Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ПОРНОКОМПРОМАТ СТАЄ НАЙПОПУЛЯРНІШИМ ДОМАШНІМ ВІДЕО СЕРЕД ВІННИЦЬКИХ ЧИНОВНИКІВ
№26 вiд 22 червня 2005 р.

 • Вже майже місяць вінницький Рух та ще кілька «помаранчевих» партій під стінами резиденції губернатора в 5 наметах проводять політичний пікет під гаслами «Вимагаємо відставки Домбровського!», «Ющенко - у нас не ТАК!» Нагадаємо, що учасники цієї акції протестують проти втручання Петра Порошенка у владні процеси в області, проти призначення першим заступником Григорія Заболотного та старих кланів у коридорах влади... Втім, підписів за відставку Домбровського у «помаранчевих» приймальнях просто неба поки що не збирають...

 • Справжнім корупційним шоком «пост-помаранчевої» України стали слова Віктора Ющенка 15 червня на столичній нараді державного бомонду, коли він підтвердив «наміри окремих посадовців через посередників дати Президенту два мільйони доларів, щоб не змінювалась система всиновлення та опікунства українських сиріт та дітей-інвалідів…»

 • Чи погроза це, чи звичайне хуліганство — сьогодні важко сказати. Правоохоронці не хочуть приплітати до цього політику та роздмухувати скандал. Вони ведуть слідство з приводу пострілів, ймовірніше, усе зведеться саме до хуліганських дій...

 • Вже майже закінчився червень, а погода надворі зовсім не літня. Дощ та блискавка часто призводять до фатальних наслідків. Зокрема, цього року зафіксовано 2 випадки пожеж, спричинених блискавкою, які стались 17 червня 2005 року.

 • Кількамісячні баталії навколо нового порядку справляння у Вінниці ринкового збору завершились — 16 червня 38 депутатів проголосували за 24-денний режим роботи 22 міських ринків.

 • - Ні, ненадовго, тільки на час планового профілактичного ремонту котелень, необхідного для нормальної роботи опалення у осінньо-зимовий період, — відповів на питання нашого кореспондента заступник начальника управління міського господарства Володимир Гніп. — У різних котельнях (і, відповідно, у різних районах Вінниці) він триватиме або два-три тижні, або місяць.

 • Відвідуючи у черговий раз кафе поблизу автовокзалу «Центральний», 38-річний житель одного з сіл «приглянув» виручку у кишені барменші. Щоб вона не чинила опору, зненацька наніс їй удар в обличчя кулаком, вирвав гроші і тут же втік.

 • План вбивства свого батька єдиний його син Олександр з Гонорівки Ямпільського району розробив дуже професійно. Труп вбитого мав опинитися в іншій країні, більше того — швидше за все, у невизнаній Придністровській Молдовській Республіці, де його ніхто не міг би опізнати. Там би його й закопали як невідомого.

 • Різка заява депутата міськради Олександра Жупанова 17 червня про відмову від участі у подальших сесіях ради спершу шокувала частину депутатського корпусу. Бо не всі на той момент читали опублікованого вже і на інтернетівських сайтах та у «33-му каналі» листа помаранчевих земляків до свого однопартійця Петра Порошенка. Тому не могли зрозуміти, спростування яких деталей вимагав від секретаря ради Віктора Козака депутат. Так різко зросла популярність написаних там «неадекватних думок» і підтвердився «бомбовий» зміст цього послання.

 • Вчора у Львові відбулося судове засідання з приводу скнилівської трагедії. Нагадаємо, що 27 липня 2002 року внаслідок падіння літака під час авіашоу на Скнилівському летовищі загинуло 77 чоловік. Серед них 28 дітей. Загалом постраждалих 241.

 • Минулої п'ятниці в обласному театрі ім. Садовського відбулися урочистості з нагоди професійного свята медиків. Багато щирих слів вдячності за збережене життя та повернуте здоров'я висловлювали в ці дні своїм рятівникам подоляни.

 • Шостого квітня у газеті «33-й канал» був опублікований матеріал: «15 РОКІВ З КОНФІСКАЦІЄЮ... НАЧАЛЬНИКУ КАРНОГО РОЗШУКУ ПОпРОСИВ ПРОКУРОР, БО ТОЙ ОБРАЗИВ ДРУГА ГУБЕРНАТОРА?» В ньому йшлося про те, що з часів сталінських репресій Ямпільська районна прокуратура не виносила ще такого жахливого звинувачення за порівняно незначне порушення законодавства. Про те, що Ямпільський районний суд був ненабагато гуманнішим і відміряв колишньому начальнику карного розшуку десять років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 • На недавньому прямому ефірі вінницького телебачення прозвучала фраза В. Жорноклея, що він розчарований наслідками зняття своєї кандидатури на користь О. Домбровського на попередніх виборах мера Вінниці.

 • Анонімне повідомлення про замінування залізничного вокзалу Жмеринки надійшло по телефону в місцевий райвідділ міліції. Знехувати ним, звичайно, було неможливо — адже невідомий терорист поставив під загрозу роботу одного з найкрупніших залізничних вузлів України. Рух поїздів через станцію був зупинений, пасажири терміново евакуювались.

 • З офіційним візитом у Вінницю як столицю Повітряних сил Збройних сил України 16 червня прибула велика делегація військових аташе, акредитованих при іноземних посольствах у нашій країні.

 • З прийняттям у 1997 році Державної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Вінниччина серед регіонів, котрі її ініціювали), обласна рада і держадміністрація створили фонд підтримки індивідуальних сільських забудовників. На думку експертів, Вінницький фонд посідає нині одне з чільних місць у країні. Оскільки значна його частка фінансується з Держбюджету, то інтереси області на республіканському рівні відстоює голова обласної ради Юрій Іванов, який входить до складу Міжвідомчої координаційної комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Сьогодні — він наш співрозмовник.

 • Те, що політика справа брудна, — така ж сама аксіома як і те, що гроші не пахнуть. А оскільки ці речі взаємопов’язані, можна лише дивуватися тому, яку політику роблять за гроші. Особливо, коли більшість наших новоспечених чиновників, як кажуть, нелякані ідіоти. Себто, хапнув трішки влади і вже, за старою схемою, нумо «витискати» з неї все, що ще можна.

 • По ходу проведення операції «Зброя» міліціонери затримали двох чоловіків. В одного вилучили обріз, в іншого — патрони.

 • Є у селі Василівці Тиврівського району піщаний кар'єр. Місцевій сільській громаді він приносить невеликі кошти на власні потреби: будівництво доріг, криниць, облаштування села тощо. Але несподівано кар'єр впав у око керівництву одного вінницького будівельно-монтажного управління, яке має значний обсяг будівельних робіт у місті, але не має будівельних матеріалів. Тож пісок доводиться завозити аж з Києва. І накладно, і дорого. А тут під боком ціле родовище високоякісного піску, запасів якого навіть при посиленому використанні вистачить мінімум на 50 років.

 • Нещодавно полковник міліції у відставці, колишній керівник навчальної установи, яка займається підготовкою правоохоронців, подав позов у суд на керівника громадської організації «Асоціація пенсіонерів «Поділля» Тетяну Казимирову та кількох представників ЗМІ. На думку позивача, вони пустили на широкий загал неправдиві дані щодо відібрання ним квартири у старенької бабусі. Про це журналісти дізнались на прес-конференції в управлінні праці та соціального захисту населення міста Вінниці.

 • Постріл серед ночі розполохав тишу, котра огорнула селище. Сусіди відразу ж подзвонили в міліцію з тривожним повідомленням.

 • Технічне переоснащення обладнання цеху ДСП розпочнеться незабаром на Калинівському експериментальному заводі деревинних матеріалів. За словами директора підприємства Сергія Дробенюка, допомагатимуть робітникам спеціалісти з Німеччини — електронник та механік із заводу, який випускає обладнання з виготовлення ДСП. Наразі вже ведуться підготовчі роботи.

 • З часу травневого теракту у «маршрутці», який нашумів на всю країну, пройшло два роки. Нещодавно ми дізнались про те, як склались долі постраждалих у ньому дівчат. І хоча пройшов час, жертвам цього теракту важко говорити про пережите.

 • Червень-2005 вже себе показав — пiсля 35-градусної «парилки» за один день рiзко похолодало, а потiм почався «мокрий перiод». Перепад, як завжди, супроводжувався сильними штормовими вiтрами, грозами.

 • Ще на останній сесії міської ради більшість депутатів щиро посміялись із проекту рішення №1255 про зняття з обліку об'єкта комунальної власності, де чорним по білому було записано: «…внести зміни до державного реєстру прав на нерухоме майно у зв'язку із ЗАГИБЕЛЛЮ будівлі №84 по вул. Соборній»!

 • Вінниця, рідне місто, наша мала батьківщина... У вересні 2005-го їй виповнюється 650 років. Звичайно, до такої поважної дати іменинниця буде чепуритися. Вже сьогодні здійснюють реконструкцію окремих будівель у центрі, реставрують історичні пам'ятки Соборної. І, звичайно ж, будують. Сьогодні колишня столиця України (у 1918-му у Вінниці базувалася Центральна рада на чолі з Симоном Петлюрою) невпізнанно змінилася. Розбудували мікрорайон Вишенька, сучасні архітектурні споруди прикрасили Слов'янку, розростається новий житловий масив «Поділля». Так, місто стає кращим.

 • «Хто став би сперечатись з Сомерсетом Моемом, що життя — це театр, коли тебе щодня роблять учасником вистав найрізноманітніших жанрів: від цирку — до театру абсурду? Правда, у нас на периферії справжніх знавців театру не так щоб багато. У Києві, у Вінниці — там справжній театр, а в нас — так собі, самодіяльність.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал»! Пишемо вам листа від працівників заводу «Поділлямолоко», що у Барському районі.

 • ВАТ «АТЕКО», який у частину своїх будинків подає воду, бере за 1 куб.м 52 коп. Чому Турбівський водоканал за 1 куб. м бере 3 грн. 60 коп.?

 • З червня 2004-го — головою правління ВАТ «АК Вінницяобленерго» (»АК ВОЕ») був Олег Ковтун. Як зазначено у протоколі загальних зборів делегованих працівників обласного підприємства та 28-ми його структурних підрозділів, «... колектив обленерго вважає, що численні виступи п. Ковтуна зі сторінок та екранів ЗМІ — суцільна демагогія, а інколи відверта та цинічна неправда. Виступаючі на зборах засудили фальсифікацію та викручену, неправдиву інформацію, надану п. Ковтуном ряду обласних і столичних ЗМІ...»

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница