Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"НАХЕР З ПОЛЯ, СЕРЬОЖА..." - ЦЕ МЕНІ КРИЧАЛИ ЩЕ В 2002-МУ". Сергій Щетинін коментує сенсаційну статтю "Депутат или вор", де мова йде про політичний трансвестизм та іншу "компру" на нього та братів
№27 вiд 29 червня 2005 р.

 • Біля дискотеки Могилева-Подільського дівчину оточило шестеро молодих людей 20-24 років. Схопивши її за руки та ноги, почали передавати її один одному. Мовляв, поїдеш з нами. Слідом за дівчиною вискочив її хлопець, вимагаючи у «беспрєдєльщиків» залишити дівчину у спокої. Втім, поки дівчину поставили на землю, з неї вже встигли зняти золотий ланцюжок. За його повернення у молодої пари знахабніла компанія затребувала 100 доларів. А як ні — то дівчина може розрахуватись із ними сексуальними послугами. За словами очевидців, видно, на підтвердження своїх фізичних можливостей, один із гоп-компанії навіть приспустив штани.

 • Її було надруковано на Інтернет-сайті maidan.org.ua. «Помаранчевий локомотив», як його вже охрестили у Вінниці, погодився ексклюзивно дати відповіді на всі запитання «33-го каналу».

 • Днями президенту компанії «Екстрема-Україна» Ігорю Кулику повідомили (невідомий чоловік назвався співробітником Служби безпеки України) про замах на його життя. 43-річного бізнесмена, за словами буцімто «СБУшника», усунути з бізнесового ринку намагаються конкуренти. А за інформацію про кілерів «опер» попросив 15 тисяч доларів.

 • Для нинішніх випускників шкіл розпочинається гаряча пора вступних іспитів. Яку професію обрати, а головне — куди піти вчитися? Останнє чи не найбільше хвилює абітурієнтів та додає головного болю їхнім батькам. Тим більше, що за останній час найрізноманітніших навчальних закладів вродило рясно, як грибів після дощу. Доходить до смішного — навіть по деяких селах з’являються філії вищих навчальних закладів, що туляться в обдертих приміщеннях будинків культури. «Професура» тут дійсно проводить навчальний процес, в основному пов’язаний зі збором «такси» під час сесійних іспитів.

 • Такого буму укусів у Вінниці ще не було. Укуси розпухають до розмірів монети у 5 копійок, набрякають, сукровиця тече... Аби з'ясувати ситуацію, ми звернулися до Людмили Шеверди, завідуючої відділенням медичної паразитології обласної санепідстанції.

 • Про це наша газета двічі писала протягом минулого року. Як розповідали в редакції постраждалі, схема шахрайства була нескладною — вона брала у вінничан крупні суми в доларах, обіцяючи високі дивіденди, які начебто мали з'явитись від діяльності суперприбуткової фірми по укладанню тротуарної плитки.

 • - Доню, дай мені шматочок вареної ковбаски, де менше сої і більше м’яса, — довірливо заглядала в очі продавщиці старенька бабуся.

 • На останній сесії міської ради було оприлюднено досить цікавий факт. Депутат Андрій Рева заявив, що понад 40% ринкового збору «випаровується на шляху від підприємців до бюджету». Можливо, ця репліка стала останнім аргументом для депутатів, які прийняли рішення перекрити незаконний трафік «налу» (ринкового збору, який готівкою потрапляє від директорів ринків до бюджету).

 • 2,5 мільярда мешканців планети, а в основному це жителі Азії, не мають доступу до такого блага цивілізації як туалет. Серед цих мільярдів — понад 350 тисяч вінничан. Саме вони сьогодні позбавлені можливості задовольнити природні потреби в громадських туалетах. Серед цих понад 350 тисяч — губернатор, мер, прокурор, головний санітарний лікар області та міста і ще сотні VIP-персон. Не вірите? Можна побитись об заклад, що жоден із названих посадовців за останні років 5 не відвідував громадські вбиральні і не став жертвою аміачних атак у Центральному парку, в сквері Козицького та інших. А про існування на карті Вінниці туалету по Космонавтів навіть не пам'ятають.

 • Місто Ладижин увійшло в новостворену Асоціацію давніх міст України. А його мер Валерій Коломойцев став членом президії асоціації. На сьогоднішній день ця організація налічує 7 міст, вік яких більше 500 років. Саме цей показник є вирішальним при прийнятті до асоціації. Всього ж на території України давніх міст, історія яких сягає півтисячоліття, налічується 103.

 • Пенсіонерка Марія Голуб з Донеччини звернулася до «33-го каналу» плачучи. У грудні 2001-го жінка отримала телеграму, що захворіла її одинока сестра Ганна Лисенко з Якушинець.

 • 21 червня 11 членів виконкому міськради проголосували за неминуче подорожчання на 50% гарячого водопостачання та централізованого опалення у багатоповерхівках.

 • До середини вересня, коли у Вінниці має стартувати чемпіонат Європи з хокею на траві, підрядники працюватимуть у три зміни і повинні освоїти ще 5,5 млн. гривень!

 • Відтоді, як з’явилися гроші, у суспільства виникли проблеми з їх розпізнаванням: справжні чи фальшиві.

 • На одному з заводів Вінниці було викрадено понад 5 тонн насіння цукрового буряка.

 • Все-таки літні люди більш довірливі, от і 84-річна вінничанка, яка мешкає у багатоповерхівці по вулиці Пирогова, повірила, що до неї прийшов електрик ЖЕКу. З ким має справу, пенсіонерка зрозуміла, коли відчинила двері квартири.

 • Фонтан на майдані перед орденоносним Вінницьким універмагом свого часу був визнаний одним із найкращих у Радянському Союзі. Його каскади стали не лише візитівкою Вінниці, але й гордістю могутньої країни. До цього часу у колекціонерів зберігаються презентаційні листівки, видані у Москві, із зображенням красеня-фонтану.

 • Верховна Рада прийняла Закон «Про амністію з нагоди 60-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні». Він набере чинності після підпису Президентом і опублікування і підлягає виконанню протягом трьох місяців. Закон передбачає звільнення від покарання для досить широкого кола осіб. Зокрема, в ньому йдеться про неповнолітніх; тих, хто має неповнолітніх дітей і дітей-інвалідів; вагітних жінок; жінок віком понад 50 років і чоловіків віком понад 55 років; осіб, які мають батьків віком понад 70 років або батьків — інвалідів І групи; ветеранів війни — учасників бойових дій, інвалідів війни і учасників війни; учасників ліквідації аварії на ЧАЕС; інвалідів І, ІІ і ІІІ груп, а також хворих на туберкульоз, онкозахворювання. Ті, кого цікавлять всі нюанси, зможуть ознайомитись із Законом «Про амністію», коли він буде опублікований.

 • Це питання останнім часом активно обговорюється вінничанами. Дехто навіть вбачає у цьому якийсь зв’язок з релігією. А що ж насправді?

 • Вінницькі козаки, які належать до різних організацій, після зустрічі на Хортиці із Президентом Віктором Ющенком оголосили про намір об’єднуватися. Про це вони заявили на першій об’єднавчій зустрічі у Вінницькому прес-клубі.

 • Обласне управління УСБУ, а згодом і Томашпільська районна прокуратура порушили кримінальні справи про незаконну вирубку і реалізацію лісу, який належав Комаргородському аграрному ліцею. Сума завданих збитків сягає більше 150 тисяч гривень. У цьому навчальному закладі це далеко не перша кримінальна справа.

 • Перша жертва споконвічного українського питання землі вже є у Вінницькій області. В селі Міжлісся Барського району сталося вбивство. 79-річний чоловік задушив рідну сестру своєї дружини. Як з'ясувалося в ході розслідування, вбивство сталося через три сотки землі.

 • Про один із таких фактів розповів особисто міністру майор запасу Микола Мартинов, який служив у військовій частині у Вапнярці. За його словами, він вже протягом 12 років стоїть першим у черзі на отримання житла.

 • «Ти не знаєш, шановний читачу, який крокодилячий голод на сенсації переживає зараз газета «Подолія»! І з якою ностальгійною блакитно-цвілою сльозинкою в очах її головний редактор проводить тепер своє дозвілля, перегортаючи підшивку власної газети за 2004 рік!

 • «Майже усі наші односельці займаються бізнесом. Хтось городину вирощує на продаж, хтось на молоці копійки заробляє, птицю, свині, бички відгодовує... А інакше у селі не вижити. Однак останнім часом сільський бізнес набуває кримінального відтінку, де відоме усім самогоноваріння — лише невинні квіточки. Сьогодні по селах «розкошує» наркобізнес. Ось і в нашому селі нещодавно у «водних бізнесменів» знайшли аж 2 мішки макових головок. Страшно, що таке діється під носом. Але навіть наркоторгівля шокує не настільки, як доходний «м’ясний» бізнес. Втім, усе по порядку.

 • «Вода з усього міста стікається у наш двір, — написали у редакцію жителі будинку №58 по вул. Леніна в Гнівані. — Дім стоїть у воді шість років, дає осадку, на п’ятому поверсі полопались перемички. Ми вже втомились ходити всією юрбою до нашого мера пана Шевчука, до начальника комунгоспу пана Сірохи, а головний інженер комунгоспу такі слова нам закидає, що вуха в’януть. Будинок напівзруйнований, ми можемо опинитись під тоннами бетонних плит, які впадуть на наші голови і без землетрусу... Жителі будинку Білоус, Шайдовська, Кириченко, Корольов, Винославська — всього 19 підписів».

 • «Добрий день, шановна редакціє! Якщо можете, поясніть, що означає слово «Сільпо»? Колись російська абревіатура «сельпо» означала «сельское потребительськое общество». Український відповідник — сільське споживче товариство, ССТ. Але, певно, нові українці — безграмотні, що дають такі назви торговельним закладам?

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница