Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"Є БОРОТЬБА ЗА ДОЛЮ УКРАЇНИ. Все решта - то велике мискоборство"
№47 вiд 16 листопада 2005 р.

 • Днями співробітниками УБОЗ у Вінницькій області було затримано злочинне угруповання, яке протягом двох останніх років у Вінниці та Вінницькій області займалось проституцією та звідництвом.

 • Але я не заперечую і той факт, що йде серйозна боротьба за цей ресурс, як і контроль над областю в цілому... Саме тому останнім часом було сказано так багато з високих трибун і було влаштовано спробу зміни керівника обладміністрації. Вже після того, як Домбровського відстояли депутати і громада, на нього покладена така відповідальність...

 • 22 листопада, рівно через рік після того, як депутат Вінницької міськради Сергій Щетинін заліз на майдані перед виконкомом на стілець і через мегафон закликав вінничан не терпіти більше фальсифікацій та маніпуляцій, і почалась місцева «помаранчева революція». Втім, за 12 місяців відбулось стільки неоднозначних і суперечливих подій, що дехто із «вчорашніх» революціонерів взагалі вирішив ігнорувати ці урочистості!

 • При такому спадку кожна нова тисяча невиплаченої заробітної плати сприймається у сотні разів болючіше.

 • У четвер, 17 листопада, вінничан запрошують на громадські слухання «Рік після революції — ПОРА їх спитати». Окрім партії «Пора!», організаторами акції є громадська організація «Батьки вбитих дітей Вінниччини», Вінницький козацький полк ім. І. Богуна, Центр захисту журналістів та Вінницька асоціація редакторів.

 • Одразу по трьох «гарячих» земельних темах, які обіцяють стати «бомбами» уповільненої дії та можуть вивести на акції протесту сотні вінничан, минулого тижня визначалась та сама депутатська комісія міськради з питань містобудування (депутати Фурман, Кармаліта, Коробкін, Романовський, Тихонюк, Гройсман-старший та Мудрик).

 • У цей час суддя Ю.Сауляк мав слухати резонансну справу — Григорій Заболотний проти С. Свитка, Народного Руху та його газети. Мотив позову заступника губернатора у тому, що відповідачі, на його думку, незаслужено звинуватили його у корупції та надрукували фото будинків його сім’ї, на які посилався і «33-й канал» у своїй публікації.

 • 8 листопада у селі Сокиринці Вінницького району у криниці виявили фуродан — хімічну речовину для протруювання зерна. Було заборонено користуватися водою з цієї криниці та розташованих навколо неї.

 • Коли я про це почула, одразу виїхала на місце. На кладовищі, що в самому центрі міста, була жахлива картина: розбиті гіпсові стели похованих, перекинуті гранітні інших. Таке враження, що тут побували якісь сатаністи...

 • 25-річного жителя Броварів Київської області затримали біля с. Комарова Вінницької області. При обшуці у нього виявили у поліетиленовому пакетику декілька грамів білого порошку.

 • Спортивно-політичною сенсацією стало повідомлення про амбіційні плани окремих обласних чиновників переселити першолігівський «Футбольний клуб «Бершадь» на Центральний міський стадіон Вінниці із передачею цілісного майнового комплексу для потреб команди. Але чи потягне обласний центр при своєму куцому бюджеті проект, який вже неодноразово, і чомусь саме перед виборами, розігрувався у Вінниці політиками, меценатами та спонсорами?

 • В принципі, звідництво можна назвати злочином, який дорівнює торгівлі людьми. В Кримінальному кодексі України навіть існує стаття за звідництво з метою наживи. Тих осіб, які під неї підпадають, чекає або обмеження волі, або її позбавлення строком до п’яти років.

 • Це трапилось 12 листопада просто на очах у пасажирів. Чоловік років 45-50 йшов по підземному переходу на залізничному вокзалі. І раптом впав. Як пізніше з’ясувалось — помер від серцевого нападу. На жаль, з ним не було ніяких документів, і тому досі його тіло зберігається у морзі як невідомого.

 • Виконком Вінницької міськради після річного обговорення далеко не простої, політично пікантної, теми запропонував змінити до 2009 року назви 15 міських вулиць та одного району, в яких досі присутні прізвища та події комуністичної ідеології.

 • Я, самодостатня людина, яка нікому нічого у цій і тій владі не винна, хочу сказати ось що.

 • Два роки тому до однієї з металозаготівельних фірм міста Жмеринки несподівано заявився молодий міліціонер з міста Київ. Хоча і не мав на те повноважень, молодий правоохоронець розпочав перевірку документів. Випадково зазирнувши в «чернетки» облікових паперів, міліціонер побачив деякі розбіжності із основними документами. Кілька мідних частин старого зварювального апарату були неліцензовані. Зачепившись за цей факт, правоохоронець запропонував власнику фірми врегулювати ситуацію тихо та мирно.

 • Першу хвилю обурення на заборгованість цього молокозаводу розпочали заготівельники. Спочатку неорганізовано вони з’їжджались під стіни заводу, а потім, зрозумівши, що борги є і перед іншими селами та навіть районами, залишились ночувати під заводом. Ось що вони розповіли.

 • 9 листопада біля «книжки» зібралося чимало людей з плакатами. Серед них найбільше привертав увагу один, з дитячими фотографіями і підписом: «У них забрали житло». Що ж трапилося? Це мешканці гуртожитку по Немирівському шосе, 10 зібралися на пікет, бо в Господарському суді вирішувалася доля їхнього житла.

 • Міністерство праці і соціальної політики України повідомляє, що в 2006 році в Україні буде 10 святкових неробочих днів. Українці будуть відпочивати 1 січня (Новий рік), 7 січня (Різдво Христове), 8 березня (Міжнародний жіночий день), 23 квітня (Великдень), 1 і 2 травня (День міжнародної солідарності трудящих), 9 травня (День Перемоги), 11 червня (Трійця), 28 червня (День Конституції), 24 серпня (День незалежності України).

 • Хоч свого часу виконуючий обов’язки прем’єра Микола Азаров підписав документ, згідно з яким за Президентом України і після його відставки зберігається грошове утримання у розмірі президентської зарплати, Леоніду Кучмі, очевидно, цього недостатньо. Він згадав, що був обраний депутатом першого скликання Верховної Ради, і тому має право отримувати депутатську пенсію — щомісяця 18245 грн.

 • Міністерство фінансів через технічні причини не справилось з навантаженням і не встигло провести залік заборгованості за комунальні послуги через знецінені вклади.

 • І кухарка може керувати державою. Ця легендарна фраза Леніна, який нічого не знав про Євросоюз, сьогодні стає актуальною. Україна, яка заявила про намір приєднатися до Європи, має не лише законодавчо, але й практично закріпити цей принцип у державі.

 • Гаряче було 10 листопада у Брацлавській школі №1, бо вперше за останні чотири роки відбувся схід селища. Чи варто казати, що на душі у мешканців накипіло багато: ринок, який «заполонив містечко», брацлавський водогін, баня, яку обіцяли побудувати ще три роки тому, сміттєзвалище та бруд по всьому селищі, неосвітлені вулиці і т.д. Прослухавши звіт Валентини Станіславівни про свою роботу — скільки свят відсвятковано, на скільки коштів подарунків закуплено, які дороги будуть відремонтовані і т.д. — слово взяли брацлавчани.

 • Кілька місяців по Ямпільському кабельному телебаченню регулярно показували фото дуже гарної чотирнадцятирічної дівчинки, яка безслідно зникла. Міліція просила допомогти в її розшуку. Обличчя тієї дитини вже знало все місто. Люди молилися за її врятування. Правоохоронні органи спільно з мамою дитини таки знайшли її. На жаль, мертвою...

 • «Круглий стіл» на тему «Проблеми засміченості нашого міста» ледь не перетворився на словесну дуель між в.о. мера Віктором Козаком та депутатом міськради Семеном Хануком. Причиною всьому став «чиряк» нашого міста — ринки. До речі, саме їх вінничани і вважають «невичерпними джерелами сміття» та однією з 10 причин, чому наше місто таке забруднене.

 • Верховний суд невизнаної Придністровської Молдовської Республіки 28 червня 2002 року засудив за убивство в місті Рибниці до десяти років ув'язнення вінничанина, вчителя Сергія Володимировича Сойму, 1976 року народження, українця, громадянина України.

 • «БЛЭК. 1993-2003. Дорогому другу». Його видно, коли проїжджаємо мимо зупинки Шевченка обласного центру. Чорний граніт, акуратно підсипана земля, по якій сліди ніби собачих лапок. І квіти. Пам'ятник стоїть навпроти вікон дев'ятиповерхівки, біля берези. І хоча там ніхто не ходить, але жителі будинку кажуть, що їм не по собі щодня з вікон своїх квартир дивитися на могильний пам'ятник.

 • Як не дивно, і досі бореться Моївка за врятування свого цукрового заводу, котрий вже кілька разів перекуплений за останні роки, але так і не запрацював як підприємство цукрової галузі.

 • У 1990 році наша вулиця була заасфальтована і проведено освітлення. А з цього часу на вулиці постійно ведуться земляні роботи, і ніхто ніколи не асфальтує за собою. Зв’язківці, водоканал, тепломережі... Ви б проїхались нашою дорогою, коли йдуть дощі. Ті, хто потрапляє сюди вперше і не знає про ті ями, просто грузне у болоті. Ми, місцеві водії, вже знаємо «карту навігацій». З цих ям розноситься болото, і чистим пройти по вулиці просто неможливо. А коли все це висихає, то влітку через пил дихати немає чим.

 • На жаль, Віктор Ющенко не зумів об’єднати український народ, не зумів діяти в інтересах всього суспільства. Дуже боляче було читати статтю Ірини Зонової «Куди серіалу «Кармеліта» братись до нашої Кирнасівки!», де люди говорили, як вони агітували і голосували за Ющенка, а тепер їх ображає нинішня влада.

 • «Уважаемая редакция «33-го канала»! Из глубокой древности известно, что человек является самым ненасытным существом из всей живой природы именно из-за того, что природа наделила его умом. И самое страшное в том, что он не знает предела своей жадности в обогащении. Но человеческой природе присущи как положительные качества, так и отрицательные: честь, совесть, милосердие, гуманность, ложь, обман, коварство, агрессивность и др.

 • «Куди ж ми рухаємось, вперед чи назад? Ні, то не господар, що розпродує те, що народ побудував, холодний і холодний, а тепер все те знищать «господарі». Господар той, який не збуває, а примножує. «Криворіжсталь» — це гордість України, найбільший гігант, як зазначила Валентина Семенюк, голова фонду Держмайна, за рік дає два мільярди прибутку. П’ятдесят мільйонів у міський бюджет, кожний рік ще в радянські часи більше тисячі квадратних метрів здавав житла, мав свої відомчі дитячі садки, робітники отримували соціальні допомоги, безкоштовні путівки в санаторій, мали пристойну зарплату, а тепер?..

 • «Добрий день, шановна редакціє газети «33-й канал»! Ми шанувальники вашої газети вже багато років, але просимо надрукувати нашого листа вперше, прочитавши в № 42 від 12 жовтня статтю під назвою «Ми живемо наче в домовині». Мешканці села Петрівка хочуть, щоб село освітлювалося вночі, а ми, мешканці села Сигнал, що знаходиться поряд з містом Козятином (правильніше сказати, є фактично продовженням міста), про таку розкіш і не мріємо, нам хоч би в оселі постійно був електричний струм. Справа в тім, що нам безпричинно відключають електрику майже кожного дня (якщо не кожного, то через день-два — обов’язково!) іноді на півгодини, годину, а, буває, і на цілий день. Ми зверталися, і не раз, з усними заявами в районне управління електромереж, де нам повідомляють років уже з 10 (!), що лінія стара і потребує ремонту, який ніяк ніхто і ніколи не робить (а, може, й не в цьому причина). Найцікавішим залишається той факт, що РЕС (районне електропостачання) розташоване майже у нашому селі, а ми, селяни, відкинуті прогресом на століття назад: живемо з каганцями та свічками.

 • Вінничанину В’ячеславу Лянге 89 років. А він вірить у те, що держава його не обманула, а просто помилилася. І вже 15 років намагається допомогти їй виправити цю помилку.

 • У перемоги, як відомо, багато батьків, лише поразка завжди самотня. Можливо, саме тому через рік після «помаранчевої революції», коли її ім’я згадують політики і політикани без розбору, коли її символи перетворилися для багатьох у беззмістовну картинку, варто ще раз повернутися до подій тих днів, щоб назавжди записати в історію імена людей, без яких Майдан неодмінно був би іншим, або, можливо, його взагалі б не було.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница