Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

КАТЕРИНЧУК, ПОРОШЕНКО ТА СКОМАРОВСЬКИЙ, ДЕПУТАТИ ІЗ ВІННИЧЧИНИ, ПЕРЕЙШЛИ В УРЯД І СКЛАЛИ ПОВНОВАЖЕННЯ. Таким чином в області оголились два мажоритарних округи. Хто ще із міністрів є нашими земляками?
№12 вiд 16 березня 2005 р.

 • У ніч з 8 на 9 березня в цьому «нічнику», що на Вишеньці, було вже не до танців - близько 3-ї години ночі міліція прибула на виклик, коли під час розборок із поножовщиною вже було зафіксовано дві жертви, причому один із відвідувачів загинув.

 • У заступників та голів райдержадміністрацій — ще менша. Чому за ці крісла йде така запекла боротьба... Зрозуміло, що не за ці зарплати. Бо за добре відлагодженою системою лобіювань, «кришування» свого та чужого бізнесу і відкату із бюджетних коштів... ця зарплата могла йти... ну хіба що дітям на морозиво.

 • - Через конфлікт щодо права керувати підприємством мене міг «замовити» хтось із цієї трійці — колишній керівник «Вінницям'ясо» Дмитренко, вінницька корпорація «Прем'єр-фінанс» Володимира Продивуса чи київський «Клірінговий Дім», — така версія побиття голови правління ВАТ «Вінницям'ясо» Михайла Близнюка була оприлюднена на прес-конференції для журналістів.

 • Минулої суботи паралельно збирались і звітували вінницькі колишні партії влади — НДП і СДПУ(о), але екс-губернатор Вінниччини був «100% своїм» лише на одному із цих зібрань... Якому?

 • Протягом 2004 року на відзначення загальнодержавних та міських свят і заходів з міського бюджету було витрачено понад один мільйон гривень. Відзначалися за наші з вами податки не лише 19-та річниця ЧАЕС, але ще 27 професійних свят: від Дня бухгалтера та Дня стоматолога до Дня покровителя культури та Міжнародного дня багатодітної родини.

 • Через невдоволення кадровою політикою вінницького губернатора делегація із 60 калинівчан приїхала до Києва. Віктор Ющенко сам підійшов до людей.

 • 10 тисяч доларів — таку таксу було названо за посаду голови райдержадміністрації. Сьогодні прокуратура Тернопільщини порушила справу проти афериста, який за певну таксу влаштовував кадрові питання.

 • Ще перед цим завдяки оперативним джерелам міліції стало відомо, що через митницю має проїхати автомобіль «БМВ-625» із конкретними номерами. Підозрювали, що цей автомобіль є краденим і у нього перебиті номери.

 • До органів влади, а тим більше до митниці 48-річна вінничанка С. не мала жодного відношення. Тим не менш, це не перешкоджало хвалитися начебто знайомствами з потрібними людьми, котрі там працювали. І знаходилися такі, які вірили.

 • У парламент вінничанин Володимир Скомаровський у 2002 році потрапив за партійним списком блоку «Наша Україна», де він мав №49. Цікаво, що у велику політику торговець автомобілями Скомаровський потрапив після програних Петру Порошенку на Вінницькому мажоритарному окрузі виборів. Унікальна різниця голосів — усього 58 — досі в Україні вважається своєрідним рекордом.

 • На вулиці І. Бевза недалеко від відділу надання субсидій на паркані фарбами написано вже понад 8 років: «Всі на вибори, дамо свиням дістатися корита». Раніше, коли я був молодим (за стажем) чиновником і депутатом міськради, у мене цей лозунг викликав огиду. Працюючи у системі виконавчої влади, бачив, наскільки важко в ній працювати, якщо ти людина чесна і не завжди можеш вплинути на рішення тих проблем, з якими звертаються до тебе люди. Хоча вирішити їх взагалі можливо, але на більш високому щаблі влади.

 • 4 березня 2005 року завершилась кримінальна справа, яка почалась майже рік тому з публікації в «33-му каналі» статті про таємниче зникнення пенсіонерки Клари Александрової і про продаж її квартири за підозрілим дорученням. Протягом року газета «тримала руку на пульсі» цієї резонансної справи, знайомила читачів з усіма її етапами — починаючи із прохання «Асоціації пенсіонерів Поділля» допомогти розшукати зниклу самотню жінку і закінчуючи затриманням банди вбивць, слідством і судом над ними.

 • З чого починається Батьківщина? Вінничанин Олександр Григорович переконаний: з отчого дому, з батьківського порога.

 • 52-річний мешканець Тиврівського району приїхав вечірньою електричкою до Вінниці у гості до доньки. Коли переходив залізничним переходом, його перепинив чоловік. Кількома влучними ударами в обличчя незнайомець «вирубив» тиврівчанина. Отямившись, чоловік виявив, що гостинці, які він віз онукам, безслідно зникли. Потерпілий одразу звернувся по допомогу до правоохоронців.

 • Нещодавно вінницький нічний клуб «Спорт-тайм» приймав спортивний бомонд України. Усі очікували на приїзд Кличків, та, на жаль, зіркові брати не змогли приїхати. У той момент вони перебували у Німеччині. Проте про Вінницю не забули і передали боксерські рукавички із своїми автографами особисто для власника клубу.

 • 310 тисяч абонентів, або майже кожен 6-й житель, 76,4% — загальне покриття території, 300 дилерських магазинів, а також 7 ексклюзивних салонів-магазинів… Ось як виглядає сьогодні на ринку мобільного зв'язку Вінниччини провідний національний оператор мобільного зв'язку – компанія «КИЇВСТАР». 10 березня Вінницьке відділення

 • Гроші, як відомо, люблять рахунок. Тому й здивували працівників контролюючих органів під час перевірки Вінницького медичного коледжу «зайві» 9910 гривень, котрі чомусь не були проведені по бухгалтерському обліку. «Копнули» глибше – і виявилося, що саме таку суму впродовж 2004 року «заробили» викладачі коледжу. «Заробили», приймаючи від ледачкуватих студентів «компенсацію» за непроходження літнього трудового семестру. Але ж така «самодіяльність» педагогів «попахує» перевищенням їхніх повноважень і... корупцією. Як таке могло статися?

 • Близько 1000 престижних іномарок із гаражів колишніх міністрів та регіональних «силових» керівників з 15 березня буде виставлено на відкритий аукціон для продажу. Серед цієї тисячі найкрутіших авто розкішний «Мерседес-Мейбах» покійного «транспортника» Георгія Кірпи (стартова ціна 480 тис. дол. – чи 2,4 млн. грн.) та «Фольксваген-Фаетон» екс-керівника вінницької міліції генерала Літвіна (стартова ціна – більше 100 тис. євро).

 • Цьогорічною «Королевою Вінниці-2005» стала 17-річна студентка торговельно-економічного інституту Тетяна Дудорова. З дитинства Таня займається спортивно-бальними танцями. Вона неодноразово перемагала у танцювальних конкурсах, зокрема вигравала і чемпіонат України. Дівчина захоплюється вивченням іноземних мов, малюванням та дуже любить тварин. Таня має свій домашній сад, пікінеса Масяню та свинку Маху. Вона не закінчувала школу моделей і ніколи не була на фотосесіях. А просто випадково потрапила на відбірковий тур конкурсу краси та пройшла у фінал.

 • Така двозначна ситуація, що склалась у Літинській лікарні, певно, нормальне явище для «післяпомаранчевих» подій.

 • Аби допомогти людям, які повернулися з місць позбавлення волі, знайти місце роботи, допомогти із оформленням потрібних документів та не дати їм повернутися до в'язниці, сьогодні при управлінні соціальних служб для молоді планується створити групу допомоги колишнім ув'язненим.

 • Найбільше енергетичне підприємство області – Ладижинська ТЕС — напружено чекає на зміни. Підприємство вистояло під тиском минулих виборів, та сьогодні енергетики прагнуть змінити керівництво. Недовіра виникла не через якісь робочі моменти (хоча це теж має місце). Насамперед енергетиків цікавлять ті керівники, котрі кидалися на помаранчеву символіку та волали про небезпеку «оранжистів».

 • До редакції зі скаргою звернулися жителі будинків № 23-24 по вулиці Пирогова. Вони незадоволені тим, що хазяїн магазину «Феріде» розпочинає будівництво торговельного комплексу і жодних узгоджень із жителями будинків ніхто не проводив.

 • Один із найвідоміших виробників молочно-йогуртової продукції під брендом «Данон» невдовзі може відкрити свій перший в Україні завод поблизу Вінниці! Поки що цю сенсаційну «смачну» новину учасники переговорів не коментують, але й так відомо про інтерес цієї компанії до натуральних наповнювачів йогуртів «Зроблено у Вінниці» на СП «Поділля ОБСТ».

 • Працювати в уряді Тимошенко лідер провального «Озимого покоління» Інна Богословська відмовилася. Це вона мотивувала тим, що не бачить реальних дій нового уряду, який зараз перебуває у «коматозному» стані. В свою чергу, на презентації розробленого нею як головою громадської організації «Віче України» плану розвитку країни вона зазначила, що має реальну програму майбутнього нашої країни. Сьогодні він обговорюється у всіх регіонах: від охорони здоров’я та національної ідеї до стрімкого розвитку економіки. Цей план розроблявся протягом двох років, вивчалися особливості всіх регіонів країни, а кінцевий результат ми побачимо у червні.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Скажіть на милість, що ви робите? Була собі нормальна цікава газета, і я чекала середи, щоб її купити. А зараз? Кожен номер аж «воняет» (знаю, що тхне, але російський аналог в даному випадку більше відображає саме цей запах) гнилими помаранчами. Ну, скажіть заради Бога, скільки можна? Ну, голосували так, як хто хотів. Ну і що? Чомусь мені особисто ніхто грошей не пропонував, ніхто ні до чого не примушував.

 • У газеті «33-й канал» за 2 березня 2005 року надруковано відкритий лист губернатору Олександру Домбровському «170 сімей і 60 дітей розчерком пера автобусний парк залишив без житла» від жильців гуртожитку ВАТ «Автобусний парк». В цьому номері свою точку зору від імені ВАТ «Автобусний парк» висловив голова правління В. Качур.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал»! Я хотів би висловити свою думку з приводу «чесних» та «найсміливіших» міліціонерів, про яких йшла мова в попередньому номері та які знову мають бажання повернутись до своїх керівних посад у структурі УМВС.

 • Мы очень давно читаем и любим Вашу газету. Во время и после «помаранчевой революции» газета стала еще более справедливой и открытой. Пишут Вам сотрудники Жмеринской больницы. У нас SOS! Помогите разобраться в беспределе, который творится у нас уже несколько лет. Еще задолго до выборов собрал нас в конференц-зале главный врач, начальник поликлиники, и приказным порядком заставлял вступать в партию «Возрождение» за Януковича. На этом и все закончилось, подумали мы, но ... Через несколько дней в контрнаступление пошла старшая медсестра поликлиники госпожа Юлия. Вызывая по очереди к себе в кабинет, Юлия Николаевна наглым образом заставляла писать заявления о поступлении в партию «Возрождение», в противном случае — заявление об увольнении и на биржу. Перед выборами заставляли голосовать за кандидата от власти. Если до нее доходили слухи, что в одном из кабинетов говорят о победе Ющенко, ее реакция была мгновенной — «на ковер», и начиналось нравоучение. Так как она начальник среднего и младшего медперсонала, то они имели что слушать. К нам, докторам, относилась более тактично.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница