Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЛІКБЕЗ ДЛЯ "ЧАЙНИКІВ", АБО ПРО "КАСТУ НЕДОТОРКАННИХ", яка з'явилась у Вінниці не так давно... За велінням, так би мовити, "свише" таких же "кастовиків" - київських і всія Русі. І що вона тепер витворяє у Вінниці, осмілівши від гарантованої їм "криші"?
№52 вiд 21 грудня 2005 р.

 • 16 грудня о 15.30 на території цегельного заводу, що у селі Северинівка Жмеринського району, сталась «НП». На складі пально-мастильних матеріалів прогримів потужний вибух. Під час зварювальних робіт вибухнула 5-кубова ємність з дизельним пальним. Вибуховою хвилею ємність відкинуло на 6 метрів, а пальне розлилось по площі більше 30 кв. м і миттєво спалахнуло. На місце трагедії одразу ж прибіг директор заводу. Картина, яку він застав, була жахливою.

 • Список, від участі в якому на 105-му місці два тижні тому відмовився губернатор, для багатьох став шоком, образою, помстою команді Порошенка і навіть неповагою до 85% результату Ющенка восени-2004 на Вінниччині...

 • - Суддя Сауляк викликав наряд міліції, який намагався вивести нашого адвоката Валерія Палія силою із залу судового засідання. Їм це не вдалося, бо ми заявили, що в такому випадку оголосимо політичне голодування, — заявив 16 грудня у Ленінському суді, де слухається справа, Сергій Свитко, керівник крайової організації НРУ.

 • Чим далі — тим цікавіше! Так 30 хвилин «розборок» і три дні вгамування пристрастей принесла, як емоційний торнадо, 41-а позачергова сесія Вінницької міськради. Адже вона мала вирішити одне, як казали, «людське» питання — бути чи не бути «воскресінню» серед заступників та членів виконкому Миколи Митрофановича Гунька...

 • Під час виселення з кабінету «антикорупціонера» «фокусу» із 20 кг золота не вийшло, зате знайшли пустий холодильник...

 • – Вінницька область, як і Хмельницька, дуже цікаві регіони. Їх можна вважати електоральним дзеркалом центру України. Це своєрідний «центр політичної моди». Якби вибори відбувалися завтра, то у вашій області перемогли б чотири сили. Це БЮТ, НСНУ, СПУ, «Регіони». По місту подолали б 3% бар’єр ще блок Литвина і КПУ. Ми не включали в опитування такий цікавий проект, як «ПРП–«Пора».

 • У вiнницьких газопроводах тиск впав з мiнiмально допустимих 2 атм. до 1,6-1,4 атм. Котельнi по вул. Матроса Кошки, Збишка, Медведєва та ін. працюють на «байпасi», тобто з пiдкачкою, створюється аварiйний запас газу у сховищах. Гаряча вода відключена всюди, крім тих місць, де вона подається «повітряними лініями» – наземним трубопроводом, як у районі вул. Литвиненка. Поки що вона залишилась у мікрорайоні, який обслуговується котельнею заводу «Маяк».

 • Анекдот, який ходить коридорами влади: приїздить Кличко, йде на сесію Вінницької міськради. У цей час у залі виключається світло на півгодини... Далі все кардинально міняється і депутати вже одноголосно підтримують соратника боксера – Козака.

 • Пожежа сталась 13 грудня о 8-й ранку у господарському приміщенні П’ятничанського кладовища. Прибулі пожежники врятували тільки дах, усередині господарська будівля вигоріла повністю. За повідомленням Валентини Пасєки, начальника Вінницького комбінату комунальних підприємств, вогонь не зачепив «похоронні» книги.

 • До 31 січня кожен вінничанин може перевірити, чи внесений він у списки виборців.

 • Указом Президента України №1779 від 19.12.05р. начальнику Вінницького обласного управління МВС присвоєно звання генерал-майора міліції.

 • Ідею відкриття у нашому місті зоопарку, а точніше зоорозплідника, підказав син одного з працівників «Віноблагролісу». Після екскурсії на Гайсинську страусову ферму він запропонував зробити таке ж.

 • Ця подія трапилась на Малих Хуторах, які межують із Старим містом, що в обласному центрі. Сусідка, єдина очевидиця, довго пам'ятатиме, як на її подвір'я забіг обгорілий Сергій: «Мене підпалив вітчим». 23-річному хлопцю викликали «швидку», яка доставила його в опіковий центр обласної лікарні ім. Пирогова.

 • Увагу і кмітливість проявили маленькі вінничанки — 5-річна Катя Євдокимова і 9-річна Алла Мельник із Старого міста. Дівчатка першими зателефонували на «ВДТ-6» під час телерадіомарафону «Твори добро», присвяченого Дню святого Миколая. Вони правильно відповіли на запитання вікторини і поспілкувались з «найважливішим дядею Вінницької області» — губернатором Олександром Домбровським.

 • «Батько сиріт і бідних» — так називають святого Миколая, особу легендарну, але не вигадану. За своє життя набожний християнин зробив чимало добра: зцілював хворих, утихомирював морську бурю, на нього моляться козаки і водії. У день пам'яті про народного святого, 19 грудня, вже майже тисячу років в Україні обов'язковим символом цього свята є солодощі — «миколайчики», які Чудотворець приносить лише слухняним діткам.

 • Вінницькі ялинки похворіли. У такий спосіб продавці «зелених красунь» аргументують відсутність передноворічних базарів у Вінниці. І це помітили майже всі вінничани.

 • 19 грудня була підписана угода про утворення обласного виборчого блоку «За нашу соборну Україну».

 • Володимир Токовий живе у селі Козарівка Барського району. І хоча народився без рук, заявляє: «Я можу все!» Він і справді може зробити ногами те, що решта людей робить руками. Cкажімо, для нього не є проблемою причесатися, пришити ґудзик чи написати листа. Причому, почерк ніг у нього такий каліграфічний, що дехто може позаздрити.

 • Народна мудрість гласить: хочеш нажити ворога — позич гроші. Так сталося і з доцентом одного з вінницьких вузів Василем Степаненком (ім'я змінено).

 • На вулиці вже темніло, а 7-річний Саша Мельник додому не повертався. Його батьки Альона та Геннадій спочатку шукали сина самі. Потім сусідка сказала, що о 17-й годині бачила Сашу біля річки. І на пошуки піднялася вся вулиця. Сусіди обійшли усі поля, ліхтарями освічували ставки і річки. Були у всіх родичів у сусідньому селі Киянівка. Але ніяких слідів хлопчика не знайшли. І тоді сільський голова підняв на ноги усе село. Ніхто не відмовився…

 • Близько 4-ї години ранку в міліцію надійшло повідомлення, що з магазину якісь особи виносять пакунки та вантажать в авто.

 • – Сьогодні діяльність державних органів, підприємств стала набагато прозорішою не без допомоги наших підрозділів УБОЗ, ВДСБЕЗ. Певною мірою спрацьовує упереджувальний фактор, адже за звичку брати хабарі та запускати руки в державну кишеню доводиться відповідати перед законом посадовцям різного рівня. «Імунітет» високих крісел все менше рятує від відповідальності. І тому підтвердження – останні резонансні затримання. Під час отримання в службовому кабінеті хабара в 5 тисяч гривень працівники УБОЗу застали начальника державного підприємства Міноборони України полковника Збройних сил України.

 • Коли Василь Яковенко, Стрижавський селищний голова, отримав премію до Дня самоврядування, він вже знав, на що їх витратить — віддасть неповнолітнім сестричкам Бурлакам.

 • Ця подія стала приводом для розмов у місті, адже подібні випадки трапляються все частіше. Жертвами циганок так і залишаються дівчатка, не старші 20 років, які легко піддаються гіпнозу і виносять із дому гроші та коштовності.

 • Так званої кастової приналежності, щось на зразок княжого роду, у нас не було з часів революції. Отож, хто вони, новоявлені князьки, до яких не можна не те що доторкнутись, а й дихнути в їхній бік ні Феміді, ні нам, смертним... Навіть зважаючи на те, що ми їх свого часу вибрали до «акваріуму», в якому вони періодично від нашого імені вирішують справи. Отож, що вони творять і чого чекати від таких обранців?

 • До Дня працівників суду хмільницьким суддям зробили довгоочікуваний подарунок. Двоповерхову будівлю, збудовану ще у 1954 році, реконструювали. В 90-х роках у цьому приміщенні знаходилась районна бібліотека. Два роки тому її відселили та розпочали реконструкцію.

 • Дотепний молодий мешканець села Великий Митник пригледів невеличке віконце на даху сільського магазину. І одразу у хлопця (який вже відсидів своє за крадіжку) виникла ідея, як найкраще обібрати продуктовий маркет. Підмовив двох неповнолітніх сусідів залізти всередину будівлі...

 • Під вечір до водія хмільницького таксі підійшло двоє. Незнайомці попросили відвезти їх за кілька десятків кілометрів додому. Проїхали більше половини шляху. Неподалік села Уланів біля горла водія блиснуло лезо ножа. За наказом пасажирів, таксист зупинив машину. Проте йому вдалося непомітно витягнути ключі від замка запалювання. Відійшовши кілька метрів під конвоєм одного з нападників, таксист зміг вибити у супротивника ніж. Швидко повернувся до свого авто — і за кілька хвилин до Уланова під’їхали колеги-таксисти, яких водій викликав по рації.

 • Готуючись до зустрічі з Олексієм, я малювала в уяві портрет такого собі нестандартного хлопця. Обов'язково із креативним меліруванням, сережками у вухах та стрейчових штанах. Так я уявляла гея. Але привітався зі мною звичайний молодий чоловік у потертих джинсах та картатій сорочці.

 • 1. Подія, про яку йдеться в статті, мала місце не 7 січня, як вказано, а 8 січня, і не в кафе, а на порозі будинку культури.

 • «Вже 22 роки я проживаю неподалік парку Дружби народів на Вишеньці. І, прочитавши у минулому номері газети листа Андрія Головка про проведення громадських слухань, не могла втриматись. Я теж була присутня на тих слуханнях. І зараз хочу висловити точку зору жителів, яких проігнорували.

 • Це кадри не з фільму жахів, а з реальної нашої діяльності, котру часто доводиться нам «ковтати» зі стін Верховної Ради, яка яскраво демонструє «турботу» та «піклування» за виборців, котрі «посадили» їх у теплі, м’які, комфортабельні крісла.

 • «Шановні мої співвітчизники, миру й добра вам і вашим родинам! Хочу звернутися до кожного і подякувати всім, хто зробив свій внесок на шляху до перемоги демократії ще рік тому. Адже кожен із вас відчув необхідність відстоювати демократію і незалежність рідної України. Тому давайте уважно відстежимо все те, що відбувається на даний час в Україні. Адже ми не маємо права втрачати пильність, тому що великий ворог України наступає своєю чорною постаттю.

 • «Немає сил вже терпіти байдужість з боку так довго очікуваної нової влади. Ще якось намагалась зрозуміти її, але випадок, який трапився в м. Тульчині, перевернув усе.

 • Після розпаду колгоспу наша земля декілька років не оброблялась, було кілька орендарів, які до кінця розікрали техніку і занапастили землю.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница