переплітається з бюджетними грішми.

 • 25 лютого Сергій Чумак, голова обласної організації «Чумацький шлях», оголосив безстрокове «мокре» голодування з вимогою звільнити із займаної посади Володимира Миронюка, начальника обласного управління охорони здоров’я.

 • Дуже приємно, що нарешті влада почала говорити про конституційне право громадян на участь в управлінні державними справами... А ще приємніше, що до цього владу спонукали самі громадяни. Власне, заради цього і виходила 14 років газета «33-й канал», яка сьогодні є найрейтинговішим засобом масової комунікації на Вінниччині із тиражем 85000 примірників. А це означає, що нас читає більше півмільйона вінничан.

 • Конфлікт між владою Вінниці та перевізниками щодо підвищення вартості проїзду до 1 гривні вилився у страйк, коли 22 лютого на лінії не вийшли практично всі 300 вінницьких «маршруток»! Тоді на зупинках мерзли люди, трамваї і тролейбуси ломились від «трудового народу», а водії та власники перед мерією безрезультатно вимагали узаконення нового тарифу.

 • 24-го лютого зранку на Гніванському заводі залізобетонних конструкцій в одному з цехів робітники готували форми під шпали. Того ранку на зміну вийшло 105 чоловік.

 • У вінницьких чергах за пенсіями у ці дні звучать дві супертеми — про свіжокуплений літак нового губернатора і вкрадений з фонду мільйон.

 • Так ось на цій самій вулиці розміщене чимале господарство — трамвайно-тролейбусне управління. А воно підпорядковане міськвиконкому обласного центру, назва якому Вінниця... І на паркані його вже третій місяць красується двічі повторене величезне графітті. Цинізм його розкритий одним словом. Яким — бачите на фото. Чи допустили б хоч в одній цивілізованій країні соратники вже тримісячне таке приниження всенародно обраного Президента? А що б сказали місцевій владі, яка демонструє такий пофігізм і допускає плюндрування того, кому віддали голоси 85 відсотків вінничан, вищестоящі керівники?

 • Надзвичайну ситуацію, пов’язану з масовими захворюваннями на грип та гострі респіраторні захворювання, знято. За даними Центру громадських зв’язків УМНС України у Вінницькій області, до міськвиконкому та управління освіти направлено листа головного санітарного лікаря м. Вінниці О.П. Сорочана про припинення дії постанови закриття шкіл на карантин. Школярі навчаються з 28 лютого.

 • На Вінниччині через пориви сильного вітру (20-25 м/секунду) було пошкоджено 37 ліній електропередач, напругою 10 кВольт, а також знеструмлено 523 трансформаторні підстанції.

 • На сторінках вінницької преси останнім часом було надруковано ряд публікацій про позицію місцевого осередку партії «Яблуко» та підтримку ним на майбутніх виборах міського голови Олега Ковтуна, колишнього заступника губернатора, теперішнього керівника компанії ВАТ «АК «Вінницяобленерго».

 • «Помаранчеві» події кінця минулого року помаленьку стають історією. Про це свідчить хоча б ідея створення музею «помаранчевої революції». Проте, на наш погляд, списувати ті події до архіву зарано. Адже революція ще не добігла свого кінця, а припинити її над усе бажають саме колишні вожді, які зайняли сьогодні владні крісла.

 • У воєнні роки дітей народжувалось мало. Напевне, тому старші жителі села Лип'ятин Хмільницького району на Вінниччині ще й досі пам'ятають, як у родині Поліщуків у травні 1944 року з'явився на світ хлопчик Миколка. Його мати Лосивета Василівна була колгоспницею, працювала в ланці на буряках, а батько Єфрем Мусійович після важкого поранення повернувся з війни інвалідом 2-ї групи.

 • «Саме такого висновку дійшли наші односельчани, коли дізнались, що сільський голова в спішному порядку, таємно зібрав депутатів, щоб роздати земельні ділянки по Гніванському шосе вінницьким посадовцям.

 • Тетянка народилась не такою, як усі. Не такою, як чекали її батьки. Здорова, гарна дівчинка, але... без однієї ніжки. Молоді батьки і бабусі з дідусями були у шоці. Чому це трапилось саме з їхньою родиною? Адже батьки молоді, здорові, в роду ніяких відхилень не було. Порадившись, вони написали відмову від дівчинки. Вирішили, що у них ще будуть діти. Але поки молода мама лежала у пологовому будинку, до неї щодня приходили лікарі та медсестри і просили не залишати дитя.

 • До редакції звернулись працівники райпобуткомбінату ТОВ «Обнова», що по вул. Наливайка на Старому місті: «В листопаді 2004 року нам сказали, що комбінат ліквідується, — розповіли робітники, — і ми повинні підписати протокол, що не заперечуємо проти ліквідації. Причому під час зборів у залі знаходились охоронці «Легіону». Хто їх наймав, для чого? Директор свою чорну справу зробив. Під загрозами, під страхом люди підписались! Яка підлість! Як це страшно, ми нічого не змогли зробити!

 • Вінничанка, котра проживає у власному будинку, днями піднялась на горище. Яке ж було її здивування, коли побачила там припорошену сіном ікону. Довго не роздумуючи, вирішила, що місце святому образу у церкві.

 • Жінка-таксист, погодьтесь, явище все-таки рідкісне, навіть у місті. Тож знайомтесь: Олена Іванівна Храпко та Поліна Михайлівна Шевчук. У ЗАТ «Вінницький таксопарк» кожна працює понад 30 років. Позивний першої – 227, другої – 103.

 • У редакцію зайшла жінка з великим пакетом. Виявилось, пакет був не один. У кількох целофанових кульках лежала морожена риба. Вінничанка Олена Бобчук розповіла:

 • «Події, які відбуваються сьогодні в Україні і в нашому районі, свідчать про те, що компартійні номенклатури і активні пособники злочинного режиму Кучми, ігноруючи волю і вимоги своїх громадян, одягнувшись у помаранчеві шарфи, під народними гаслами знову рвуться до влади.

 • Скоро два місяці, як кращі слідчі сили Ямпільської міліції під контролем районної прокуратури напружено шукають тих, хто посмів образити 7 січня 2005 року в одному із кафе міста сина голови Ямпільського суду пана Миколи Боднарука та двох його приятелів.

 • Ладижин — багате місто. Настільки багате, що проблеми з грішми тут не існує. Є інша — куди ці гроші направити. Хоча, якщо бути відвертими, то за нового статусу (читай — за нового мера) місто дозволяє собі «вибрики» з бюджетом. Скажімо, то гроші «позичаються» з природоохоронного рахунку на нове авто та меблі для нового штату, то раптом з'являється ідея зробити базу відпочинку, то купуються одразу по трикімнатній квартирі для прокурора чи судді... «Рибне хобі» міськради взагалі не витримує критики. Але досі все це ковтається жителями, як гарна наживка.

 • Зрозуміло, що сам Президент про це нічого не знав і, впевнені, навіть не здогадується.

 • Як використовуються гроші американських донорів USAID? Саме про це розповідали журналістам виконавці грантових проектів, які здійснюються на Вінниччині. Один із них — це проект БІЗПРО. Його мета — сприяння розвитку малих та середніх підприємств. В рамках проекту на Вінниччині проводяться бізнес-тренінги, протягом тривалого часу, за словами виконавчого директора програми БІЗПРО Володимира Петришина, надається допомога бізнес-асоціаціям. А саме — в регіоні діє «гаряча лінія».

 • «Доброго дня, дорога редакціє «33-го каналу»! Я ваша постійна шанувальниця, бо і передплачую, і читаю із задоволенням вашу газету. Довго чекала нагоди, коли ж когось приведе дорога до вас через приватизацію підприємств системи хлібопродуктів. І от нарешті... Наталя Стрєлкова підготувала такий матеріал за Сороцький КХП. Хочу вам сказати, що така доля спіткала і працівників Журавлівського хлібоприймального підприємства.

 • «Шановні громадяни сіл Кудіївці, Олександрівка, Шевченкове. Позаду вибори 2004 р. Президента України, і ми зробили свій вибір. Так, народним Президентом України став Віктор Ющенко. Але згадаємо незабутні дні, як нам «кучмісти», бандитська влада нав’язували на таку високу посаду зека. Фальсифікації виборів — таких світ не бачив, відкріпні талони, адміністративний тиск, підкуп і т. д. На Майдані ми відстояли свій вибір, свою демократичну Україну. Настав час навести порядок у своєму домі. «Шановний» сільський голова Володимир Степанович Мельник доклав свій «вагомий внесок», як кожен із вас знає. Звичайно, деяка сума грошей була виділена на підкуп голосів виборців. Адміністративною владою було натиснуто на підлеглих, а вони вже ходили по селах і розносили по 20 грн., і купували голоси за провладного кандидата. Були такі люди, що продавали за 20 грн. свою совість і майбутнє своїх дітей і онуків. Ми це бачили з протоколів.

 • Шановний голово облдержадміністрації! Звертаються до вас з проханням і надією на допомогу жителі села Росоша Липовецького району. Хочемо вам написати про нашого «пана» голову КСП «Росошанський» Скомарівського Валерія Анатолійовича, який майже 10 років керує КСП, довівши його до повного краху. Став з посади головного агронома на посаду голови КСП, і, крім обіцянок про покращення життя, люди нічого не побачили, а навпаки. За час його «царювання» (бо по-іншому це не назвеш) з кожним роком КСП розвалювалося все більше і більше. Чому протягом цих років працівникам не виплачувалась і не виплачується по сьогоднішній день заробітна плата? Чому в райдержадміністрації про це прекрасно знають, але чомусь закривають очі?

 • «Ми, жителі гуртожитку, звертаємося до Вас за допомогою у вирішенні нашого житлового питання. Жителі гуртожитку працювали на підприємстві по 10-30 років, стояли в черзі на отримання житла, але за цей період отримали тільки місце в холостяцькому гуртожитку по вул. Стеценка, 58. Сім’ї працівників були заселені з 1994 року.

 • У вашій газеті пишеться, що Вінницький водоканал хоче підняти ціни на воду, а в смт Тростянець за січень 2005 року вже треба платити 2 гривні 10 копійок. Тому що у Вінницькій області є контроль, а тут займаються тільки своїми справами, будують «кабаки», магазини, готелі.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница