Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

СВИНЯ-МУТАНТ МОЖЕ СТАТИ ДЖЕРЕЛОМ "ПТАШИНОГО ЛЮДСЬКОГО ГРИПУ"
№45 вiд 2 листопада 2005 р.

 • Фотофакт: представники міліції розміновують вибухівку... яку самі виготовили? Ще 8 місяців тому у своєму журналістському розслідуванні «33-й канал» довів, що 26 терактів на виборчих дільницях Вінниччини були організовані і сплановані. Але на офіційний запит до правоохоронних органів тоді ніхто не зреагував. Розцінюємо це як факт замовчування злочину тодішніми керівниками правоохоронних органів і просимо це долучити до справи.

 • В останній день жовтня, на «Хелуїн», вінницький губернатор публічно сказав те, чого від нього так довго чекали його соратники та політичні опоненти...

 • Виборча кампанія-2006 фактично стартувала, в тому числі, й на 100 вінницьких біг-бордах, з яких все частіше на городян дивляться лідери партій, блоків чи ціла галерея ретрофотографій у стилі «МИ»...

 • Жовтень став трагічним місяцем для багатьох вінницьких родин. Здавалося б, ситуація після серії нещодавніх жахливих аварій стабілізувалась. За місяць у нас трапилось 32 автопригоди: 13 людей загинули на місці пригоди і 31 — отримав травми. Але останній тиждень трагічний тим, що загинуло четверо дітей і троє госпіталізовані.

 • – Cтою в туалеті, і опа — вже стріляють.., — розказав один із очевидців цієї резонансної справи. — Кидаю все, виходжу обережно, і тут таке — дві чи три кулі потрапили у підлогу, слава Богу, він у залі не почав стріляти і охорона не злякалась, міцні мужики виявились. Дивлюсь, всі цілі, навіть «напольний» телевізор. Як йому руки крутили, як пістолет намагались забрати — не пам’ятаю, все як у кіно було, а потім приїхала міліція і тільки пістолет на траві знайшла...

 • До такого висновку я дійшов після проведення 23-ї сесії Вінницької обласної ради 4-го скликання, де розглядалося питання про стан дотримання законності та правопорядку в області.

 • 14-річну Юлю і 13-річного Максима Паламарів з Клембівки Ямпільського району, які пішли з дому ще 14 жовтня, досі не знайшли. Однак після нашої статті до редакції подзвонили троє вінничан, які бачили дітей.

 • – Нехай вдавиться, зараза, бо ми ще 800 штук купляємо, — так в.о. мера Віктор Козак відреагував на спалення в ніч з неділі на понеділок ще 2 контейнерів для вивезення сміття «Грінко-Центру». — Це вже не смішно, коли знову палять куплені за 1,5 тисячі гривень контейнери. Але ми не втрачаємо оптимізму, бо коли в Одесі налагоджували систему вивезення сміття, згоріло аж 80 контейнерів. А нам кажуть, що це так необачно палять листя...

 • Про протистояння між двома господарствами в селі Кирнасівка Тульчинського району розповіла на прес-конференції юрисконсульт СТОВ «Кирнасівка» Сніжана Чубенко

 • Сьома ранку. Вінниця прокидається... А в трамвайно-тролейбусному депо давно кипить робота.

 • З 1 вересня 2005 року вступив у дію новий Цивільно-Процесуальний кодекс. За словами багатьох експертів, він має дуже багато новацій, котрі значно демократизують наше судочинство. Але як же це прогресивне законодавство впроваджується в життя на місцях?

 • Півтора тижня тому Президент заявив про можливі відставки в губернаторському корпусі. Такий крок очікувався: зміна Кабінету та стрімке наближення парламентських виборів, які не могли не змусити главу держави переглянути регіональну політику та «прошерстити» ряди регіональних начальників.

 • Сьогодні для отримання 50-гривневої компенсації з книжки хворого чи відсутнього родича «Ощадбанк» вимагає нотаріальну довіреність, тоді як раніше протягом 3,5 року можна було обійтись довіреністю за підписом начальника ЖЕКу. В приватного нотаріуса довіреність коштує ті ж самі 50 грн. Люди сприймають це як знущання і взагалі не отримують компенсацію. Кажуть, що таким чином уряд економить бюджетні кошти.

 • Так вважають рідні загиблого 44-річного чоловіка, якого спалили під власним будинком по вулиці Стельмаха обласного центру наприкінці жовтня минулого року. У №37 від 07.09.2005 р. ми опублікували точку зору колишньої дружини вбитого й матері підозрюваної у вбивстві їхньої спільної доньки. Після цього до редакції звернулися родичі вбитого чоловіка. Ось що розповіла в редакції матір загиблого Ганна Йосипівна, яка проживає у Калинівському районі.

 • Історія цього будівництва межує з детективом. А тому ми вже не раз писали про будівництво шикарного будинку у заповідній зоні поблизу Південного Бугу. Однак тодішня влада відмовчувалась, не давала пояснень і коментарів. У народу ж із самого початку будівництва виникало чимало запитань та здогадок. Зрештою, хто за цим будівництвом стоїть – у Ладижині добре знають...

 • Після резонансного повідомлення про вбивство одного із «авторитетів» Вінниччини, яке з’явилось у ЗМІ, в тому числі, і у нашій газеті, до редакції звернулись друзі хлопців-братів, яких нещодавно затримали і один із яких вже сьогодні дає свідчення про причетність до вбивства «Шефа». Вони попросили висловити їхню точку зору. Ми в порядку дискусії вирішили її оприлюднити.

 • До ранку 25 жовтня в реанімації МКЛ №2 лікарі боролися за життя дівчини. Всі, хто знав Світлану Дубок у Вінниці та у Могилеві-Подільському, звідки вона родом, сподівались, що дівчина виживе. Але через тиждень після аварії зникли усі сподівання. Залишилось лише одне — знайти вбивцю дівчини. На це найбільше чекають батьки, у яких вона була єдиною донькою.

 • Новий медвитверезник з'явиться у Вінниці до травня 2006 року. Через три роки «хмільної атаки» нетверезого люду на медперсонал лікарні №2. Так вирішило керівництво Вінницької міської ради після отримання сотень скарг лікарів та пацієнтів медзакладу, який вимушено виконує роль приймальника для п'яничок паралельно із лікуванням травмованих вінничан.

 • Вінничанка Тетяна Турчак прийшла у редакцію зі стосом документів, які назбиралися за роки боротьби по поверненню будинку. Тетяна Володимирівна звинувачує власника ломбардів Василя Шостака у незаконному привласненні її частини будинку.

 • У сім’ї Войтасів п’ятеро дітей. Найстаршому, Максиму, — 16. Він минулого року закінчив школу і одразу пішов на роботу. 14-річний Ігор, 13-річна Катя та 12-річний Вадим — школярі. Найменшому, Колі, — 9. До школи він не ходить, бо у хлопчика — ДЦП. Вони — одна з п’яти сімей, які роками живуть без світла з однієї простої причини: на їхню вулицю його ще просто не провели.

 • 28 листопада батьки вбитих дітей вже вкотре пікетували Апеляційний суд. Вони, як завжди, принесли фотографії своїх вбитих синів і дочок. Але цього разу вони ще звернулися до партії «ПОРА» з проханням підтримати їх.

 • Співробітники відділу по боротьбі з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності і високих технологій ВБЕЗ УМВС в області ліквідували цех по виробництву контрафактної відеопродукції.

 • Найбільша вінницька «мусорка» у Малій Стадниці доживає свої останні дні, бо захоронювати тут відходи обласного центру не мали права, за існуючими правилами експлуатації, вже кілька років... Але де буде новий полігон?

 • Виявляється, пандемія пташиного грипу вже була в Україні. Це сталося в останній рік Великої Вітчизняної війни — у 1944 році. Тоді від цього небезпечного вірусу загинуло близько мільйона птиць.

 • На Покрову в Україні відзначають день козацької слави згідно з Указом Президента. На Вінниччині до свята було насипано 11 курганів на честь наших козаків.

 • Вже не потрібно носити з собою паспорт чи інший документ, щоб купити квиток на поїзд. З 20 жовтня можна оформити проїзні документи, пред’явивши ксерокопію будь-якого документа, що підтверджує особу.

 • Демонстрацією еротичних шоу у вінницьких нічних клубах вже нікого не здивуєш. Якщо раніше більшість стриптизерів непрофесійно ставилися до своєї роботи, то сьогодні ситуація змінилася. Демонстрація оголення тіла стала виконуватися виконавцями-майстрами. Але танцівники еротичного танцю тепер мають виходити на сцену з ліцензією.

 • «Звернення до міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка.

 • «Ви думаєте, що найстрашніші в світі — то злодії, вбивці, контрабандисти чи, може, наркомани, алкаші, шахраї і інші покидьки? Ні, вони жалюгідні, нікчемні, бо такий у них розум, така у них життєва філософія. То такі їхні вдача і щастя: «Украл, выпил — в тюрьму». І думають, дурні, що треба бути нахабнішим і можна стати «проффессором». А злодії думають, що крадуть всі, тільки ті, що не попались, хитріші або «криша» у них міцніша, чи просто їм більше пощастило. І шахраї думають, що нема на світі порядних людей, всі тільки вміло маскуються. А брехуни вважають, що брешуть всі, тільки більш витончено і непомітно. Але ж, якщо не ці категорії покидьків найстрашніші, то хто ж?

 • Загальновідомо, що обличчям кожного міста є центральна вулиця. Я не буду детально висловлювати свою думку про всю вулицю Соборну. Дійсно, це наше горе. Мені пригадується крилатий вислів одного з «дорогих вінничан», який говорив про те, як потрібно не любити наше місто, щоб довести його до такого стану.

 • У газеті «33-й канал» за 12 жовтня 2005 року був надрукований матеріал «У Могилеві перевалочна база наркотиків...». Інформацію про те, що на одному із орендованих складів було знайдено два мішки макової соломки, надала редакції пані О. Корнеченкова. Згідно з документами, які вона пред’явила, її названо власником цього підприємства. Проте в редакцію звернувся пан С. Пономаренко, який вважає, що власником підприємства і «керівником» «Холод-люкс» вона назвала себе безпідставно.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница