Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading
"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"У ВІННИЦЬКОМУ СІЗО ЙОГО КАТУВАЛИ... Поламане ребро, пробита голова, прищемлені і попечені пальці, злиті синці по всьому тілу зафіксували лікарі після його звільнення. Сьогодні потерпілий - у психлікарні"
№23 вiд 1 червня 2005 р.

 • Перше чудо сталось у Різдвяний піст, наприкінці 2004 року. Під час хресного ходу старовинна ікона відкрила очі (!). Після цього з її очей потекли сльози. І місцева жителька прийняла рішення передати чудотворну ікону у храм. Але пройшло ще півроку, поки ікона Богородиці повернулася у собор.

 • На вулиці плюс 30, а в сесійній залі 27 травня така «жара», що кондиціонер не справляється із депутатськими емоціями — так минулої п’ятниці Вінницька міськрада вирішувала питання, на що жити місту, чи продавати землю і хто став мільйонером на базарному асфальті? Із 104 питань порядку денного 37 народних обранців розглянули лише 29, але яких!

 • Надзвичайна подія сталася в селі Мурафа Шаргородського району. 34-річна Надія Лукаш, зачинившись у будинку своєї матері, погрожувала спалити себе і сина. З полум'я, яке охопило помешкання, їх врятував дільничний Олександр Мержвінський.

 • Тиждень тому вінницький Рух та ще кілька партій вирішили більше не вмовляти губернатора Домбровського не призначати своїм заступником Григорія Заболотного і вдались до революційного кроку — поставили під «жовтим» будинком три намети протесту і «помаранчеву приймальну» просто неба.

 • Звернення до правоохоронних органів направило нове керівництво ВАТ «АК Вінницяобленерго», бо на підприємстві може статися надзвичайна ситуація, схожа на московську енергокризу... Причини пов’язані із подіями в «Обленерго», коли минулого вівторка акціонери на загальних зборах поновили на посаді Миколу Ніцака і звільнили Олега Ковтуна.

 • Калюжа бензину перед прохідною ДПА Вінниччини вже висохла, хімічні опіки на тілі «помаранчевого протестанта» Сергія Щетиніна загоюються, але відгомін вінницького скандалу навколо призначення Володимира Деця головним податківцем області досі на слуху... Адже ці резонансні події немов пробудили вінничан, які через 100 днів після минулорічної революції знову готові вийти на Майдан задля відстоювання задекларованих Ющенком прав на чесну владу, вільний вибір та нормальну країну.

 • Сенсацією №1 у коридорах Вінницької міської ради стала заява кількох депутатів про вже зібрані 24 підписи за відставку секретаря ради, виконуючого обов’язки мера Віктора Козака! Адже ця бомба під його крісло може похитнути відносну стабільність у місті, яке вперто не хоче достроково обирати нового мера.

 • Зовсім недавно у ЗМІ гриміла тема мамографів, де обласний бюджет «нагріли» на 4 мільйони. Проте, як виявляється, така операція не єдина. Нещодавно співробітниками спецслужб викрито ще одну «мільйонну» справу.

 • Як повідомив заступник губернатора Валерій Коровій, середньомісячна зарплата в квітні на Вінниччині складала 530, 74 грн., зокрема, у промисловості — 640 грн., у будівництві — 683 грн., а от в сільському господарстві — 337 грн. Заборгованість по зарплаті у Вінницькій області складає 38 млн. грн., і з них 30 млн. грн. припадає на сільське господарство. Всього ж 160 сільгосппідприємств мають неліквідні баланси і є фактично неплатоспроможними.

 • ...«Я був безпідставно затриманий працівниками УБОЗу, знаходився у тюрмі, де мене катували сам не знаю за що.

 • Рідко кому вдається вийти цілим та неушкодженим з виру полум'я. Про таких зазвичай кажуть: «народився у сорочці». Значить, у сорочці народилася вся родина Сліпеньких разом із мамою Катериною Буженко. Бо після півгодинного перебування в палаючій квартирі на них не було ні подряпини...

 • Сьогодні скласти сесію у багатьох навчальних закладах Вінниці досить обтяжливо для гаманців. Попри те, що необхідно платити за здобуття професії, так ще неофіційно правлять викладачі. Схема поборів майже скрізь однакова, хочеш мати гарну оцінку — плати. Зборами в основному займаються старости груп.

 • Співробітники ВДСБЕЗ і спецпідрозділу «Беркут» у минулий четвер затримали директора підприємства «Райагротехсервіс» з одного із районів. Зустріч для передачі 5 тисяч гривень фінансовому директору приватного підприємства з Києва він призначив у кафе «Колиба» по вулиці Свердлова.

 • ...На початку цього року у Немирівський райвідділ міліції прийшов запит з російського міста Брянськ. Запитували, чи є у нас троє таких дітей — і далі назвали імена 13-річної Інни, 10-річного Василька та 5-річної Крістіни. Виявилось, що старша дівчинка Інна знаходилась у російському притулку. Вона і розказала, що два роки тому їхня мама продала її, Васю і Крістіну циганам. Два роки діти з циганами їздили по Росії і Білорусі. А потім Інну цигани застукали, коли та ніби курила, і побили її. Дівчинка втекла, опинилась у притулку.

 • - Тетяна Іванівна та Тетяна Василівна пообіцяли допомогти мені з виїздом протягом місяця. Я заплатила їм 1000 євро (до речі, позичених під відсотки), передала закордонний паспорт, але... Минуло вже 15 місяців — і ніякого руху. Я зрозуміла, що мене нахабно обманули. Для мене це був такий удар, що з серцевою хворобою я злягла до лікарні.

 • Президент України Віктор Ющенко 28 квітня 2005 року підписав доручення «Про регіональні приймальні Президента України», яке стосується утворення в АР Крим, всіх обласних центрах, містах Києві і Севастополі спеціальних приймалень, через які можна буде звернутись до представників найвищих органів влади із скаргою, запитанням — словом, з тими проблемами, які не знаходять вирішення на місцевому рівні.

 • «Останній рік у роботі нашої фабрики пішли збої, — написали в редакцію робітники «кондитерки». — Більшість цехів працюють не на повну потужність. Заробітну плату начебто і збільшили, але працюємо неповний тиждень, звідки візьметься оплата? Питань багато. Ми не знаємо – кому належить наше підприємство? Чому така велика різниця в зарплаті робітників, які виробляють продукцію, і інженерно-технічних робітників (не в сотнях, а в тисячах гривень)?..»

 • «…ТОВ «Вікінги ЛТД» діє виключно прозоро та у порядку, визначеному законодавством України. Товариство 16.08.2004 року офіційно звернулося до міськвиконкому з клопотанням про вибір земельної ділянки для будівництва житлового будинку на 30-35 квартир з розробленим містобудівним обґрунтуванням та попередніми висновками міської СЕС, управління земельних ресурсів, управління екобезпеки, УМіА. Міськвиконком ніяких рішень щодо можливості будівництва та винесення на сесію міськради питання про надання дозволу на складання проекту відведення землі не приймав, тому яке рішення оскаржують жителі мікрорайону та що треба призупинити – просто незрозуміло. По-друге, ми маємо лист інших мешканців, які були б дуже раді новому будинку по вул.Червоноармійській. І, по-третє, після прийняття Вінницькою міською радою рішення від 6.02.2004 р. за № 571 право на оренду земельних ділянок, у т.ч. під будівництво, відбувається лише шляхом проведення конкурсів-аукціонів), у яких ми готові брати участь, оскільки, на нашу думку, це єдина прозора та справедлива процедура отримання землі. Тому про які «шматочки землі», котрі вибирають «Вікінги» по всьому місту, йдеться мова?..»

 • В одному з попередніх номерів «33-го каналу» працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею порівняли розкопки вінницьких козаків з роботою «чорних археологів». Втім, генерал-осавул Володимир Лебедевич думає інакше.

 • Під час перевірки одного із автопідприємств податківці знайшли вантажівку, в кузові якої було майже 9 тис. пляшок горілки.

 • Ми вже писали про жінку, яка розкинула свій намет навпроти вікон міських чиновників. Через кілька годин біля мерії поселилась ще одна жінка. Загалом Олена Павлова та Валентина Опушко разом із малолітніми дітьми на акції протесту вже другий тиждень...

 • Генерал Анатолій Банюк вважає, що новий керівник Стрижавської колонії у своєму інтерв’ю грав цифрами та фактами. Він прийшов до редакції, щоб висловити свою точку зору стосовно «паханів», мільйонних збитків, будівництва зеками дач та «зонівських» порядків.

 • «Прочитав у №14 від 30 березня 2005 року статтю «Нема лічильника — заплатиш більше?» і вирішив поділитися деякими думками з приводу викрадених лічильників електроенергії.

 • Ідейне протистояння бійців Радянської Армії і вояків ОУН-УПА... Ця тема постійно існувала в житті українців, але раніше вона замовчувалась, однобоко подавалась істориками, не висвітлювалась у художніх творах.

 • Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, начальник управління пенсійного забезпечення Лариса Дика відповіла на деякі запитання, пов'язані з новим розрахунком пенсій.

 • Андрій Сенченко, президент Вінницького регіонального центру культури та мистецтва циганського народу «Девлеса, ромале!», сказав, що назва колективу в перекладі з циганської означає «З Богом, цигани».

 • Вже кілька місяців водіям траси «Львів-Кіровоград-Знам’янка», що проходить через Стрижавку і виходить на вул. Київську обласного центру, доводиться об'їжджати «клеверний» міст, намотуючи зайві 6 км. Планується ремонтні роботи мосту та шляхопроводу завершити вже у цьому році.

 • До кінця 2006 року на Вінниччині буде найбільший молочний комбінат в Україні. За попередніми даними, його потужностей вистачить, щоб переробляти тисячу тонн молока за добу. Для порівняння: найбільші молокопереробні підприємства нашої області мають потужності від 100 до 150 тонн на добу.

 • Вінниччина — область аграрна. Тож не дивно, що 50% листів, які надходять на адресу «33-го каналу», так чи інакше торкаються проблем села. Це і критика недолугої реформи АПК, проблеми розпаювання та виготовлення державних актів на землю, негаразди соціальної сфери...

 • «Наш конфлікт розпочався ще у 2002 році через приміщення Вінницького обласного навчально-виробничого комбінату. Воно було побудовано ще у 1976 році за колгоспні кошти на базі підприємства «Вінницяоблагробуд», яким керує Леонід Бабчук.

 • «Пишуть вам жителі смт Літина. Чотири роки тому у нашому мікрорайоні був гарний садочок «Берізка», який підпорядковувався Літинській селищній раді. Весь комплекс дитсадка розташований у мальовничому куточку Літина — березовому гаю, що якнайкраще відповідає розміщенню дитячої установи та відпочинку дітей. Дитсадочок збудований на 6 груп, з великими музичним та спортивним залами, їдальнею. Батьки із великим задоволенням водили туди дітей. А у 2001 році цей дитсадок №3 було закрито. Весь колектив, а це 30 чоловік, звільнений, а дітей розформовано в інші садки. А саме приміщення було виставлено на продаж з прилеглою територією.

 • «Ми, жителі Ямпільського району Вінницької області, звертаємося до Вас із скаргою та за допомогою. Тільки через Вашу газету можна щось добитися, і ми сподіваємося, що доб’ємося.


 • 
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница