Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"


Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"ОФІЦЕР, ЯКИЙ ЗДІЙСНИВ ЗАМАХ НА ГІТЛЕРА... ЖИВ У ВІННИЦІ"
№20 вiд 11 травня 2005 р.

 • Магомед Расулович: «На той час як такої адміністрації в колонії не було, жодного заступника, жодного начальника. Командували тут засуджені. Головним був Тарік, він — з впливового київського угруповання. В нього була окрема камера. На поясі два мобільники, позаду постійно два особистих охоронці... Всі засуджені йшли до нього, і він вирішував усі питання. До речі, про підкоп «здали» хлопців саме Таріку, а не адміністрації. Він їх тоді викликав, їх добре помолотили, але вони все одно докопали той хід. До речі, цього Таріка при колишньому керівникові і за його розпорядженням вивезли з зони в одну тюрму, там якраз сходка була, його там коронували і зробили «паханом» Стрижавської колонії. Після цього Таріка привезли назад у Стрижавку. Зараз його тут немає, за кілька днів до мого призначення перевели у Дніпропетровськ...»

 • Як ніколи багато вінничан зібрав парад 9 Травня. В 60-у річницю Великої Перемоги раділи всі — і ті, хто пережив жахи війни, і ті, хто її не знав. Правда, погода внесла свої корективи, і деякі заплановані заходи — такі, як стилізована військова переправа через Буг — не відбулись. Але ні дощ, ні холод не завадили ветеранам згадати те, що не забувається ніколи, посмакувати солдатською кашею під «наркомівських сто грам».

 • Ситуація із затриманням міліцією майже на добу колишнього заступника екс-губернатора Калетніка досі зберігає печатку таємниці, бо статті Кримінального кодексу по порушеній проти Дмитренка кримінальній справі досі не оприлюднені. Тому говорять про три версії «закриття» Дмитренка — політичну, бізнесову та поствиборчу...

 • «Вінницька обласна партійна організація «ВО «Батьківщина» вкрай стурбована ситуацією в області щодо дій чи бездіяльності посадовців вищих структур влади області, спрямованих на блокування, неналежне виконання рішень Кабінету Міністрів України.

 • Вулиця відомого класика української літератури, автора «Кайдашевої сім'ї» І.С.Нечуя-Левицького з'явиться незабаром у Вінниці. За попередньою інформацією, займатиме вона площу близько 3 гектарів, яка має вивільнитися у районі вулиць Червоноармійської, Київської та Гонти у ході реформування Збройних сил.

 • Перший в Україні Єдиний дозвільний офіс обласного масштабу відкритий у приміщенні Вінницької міської ради. Цей проект здійснено в рамках проекту «БІЗПРО». За словами в.о. мера Віктора Козака, відтепер система отримання дозволів для відкриття власної справи значно спроститься:

 • 6 травня о 8-ій ранку жоден із працівників найбільшого підприємства України по обробці алмазів — «Кристалу» — не зайшов на територію заводу. Біля входу на підприємство зібралося близько півтисячі людей.

 • В ніч з 23 на 24 квітня у с. Торків Тульчинського району сталося страшне вбивство, про яке з острахом заговорили місцеві люди. 73-річну пенсіонерку знайшли мертвою в криниці зі зв'язаними ззаду руками.

 • Модну серед бізнесменів та політиків серію номерів «МІ» нове керівництво МВС запропонувало «джиперам» та «БМВушникам» по-доброму здати... А сама міліція пересяде на спеціальні «сині» номери.

 • 1 травня близько опівночі пересувний патруль Вишенського відділу міліції звернув увагу на те, що в одному з дворів по вул. 600-річчя двоє молодиків намагаються «розібратися» з третім. Як з’ясувалося, з жертви зняли золотий ланцюжок та хрестик.

 • На Великдень правоохоронці знайшли четверте мертве немовля з початку року. Цього разу тіло викинули на смітник.

 • О пів на першу ночі минулої середи біля меблевого комбінату (що на вулиці В.Чорновола) «джип», яким керував 34-річний житель м. Дортмунда, генеральний директор київської комерційної фірми Ігор С., зіткнувся з приватним таксі та тролейбусом. «Опелю» удар прийшовся у багажник, і його розвернуло на дорозі, а тролейбус «Мерседес» буквально протаранив.

 • Затримання правоохоронцями в кінці квітня свого колеги, екс-начальника Мукачівського міськвідділу міліції Дернового, «прозвучало» не лише на Закарпатті, але й у Вінниці. Адже саме його звільнення із посади начальника Вінницького УБОЗу два роки тому пов’язують із невдалим розслідуванням терактів у міських «машрутках» та резонансним «торба-шоу» із депутатом Сергієм Кармалітою.

 • У волейболі Вінниччини, як у Датському королівстві принца Гамлета, негаразд.... Своєрідним лакмусовим папірцем став конфлікт у Жмеринці на змаганнях учнівських волейбольних команд. Виконавчий директор Федерації волейболу Вінницької області Віталій Дімітрієв, керуючись регламентом, не допустив команду Вінницької ДЮСШ №3 до змагань. Дівчатка-волейболістки ДЮСШ влаштували бойкот, їхній тренер Анатолій Чайка після бурхливого протесту опинився у Жмеринському відділі міліції, потім оголосив 3-денне голодування. В номері за 6 квітня в публікації «Чому тренер зірвав змагання і оголосив голодування?» ми висвітлювали цю подію. І взяли інтерв’ю у Анатолія Чайки. Після публікації до редакції звернулась інша сторона конфлікту з проханням опублікувати і їхню точку зору.

 • Певно, ще довго новий господар приватного будинку по вул. Пирогова, в якому знайшли радіоактивний прилад, буде згадувати незвичайну знахідку на своєму обійсті. Про це ми писали в одному з минулих номерів.

 • Всім вже відомо, що разова допомога при народженні дитини у розмірі 8497 гривень виплачуватиметься з 1 квітня. А ось про те, хто все ж таки отримає її, і досі сперечаються. Про це нам розповіли самі працівники РАГСу. Мами-вінничанки приходять, щоб зареєструвати народжених «березневих» діток, і благають зробити їх «квітневими»... Але закон порушувати ніхто не буде — свідоцтво про народження видається строго по довідці з пологового.

 • При видачі карток у банку обов'язково радять клієнтам у випадку їх втрати чи крадіжки відразу ж зв'язатися з оператором, аби заблокувати рахунок. З цим не відкладав «на завтра» один з вінницьких приватних підприємців, щойно виявив зникнення з квартири двох валютних та гривневих карток. Впевненості у нього не було, що той, у чиї руки вони потрапили, не знає його особистих пін-кодів.

 • 3 10 лютого по 15 березня у квартирах будинків №№48 і 50 по вулиці Стеценка, 24 і 74 по вулиці Фрунзе, 48-го по вулиці Червоноармійській та №36 по вулиці І. Бевза перестало показувати кабельне телебачення. Причиною цього стало викрадення колективних антен, виготовлених з алюмінію. Приватне підприємство, якому вони належали, оцінювало збитки у 1350 гривень.

 • Знищення Гонорівського цукрозаводу, який давав 60% всіх надходжень у районний бюджет, поставило колись процвітаючий Ямпільський район на коліна, з яких йому вже майже неможливо піднятися. Але не це підприємство було найбільшою цінністю тут. А той об’єкт, про який майже ніхто всерйоз не згадує, бо якби згадали, то вистачило б на багато-пребагато кримінальних справ!..

 • «Овочева та фруктова контрабанда» з сусідньої Молдови вже давно непокоїть контролюючі служби. На жаль, прийнята у 2001-му році постанова Кабміну «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України продуктів харчування для власного споживання...» певною мірою навіть допомагає контрабандистам.

 • Працівники СБУ разом із працівниками російського ФСБ затримали та перекрили канал нелегального ввезення наркотиків у Росію з України. Протягом кількох років міжнародне злочинне угруповання, яке займалося трафіком наркотиків, через залізницю переправляло зілля із Вінницької області у Тверську.

 • «Німецькі біографи стверджують, що саме у Вінниці Штауфенберг остаточно став переконаним антифашистом і дійшов висновку, що Гітлер будь-що повинен бути усунутий від влади.

 • Події, котрі розгортались у мікрорайоні Старого міста на загальних зборах працівників ВАТ «Будматеріали», нагадували просвітницькі лекції. Бо з'ясувалось, що народ, як завжди, був не в курсі...

 • Спідниці-міні, яскравий профі-макіяж, спокусливі пози та в руках надуті різнокольорові «вироби №2» замість святкових кульок — такою відвертою демонстрацією місцеві повії сповістили по вихід на секс-полювання.

 • П'ятого травня новопризначений голова компанії ДАЕК ВАТ «Західенерго» Петро Омеляновський зустрічався з губернатором області Олександром Домбровським. На закритій зустрічі мова йшла про майбутнє Ладижинської ТЕС, яка входить до складу компанії.

 • «Обличчя війни» — саме таку назву мали декілька робіт на виставці образотворчого мистецтва «Про війну, Перемогу, та любов до життя», яка проходить у рамках святкування 60-річчя Перемоги у експоцентрі.

 • Знову цвіте травень, і знову до Вінниці прийшло Велике Свято Ляльок — ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька». Він урочисто почнеться 11 травня об 11 год. на сцені Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Садовського.

 • Легкоатлетична естафета з нагоди 60-ї річниці Перемоги у ВВв вже стала традиційною. З кожним роком у ній беруть участь все більше і більше учасників. Зокрема, цього року було близько 3 тисяч чоловік. Естафета проводилась у два забіги: 1-й — вищі учбові заклади, середні спеціальні навчальні заклади, профтехучилища та 2-й — загальноосвітні школи. З кожного навчального закладу була представлена команда у складі 10 дівчат та 10 хлопців. Дистанція естафети була 7 км. Серед шкіл перше місце посіла школа № 27, серед вузів — педагогічний університет, серед технікумів — технічний коледж, серед професійних — ЦПТО-1.


 • Готуючись до 3-рiчного вiдрядження в НДР в кiнцi 70-х, я дізналась, що нiмцi безкiнечно пишаються фiлософом Еммануїлом Кантом, фiзиками Герцем i Рентгеном, бiологом Кохом (згадайте «туберкульознi палички Коха»), астрономом Кеплером, математиком Лейбнiцем, хiмiком Глаубером, натуралiстом Гумбольдтом, автомобiлiстом Дiзелем. Про Гете, Шiллера, Гейне, Баха, Бетховена, Вагнера i говорити нiчого! Як i про засновникiв наукового комунiзму Маркса i Енгельса. Нiмеччина була i залишається унiверситетським i музейним центром Європи, країною високої культури.

 • «Женившись на простой скромной девушке Марии, мой прадед Лука мечтал о сыновьях — розовощеких непоседах, продолжателях рода и крепких, здоровых помощниках в хозяйстве. Дочка что? Чуть подросла, вышла замуж и ушла со двора. Другое дело — сын. Есть кому передать свое ремесло, фамилию, оставить землю... Так рассуждал Лука. Любая работа спорилась, во всем сопутствовала Луке удача. Не везло только в одном — из года в год Мария исправно рожала ему дочерей. Но несмотря на то, что в семье уже подрастало пятеро девчонок, Лука верил, что в один прекрасный день у них появится и братик.

 • Пише Вам дружина маршрутника. В одній із місцевих газет була надрукована стаття «Асоціація «Маршрут» не бачить сенсу в появі Асоціації захисту прав пасажирів». Я була дуже обурена цією статтею, тому що через таких писак люди справді думають, що перевізники — дійсно монстри, які дбають тільки про свої кишені, як писали в газеті — «грабують людей», «ситі і добре забезпечені», «деруть три шкури».

 • «Щоб надіслати свою замітку в газету, я кілька разів перечитував інтерв’ю Ірини Зонової «Чому серед чиновників стільки інвалідів?»

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница