Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЧОМУ СПИРТЗАВОД У ЦЕНТРІ ВІННИЦІ СЬОГОДНІ ІСНУЄ ЛИШЕ НА ПАПЕРІ або Історія про те, як стратегічну галузь Вінниччини довели "до ручки"
№50 вiд 7 грудня 2005 р.

 • Коли вона вперше його побачила — відразу налагоджене життя, кар’єра, престижна робота в банку, добре ім’я й навіть сини перестали бути визначальними в її долі. Жінка цілком віддалася почуттю, що затьмарило розум і підкорило серце. Навіть 15-літня різниця у віці не стала перешкодою на шляху любовному божевіллю, яке привело успішну жінку на лаву підсудних…

 • Вінницький губернатор Олександр Домбровський минулої суботи прогримів на всю Україну своєю відмовою від участі у партійному списку «Народного союзу «Наша Україна». Але про мотиви такого рішення та яким же було його місце в списку весь політично-бізнесовий бомонд Вінниччини гадав цілих три дні до офіційної заяви самого «отказника»...

 • Продовженням вінницького реаліті-шоу «Два мери в одному місті» стали події останнього тижня, коли суди знову приймали суперечливі рішення, заступники підписувались під «клятвами у вірності», а сесія «рубала» чужі питання і просовувала своїх у найхлібніші владні місця.

 • Сенсацією понеділка, 5 грудня, стала заява заступника міського голови Василя Жорноклея про заяву на звільнення за власним бажанням. Але навіть після короткої прес-конференції у вінничан залишились питання про мотиви такого різкого кроку, головні серед яких: «Це хід на випередження? Початок виборчої кампанії? Чи все-таки «Щирий акт боротьби із «бандитами» та «язвами» Вінниці?»

 • Зокрема область просить заборонити вивіз елітного насіння кукурудзи й цукрового буряка до кінця травня 2006 року. Бо, за словами першого заступника губернатора, «якщо ми розпродамо 150 тонн насіння кукурудзи й 50 тонн насіння цукрового буряка, то навесні знову сіятимемо сміття».

 • Як перший сніг на голову депутатам Мурованокуриловецької районної ради звалився мільйон, який в кінці осені виділила на «соціалку» Верховна Рада для єдиного в нашій області району. Кажуть, що це гроші від «Криворіжсталі». А муркуриловецьким вибив їх нібито нардеп Майстришин.

 • Напередодні 29 листопада житель села Кузьминці Гайсинського району Федір Волошенюк помітив, що його корова поводить себе неприродно. Але спеціалісти кілька днів не могли встановити діагноз. Вирішили провести ветеринарну експертизу. А поки чекали результатів, припущення вже стали очевидними — сказ. На основі експертизи з управління ветеринарної медицини Вінницької області було прийнято рішення — корову забити і спалити. А також утилізувати усіх тварин, що були у цього господаря. Можна уявити той розпач, адже худоба, птиця, свині — це все, чим живе сьогодні селянин.

 • Це сталось 30 листопада о 16.30 на центральному мосту міста Хмільник. Очевидці події побачили, як молода дівчина бігла мостом, її наздоганяв 8-річний хлопчик. Аж раптом дівчина перелізла через огорожу і... стрибнула у воду.

 • Серед потенційних купців підприємства лише один хоче запускати виробництво, решта — «металоломщики»... Про уладівську «НП» (Літинський район) навесні говорили багато і на різних рівнях.

 • Нарешті батьки Танюшки отримали візу США. Свого часу ви всі, разом з колективом газети, пройнялися долею дівчинки, що народилась без ніжки. Ми писали, як до неї повернулись мама і батько. За хрещену матір взяли журналістку нашої газети, бо саме її публікації змусили їх переосмислити свій крок і таки забрати свою донечку. Ми продовжуємо слідкувати за долею цієї дівчинки і із задоволенням повідомляємо, що зараз Танюшка з батьками вже в Америці.

 • – 21 листопада в Ленінському районному суді суддя Світлана Мішеніна задовольнила клопотання адвоката про скасування рішення міської прокуратури відносно порушення кримінальної справи проти головного лікаря Вінницької обласної дитячої лікарні Тетяни Антонець за звинуваченням у зловживанні службовим становищем, — розповів у редакції представник партії «Пора» Сергій Болюх. — Очевидно, вирішальну роль зіграв той факт, що в обласному бюджеті-2004 були закладені кошти на купівлю цього автомобіля.

 • 30 листопада під стіни облдержадміністрації з’їхались представники 25 районів обласної всеукраїнської організації «Захист дітей війни».

 • 5 мільйонів доларів від Світового банку може отримати Вінниця на покращення систем водовідведення та водопостачання. Наше місто одне із небагатьох, яке претендує на кредит від цієї установи на пільгових умовах і вже відібране банком у компоненті енергозбереження. За словами радника міського голови з міжнародних питань Ігоря Шевченка, переговори із Світовим банком і написання з цією метою реальної грантової пропозиції тривають з березня цього року. І, врешті-решт, Вінниця вже потрапила до переліку тих міст, які можуть розраховувати на підтримку цієї потужної фінансової структури. Кредит у 5 мільйонів доларів надається, за попередніми даними, на 20 років під 0,5% (комісійна плата за відкриття позики та плата за резервування).

 • У вересні поточного року середня зарплатня вінничан становила 652,25 грн., порівняно із серпнем – більше на 4%. При цьому Вінниччина посіла 22 місце в Україні. Нижча, ніж у нашому регіоні зарплатня була на Тернопільщині, Хмельниччині, Волині, Житомирщині та в Чернігівській області.

 • Фахівці прогнозують, що в найближчі 5 років золото може подорожчати вдвічі - через збільшення попиту з боку азіатської ювелірної промисловості. До 2010-2012 року його ціна може сягнути $1000 за унцію (28,35 г).

 • Вінницький спиртзавод ще у 1998 році вважався найкращим у нашій області. Не лише за обсягом виробленої продукції, а й за розвитком інфраструктур, якістю виробленої продукції.

 • - Вік не є недоліком. Ми маємо багато прикладів, коли молоді люди в нашій державі займають високі пости. Щодо спілкування з керівниками установ, організацій та підприємств, над якими прокуратура здійснює нагляд, то воно має бути конструктивним, виваженим незалежно від того, скільки кому років. Зрештою, ми виконуємо спільне завдання — це дотримання закону.

 • У грудні буде відомо, хто увійде у виборчі списки до рад різного рівня від БЮТ. Про це на прес-конференції із журналістами повідомив заступник Вінницького обласного виборчого штабу БЮТ Володимир Корчак. Він, зокрема, наголосив, що формування списків буде проходити максимально прозоро і жодна людина, яка себе скомпрометувала, у цих списках не буде значитися. Списки кандидатів у депутати як до Верховної Ради, так і до місцевих рад будуть відкритими для громади.

 • 29 листопада Центральна виборча комісія ухвалила рішення щодо реєстрації ініціативних груп для збору підписів на підтримку проведення Всеукраїнського референдуму з питань членства України в НАТО й розвитку відносин у рамках ЄЕП. Як і чотирнадцять років тому, Україна отримала шанс визначити свою долю відповідно до вищого принципу демократії — вільним волевиявленням народу, гарантованим Конституцією країни.

 • Крищинецька і Копіївська сільради Тульчинського району перемогли у конкурсі «Створення ефективної системи розвитку особистих селянських господарств», який проводила Вінницька обласна рада.

 • - Президент вже підписав мою заяву про відставку, — зазначила Олена Григорівна. — На жаль, командна гра не склалася. Хоч створення заповідних об'єктів, вишукування перспективних територій, робота з екологічно свідомою громадськістю, зізнаюся, завжди мене цікавили більше, ніж об'єктивна потреба тримати в руках владні важелі.

 • «Аналізуючи дану ситуацію, доходимо висновку, що це відбувається тому, що за роки незалежності нашої держави ми так і не зуміли відпрацювати одну програму дій, підходів та принципів, за якими нам, українцям, потрібно жити, а з іншого боку, за чисто українською традицією, кожний, хто приходить, перш за все, максимально охаює попередника та починає все перебудовувати на свій лад.

 • "...А хвилю цього обурення викликала стаття в нашій «районці», із сторінки якої на нас дивиться нове-старе обличчя колишнього заступника РДА, а теперішнього новопризначеного керівника районної служби. У статті пишеться про призначення її розпорядженням голови РДА. Шановний голово, чому ж на цей раз ви не порадились з координаційною радою партій, що підтримали революцію? Чи в районі вже також неможливо протистояти тому, що диктують зверху? Як же можна таке зробити, адже це плювок в обличчя всім тим, хто рік тому на Майдані боровся за справедливість. Саме тоді Ваша газета надрукувала відгуки хмільничан про значні порушення на виборах з боку цієї особи, а тепер читаємо дифірамби на її адресу..."

 • «Добрий день, «33-й канал»! На п’ятнадцятому році нашої незалежності у реформаторських бур’янах України розвелися чи, вірніше, розмножились страшні вовки.

 • – Це наша територія, і ми тут працюємо! – заявляють міські перевізники своїм обласним колегам, які, на їх думку, зухвало «перебивають» 90-копійковий бізнес.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница