Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ХТО КУДИ ЙДЕ, КОГО КУДИ ВИСУВАЮТЬ? Повний політичний "розклад" Вінниччини
№3 вiд 11 січня 2006 р.

 • Коли 1-го січня всі святкували Новий рік, вночі під Турбовом сталась трагедія яка шокувала всю Україну. «Мерседес», в якому їхали молоді люди на великій швидкості, не доїхавши 5 метрів до мосту, впав у річку. В ньому потонуло семеро чоловіків. Серед загиблих троє колишніх однокласників, ще зовсім недавно для них звучав останній випускний дзвоник та вальс у Турбівській середній школі.

 • Нещодавно співробітниками відділу з боротьби із торгівлею людьми у Вінницькій області одразу за трьома фактами був затриманий чоловік. Першого разу він уникнув кримінальної відповідальності за хуліганство. Другого — його схопили «на гарячому», коли він «перепродував»... свою дружину. А відбувалося це так...

 • Більше 5 годин сесія в стилі «Ці руки нічого не тирили!» і «Сам дурень! Від дурня чую…», здавалось, марно шукала відповідь на це просте запитання.

 • З першого дня 2006-го року через головну вулицю Вінниці стало практично неможливо проїхати без «побачення» із постом ДАІ.

 • Повторно, в останній день перед граничним терміном формування виборчої комісії, довелось скликати 9 січня ще святкуючих міських депутатів. Їх, як і партійних претендентів, на 15 місць в комісії зібралось 35, але були й «зайві» на цьому «святі виборчої демократії по-вінницьки».

 • Це резонансне зникнення хлопця 24 грудня з авторинку на Луці-Мелешківській, що у Вінниці, вже обросло масою чуток. Про викрадення юнака кавказцями вже більше тижня говорить мало не все місто. Бо такого, щоб людина пропадала просто так серед білого дня разом із авто, вінничани ще не пам'ятають.

 • Існує традиція, що на Новий рік першим в оселю має увійти чоловік – тоді рік має бути щасливим. І щастя усім вінничанам має принести маленький Артем, який першим з’явився на світ у 2006 році. А найкращі «подарунки під ялинку» – діток – отримало 14 щасливих мамусь і татусів. У Новорічну ніч у Вінниці з’явилося 9 хлопчиків та 5 дівчаток.

 • У Козятині та на Житомирщині затримали членів злочинної групи, на рахунку яких збройні напади на бензозаправки, залу ігрових автоматів та перукарню.

 • 5 січня до оперативно-диспетчерської служби УМНС у Вінницькій області надійшло повідомлення, що горить гуртожиток №4 Вінницького державного технічного університету. Пожежа виникла на 4-му поверсі у кімнаті №407.

 • Колектив працівників СВК «Трудівник» села Мар’янівки Хмільницького району звернувся до міжрайонної Хмільницької прокуратури із заявою. Люди скаржилися, що їм протягом року не виплачувалася заробітна платня. Однак, за даними районного управління статистики, таке було просто неможливо...


 • Такі невтішні дані оприлюднив соціологічний Центр ім. Разумкова. Як стверджують експерти, такий стан справ не стимулює людей на пошук роботи з легальною зарплатнею, призводить до зростання утриманських настроїв населення та створює загрозу подальших дефіцитів Пенсійного фонду.

 • Незвичайна історія кохання між 38-річною співробітницею банку і 23-річним хлопцем, яка скінчилась викраденням із сховища банку 150 тисяч гривень, схвилювала багатьох наших читачів (див. статтю «Кохання банкірші», «33-й канал» №50 від 7.12.05). Події викликали неабиякий резонанс. Багато хто в цій ситуації звинувачував молодого чоловіка за те, що саме він, як пояснювала співробітниця банку, підштовхнув її на такий злочин.

 • Королева мінеральних вод України «Регіна», яку свого часу поставляли до королівського двору, яка була гордістю народу, а її джерело доступне майже кожному громадянину – тепер, як відомо, є приватною власністю. Нічого б, здавалося, дивного у час влади олігархів, подвійного трактування законів та всемогутності кількох чиновників, які, на жаль, іноді можуть мати більше влади, аніж Президент.

 • Штрафувати за обмін «червоних» паспортів зразка Радянського Союзу на українські не будуть до березня 2006 року.

 • Буквально за кілька кілометрів від обласного центру у нині занедбаному ярку між Парпурівцями та Мізяківськими Хуторами вже наступної зими планується відкриття гірськолижної траси зі всіма сучасними технічними наворотами не гірше, ніж у Татрах чи Карпатах!

 • Згідно з оцінкою експертів, міському бюджету Вінниці було завдано збитків у розмірі 11000 гривень.

 • Формування системи якісної медичної допомоги населенню України, в центрі уваги якої повинні бути і пацієнт, і медик, – основні завдання у розвитку медицини. Пріоритетними напрямками в реформуванні галузі Міністерство охорони здоров’я визначає структурну реорганізацію системи охорони здоров’я і медичного обслуговування, перехід до контрактних умов надання меддопомоги, зміцнення фінансової бази, здійснення активної кадрової політики. Сьогодні вже розроблені конкретні механізми, однак проведення реформ потребує чималих асигнувань.

 • В одному з сіл Тульчинського району працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю виявили підпільну гуральню. Четверо службових осіб одного з ТОВ взяли в оренду виробничу лінію і організували такий собі міні-заводик з виробництва горілчаної продукції.

 • Відмова депутатського корпусу Мурованокуриловецького району позбавити депутатської недоторканності двох своїх колег, яких звинувачено у зловживанні службовими обов’язками під час розподілу бюджетних коштів, викликала неабиякий резонанс.

 • Йому лише виповнилося 1 рік та 2 місяці. Весь цей час хлопчик чув лише крики та був свідком бійок, хоча і не усвідомлював того, що відбувається. Не усвідомлював, що причиною домашніх скандалів між його батьками був саме він.

 • Народився собака породи німецька вівчарка Жак Дінар Хан Тенгрі 28 травня 1998 року під знаком Близнюків. За свої сім років здобув майже 30 нагород у різноманітних кінологічних виставках. Дінар — кандидат у національні та міжнародні чемпіони. Саме його у 2002 році визнали лідером у номінації «Найкраща службова собака».

 • Фахівці ринку нерухомості вважають, що різке зростання цін на житло минулого року в Україні обумовлене, насамперед, 13%-м державним податком на операції купівлі-продажу квартир і будинків. Народ почав включати це оподаткування у вартість житла, і вона досягла небачених раніше висот.

 • 1-го січня, незважаючи на 6-ту ранку, у вінницькому дискоклубі на Замості було гамірно: Новий рік був у розпалі. І ось тоді з-за пояса одного з відвідувачів, який саме танцював з дівчиною, на підлогу випав... пістолет. І хоча він спокійно підняв його і заховав під светр за пояс, хлопець явно не грав роль «пірата» чи «розбійника».

 • Ми вже писали, що Настя Овчар — маленька дівчинка, героїчний вчинок якої схвилював всю країну, знаходиться на відновному лікуванні у спеціалізованому відділенні реабілітації післяопікових хворих санаторію «Авангард» міста Немирова.

 • Сумна статистика свідчить — перше-друге місця по надзвичайних ситуаціях у минулому році зайняли Крим і Вінниччина. Ці дані були наведені на засіданні колегії ОДА.

 • З неприємностей розпочався рік Собаки для прапорщика, співробітника виправної установи міста Вінниці. Чоловіка покусав пес. Щоправда, не з власної волі: собаку на потерпілого нацькував його 18-річний власник.

 • Хитромудрi китайськi феєрверки, салюти, хлопавки набувають у нашому місті все більшої популярності. Здається, що такої канонади, такої кількості красивих вогняних залпів, як у ці новорічні свята, у Вінниці ще не було.

 • За прогнозами експертів ООН «Бюро даних про населення Землі» (PRB), у 2050 році чисельність населення нашої планети буде становити 9,3 млрд. осіб. При цьому населення у розвинених країнах збільшиться всього на 4% (до 1,5 млрд. осіб), а в країнах, що розвиваються — на 55% (до 8 млрд. осіб).

 • До ювілею Анатолій Панасович підготував нову, 22-у (!) за рахунком, збірку – «Вибрані сміхотвори». Погодьтесь, так «жартують» справді класики.

 • Забажалося моєму приятелю мене одружити. Я як міг опирався, бо ж літа не ті, за 60 вже, та й звик холостякувати. Але Сергій таки вмовив: «Як нічого не вийде, то хоч пообідаємо та по чарці вип’ємо». І ми вирушили на оглядини.


 • Вже протягом місяця не можу відповісти на запитання: «Для чого владі було потрібно загравати з медиками?» Хіба не знають наші високопосадовці, що питання реформування галузі є суто політичним, а ні в якому разі медичним...

 • Виборчі перегони щойно розпочалися, а які пристрасті вже вирують на політичному подіумі Вінниччини. Очі розбігаються від всіх бажаючих партій – блоків «ощасливити» Україну на наступні 5 років своїм «професіоналізмом», замовчуючи при цьому подробиці із своєї біографії, чи то партії в недалекому минулому, де йдеться про порядність і патріотизм.

 • Український народ вже не дозволить маніпулювати собою. Він став іншим, розкутішим. Таким його зробив Майдан. І хоча багато сьогодні розчарованих діями «помаранчевої» влади, схоже, Майдан продовжується. Принаймні, у листах наших читачів.

 • Несправедливість змусила звернутися до «33-го каналу» ветерана праці, інваліда ІІ групи з Теплика Марію Марченко.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница