Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

БАТЬКО-"ЗЕК" ХОЧЕ ПОВЕРНУТИ ДІТЕЙ, ЯКИХ ВСИНОВИЛИ 4 РОКИ ТОМУ. ДОНЬКА - В ІТАЛІЇ
№23 вiд 31 травня 2006 р.

 • Кінець минулого століття залишився в історії як період бандитизму, рекету, переділу територій. Сьогодні на зміну фізичному насиллю прийшло інтелектуальне. Воно менш криваве і більш прибуткове. Не потрібно змагатися в міцності кулаків і довжині «стволів», а треба мати владу, зв'язки та нахабство, досвідченого бухгалтера та економіста. І тоді, як сказав наш губернатор Олександр Домбровський, великі гроші замінять порядність, совість, а інтереси простих людей залишаться осторонь.

 • Як повідомили у прес-центрі ГУМНС у Вінницькій області, пригода сталась 26 травня у селі Тарасівка Гайсинського району на території колишньої військової частини. П’ятеро чоловіків за попередньою домовленістю із теперішнім власником цієї території – приватним підприємцем – проводили земляні роботи.

 • Як бачимо, попри оголошену війну в державі з корупцією та хабарництвом люди в кріслах, високих і не дуже, з кожним днем збільшують свої апетити, діючи за принципом «хто не ризикує, той не п'є шампанського». Хоча, принаймні, двом любителям цього напою за чужий кошт завдяки працівникам міліції у найближчому майбутньому доведеться відповідати перед законом.

 • Нещодавно із заявою у правоохоронні органи звернулась мешканка села Нова Ободівка Тростянецького району. 32-річна працівниця табору відпочинку заявила про те, що на її телефон лунали погрози від перевізника-киянина, який сказав, що незаконно позбавив волі її чоловіка.

 • «Міський голова – цар міста? Ні – знищенню районів!» – такими лозунгами 25 травня зустріли люди чергову сесію міськради. Привід – рішення міськради про позбавлення районних рад низки повноважень. І не дивно, що найбільше обурюються «бютівці», адже всі три районні ради в місті Вінниці очолили саме вони. Члени фракції від Староміської районної ради навіть звернулися з відкритим листом до свого лідера Юлії Тимошенко.

 • Нещодавно до райвідділу козятинської міліції із заявою звернулася 19-річна мешканка села Самгородок. Вона повідомила правоохоронців, що помітила біля своїх дверей кульки, схожі на ртуть. Міліціонери разом із працівниками районного відділу МНС виїхали до села.

 • Кілька років тому службові особи одного з обласних КХП уклали договір з Держкомрезервом на зберігання понад 3 тисяч тонн зернових і бобових культур. Оскільки такі матеріальні цінності є власністю держави, то їх відвантаження та реалізація проводиться виключно з дозволу Держкомрезерву України.

 • Як повідомили в УБОЗ УМВС у Вінницькій області, це сталось 26 травня. За підозрою у здирництві був затриманий 55-річний житель Вінниці — неодноразово судимий кримінальний «авторитет» Вадун.

 • - Вибухнув третій реактор на ЧАЕС! — такі тривожні дзвінки почали надходити в редакцію ще у вівторок, 23 травня.

 • 20 батьків дітей, що проживають у Мізяківських Хуторах, єдині в Україні звернулися із заявою у прокуратуру. Вони вимагають від правоохоронців об'єктивного розслідування причин реакції на туберкулін, проби яким було зроблено їхнім дітям. Ця проба виявилася алергічною. Окрім цього, вони занепокоєні, що і до сьогодні їхні діти відчувають наслідки манту: головні болі, нудоту, різь в очах та інше.

 • З року в рік лунають обіцянки про створення муніципального ринку та альтернативних торгових місць. Але справа далі розмов не йшла. Вінниця незмінно починається з базару так само, як театр з вішалки. 25 травня сесія міськради прийняла рішення «Про припинення торгівлі з рук у невстановлених місцях на території м. Вінниці». Торгуючі відреагували на таке рішення пікетом.

 • Не так давно ми писали про випадок, коли 29-річна жінка винесла з дому 12 тисяч гривень. Після цього у редакцію звернулась ще одна потерпіла.

 • Як відомо, законодавство України гарантує донорам безкоштовні обіди після кожної кровоздачі. Останнім часом вінницькі донори отоварюють талони в одному з ресторанів міста.

 • Це сталось на озері мікрорайону Тяжилів обласного центру. Очевидці побачили, як маленька дівчинка впала з обриву у воду. Якийсь чоловік побіг її рятувати, кинувся у воду, витягнув маля, привів до тями та віддав переляканій матері.

 • Навіть правоохоронці не бачили ще так дрібно помеленої макової соломки, яку вилучили у 40-річного жителя цього села. Чоловік стверджував, що цих 5,5 кг він зберігав для себе. Це і не дивно, адже раніше затриманий вже був судимий за збут наркотиків. До речі, разом з ним відбувала покарання і його дружина. На волі вони залишили тоді 3-річну дитину. Сьогодні старшій вже 11 років, молодшій дитинці — 9 місяців.

 • У Вінниці працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків знешкодили злочинну групу наркоторговців, які намагалися у м. Вінниці збути крупну партію екстазі.

 • У кінці квітня біля одного з вінницьких банків серед білого дня бійці спецпідрозділу «Сокіл» та оперативники УБОЗу затримали молодика при отриманні 25 тисяч гривень, які він вимагав у вінницького підприємця.

 • Три місяці комісія розслідувала нещасний випадок і зробила висновок, що винними в трагедії є директор, головний механік та зварювальник, який загинув. Після отримання акту розслідування ми чекали, що Жмеринська районна прокуратура порушить проти винних кримінальну справу. Але ми помилились, бо по нашій справі винесли постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. А винні так і працюють на керівних посадах.

 • Весняне буяння, власний «пiдiгрiв» чи елементарна вiдсутнiсть 50-ти копiйок пiдштовхнули молодого чоловiка до поїздки на даху тролейбуса — залишається невiдомим. Ввечерi 20 травня замiсть того, щоб увiйти в салон через дверi, вiн полiз по технiчнiй драбинцi на слизький вiд дощу дах i лiг там навзнаки, пiдставивши обличчя пiд краплi дощу. Люди на зупинцi бiля костьолу, пасажири тролейбуса спостерiгали за цим ризикованим трюком, але водiєвi нiчого не сказали.

 • Громадську організацію «Батьки вбитих дітей Вінниччини» знають в області за її численними акціями та пікетуваннями. Сьогодні ця організація виходить на якісно новий рівень.

 • Мешканці села Чернявка Оратівського району стали свідками того, як сусідку Надю позбавили батьківських прав, а її двох дітей забрала соціальна служба. Незадовго до цього у цій родині сталася ще страшніша трагедія – померла маленька донечка. Залишившись без дітей, жінка через кілька місяців втопилася у сільському ставку...

 • – Дуже приємно, – розповіла керівник дитячого хору Наталія Кременюк, – що організатори, а це Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Т. Шевченка та «Шевченківський фонд ХХІ століття», вдруге запросили нас до участі у конкурсі. Але подвійну радість я відчула, дізнавшись, що цього року фестиваль проходитиме у стінах Києво-Могилянської академії. Адже наше рідне місто тісно пов’язане з ім’ям засновника академії святителя Петра Могили. Ще у 1632 р. він заснував подібну школу у Вінниці. І тільки політичні мотиви та активна антикатолицька діяльність викладачів і вихованців школи не дозволили їй перетворитися на Могилянську академію у Вінниці. Проіснувала вона всього сім років і у 1639 р. була закрита польською владою.

 • 43-річна вінничанка прийшла до редакції, щоб розповісти про те, як з нею повелись в одному із супермаркетів міста. І це вже не перший сигнал про несправедливе ставлення працівників великих торговельних закладів Вінниці до покупців.

 • Якось американський гуморист Генрі Шоу сказав, що не знав нікого, хто дожив би до ста років і був би цікавим ще чимось, крім цього. Дозволю собі не погодитися із цим письменником. Бо нещодавно в Українці Літинського району познайомилася з Герасимом Івановичем Іванишиним – чоловіком-легендою, для якого цьогорічна весна – 101-а.

 • Село Глинськ Калинiвського району розташоване у незвичній для нашої областi мiсцевостi, в ньому 16 водоймищ, а от земля для випасу худоби – дефiцит. Тому звiстку про будiвництво ще одного ставу, приватного, селяни сприйняли «на диби».

 • Ми вже писали про важку боротьбу матері засудженого у Придністров’ї вінничанина Сергія Сойми за те, щоб Україна, врешті-решт, захистила свого громадянина – її сина.

 • «Поштовхом для написання цього листа стала постанова Кабінету Міністрів України від 09.03. 2006 р. № 268, яку підписав пан Єхануров і, згідно з якою, нібито збільшилась заробітна плата державним службовцям.

 • «Друзья! Хочу поделиться с вами своей радостью! Каждое утро я просыпаюсь с идиотской улыбкой на лице. Как же мне все-таки повезло. Представляете, я «уродился» евреем. И не где-нибудь в арабско-антисемитской стране, а в нашей родной Украине; и живу я сейчас не в какие-то там стародавние времена, когда евреев изгоняли из страны в страну, а сейчас – когда независимость и вседозволенность пробиваются сквозь любые стены. Захотелось мне, к примеру, еврейскую фамилию носить – нет проблем, имя еврейское приклеить – завсегда пожалуйста. Кошерных там продуктов отведать – извольте зайти в супермаркет или заказать из киевского кошерного магазина...

 • «Ось уже третє скликання заступник голови обласної ради поєднує свою роботу і є почесним капітаном профспілкового корабля агропромислового комплексу.

 • Відповідь на публікацію «Керівники закладу безбожно обкрадають хворих дітей» у газеті «33-й канал» від 26.04.2005 р.

 • Відповідь на статтю «12 років чекає учасниця війни на телефон», надруковану в газеті «33-й канал» від 03.05.06 р., дає Вінницька філія ВАТ «Укртелеком».

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница