Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЗА 12 МІЛЬЙОНІВ ГРН. 85 ГА БОХОНИЦЬКОЇ ЗЕМЛІ. Це "подарункова" чи все-таки ринкова ціна під новий мікрорайон концерну "Поділля"?
№38 вiд 13 вересня 2006 р.

 • Ця загадкова та надзвичайна подія не сходить з вуст та хвилює небайдужих вінничан. Обростає неймовірними чутками, адже серед засновників підприємства – відомий екс-нардеп, екс-голова української митниці та екс-керівник виборчого штабу «Нашої України» Володимир Скомаровський. Перевіряються три версії – виробнича – борги та неможливість їх повернення, через це шантаж та погрози з кримінального світу. Важка та невиліковна хвороба, зрада близької людини, яку не міг пережити.

 • Чоловік, якого вже всі встигли охрестити шизофреніком, прийшов у редакцію «33-го каналу» із проханням пояснити його версію надзвичайних подій, котрі назвали«мінуванням міськвиконкому». Автор переконаний, що його хтось невідомий використав у своїх брудних іграх...

 • Після цілої низки кадрових змін у міській вінницькій владі 5 вересня сенсаційно «вистрілила» область — написав заяву на звільнення із формулюванням «за власним бажанням» головний податківець Вінниччини Володимир Дець… Кажуть, що попри позитивні фінансові показники обласної ДПА, три тижні тому він отримав від нового начальства догану і останнє попередження… А 5 числа після телефонної розмови з Києвом його змусили піти з посади керівника Вінницької податкової. За попередньою інфрмацією, на крісло Деця було аж 3 претенденти — один вінничанин та два «варяги». Але 12 вересня під час колегії обласної ДПА був представлений Василь Лайтарнюк.

 • Як стало відомо, наступної суботи й неділі на Вінниччині перебуватимуть народні депутати України — члени фракції Соціалістичної партії у Верховній Раді України.

 • Нарешті рішення щодо будівництва довгоочікуваного Муніципального ринку вирішено владою Вінниці на користь компанії «Вінницяінвестбуд», назва якої не особливо звучала до перемоги в тендерному відборі інвестора. А що інвестор?

 • Готовність Вінниці до опалювального сезону 11 вересня інспектував «ревізор» зі столиці — заступник гендиректора ДК «Газ України» Іван Варга, який визнав: «Ситуація у вас не райдужна, але набагато краща за середню по Україні…»

 • Дискусія з приводу цього такого бажаного «клаптика» вже вийшла на рівень обласної ради, депутатських фракцій. А недавню сесію Вінницької райради пікетували незадоволені мешканці Бохоників із плакатами «Протестуємо проти розбазарювання нашої землі!»... Втім, обласний центр однозначно планує розростатись саме у напрямку Бохоників і вже провів тролейбусну лінію до аграрного університету, а місцеві жителі від нововведень очікують початку великого будівництва та добре оплачуваної роботи. Бо, окрім сусідства багатоповерхівок, в селі прогнозують подорожчання будинків, землі, появу нормальних доріг, магазинів і головне – майже міської школи для 260 нинішніх учнів. З іншого боку «медалі», у цій історії прослідковується конфлікт інтересів депутатів від двох «помаранчевих» сил – БЮТу та «Нашої України», котрі нині керують у Вінницькому районі, селі Бохоники та обласній раді.

 • Одразу 6 «двоєженців» нині засіли на вищих щаблях вінницької влади – це так звані сумісники, що паралельно головують в обраних весною райрадах та «забулись» здати крісла голів районних державних адміністрацій. Чи є на них управа, чи, може, через дефіцит кваліфікованих кадрів Вінниччина вкотре споглядає цю шістку «двійників»?

 • Офіційно цей несподіваний проект вінницьких військових називається оглядові демонстраційні польоти гелікоптера... із посадкою на території штабу головного командування Повітряних сил України поблизу колишнього «Хімпрому».

 • Горе не стукає в двері, коли приходить. Воно приносить із собою біль та сльози, забирає дорогих людей і спокійно йде. Так завітало воно нещодавно до двох родин Вінниччини…

 • 1-го вересня 37-річний Юрій Яковенко прийшов на лінійку у Брацлавську школу №1. Того дня його меншенький син Дмитрик йшов у перший клас, а старшенька Настя — у другий. Одразу по закінченню свята першого дзвоника Юрій Миколайович поспішив у Брацлавську школу №2, аби привітати із Днем знань двох дівчат, яких після врятування вважає за своїх.

 • Близько 300 тисяч тонн цукру очікується виробити на все-таки збережених від здачі у металобрухт цукрозаводах Вінниччини. Це на 30 тис. тонн більше, ніж у 2005-у році, коли наші цукровари звітували про рекордний за останні 10 років урожай.

 • Публікація про Машеньку, яка народилась без ручки, не залишила байдужими вінничан. Вони телефонували, дізнавались, чи можна якось зустрітись з мамою дівчинки, щоб умовити її забрати доньку. А Яна Мацишена, мама Танюшки, дівчинки, яка у минулому році народилась без ніжки, навіть приходила у лікарню до Машеньки. Яна також хотіла показати тій жінці свою доньку, щоб та побачила — її вада не найстрашніша у світі. На жаль, мама Машеньки вже поїхала на роботу до Києва. Тому сьогодні ми публікуємо лист, який надійшов у редакцію.

 • Щоб дізнатися, що ж сталося на залізничній станції «Могилів-Подільський», ми звернулися до начальника вокзалу Віктора Арсеньєва:

 • Стривоженi пенсiонери минулого тижня звертались у редакцiю з питанням — чому на початку вересня були затриманi виплати пенсiй через банк? Банкiвськi працiвники пояснили їм, що грошi не надiйшли. Як це розумiти?

 • Випадково проїжджаючи влітку повз плантацію маку, помітила обмотані бинтом макові голівки. Ще здивувалася, що б то мало бути? Невже якась новітня технологія догляду? Однак причина виявилася більш прозаїчною, чи то, трагічною. Як виявилося, у такий спосіб наркомани збирають собі кайф.

 • Коли 31-річна матір двох хлопчиків із села Жорнище Іллінецького району збиралась на роботу у місцеве господарство, де працює дояркою, думала, як завжди, що її двоє синів сплять і невдовзі прокинуться та збиратимуться до школи. Не так давно жінка переїхала після розлучення з чоловіком до нашої області із сусідньої Хмельницької.

 • Професія педагога у цьому році дуже популярна. В деяких районах нашої області на одне місце учителя претендує аж 30 педагогів. Це пояснюють тим, що в області дається взнаки демографічна криза. Наприклад, лише у Вінниці першокласників щороку меншає на 10 тисяч, а от випускників педагогічного університету збільшується.

 • Новина, яка прийшла з села Глинськ Калинівського району, приємно здивувала. Сьогодні, коли кажуть тільки про вимирання села, товарно-молочній фермі СВК «Родина» було присвоєно статус племінного заводу. Це найвище визнання селекційно-племінної роботи у сфері тваринництва – тут розводять чорнорябу українську корову. Як же це вдалося зробити у селі Глинську?

 • Хто б міг припустити, що цей знаменитий хор із унікальними чоловічими голосами, який зірвав небувалі оплески на нещодавньому сольнику у Кремлі і заслужив викрики «браво» найвибагливіших музикознавців дійсно неймовірно високим професіоналізмом приїде через місяць до Вінниці?

 • Не випадково мiсцем проведення виїзного засiдання колегiї ОДА був обраний Крижопiльський район – адже тут однi з кращих показники врожайностi сiльськогосподарських культур. Наприклад, озимої пшеницi крижопiльчани зiбрали по 51 ц/га при середньообласному рiвнi 32 ц/га, такi ж високi результати по ярiй пшеницi i ячменю.

 • «Аннушка» чи «кукурузник», як зазвичай називають літак Ан-2, на місцевих повітряних лініях просто незамінний. Його залюбки використовують аграрії та спортсмени-парашутисти, поштовики та медики. І ось приємна новина: конструктори вирішили модернізувати Ан-2 у більш сучасну модель Ан-3.

 • У Вінниці є власний зоопарк. Щоправда, він має статус зоорозплідника. Але це лише поки що. Адже незабаром, як сподіваються керівники Вінницького зоорозплідника, на сесії обласної ради йому присвоять статус зоопарку.

 • Матері-одиначки, які так чекали 1 січня 2007 року, можуть розслабитись. Адже прийнятий урядом Єханурова закон про підвищення матеріальної допомоги жінкам, що самі виховують дітей, уряд Януковича успішно призупинив.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Звертаються до Вас медпрацівники периферії Іллінецького району.

 • «Група депутатів райради, на прохання виборців, на останній сесії звернулася письмово до депутата, голови районної державної адміністрації, з депутатським запитом щодо використання службового автомобіля голови РДА (іномарки) його сином для виїздів у різні години доби на всякі особисті гулянки та «гонки» по вулицях райцентру, а також за який кошт проводився ремонт цього автомобіля після того, як його розбив син пана голови та чи довго буде проводитись особиста кадрова політика нашого голови РДА по влаштуванню на всі посади (крім посад на приватних підприємствах) своїх рідних, кумів, друзів і так званих «своїх» людей?

 • «Нещодавно відбулась сесія Літинської районної ради п’ятого скликання, на якій розглядалося питання, що стосується економічного розвитку району: «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності».

 • Відкритий лист губернатору. Ви, Олександре Георгійовичу, як державний управлінець найвищого в області рівня маєте знати, що існують «вершинні» (кількісні) критерії, на основі яких будують свою роботу, а потім і звітують, майже 90% освітніх чиновників.

 • Напередодні чергової сесії в обласній раді триває обговорення питань, винесених на розгляд пленарного засідання 19 вересня.

 • Визнання – від Бориса Патона до Папи Римського Третього вересня в Києві, у Палаці мистецтв «Український дім», вінницькому підприємцеві й меценатові Леоніду Галушку вручили орден «Суспільне визнання й велич» академічного рейтингу популярності «Золота Фортуна». Нагороджували його відомий академік Борис Патон і президент Міжнародної академії «Золота Фортуна» Дмитро Акимов. Престижний орден має номер 29, що свідчить про загальну кількість його власників за всю історію України.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница