"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ФОНТАН… З АСЕНІЗАЦІЙНОЇ МАШИНИ ПОДАРУВАВ КОХАНІЙ НА ВЕСІЛЛЯ ПОКИНУТИЙ ЮНАК

№9 вiд 19 квітня 2006 р.

 • Ця історія трапилась у районі Старого міста, що в обласному центрі. Сусіди знали, що в будинку неподалік проживає неблагополучна сім’я із маленькою дитиною. Батько «у бігах», а матір, з якою залишилась дворічна дівчинка, якщо сама не подасться світ за очі, то влаштовує у будинку притон. Цього разу вони не витримали і, поки матері не було... викрали бідолашну дитинку з будинку.


 • Жадібність людська – річ дуже нехороша. Скільки про це вже написано, і все одно бувають випадки, коли вона просто збиває з ніг, шокує.

 • «Працювала я реалізатором на ринку, мала п’ятеро синів. На роботу йшла о п’ятій ранку, поверталась о 10-й вечора. Сергій, мій другий син, якраз закінчив 9-й клас, дуже хотів вступати вчитися, але у мене не вистачало грошей навіть на дорогу йому до райцентру.

 • «Ти приходиш до мене з перших днів мого життя у ніжній маминій колисковій, шелесті листя, сонячному промінні, у дзвінкому щебетанні птахів. Ти даєш мені можливість пізнавати цей світ, щодня відкриваючи нову сторінку величезної книги життя.

 • У нашій школі Інну знають усі. Вона вирізняється тим, що має пірсинг в чотирьох місцях. Дірки для трьох сережок вона проколола сама.

 • Змінити прізвище та зробити себе на десять років старше – з такою вимогою звернулася група осіб до начальника паспортної служби Бершадського району. І за цю послугу йому пропонували тисячу доларів!

 • Днями зал Вінницького училища культури і мистецтв був наповнений студентами. Третьокурсника духового відділу цього закладу приїхали привітати та подякувати йому за героїзм працівники Головного управління МНС у Вінницькій області.

 • Наші дівчата вже неодноразово доводили на конкурсах краси, що саме вони – найкращі. Вінничанки – затребувані моделі, здобувають титули у конкурсах краси та працюють за кордоном.

 • Сергій навчався із моєю подругою у вечірній школі. Він був з бідної сім’ї, тому усі, хто міг, допомагав хлопцю. Олена часто розповідала, що Сергій із радістю з’їдав бутерброди, які однокласники приносили у школу, та й до Олени він іноді заходив, щоб поїсти бабусиних вареників. «Мені його шкода, він же хлопець, а погодувати навіть немає кому», – розповідала Олена.

 • «Здається, що моє серце – це частинка льоду. І я, як Кай, приречена все життя складати слово «Вічність». Хоча дуже хочеться скласти «Люблю».

 • Кажуть, що древні назвали мудрим чоловіка, який на запитання, у якому віці треба одружуватися, відповів: «Замолоду ще не час, а на схилі літ вже пізно».

 • «Добрий день, «Молодіжна газето». В минулому номері прочитала статтю Олени «Як я можу тебе любити, якщо ти зі мною не спиш».

 • У Руслани та Назара, як кажуть, усе було «в шоколаді». Закохані навіть збиралися побратися. Але одного дня дівчина дізналася про свого обранця «пікантну» деталь: як виявилося, Назар працює у комунальному господарстві на… асенізаційній машині.

 • Коли я нещодавно потрапила до загальноосвітньої школи, яка знаходиться у с. Медвежому Вушку, то мала нагоду поспілкуватись із старшокласниками. А говорили ми про особистість, яка у 16-17 років вже має бути сформованою. Тобто протягом дитинства людина має будувати свій «будиночок з безліччю квартир».

 • ВІЛ — це не чума і не вирок. І нещодавня розмова з моїми однолітками про цей вірус спонукала мене написати цю статтю. Виявилося, що деякі не знають навіть елементарного — як передається чи не передається ВІЛ і що це взагалі таке. А незнання породжує страх.

 • Кафедра естрадного мистецтва та хореографії, яка нещодавно відкрилась у педагогічному університеті, зібрала насправді талановиту молодь.

 • У сучасного людства є безліч проблем, та якщо порівняти їх з проблемами десятирічної давнини, можна помітити, що вони стали серйознішими. Модернізовані технології радують, але є і зворотний бік цієї «технологічної еволюції», а саме – «зазомбованість» молоді комп’ютерними іграми.

 • Нещодавно «МіГ» писав про Андрія Репія, юного акордеоніста, неодноразового переможця всеукраїнських конкурсів, якому потрібен акордеон. Адже зараз Андрій навчається у випускному класі музичної школи і влітку планує вступати в музичне училище ім. Леонтовича. Але щоб там навчатись, йому необхідний акордеон.

 • Подивіться навколо – на пагорби і долини, на вигини річок і тихі плеса озер, на ліси, гаї, на сільські будинки і блочні та цегляні багатоповерхівки... 7000 років тому, ще до єгипетських пірамід, до написання Біблії цю привабливу землю заселяли гукри (укри), або орії (орачі), найдавніші предки українців. По-різному називали наш рідний край і його віддалені й близькі регіони: Оратта, Оріана, Кіммерія, Скитія, Амазонія, Сарматія, Пелазгія, або Лебедія, Венедія, Етрурія, Троада, Роксоланія, Антія або Оратанія, Україна-Русь, Козацька держава, Україна...

 • Вперше у Вінниці проводився міський танцювальний конкурс «Світ танцю-2006». Усі учасники змагались у 4 номінаціях: «Диско», «Данс-шоу», «Хіп-хоп» та «ВELLy dance». Танцювали і по одному, і групами, і дуетами. У кожній номінації оцінювали учасників різні журі. Головними критеріями були: техніка виконання, композиція та, звісно, емоції. Побачене вражало, адже ніхто не здогадувався, що у Вінниці стільки талановитих дітей та підлітків.

 • Творча майстерня «Живодайні джерела», яка діє у центрі профтехосвіти №1, презентувала третю збірку поезії обдарованої молоді «Філософія серця». «Живодайні джерела» нещодавно відсвяткували свій ювілей – п’ять років із дня заснування. А сьогодні вони вже мають такий результат.

 • Якщо ви прихильник вінницького КВНу, то, мабуть, неодноразово чули та бачили команду Вінницького торговельно-економічного інституту «Торгова точка». І хоча цій команді лише рік, але їй вже є чим похвалитись. Окрім того, що «Торгова точка» неодноразово грала у вінницькій лізі КВНу та займала почесні призові місця, нещодавно вони повернулись із Києва, де здобули друге місце на лізі КВНу серед торговельно-економічних університетів України.

 • На IV міжнародний конкурс «Золоті зернята» з’їхались музиканти не лише з України, а й із близького зарубіжжя. Участь у конкурсі вирішили взяти і вінницькі гітаристи, які в результаті (змагались 429 учасників конкурсу) здобули призові місця. Отож, Роман Юрчик, виконавши кубинську композицію Лео Бракера «Кантікум», завоював друге місце, Руслан Мельник, зігравши етюд Вілла-Лобос – третє місце, Саша Калінін (українська народна пісня) отримав також третє місце, а Саша Смолко, зігравши композицію Скарлатті «Жига», став дипломантом конкурсу.

 • Кожен університет має свою красуню, яка носить титул «Міс». Нещодавно педагогічний університет обирав свою королеву краси. Нею стала першокурсниця Тетяна Плясецька. Таня навчається в інституті фізичного виховання і спорту. З 6 років займається акробатикою та художньою гімнастикою. Неодноразово посідала призові місця в обласних та всеукраїнських змаганнях.

 • Наприкінці березня 10 вихованців студії «Зорепад» брали участь у всеукраїнському фестивалі сучасної української естрадної пісні «Дитячий пісенний вернісаж». Конкурс проходив у містечку Ворзель, на базі відпочинку «Лісний» під Києвом. Всі учасники студії привезли призові місця, з них три перших.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть