Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

РЕЗОНАНСНІ "ГЛУХАРІ": ЗАМАХ НА ДВОРКІСА І ВБИВСТВО ЙОГО ШОФЕРА. На якій стадії розслідування сьогодні ця справа?
№19 вiд 4 травня 2005 р.

 • Схоже, цей матеріал є справжньою сенсацією. Бо 60 років всі стверджували, що гітлерівці розстріляли всіх, хто будував ставку Гітлера. Офіційні архіви Вінниччини та й всього Союзу запевняли, що немає ЖОДНОГО очевидця тих подій. Немає жодної людини, яка була там, під землею, у ставці Гітлера «Вервольф».

 • Масованим пікетом із лозунгами «Наша Україна — не ваша, «помаранчеві» олігархи!» зустріла Вінниця 28 квітня віце-прем'єра Романа Безсмертного, який востаннє приїздив до області майже три місяці тому — 11 лютого, коли представляв місцевому бомонду губернатора Олександра Домбровського. І якщо 300 протестуючих вінничан з майдану перед будинком профспілок вимагали призупинення «приватизації партії», то вінницькі депутати уже в залі «Плеяди» не додали настрою посланцю Віктора Ющенка на тему територіальної реформи…

 • У листопаді минулого року вінничанин Василь К. порався на дачі у с. Печора Тульчинського району і викопав металеву болванку. Спочатку подумав, що має справу із шматком труби, набитим землею. Але потім роздивився знахідку уважно: предмет циліндричної форми виявився… артилерійським снарядом.

 • 26 квітня, близько 18.00, у вінницький офіс СДПУ(о) зайшли троє молодих людей із короткими зачісками і попросили екс-заступника губернатора Миколу Дмитренка на розмову на свіже повітря... Із так званого «перекуру» Дмитренко не повернувся, а вже нічною Вінницею пролетіла сенсаційна новина-блискавка — його затримали правоохоронці! Офіційно факт цього резонансного затримання ніхто не коментував аж до ранку наступного дня, коли стали відомі подробиці, як і за що «брали» Миколу Андрійовича...

 • На подвір'ї 40-річної жительки Томашпільського району з'явилася чорнява жіночка приблизно такого ж віку і відразу перейшла до справи — розповіла господині, що на неї «навели порчу», і через те не щастить їй у житті — нелади в господарстві і з чоловіком сварки. Якщо вчасно не втрутитись у ситуацію, то все може закінчитись трагічно, бо на смерть пороблено. У жінки і справді останнім часом не складалися стосунки з чоловіком, та й достатку в сім'ї хотілося б більшого. Врешті-решт, лякала напророкована страшна невідворотна доля, і господиня погодилася «зняти порчу». Ритуальну церемонію циганка розпочала з викачування яйцем, яке потім розбила і продемонструвала приголомшеній жертві хробака, який начебто виповз з нього. За перший курс «зцілення» пройдисвітка взяла 200 гривень. Але на цьому «курс лікування» не закінчився — взявши деякі речі чоловіка господині, «цілителька» пообіцяла, що прийде через декілька днів для повторного сеансу та налагодить стосунки між подружжям.

 • Від редакції: цим матеріалом ми розпочинаємо рубрику «Резонансні «глухарі». Адже, як відомо, жодні із резонансних злочинів та замовних вбивств у Вінниці не розкриті. Чи зрушить з місця розслідування по них тепер? Спробуємо з’ясувати.

 • У квітні закінчився строк реєстрації партій, які можуть брати участь у парламентських виборах 2006 року. Лише в останній тиждень перед початком виборчої гонки зареєстровано 11 партій. В політичних колах вважають, що сьогодні вигідніше купити за 7-8 тисяч доларів «партію під ключ», ніж схрещувати списи із Міністерством юстиції, як це робили представники «жовтої» «Пори». А таких партій в Україні серед 126 зареєстрованих чимало. До речі, варто пригадати «Громаду», у яку на позаминулих парламентських виборах вдихнули життя і розкрутили буквально за кілька місяців.

 • 26 квітня близько 15-ї години село Велика Русава, що у Томашпільському районі, здригнулося від потужного вибуху. У приміщенні механічної майстерні на території тракторного стану у шмаття розірвало бак для дизельного пального.

 • Напередодні посівної кампанії голова обласної ради Юрій Іванов подав офіційне звернення Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину з проханням якнайшвидше, ще до настання весняно-польових робіт, розглянути пропозиції щодо вирішення проблемних питань в агропромисловому комплексі регіону. У зверненні передано стурбованість аграріїв Вінниччини невиконанням на державному рівні законів, що стосуються діяльності АПК, відсутністю паритету цін на продукцію сільського господарства й промисловості, невідповідністю кредитних пропозицій реальним можливостям товаровиробників.

 • В одному з номерів була надрукована стаття «Головний лікар приватизував квартиру за 22 гривні». Мова йшла про головного лікаря Іллінецької районної лікарні Олександра Манжуловського. Після публікації головний лікар звернувся, щоб висловити свою точку зору

 • На автошляху біля села Пилява Тиврівського району трапилась аварія. «Москвич», в якому було п’ятеро дітей віком від 7 до 16 років та їх опікуни, внаслідок удару ззаду мікроавтобусом «Фольксваген» відкинуло на узбіччя, а потім — у кювет.

 • Тепла зима, яка цього року спостерігалася на Вінниччині, принесла неприємні сюрпризи. Через теплу погоду гризуни почали швидко множитися. Це призвело до того, що в нашій області на деяких полях знищено мишами близько 30% озимих посівів. Це один із найбільших показників по Україні. Від гризунів у такій же мірі постраждала і Сумська область.

 • Їх з кожним днем стає все менше і менше. Тих, чия юність минула в окопах. Тих, хто відвойовував для нас мирне сьогодення. Вам, шановні ветерани, — доземний уклін і ці вірші наших читачів.

 • Американці в першу чергу шанують тих, хто практично з нуля, попри зовнішні обставини, завдяки своєму талантові і наполегливій праці стає на ноги і добивається життєвого успіху. Такі особистості вони називають «Selfmade man» (»Людина, котра сама себе створила»). До числа таких можна з повним правом віднести нашого земляка, американського мультимільйонера Сема Замору, який, без перебільшення, вніс свій внесок у хід світової економіки та, частково, історії.

 • Нещодавно у селах Оратівського та Іллінецького районів козаки Вінницько-Кальницького полку, розкопуючи підземні ходи, натрапили на цікаву знахідку. В одному із підземель, до речі, вхід до нього знайшли на подвір'ї одного із жителів села Животівка Оратівського району, було знайдено документи, церковне начиння, кістки коней, шаблі, люльки, пістолі та п'ять людських черепів. Отаман Вінницько-Кальницького полку Володимир Лебедевич вважає, що усі ці знахідки, швидше за все, належать козакам, які в той час перебували на цих землях.

 • Вінницького письменника Дмитра Дереча земляки знають за його збірками новел та оповідань «Трави пахнуть медом», «Дві зустрічі», «Зіниця ока», «Таємниця старого гуцула». Свого часу він був одним із фундаторів та першим керівником Вінницької письменницької організації, понад 30 років працював кореспондентом Українського радіо у Вінницькій області.

 • Кажуть, що ідея зробити таку зброю виникла ще під час першого туру виборів. Пістолети збиралися вручну, їх виготовляли найкращі фахівці. Дуло зброї оздоблене золотою різьбою, тому коштуватиме вона в чотири-п'ять разів дорожче, ніж інша фортівська гумова зброя. Незабаром тисяча «революційних» пістолетів з'явиться у вільному продажу.

 • Ще в осені 2003 року п'ятеро вінничан звернулися в одну із вінницьких туристичних фірм для відкриття візи для виїзду в країни Шенгену. Загалом за ці послуги вони заплатили 43 тисячі гривень. В результаті директриса цієї фірми видала людям підроблені візи, підроблені страхові поліси. А одному із клієнтів взагалі дістався фіктивний паспорт громадянина Російської Федерації з підробленою французькою візою. Гарантом цієї фірми виступав підполковник вінницької міліції. Саме він, так би мовити, «кришував» цей бізнес.

 • За перші місяці введення в дію змін до Закону про бюджет кількість наданих послуг приватними підприємцями знизилася на 70%. Такий аналіз був зроблений представником Ради підприємців України у місті Вінниці Аллою Алєксєнцевою.

 • Чергове повідомлення надійшло на пункт зв’язку Могилів-Подільського РВУМНС. Схвильована жінка сповістила, що її сусідка Ніна Андріївна, жінка похилого віку, стоїть на краю лоджії власної квартири, що на 3-му поверсі, і має намір стрибнути.

 • «Доброго здоров'я, шановна редакціє! Звертаюся до вас на прохання своїх односельців з с.Кусиківці Літинського району. Бо куди вони не зверталися, але отримували лише відписки. А справа ось у чому.

 • До Літинського райвідділу міліції із заявою про пограбування звернулась 85-річна жителька села Уладівки. Вона розповіла, що цигани, які їздили по їх селу і начебто знімали зурочення, завітали до неї.

 • З Волі Господньої на цьогорічний Великдень припала видатна дата в історії національно-визвольних змагань нашого народу — 90-річчя славетної перемоги Українських Січових Стрільців (скорочено — УСС) на Маківці.

 • История вокруг Винницкого агрегатного по-прежнему обрастает подробностями. Более того, достоверные факты все чаще переплетаются со всевозможными сплетнями и слухами, завод лихорадит. Руководство ВЗТА во всем обвиняет врагов извне, мажоритарные акционеры обвиняют директорат в неправомерных действиях. В воронке же всех этих, к счастью, не боевых действий находятся две достаточно известные личности: директор завода Александр Заброцкий и наиболее крупный держатель акций ВЗТА, российский бизнесмен Владимир Бутузов. С одним из них мы встречались в Бориспольском аэропорту всего несколько дней назад. Итак, сегодня мы предоставляем вашему вниманию комментарий мажоритарного акционера ВЗТА, кандидата экономических наук Владимира Бутузова.

 • 1941 год. Мне было 5 лет. Дома только и говорили, что немцы напали на нашу страну. Ночью мы проснулись от взрыва бомб. Бомбили центр города Могилев-Подольский. Казалось, что бомбы летят нам на голову, и мы, дети, очень кричали и плакали. Родители с нами и соседи с детьми побежали в овраг и там копали пещеры, в которых мы жили. Но пошел дождь, и сильные потоки воды с гор залили наше жилье. Пришлось вернуться домой. Было очень страшно. Не было чем топить. Все фруктовые деревья сожгли. Наступила зима. Холод, голод. Бабушка ходила по селам и меняла вещи на продукты.

 • «З того часу, коли «соціалісти» виділили таку категорію наших громадян як «діти війни», мене не залишають сумні спогади про важкі воєнні і післявоєнні роки.

 • «Тому що, як з’ясовується, насправді існує дві «НУ» — «Наші України». Одна справжня, «помаранчева», до якої входять ті, хто, не рахуючись з небезпекою, ризикуючи власним життям та здоров’ям, повстали проти зла і брехні, вийшли на боротьбу за честь і свободу українського народу. Вони ішли на боротьбу не за портфелі і посади. Вони йшли на Майдан тому, що так веліла їх совість, їх розум. Добути владу було не головне. Головне було скинути стару, злодійську, ту, що вже метастазами просякла у свідомості частини суспільства. Мовляв, головне скинути з плечей, з шиї народу всю нечисть, а далі піде все як по маслу. Ось тут і закралась основна помилка. Помилка, гідна наївних романтиків. Влада не дається — влада береться. І часто не тими, хто цю владу здобув.

 • Ці фотографії принесла в редакцію Галина Дубова, жителька с. Пустовійти Хмільницького району. Жінка розповіла, що колись їхній колгосп сіл Зозулинець і Пустовійт був найпередовіший у районі, двічі мільйонер. А зараз в наявності немає жодної голови ВРХ, ані свиней, ані коней. Все горе-керівники продали, а що не продали — розібрали по домівках, простим людям не залишили ні хвоста. Були нові ферми, зараз вони розбиті, розкрадені. Був у Пустовійтах прекрасний будинок культури, зараз стоїть розвалений і всередині, і ззовні. В селах немає доріг, порожні поля запирієні, неорані. На ремонт спортзалу в школі витратили 30 тис. грн., а він як був необлаштований, так і залишився.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница