Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"ГУД БАЙ", МІЛЬЙОНИ ВІДМИТИХ НА ВІННИЦЬКІЙ ЗЕМЛІ ГРОШЕЙ
№18 вiд 27 квітня 2005 р.

 • За три місяці свого життя маленька Танюшка перенесла стільки випробувань, що не кожному дорослому таке випадає. Вона народилася без ніжки. Шокована молода мама з відчаю, бо казали, що немовля здорове і без вад, відмовилася від донечки. Скільки сліз виплакалося за ці дні, скільки співчуття і щирої підтримки висловили за цих три місяці вінничани — знає один Бог.

 • - Певна група депутатів навмисне блокувала прийняття рішення про створення у Вінниці «муніципального ринку», куди ми планували перевести всю стихійну вуличну торгівлю, — сказав 25 квітня в.о. мера Віктор Козак. — Нам відомо, хто і яку суму ринкового збору та інших платежів із півтори тисячі «стихійників» збирають відомі у місті люди. З цим буде покінчено, і комунальний ринок все одно буде, зараз ведуться переговори, так би мовити, «по-хорошому», щоб до 1 жовтня цього року вирішити цю проблему...

 • Як стало відомо на спеціальній зустрічі по «справі Літвіна», із силовим міністром Юрієм Луценком минулого тижня вінничани Володимир Скомаровський та Сергій Щетинін з’ясовували кар’єрну долю колишнього керівника УМВС Вінниччини генерала Валерія Літвіна.

 • Про те, що проти управління капітального будівництва (УКБ) обласною прокуратурою порушено справу — ви знаєте. Нагадаємо, що посадовцям інкримінують нецільове використання бюджетних коштів. А саме — мова знову про мамографи.

 • Наш співбесідник — заступник голови облдержадміністрації Валерій Коровій.

 • Мабуть, закордонним авторам відомої брошурки «Як заробити мільйон» варто проконсультуватися у деяких чиновників Вінниччини. Адже у цьому питанні, як виявляється, дехто є асами.

 • Свого часу 64-річний мешканець с. Пирогово уже попадався на продажу наркотиків. Але тоді обійшлося умовною судимістю. Гадаєте, пенсіонер зважив на це? Аж ніяк. Що він продовжує займатися наркобізнесом, днями пересвідчилися оперативники з ВБНОНу.

 • Одні воюють за ідеали, за які стояли сотні тисяч людей на Майдані Незалежності в Києві, а інші борються за місце під сонцем нової влади. Ще хтось закладає основи реваншу 2006 року (це непросто, адже за Ющенка по Барському району проголосувало 87 відсотків виборців). Є й ті, яким «по барабану» все це боріння, їм би лише гроші та харчі хороші. А ще деяких новопризначений голова РДА пан Кухарчук характеризує так...

 • Снігова стихія вивела на вулиці міста снігоприбиральні машини, які вже «роззули» і поставили на ремонт. Цілу ніч авто прибирали центральні магістралі. По ходу підбирали дерева, які виривало просто з корінням. Тільки за одну ніч з п’ятниці на суботу диспетчери отримали понад 50 викликів.

 • «Нам стає дуже образливо, коли ми проходимо по площі перед універмагом. Яка там була краса! Сходи, фонтани... Там було приємно посидіти на лавочці, подихати свіжим повітрям. А що зараз? Ні фонтану, ні свіжого повітря. Все поламано. А на сходах можна собі ноги зламати. Це ж сором міста. Вінничанин Василь Фердищенко».

 • Шахрайство в особливо великих розмірах інкримінується вінницькій бізнес-леді, яка «нагріла» київську фірму на 500 тисяч гривень. Підприємлива панянка, маючи декілька фірм, ще в 2003 р. уклала з киянами договір про продаж їм 3 тисяч тонн патоки. Вінницька фірма видала довідку, згідно з якою товар знаходився на двох підприємствах області. Покупці перерахували гроші, але натомість отримали тільки 80 т замовленої патоки.

 • Командир роти окремого батальйону патрульно-постової служби міліції майор Степан Голуб — особистість в міліції легендарна. Авіамеханік за освітою, майстер спорту з боксу, суддя національної категорії з цього виду спорту, володар поясу з карате та східного єдиноборства кіокушинкай через декілька місяців відзначатиме 25-й рік служби у правоохоронних органах.

 • Нещодавно у частині Липовецького, Тиврівського, Мурованокуриловецького, Тульчинського, Тростянецького, Піщанського та Могилів-Подільського районів Вінниччини пройшли незвичайні опади яскраво-жовтого відтінку.

 • Більше сотні дерев загинули під снігом в обласному центрі. Багаторічні дерева, виламані з корінням, ще досі лежать у вінницьких дворах... Не треба звинувачувати природу. Вона терпіла нас довше. І зламалась...

 • 28 квітня Вінниця стане першим містом, де пройдуть громадські обговорення законопроекту «Про територіальний устрій». Мабуть, вперше до дискусії по законопроекту буде залучена вся Україна. В Україні обрані 4 міста — Вінниця, Одеса, Луганськ та Івано-Франківськ — як типові представники регіонів. Напередодні громадських обговорювань Роман Безсмертний, віце-прем’єр-міністр України, зустрівся з журналістами, щоб розказати про суть реформи.

 • У Вінниці відбувся перший аукціон землі. Перша ділянка при стартовій ціні 600000 була продана за 1 млн. 560000. Він показав, що у Вінниці вартість землі поступається лише Києву та Одесі. А ще те, скільки грошей пролетіло мимо міського бюджету за 14 років...

 • Трагедія спіткала родину з села Павлівка Калинівського району. Цього дня сім’я відправляла батька на заробітки, адже тут виховувалось четверо малолітніх дітей. Зібравши батька на Москву, вирішили повернутись до звичних хатніх справ. Мама та бабуся збирались на город. На старшеньку з дітей, 14-річну дівчину, залишили меншенького — 2-річного хлопчика. Малюк, залишений без догляду старшої сестрички, попрямував до кінця городу і через відкриту хвіртку вийшов за паркан. Оступившись, маленький впав у копанку і захлинувся.

 • Працівники санепідемстанції при черговій перевірці водогонів виявили небезпечну вірусну інфекцію. Забруднення відбувається вже у мережах водопроводу. Одна із причин — це застарілі труби, які потребують негайного ремонту.

 • «Помаранчева революція» минула. Майдан повернувся до звичного життя. Та, схоже, «помаранчевий» настрій у людей не минає. Сьогодні Майдан дає про себе знати на місцях. Принаймні, про це свідчать листи робітників багатьох підприємств області та обласного центру — тих, кого «дістало» ставлення керівників. Нижче ми подаємо кілька таких «криків душі».

 • Наш кореспондент провів розслідування інформації, яку подали інші ЗМІ. Виявилось, що 100% сказ підтвердився у собаки, котрий вкусив 9-річного хлопчика. Батькам дитини роблять щеплення лише тому, що вони годували пса.

 • Сьогоднi тут справжнiй бедлам — плити покриття на площi бiля скверу зiрванi, земля перекопана. Перехожим, якi намагаються дiстатись полiклiнiки по Першотравневiй чи дитячої лiкарнi, доводиться обходити купи пiску i вiдсiву, працюючу дорожньо-будiвельну технiку. Дискомфорту вистачає! Як же довго вiн триватиме?

 • Протягом останніх років лідерами українського молочного ринку залишаються зарубіжні компанії. Спостерігaється жорстка конкурентна боротьба. Восени минулого року компанія з українськими інвестиціями – «Торговий дім «Західна молочна група» шокувала сегмент аерованих молокопродуктів. На підприємстві «Ковельмолоко» було розпочато виробництво аерованих мусів та сиркових десертів під торговими марками «Гурманіка» та «Викрутас» (продукція для дітей).

 • Феноменальна корова живе в одній з родин Бершадського району. Її заслужено можна назвати «матір'ю-героїнею». Адже народженням телят-трійнят тварина може прославити село Війтівку на всю Україну. А, може, навіть здобути славу і поза межами нашої держави! Зрештою, це краще побачити, а тому ми і відправили кореспондента в гості до цієї родини...

 • Невблаганний час все далі відносить трагічні воєнні події 1941-1945 рр. У колишніх червоноармійців і оунівців виросли діти, онуки, правнуки, які разом працюють, вчаться, ходять в школу... І разом будують незалежну державу Україну.

 • «Чорного списку» підприємств, які підлягають реприватизації, ще не оприлюднено. Проте про потенційних кандидатів говорять багато. Міністр економіки Сергій Терьохін вже другий місяць обіцяє оприлюднити назви цих підприємств.

 • Викинутий на смітник по вулиці Лисенка обласного центру синій поліетиленовий пакет привернув увагу одного з бомжів.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Звертаються до Вас жителі мікрорайону Пирогово з питання захоронень на місцевому цвинтарі.

 • «Доброго дня, шановна газето «33-й канал»! Звертаюсь до вас з відгуком на статтю адвоката Антоніни Сташко, яку ви надрукували у своїй газеті за 30 березня 2005 року під заголовком «Земельно-майнова реформа — це не лозунги, не революція...».

 • «Прочитавши у газеті статтю О. Домбровського «Нікого не слухайте і не опускайте руки», ми, жителі села Обухів Мурованокуриловецького району, хочемо розповісти, що творилось у нашому селі під час президентських виборів і продовжує творитись сьогодні.

 • Наше село Вапнярки Томашпільського району розташоване по центральній трасі Вінниця-Ямпіль. Вже 3 роки до села підведений газ, а в селі спочатку він був підведений до осель по вулиці Горького, потім по вулицях Маяковського та Шевченка. А ми, жителі центральної вулиці Леніна, тільки заздрили щасливчикам. Справа в тому, що газ проводило наше Паланське сільгосппідприємство за власні кошти. І через якусь причину залишило поза увагою частину вулиці Леніна. Обіцяли зробити це пізніше, але скоро стало всім зрозуміло, що про нас турбуватися ніхто не буде. І ось з приходом нової влади у нас виникла ідея просити Томашпільське газове господарство допомогти нам за наші власні кошти провести газ.

 • «Готовя общественное мнение перед сессией городского совета, с экрана телевизора (бюджетной ТРК «ВИТА») дважды депутат городского совета, начальник ЖЭКа-2 Сирук В.И.,собрав мастеров своего ЖЭКа и несколько пенсионеров, продемонстрировал «большое желание общественности» повысить оплату услуг ЖКК. Сессия городского совета, профсоюзы да и митингующие работники ЖКК под горисполкомом не добились ничего, и с 1 мая мы все будем платить больше за воздух.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница