Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

"ЦИГАНКА ЩОСЬ ВКРАДЕ, ТО МIЛIЦIЯ ЇЇ ШУКАЄ, а в нас "грабанули" підприємство - і ніхто не бачить ніяких порушень!"
№6 вiд 1 лютого 2006 р.

 • Схоже, опоненти не скупились на кошти, бо кожен під’їзд будинку отримав цієї мазанини сповна (хоча, з точки зору поліграфії, все виконано дуже якісно, в повному кольорі і на мелованому папері. Ми, як ніхто, знаємо, що це коштує великих грошей, а у вихідних даних вказано, що листівка надрукована у Чеській Республіці. Зрозуміло, що це лише «відмаз», бо у «чорному піарі» справжніх видавців не називають). Листівками із фотографією Тимошенко поряд із гігієнічною прокладкою, в центрі якої красувалось червоне сердечко – символ блоку БЮТ, були закидані всі під’їзди будинків.

 • Майже дві години тримав у заручниках людей на Жмеринському вокзалі черговий «мінер». Повідомлення про замінування надійшло 24 січня в оперативно-диспетчерську службу ГУ МНС України у Вінницькій області.

 • Сильні морози призвели до того, що у Вінницькій області виникла ситуація з надлімітним споживанням обсягів газу та електроенергії. Але населення не спішить платити за це. Так, за повідомленнями Миколи Ніцака, генерального директора ВАТ «АК Вінницяобленерго», споживачі житлово-комунального господарства розрахувалися на 80%, населення – на 66%, а підприємства бюджетної сфери – всього 24%.

 • Влітку цього року під час буковинського відрядження випала нагода познайомитися із кандидатом історичних наук, політологом Ігорем Буркутом. Цей розумний чоловік розповідав про… вампірів. Власне, про упирів, завдяки мультикам, сьогодні знають і 5-річні діти. Адже більшість сюжетів «мультяшок» зводиться до того, що кровопивці впиваються іклами у шию жертв і висмоктують кров, після чого нормальна людина усупереч своїй волі теж стає вампіром.

 • У Гайсинському районі міліція знешкодила діяльність злочинного угруповання, на рахунку якого близько десятка грабежів. Злочинці вибирали своїми жертвами виключно пенсіонерів, будинки яких знаходилися на околиці сіл або на віддалі від сусідських помешкань.

 • Обкраденими вважають себе пайовики Вінницького КП «Управління механізації будівництва» (КПУМБ), яке надає в оренду різноманітну будівельну техніку.

 • Уявіть собі чудовий будинок з дорогої цегли, з суперєвроначинням, вилизаним двором з плиткою-тротуаром. Таких зараз, слава Богу, у Вінниці вже не одна сотня. Напевно, немає особливої потреби пояснювати, що вартість цих будинків іде вже на сотні тисяч доларів.

 • Прокуратура Вінницької області 27 січня відкрила кримінальну справу проти колишнього начальника регіонального управління фонду Держмайна у Вінницькій області за підозрою у зловживанні владою в листопаді 2002 року. Саме тоді цей чиновник видав дозвіл на здачу в оренду залізничниками земельної ділянки в обласному центрі площею 15,557 тисяч кв. м одному спільному підприємству під оптовий ринок.

 • Причиною судової справи стали події під час «помаранчевої революції». Тоді відбулося пленарне засідання сесії міської ради, де жваво, навіть пристрасно, обговорювалися дії деяких чиновників та депутатів, які агітували за провладного, користуючись посадами. За дверима сесійної зали стояли ладижинці, котрі вимагали від депутатів визнати вибори недійсними. Тоді ж депутат Г. зазначив, що бачив, як інша депутат і заступник міського голови виходила із штабу Януковича, на що почув у свою адресу: «А, Ви що, за мною слідкуєте? Ізвращенець...»

 • Надвечір батьки послали Сашка, учня 4-го класу місцевої школи, до магазину за цигарками та цукерками. Минуло кілька годин, а хлопчик не повернувся. Мороз сильнішав. Батьки кинулися шукати сина, але марно. Вночі звернулися до дільничного інспектора.

 • Жителі мікрорайону Пирогово вже і не дивуються, коли подивитися на їхню недобудовану школу протягом останніх шести років приїздять перші особи Вінниці, починаючи із Дворкіса, який обіцяв добудувати школу, закінчуючи Домбровським, який теж планував довести цю справу до логічного завершення.

 • Перебуваючи 29 січня у Вінниці, представник політради блоку «Народний союз «Наша Україна» Петро Порошенко зустрівся з представниками мас-медіа та прокоментував політичну й економічну ситуацію в Україні.

 • Свій візит на Вінниччину Юлія Тимошенко почала о 23-ій годині, коли приїхала у Немирів. Оскільки наступний день обіцяв бути напруженим, то було прийнято рішення, що леді Ю переночує у Немирові. Зранку лідер блоку зустрілась із колективом підприємства «Nemiroff» і одразу виїхала у Могилів-Подільський.

 • Ці дітки повинні були з'явитись на світ в кінці березня, але вирішили, мабуть, не чекати весни. Пологи медикам лікарні ім. Пирогова довелось приймати у січні.

 • Бізнес на викрадених мобільних телефонах сьогодні приносить злочинцям більше грошей, ніж торгівля контрабандними дисками. Тому з ініціативи МВС України буде запроваджено обов'язкову реєстрацію всіх мобільних телефонів.

 • Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненко повідомив, що при наявності стажу роботи у чоловіків 25 років, у жінок 20 років з 1.01.06 мінімальний розмір пенсій складає 350 грн. (замість 332 грн.). Це не межа – з 1 квітня 2006 року пенсійний мінімум буде 359 грн., а з 1 жовтня 2006 року – 366 грн. Змінились і розміри максимальної пенсії, вона досягла 4200 грн., тільки народним депутатам і прокурорам робляться інші нарахування.

 • Павла Кременюка із Петрашівки Тульчинського району в редакцію «33-го каналу» привела кричуща, на його думку, несправедливість.

 • Жителі будинків, розташованих по вулиці Плеханова у Гайсині поряд із колишнім заводом по виробництву сухого жому, якось надвечір відчули, як під ногами заходила підлога, пролунав потужної сили удар. Це було близько 17-ї години, а згодом з’ясувалося, що стався обвал перекриття на одному з цехів підприємства. На щастя, ніхто не постраждав.

 • На засiданнi виконкому Вiнницької мiської ради, коли депутати перейшли до обговорення питання «...надання дозволу на розроблення мiстобудiвної документацiї з частковою змiною цiльового призначення територiї парку «Дружби народiв», або, простiше кажучи, – видiляти чи не видiляти «Подiльському управлiнню капiтального будiвництва» землю у вишенському парку для спортивних споруд i житлового будiвництва, думки роздiлились…

 • Минулого тижня Ільгіз Ісхаков, заступник голови партії «Віче», проводив зустрічі з вінничанами, під час яких розповідав про своє бачення розвитку України через призму передвиборчого процесу.

 • ...12 січня 1996 року. У рубриці нашої газети «Крок до щастя» вийшло оголошення, на яке відгукнулось сотні вінничанок: «Енергійний, стрункий, ділової професії, інтелігентний, з творчим характером чоловік, який втратив дружину та влаштував у житті дорослих дітей, забезпечений, чекає зустрічі з духовно збагаченою жінкою, яка б стала бажаною, єдиною, була надійною опорою. Невисока, акуратна та мила, з добрими розумними очима, де ти?..

 • Якщо театр починається з гардеробу, то місто — із залізничного вокзалу. Ще зовсім нещодавно наш вінницький назвати обличчям обласного центру було важко. Обдерті стіни, холодне та сіре приміщення...

 • У минулому номері нашої газети ми писали про прапорщика Сергія Лашкова, який, ризикуючи життям, витягнув з ополонки Південного Бугу хлопця, котрий напав на його сусідку.

 • А якщо серйозно, то останнім часом у місцевих засобах масової інформації з’являється ряд публікацій, у яких згадується підприємство «Продкомпанія», керівником та засновником якого я є. Як керівник вважаю неможливим залишити без уваги саме останні публікації, в яких підприємство «Продкомпанія» згадується таким, що використане як компромат проти відомих політиків, та тим більш питання: «Хто взяв «Бастилію»?». В місті приватизовано сотні об’єктів: магазини, майнові комплекси підприємств та ін. Але чомусь тільки один об’єкт знаходиться під постійною увагою всіх і вся, в т.ч. ЗМІ. Чому? З огляду на зміст публікацій, мабуть, лише тому, що комусь з політиків не подобається Ю.І. Іванов і йому приписується все, що кому заманеться. Але при чому тут законні власники цього об’єкта? Чому відповідь на питання «Хто взяв «Бастилію»?» має бути пов’язана з відомими політиками і не сприймається обставина (що є об’єктивною) придбання колективом підприємства «Продкомпанія» торговельного комплексу? Можливо, якраз та обставина, що я як керівник підприємства – власника об’єкта – не політик, стала підґрунтям для вищезазначених «приписок». На жаль, публікаціями справа не закінчувалась, підприємство-власник із року в рік з моменту придбання комплексу ретельно перевірялось – перевірки за перевірками всіма контролюючими органами та відомствами, які тільки є. Представники одного з відомств навіть вдавались до підкидання наркотиків (до речі, зараз з даного приводу ведеться слідство). Однорідність мети, способу та направлення дій по спаплюженню репутації підприємства є переконливим доказом того, що за цим стоїть одна і та сама особа.

 • «Таке враження ніби я з Вінниці і не їхав», – зізнався екс-тренер футбольної команди «Нива» Володимир Безсонов. 28 січня керівництво клубу запросило Володимира Васильовича на громадські слухання з приводу проблем розвитку командних видів спорту у Вінниці. У Будинок офіцерів прийшло чимало вболівальників – молодих і зі стажем, а також спортсмени, тренери, які чекали на виступи запрошених представників влади. Однак ні з облдержадміністрації, ні з міськвиконкому не прийшли начальники управлінь з питань молоді і спорту, хоча, наскільки відомо, запрошення від організаторів громадського об’єднання «Рідне місто» вони отримали.

 • Губернатор Вінниччини Олександр Домбровський, на відміну від деяких своїх колег, не має наміру балотуватися до Верховної Ради. За його словами, він багато років працював у місцевому самоврядуванні, розуміє, яка це сила і яка від неї може бути допомога людям, а тому балотуватиметься лише до Вінницької облради.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал»! Хочу написати Вам цього листа, хоч знаю, що Ви його не опублікуєте. З чого почати – сам не знаю, бо думок дуже багато. Перша думка, як у всякого мешканця України – чого ми так погано живемо?

 • Ще на виборах нашого Президента і до сьогодні відомі сили шалено волають проти Євросоюзу, НАТО та Америки. Я теж нічого не знаю про те НАТО, але не можу ніяк побачити страждань людей тих країн, які входять до того блоку, а навпаки, і, як не дивно, ніхто звідти і виходити не хоче. Взяти ту ж Америку. Нічого вона для України не зробила, щоб так її боятися. А як же ми із заздрістю дивимось на життя людей на Заході!

 • «Під Новий рік потрапила до рук нова «Подільська медична газета», засновником якої є управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.

 • «Шановна редакціє! У вашому номері від 18 січня 2006 року було надруковано лист колишнього працівника міських електромереж Григорія Ксенчина, якого хвилює невиплата дивідендів за підсумками попереднього року.

 • Правду, як шило в мiшку, не сховаєш – не всiм полiтикам нинi подобається «розгрiбати завали». Набагато легше дiяти за старою схемою: обiцянки, продукти, грошi в обмiн на голоси...

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница