Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

20 ТИСЯЧ ПРАВОСЛАВНИХ ВСТАНОВИЛИ 300 ХРЕСТІВ У ЙОСОФАТОВІЙ ДОЛИНІ. Такого багатолюдного хресного ходу Поділля ще не бачило
№35 вiд 23 серпня 2006 р.

 • Українське Поділля завжди прагнуло волі. Можливо, саме тому так безжально знищували наших пращурів всі ті, хто зазіхав на нашу землю і свободу, хто хотів нам нав’язати свої порядки і хазяйнувати у нашій хаті.

 • Новонароджена Машенька не запам'ятає того, як мама, плачучи, опустилась на коліна біля її ліжечка, в якому вона тихо спала. Ніхто ніколи не дізнається, про що думала у ці хвилини 26-річна мама, в якої це дитя було первістком. Але медсестри одного з вінницьких пологових будинків, які стали свідками цього, зрозуміли, що жінка у такий спосіб прощається із своєю донечкою... Чому? Машенька народилась із вадою — нижче ліктика у дівчинки немає ручки...

 • Взагалі у цій історії багато містики і збігів обставин. Але Андре Кюн переконаний — йому допомагав Господь. Інакше не можна пояснити дива: викрадена 5 років тому машина поміняла 5 власників, побувала по всій Україні і повернулась на Вінниччину. В той самий момент, коли власник захотів продати її на базарі у Вінниці, з’явився Андре…

 • Пожежа почалася у старенькій хаті 87-річної Єлизавети Мельниченко о 8-й ранку. Першою побачила вогонь сусідка Раїса Кравчук, і поки чоловіки побігли до палаючої оселі, вона почала бити у дзвони сільської церкви: «Пожежа!»

 • За зачиненими дверима тривала майже двогодинна баталія між владою та представниками концерну «Хлібпром» щодо різкого та неочікуваного підвищення цін на хліб на Вінниччині.

 • Півтори тисячі тонн сталевих виробів на суму майже 3 млн. грн. зберігалися на одному з районних державних підприємств як «НЗ» ще з радянських часів. Однак під час реорганізації підприємства в акціонерне посадові особи той «мобрезерв»... «прихватизували».

 • Близько 10 мільйонів бджіл загинуло у господарстві пасічника Миколи Семенюка. Як стверджує сам господар, причиною стало отруєння препаратом «БІ-58». Сьогодні справою про масовий падіж бджіл займаються всі контролюючі інстанції. Сам же господар переконаний, що виною цьому стало обприскування сусіднього садка, власниками якого є порошенківські господарства. Щоправда, цей садок, зданий у суборенду, вже має іншого хазяїна.

 • Минулого тижня мешканці села Сабарівка Оратівського району стали свідками несподіваної появи з нежилої хатини, що на околиці, кількох десятків... китайців. «Озброєні» усім, що перше потрапило їм під руку – виделками, стільцями, качалкою, – азіатські гості, серед яких переважно були чоловіки, вискочили з хатини і когось шукали очима.

 • Нашого цвіту та й по всьому світу! – так можна описати 3,5 тисячі українців із 43 країн та 25 областей, котрі напередодні 15-ї річниці Незалежності зібрались у Києві на 4-й всесвітній форум українців. А головними подіями цієї світової тусовки, окрім щирого спілкування між делегаціями, в тому числі, й 50 вінничанами, мали стати зустрічі із Віктором Ющенком та Віктором Януковичем.

 • Наростання нових сил і настроїв, боротьбу і остаточну перемогу в Україні національних сил дослідив вінничанин Володимир Осипчук. Його сміливо можна назвати «хронологом становлення незалежності України на теренах Вінниччини». Випускник філософського факультету КДУ ім. Шевченка, він зібрав і систематизував тисячі унікальних документів за період з 1989 року і до наших днів. Живі події, свідком і активним учасником яких був пан Володимир, зайняли чотири великих томи.

 • 24 серпня Україна святкує 15-ту річницю Незалежності. Саме стільки років ми дихаємо вільним повітрям та відчуваємо себе справді українцями. Цікаво, що на Вінниччині, за даними головного управління статистики, на початок 2006 року проживає 23 809 ровесників України. З них — 12164 п'ятнадцятилітніх хлопчиків та 11645 дівчаток. А у самій Вінниці проживає 5007 п'ятнадцятилітніх вінничан, з них — 2540 хлопчиків та 2467 дівчаток.


 • Ромео і Джульєтта, Трістан та Ізольда, Дон Кіхот і Дульсінея… Сьогодні цей класичний список закоханих можна поповнити іменами вінничан Віталія Чернеги та Олени Дякової. Адже, погодьтеся, не кожен, навіть найзатятіший романтик, може організувати своїй дівчині імпровізоване шоу «Все для тебе».

 • Навесні наша газета тричі розповідала про гучну справу проти однієї з фінансових груп, яка пропонує вінничанам так званий «кредит за передплатою». Тобто, уклавши договір, людина має кілька місяців вносити внески, а потім (теоретично!) отримати кредит. Насправді жоден з вінничан, хто уклав такий договір, так і не отримав на руки грошей. А фірма продовжує працювати, давати рекламу і завойовувати нових клієнтів.

 • Безколісні вінничани, котрі живуть по вул. Келецькій, можуть полегшено зітхнути. Нічна автостоянка, яка вже багато років як прописалась під їхніми вікнами, скоро зникне. Обласна ДАІ ліквідовує незаконні стоянки. Одна з них — по вулиці Келецькій, тим більше, що саме там, де є знак «Стоянка заборонена», на ніч збирається більше 300 автомобілів.

 • Єдиний провід електропередачі, який обірвала стихія у селі, став причиною смерті молодої дівчини.

 • У жовтні водії полегшено зітхнуть. Нарешті планується відкрити новозбудований міст через Південний Буг у Брацлаві. З травня цього року, відколи почались ремонтно-будівельні роботи, водіям доводилось долати зайвих 50 км, щоб в’їхати у Брацлав.

 • Дискусія між двома вінницькими політиками, тепер нардепами Іваном Бондарчуком та Оленою Вітенко, викликала великий резонанс серед наших читачів. Сьогодні свою точку зору висловлює «жіноча половина»

 • Перші прочани почали з'їждатись у село ще напередодні. П'ятеро ночували просто у храмі. А автобуси з'явились у селі Голинченці ще о 4-й ранку. А вже о 8-й, коли біля храму Димитрія Солунського почали читати Акафіст, було вже більше 150 автобусів, «бусиків», машин з номерними знаками не тільки з України, але й з Росії, Білорусі і навіть Бельгії та Німеччини. За свідченням правоохоронців, у Всеподільському хресному ході до Йософатової долини взяли участь понад 20 тисяч православних, близько 300 священнослужителів, монахи з Лядівського, Браїлівського та Шаргородського монастирів.

 • У минулому номері газети ми писали про кота, який став причиною біди у двох оселях села Безименна Козятинського району. Про те, чим завершилась ця вся історія, дізнавались у районній лікарні, куди доставили 77-річну потерпілу після того, як у неї, замість приблудного кота, влучив з рушниці сусід.

 • «Доброго дня, «33-й канал»! Єдина надія на вас, бо влада нас чи не чує, чи не хоче чути.

 • Неподалік села Городківка Крижопільського району третій рік розквітає справжнє трояндове поле. Червоні, яскраво-червоні та білі троянди — тут їх і справді мільйон.

 • Найкращі друзі дівчат – це діаманти – пам’ятаєте цю пісеньку, яку співала Мерлін Монро? До чого тільки не додумалися ювеліри. Прикрашають коштовностями будь-що, навіть білизну. Але є у Вінниці одна людина, яка в досить незвичний спосіб використовує блискучі камінчики.

 • Миколі Колеснику після смерті брата в спадщину дісталася квартира у селі Сигнал Козятинського району. Як і належить, він оформив спадщину на основі свідоцтва на право власності. Але сам у тій квартирі не жив. Власне, людина має право сама вирішувати, що їй робити з належним їй майном.

 • Починається новий цикл розрахунків уряду за вклади в ощадбанках СРСР. 3.08.06 уряд прийняв постанову про повторну виплату 50-гривневих компенсацій тим вкладникам, які вже отримали по 50 грн. раніше.

 • «Добрый день, уважаемые винничане! Я давно читаю «33-й канал» в Интернете, благодаря ему знаю, что происходит на Винниччине. Я родилась и выросла в Ямпольском районе, потом переехала в Израиль.

 • Протягом тижня у Літинському районі з благословення митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Макарія відбувається хресний хід з чудотворною Зіновинською іконою Пресвятої Богородиці.

 • «Зі слів частини великоросійських шовіністів, і нації української нема, і кров у нас тече татарська, і мови нема – то один тільки суржик із польської, угорської, румунської, австрійської, і держави нема і не було. І Крим – то російська територія. І флоту російському там бути. І так далі, і так далі.

 • «Невдовзі в черговий раз у небо полетять святкові феєрверки, які ознаменують День нашої незалежності та «успіхи», яких ми домоглися за 15 років свого існування. А «успіхів» вистачає: відро бензину можна придбати за 40-50 гривень, а коров’ячого молока – за 5 гривень. Хіба це не успіхи?

 • «Зі всіх боків село, наче павутинням, обснували дачні наділи, на яких виростають, як гриби, розкішні будинки. Незважаючи на прохання односельців, дачники доставляють різні матеріали по впорядкованих вулицях, у будь-яку пору року, за будь-яких погодніх умов, внаслідок чого тверде покриття доріг руйнується.

 • «Шановна редакціє, дуже просимо вас допомогти нам, селянам с. Українського Барського району, повернути пасовище, яким ми користувалися понад 60 років, а чиновник Копайгородської селищної ради, якого у нас у селі знають всі (ми назвемо його прізвище компетентним органам) для своєї наживи тишком-нишком ще у 2004 році віддав у оренду.

 • «У листі вінничанина Є. Лазаренка я прочитала про критику роботу працівників Пенсійного фонду – вказується на наявність черг, задушливі та невеликі приміщення для прийому громадян та необхідність подачі цілого ряду довідок для переоформлення пенсій. На мою думку, пан Лазаренко у такий спосіб вирішує власні проблеми...

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница