Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЗГОРІЛІ ЗАЖИВО. ОЧЕВИДЦІ ВТРАЧАЛИ СВІДОМІСТЬ... "Витягніть!" - кричали з палаючої машини. Але автомобільні вогнегасники були безсилі перед бурхливим вогнем
№43 вiд 19 жовтня 2005 р.

 • — так розпочинається «компра» на одного із високопоставлених вінничан, яка лягла на стіл Президента. Кажуть, коли він побачив цей відеосюжет, знятий у одному із ресторанів Києва, доля цього керівника вже тоді була вирішена.... А таку мову вели між собою два новопризначених нашим земляком керівники дуже поважних держструктур. А що було далі із згаданими мільйонами? Їх, кажуть, вінничанин змушений був добровільно внести у фонд виборчого блоку однієї із партій....

 • Резонансна заява депутата міськради Вінниці Семена Ханука про незаконне збереження бізнес-інтересів до серпня 2005 року в фірмі «Вінінтер» нинішнім виконуючим обов’язки мера Віктором Козаком отримала несподіване продовження в стилі «папарацці»...

 • З 13 січня 2005 року навколо двічі призначеної та двічі звільненої з посади начальника Вінницького обласного головного фінансового управління Тетяни Собкової іде заочна суперечка нової та попередньої влади. І на цей регіональний кадрово-фінансовий скандал, можливо, ніхто б не звернув увагу, аби в ньому не були задіяні суди, Генпрокуратура, кілька народних депутатів та практично весь владний бомонд Вінниччини. Чому саме опальна начфін опинилась між двох таборів, стало зрозуміло під час останньої сесії облради та минулого четверга, коли Тетяна Яківна, як і обіцяла, повернулась у свій робочий кабінет в «книжці».., щоправда, лише на коротких 30 хвилин.

 • Після обурення ряду депутатів, піднятого шуму в пресі з приводу масового «дерибану» землі у Вінниці це гостре питання влада вирішила винести на публічне обговорення у формі «круглого столу».

 • Виконуючий обов'язки директора однієї з дитячо-юнацьких спортивних шкіл області потрапив у поле зору правоохоронних органів через розтрату бюджетних коштів. Як виявилося, він виступив «спонсором» для деяких своїх родичів та знайомих, вписавши їхні прізвища до списку на отримання матеріальної допомоги. Таким чином, зловживаючи службовим становищем, в.о. директора розтратив 6300 грн.

 • 13 жовтня у районі Вінницьких Хуторів трапилось лобове зіткнення двох автомобілів — «Мерседеса» та ВАЗ-21099. У результаті машини вибухнули і всі п’ять пасажирів згоріли.

 • Дешево чи дорого остання сесія міськради Вінниці продала 0,52 га по проспекту Юності, який більше відомий як один із перших та найбільших у місті ринків? Тим більше, що по сусідству вже відкрились два супермаркети і базарам пророкують швидке забуття?

 • Протягом останніх місяців власники маршрутів відстоюють чергове підвищення цін проїзду у маршрутках до 1 гривні. Після тривалих дискусій їм у цьому відмовлено. Більше того, розглядали надані маршрутниками документи — і з'ясувалися цікаві речі.

 • Правоохоронці не перестають дивуватися багатій фантазії спритних ділків-контрабандистів. Віднедавна вони вивчили «нову тему» — яблука.

 • - Хтось добре руки нагрів! А нам, що по 20-25 років простояли у квартирній черзі, — дуля…

 • Нещодавно відбулась конференція суддів Вінницької області. Наче нічого особливого, конференція як конференція. Такі заходи проводяться регулярно один раз на півроку. Однак, ця конференція була особливою. І з огляду на питання, винесені на її розгляд, і з огляду на її тривалість (з 10-ї години ранку до 6-ї години вечора). Які ж питання розглядала конференція? Поряд із звичними для такого заходу питаннями порядку денного на розгляд суддів області було винесено питання обрання органів суддівського самоврядування. Відбувалось обрання делегатів на з’їзд суддів України, членів кваліфікаційної комісії судів та членів ради суддів області.

 • Чотири «червоних» суботи на вінницькому проспекті Юності цього року ледь не стали прощанням із традицією масових вуличних базарювань. Адже у організаторів гуляння-торгування з'явилась серйозна опозиція...

 • Такого скандалу, за словами заступника начальника управління освіти і науки Андрія Романовича Лисака, в усій області (за його пам'яті) ще не було. Щоб так йшла «стінка на стінку».

 • Вінниця для Винокура не чуже місто. Ще на початку свої кар'єри у молодому віці він приїздив сюди давати один із перших своїх концертів. Та й мама не раз бувала у Вінниці.

 • Сьогодні у Вінниці близько 18 тисяч громадян проживає у 78 гуртожитках. І ці люди вже не мають надії на те, що колись отримають пристойне житло. Віддавши все життя роботі на підприємствах, вони сьогодні залишились ні з чим — заводи збанкрутіли, гуртожитки руйнуються.

 • Чи доводилося вам коли-небудь бачити, як розквітає метал? Якщо ні — підказуємо адресу: Вінниця, «Майстерня «Гефест». Там на вас чекає знайомство з фанатами ковальського ремесла, з-під горнила яких виходять не лише оригінальні балконні та сходові перила, декоративні ворота, камінні набори, ліхтарі, підсвічники, арки, монограми та герби… але й дивовижної краси композиції з ромашок, лілей і троянд… Такі досконалі, що здається — дихає кожна прожилка на тендітних пелюстках. Нахились — і відчуєш тонкий аромат.

 • У нашому місті досяг свого апогею музичний форум, який проводиться вже всьоме. Це Міжнародний органний фестиваль «Музика у монастирських мурах». Художнім керівником та ідейним натхненником фестивалю є Заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков.

 • Під час німецької окупації вінничанин Михайло Климчук працював артистом балету у Вінницькому музично-драматичному театрі. Хоч і кажуть, що «коли стріляють гармати, музи мовчать», але в ті часи щовечора у касах був повний аншлаг, театр тріщав від глядачів. Двічі на тиждень відбувались вистави для німців, які дуже захоплювались українськими піснями і танцями. 18-річний Михайло був закоханий у рідний театр, днював і ночував у ньому. Мало того, що він як танцюрист був зайнятий майже у всіх операх і балетах, так ще й організував у театрі підпільну групу ОУН з 17-ти чоловік, активно працював у ній, боровся з фашистами.

 • - Я хотів би вже з перших слів вибачитись за абсолютно відвертий виступ. Я не буду нікого жаліти і буду говорити чесні прямі речі. Я просив би не захищати честь мундира тих, кого це буде стосуватися. Тому що, на мій погляд, ми дійсно маємо ситуацію, яка потребує досить серйозної дискусії, серйозного аналізу. Ми маємо непогані показники на фоні України, це правда. І це дуже добре. І дійсно, за тієї матеріальної бази, за того фінансування, які мають сьогодні правоохоронні органи, це є величезною заслугою. Сьогодні як голова облдержадміністрації я не можу не подякувати прокурору області і начальнику УМВС у Вінницькій області за дійсно велику роботу, яка проводиться на Вінниччині.

 • Пожежу на фермі СТОВ «Південний Буг», що в с. Березне Хмільницького району, було видно за п’ять кілометрів — стовп густого сизого диму понад шість годин височів над місцевими краєвидами.

 • Але спочатку треба оплатити ті борги, які виникли пізніше.

 • У куцих рядках міліцейських зведень шокуюче зведення: мати задушила свою 6-річну доньку. Смерть дитини інсценувала, ніби мала вдавилася хлібом із варенням. Для підтвердження вимастила їй ним обличчя. Судмедекспертиза довела, що смерть настала внаслідок асфіксії. Вже на допиті жінка зізналась у скоєному. Назвала і причину злочину — нібито дитина плакала і просила їсти... Що ж могло змусити жінку вчинити таке? Адже для кожної матері дитина — найсвятіше... Наш кореспондент вирушив у село, де сталася ця трагедія.

 • Один з лідерів політичної партії «Пора» Андрій Юсов на установчих зборах партії у Вінниці сказав про те, що «кольорові «Пори» використовують задля розколу в партії і в Мін’юсті зареєстрована лише одна «Пора».

 • 11 жовтня в одному з сіл Тиврівського району працівниками УБОЗ УМВС України у Вінницькій області було викрито підпільний цех по виробництву копченого сиру («косички»), виготовленню сирної маси та вершкового масла. Виробництво цих продуктів харчування було налагоджено на території тракторного стану, в приміщенні, де навіть не було підведення води. Представники санепідемстанції були вражені відсутністю будь-яких санітарно-гігієнічних умов. Достатньо буде сказати, що масло збивали у старій обшарпаній пральній машині.

 • Вибачте за банальність, але дуже соромно за нас, громадян, які довірили свою долю обранцям, коли спостерігаєш на 80% порожні робочі місця парламентських трударів.

 • На мою думку, «помаранчева революція» збанкрутіла — вона світила не сонцем, а світила від «акумулятора», заряд «помаранчеризму» в якому скінчився. Віктор Ющенко більше не лідер — він тільки Президент. «Помаранчева революція» тепер ввійде в історію лише як «помаранчевий страйк»! Ідеї «помаранчевої революції» тепер стали демагогією! Своїми діями «помаранчеві апостоли» розчарували або ще трохи і розчарують та зневірять 15 мільйонів українців.

 • Чому нас обманули, прийнявши ваучери: видали не акції, а свідоцтва акціонера? Чому тепер ось вже багато років не виплачують дивіденди? Чому збори акціонерів проводяться формально, керівництво повідомляє на них лише те, що вигідно йому? Випуск продукції зростає з кожним роком, встановлюються нові лінії, будуються кондитерські фабрики в Росії. Зарплата в інженерно-технічних працівників росте. «За «послушання» ІТР фабрики возять на екскурсії в Угорщину, Туреччину. А чому тим, хто віддав кращі роки будівництву, розвитку фабрики, не виплачують дивіденди, а тих пенсіонерів, котрим виповнюється «кругла» дата (60, 65, 70 і т.д.), вітають коробкою «Стріли»?

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница