Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"ЧОМУ У БОГОРОДИЦІ ОЧІ ЗАКРИТІ?" - це було перше, що запитав молодий священик. І раптом на іконі у Богородиці... відкрились очі
№24 вiд 8 червня 2005 р.

 • Губернатор Вінниччини вважає, що вінницька медицина нездорова. Під час спілкування із журналістами Олександр Домбровський так охарактеризував ситуацію зі зміною керівництва обласного управління охорони здоров’я

 • Призначення, навколо якого за останні місяці було зламано стільки словесних списів, відбулось — 1 числа Віктор Ющенко підписав рішення по Григорію Заболотному.

 • Про несвяткові настрої у владі напередодні 650-річчя Вінниці губернатор та екс-мер Олександр Домбровський відверто сказав святкуючим журналістам на великому ток-шоу 6 червня

 • Штормове попередження, яке прогнозувалось на території Вінниччини, не залишилось лише на словах. Різке зниження температури, посилення швидкості вітру до ураганної сили 25-30 метрів за секунду, сильні зливи завдали чималих збитків.

 • Минулого тижня в ОДА відбулося відновлення роботи «гарячої лінії» «Запитай у влади». «Дебютував» на ній заступник голови ОДА Іван Бондарчук, котрий залучив до розмови представників управлінь праці та соцзахисту, житлово-комунального господарства, освіти та науки, земельних ресурсів, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, Пенсійного фонду та ЗМІ.

 • 9 років тому сім’я втратила 23-річного сина, який помер від лейкемії. Подружжя, звинувативши одне одного в загибелі дитини, розлучилось, але залишилось жити під одним дахом. У судовому порядку квартира, в якій ще проживала їх доросла дочка, була розділена, і колишньому чоловіку дісталась одна кімната. Життя колись благополучної і дружної сім’ї перетворилось на жах. Постійно «пересікаючись» у квартирі, колишні чоловік та дружина часто сварились, доходило і до бійок. Щоб розміняти житло і роз’їхатися, потрібно було доплатити солідну суму, про яку годі було і мріяти.

 • «Встане правда, встане воля!»... Під таким гаслом минулої п’ятниці у Каневі біля могили Тараса Шевченка відбулося Всеукраїнське віче журналістів.

 • Шановні колеги, дорогі друзі, позаштатні автори та дописувачі газети! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

 • З метою поширення інформації відносин між державами, з 26 по 4 червня у дев’яти українських містах з’явився автобус, прикрашений європейською символікою. Команда провідних експертів з питань ЄС побувала і на Вінниччині.

 • «16 «домушників» уже за гратами, хвилю пограбувань вдалось дещо збити, але щодня в кількох квартирах, як і раніше, вибиваються серцевини замків та виносяться гроші та золото», — так прокоментував ситуацію начальник УМВС Василь Дремлюга.

 • Мине ще зовсім трохи часу — і у Вінниці з’явиться своя «променадна» вулиця. Вона починатиметься з майбутнього «Магіцентру», будівництво якого швидкими темпами йде на місці колишньої взуттєвої фабрики, проходитиме через сквер Козицького, пішохідна зона вийде на вул. Грушевського і до Центрального парку. Ринок «Супутник» буде знесено.

 • Причому, сталось це на очах власника авто та його дружини. Володимир Слободинський своїм «Жигулем» заїхав у подвір’я вулиці Пушкіна, що за вінницьким міськвиконкомом. Тільки зупинив машину, як почув крики людей, котрі працювали неподалік на будівництві. Зверху їм було видно, як старе дерево, біля якого зупинилось авто, почало хитатись.

  'ЧОМУ У БОГОРОДИЦІ ОЧІ ЗАКРИТІ?' - це було перше, що запитав молодий священик, який у 2004 році прийняв прихід у с. Шевченка Літинського району. Навіть старожили йому цього пояснити не могли. І раптом на іконі у Богородиці... відкрились очі

 • У минулому номері газети ми розповідали про чудо, яке сталось з іконою Богородиці у с. Шевченка. У Богородиці, яка зображена на іконі, майже 200 років були закриті очі. І ось — диво. Під час хресного ходу ікона …відкрила очі. З Зіновинецької ікони Божої Матері було написано копію. Ви бачите на фото, як на копії очі у Богородиці закриті, а ось на оригіналі тепер вони відкриті.

 • «Незважаючи на ті складнощі, з якими щоденно доводиться боротися педагогам, наша галузева машина намагається працювати злагоджено, ефективно й результативно. Якби не одне «але»... Якби не «доброзичливці»… Аби не бути голослівними, то далі мова йтиме, зокрема, про ректора Вінницького національного технічного університету Бориса Мокіна. Після публікацій у місцевій пресі листів, у яких йдеться про процедуру здобуття вченого звання «доцента» ректором педагогічного університету, професором Олександром Шестопалюком, Борис Іванович й собі вирішив не мовчати: «складно» написав листа до міністерства.

 • У селі Нова Гребля Калинівського району увагу кількох мешканців привернули місцеві хлопчаки. Підлітки старанно розпилювали якусь залізяку. Як з’ясувалось, хотіли здати її на металобрухт. Коли ж дорослі підійшли ближче, жахнулись – зовнішній вигляд залізяки нагадував авіабомбу.

 • За підозрою в скоєнні розбійного нападу у м. Вінниці міліція затримала молоде подружжя з 11-місячною дитиною. Заздалегідь ретельно продуманий злочинний план парочка реалізувала з допомогою спеціально придбаного електрошокера «Кобра» російського виробництва.

 • Днями у Преображенському соборі у Вінниці зібралось багато рідних цієї маленької, але сильної дівчинки, яка народилась на світ без ніжки. Навіть священик, який проводив Таїнство хрещення, посміхався — Танюшка роздивлялася ікони у храмі, підспівувала священику і жодного разу не заплакала, навіть коли її занурювали у купіль. Здавалося, що вона давно цього чекала.

 • - Я вже не знаю, до кого стукати! Два роки копійка до копійки відкладала на цю дублянку, економила на всьому — викупила на свою голову...

 • Призначено нового губернатора, нового голову райдержадміністрації. Люди чекали змін на краще, але в нашій Жмеринці їх зовсім немає, а особливо у районній лікарні. Наш керівник, як усі керівники району, був сильним прихильником старої влади. Він не тільки очікував, але й усією родиною допомагав перемозі Януковича. Голосували завжди двічі.

 • - Я копав канаву до стояка, — розповідає пенсіонер Володимир Федорович Шевчук, на обійсті якого виявили несподівану «знахідку». — Вже майже закінчував, як з-під лопати з'явилася кістка. Потім — ще одна, далі ще... Підняв, придивився — людські, з руки!

 • Пані Ніна Яблонська завжди любила землю, сумлінну працю на ній, а особливо дарунки матінки-природи. Нещодавно, саджаючи картоплю на своїй невеличкій діляночці у центрі міста, вона знайшла досить дивну річ — старовинну монету.

 • Сума матеріальної компенсації, як зазначили на спільній прес-конференції представники обласних організацій Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Молодого Народного Руху та Студентського братства Вінниччини, символічна. Бо головне для них не гроші. Просто вони хочуть, аби з ними рахувалися.

 • До міліцейського відділку із заявою про крадіжку звернулася студентка одного із вінницьких вузів. Вона розповіла, що її сусідка-одногрупниця, з якою наймала разом квартиру, вкрала в неї банківську картку. Спритниця знала, де подруга тримає картку і який у неї пінкод.

 • Наразі матеріали по даному вінницькому вузу знаходяться в прокуратурі. Правоохоронці вийшли на завуальовану форму хабара, яка фігурувала протягом кількох років у цьому університеті.

 • Житель с. Довжок Ямпільського району Євген Підгородний першим почув страшний гуркіт та потужні, як під час землетрусу, поштовхи. Коли вийшов на подвір’я, побачив, як з гори, яка знаходиться за його городом, донизу зсувається земля.

 • Ні для кого не є секретом, що виробниче об'єднання «Хімпром» ледве доживає свої дні. Останньою надією підтримки балансу та працездатності об'єднання був випуск пральних порошків. Але згодом і це виробництво стало занепадати. Цехи поступово руйнуються від невикористання, а територія заростає травою… Відродити колись квітучий «Хімпром» стало майже нездійсненною мрією.

 • Коли 18-літній юнак постукав до жительки Тульчина та попросився на квартиру, жінка й гадки не мала, що прийшов її кат. У районному містечку студенти частенько підшукують житло, і це не викликає підозр.

 • – Замість того, щоб за порядком на вулицях слідкувати, ці негідники з повій гроші «знімали», — обурювались правоохоронці діями своїх колег — трьох співробітників патрульно-постової служби. Протягом року один старший «заводила» і двоє молодих міліціонерів з’їжджались на вінницьку «окружну», де «працюють» дівчата та їхня «мама», і «стригли» гроші. Кажуть, небагато, але все, що було у кишенях, забирали.

 • Саме за таку суму один чоловік нещодавно придбав швидкохідну машину для риття траншей у військах. Як і належить, після купівлі збирався зареєструвати її у МРЕВ ВДАІ. Громадянин планував здати її в оренду для прокладання газових або водопровідних труб. Сподівався від цього отримати гарний прибуток, але...

 • Вінничани, які днями ходили у ЖЕК робити перерахунок по квартплаті, мусили відповідати і на питання: «А чи є у вас собака?» Якщо так, то у розрахункову книжку вписувалось ще по 1.70 за одного четвероногого друга.

 • За дивним збігом, гроші ці витрачалися під час передвиборчої кампанії, а чистили каналізацію луганські хлопці. Так би і ковтнулася ця чергова байка ладижинською громадою, якби перемога на виборах була іншою. Натомість, почали містечком подейкувати, нашіптувати, чому і навіщо «чужі» каналізацію чистили? Ладижинська ТЕС має свій гідроцех, і дотепер він цю роботу справно виконував, чому ж цього разу гроші із міського бюджету треба було віддавати? Багато запитань виникає з цього приводу, і ще більше їх з’явилося, коли ми почали розслідувати цю тему.

 • 1 червня у місті було багато свята, багато безкоштовних солодощів і великих іграшок. Справжню казку для усіх маленьких вінничан влаштував депутат міськради Сергій Кармаліта під егідою Соціалістичної партії України.

 • «Земля завжди була матеріальним втіленням як гуртування, так і розбрату. Якщо ви хоч раз бачили карти розпайованих земель, то розумієте, що не обов’язково купувати всю землю, необхідно купити лише 3-4 ділянки — і все поле буде блоковане. І якщо в акціонерному товаристві контрольний пакет акцій складає 51%, то в схемі продажу землі — всього 10-12%, а інші через рік-два віддадуть за безцінь. У першу чергу це відбудеться за рахунок кращих земель, до того ж, у сильніших сільськогосподарських підприємствах, щоб ми навіть не мали змоги для конкуренції.

 • «Доброго дня, шановна редакціє «33-го каналу»! Вперше в житті взявся за перо до редакції. Хочу трішки розказати, як жив і тепер успішно вмирає наш багатостраждальний Бершадський цукровий завод. Як вмирає гігант, бо для Бершаді це був дійсно гігант, який за 1 зміну в 12 годин виробляв у середньому по 300 тонн цукру. Працював він у всіх лихоліттях, вистояв у Велику Вітчизняну війну, дихав при бандитсько-злодійській кучмівській владі, а зараз, здавалося б, після народної «помаранчевої революції» повинен би відродитися і приносити користь країні і її злидням — його стали різати на металобрухт. І почали різати з серця заводу, з ТЕЦ. Його ще можна було врятувати, бо все обладнання і комунікації знаходяться в робочому стані. Розікрали, звичайно, дуже багато, бо вже три сезони він не працює, а тільки «охороняється» різними структурами.

 • Суть нашого листа ось у чому. Нашому будинку більше 20 років, на даний час у ньому проживають 24 громадянина, із них 18 пенсіонерів. Так ось, протягом цих років у нашому будинку жодного разу не проводився капітальний ремонт. В якому стані зараз перебуває — описувати зайве, потрібно на це подивитись.

 • «Прочитав у одному з випусків газети про дітей війни, де клянуть і Сталіна, і інших керівників за важке життя наше повоєнне та під час війни. Я теж дитя війни, як тепер нас називають. Під час війни мені було 6 років. Нас у матері було шестеро, найменшому, Володі, було 2 місяці. Ми пережили всі страхіття і лихоліття. Але я спитаю таке: навіщо складати вину і сварити тих, яких вже немає на цьому світі, а от чим краще життя зараз? Села розорені, скрізь хаос, безробіття, злиденність, бездомщина, проституція, наркоманія, нашим селом як смерч пройшов, то чому не шукають винних у теперішній розрусі? Тоді була війна, а зараз що?

 • «Шановна редакціє! До Вас звертаються жителі м. Шаргорода та найближчих сіл, які межують з районним центром.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница