"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ФЛЕШ-МОБ - НАЙКРАЩІ ЛІКИ ВІД МІСЬКОЇ РУТИНИ

№10 вiд 3 травня 2006 р.

 • З дещо несподіваним проханням звернулася у один з райвідділів міліції області 58-річна Галина Петрівна. Жінка просила «вибити» з власника одного з місцевих ресторанів 1200 гривень. Мовляв, саме таку суму її неповнолітня онука там розтратила, попередньо знявши гроші з її кредитної картки.


 • Ми побували в гостях у дівчинки, про яку писали в минулому номері «Молодіжної газети». Нагадаємо, що дворічну Настю винесли з домівки сусідки, поки її мама кудись зникла. Дівчинку занесли в дитбудинок «Гніздечко». Поки правоохоронці встановлювали особи її батьків, Настю направили у Вінницький міський Центр матері та дитини, що на Старому місті. Тут у дівчинки є справжнє ліжко, справжня їжа. Ми побували і в її мами. Вона переконувала нас у тому, що дитина їй потрібна. Але дивним видалось те, що Олена досі не знає, куди забрали її доньку.

 • Мати 15-річного Андрія завжди носила у своїй сумочці балончик із сльозоточивим газом. Нещодавно жінка переклала його до шухляди столу. Це випадково побачив її син.

 • Тіло вбитої жінки знайшли на березі Бугу обласного центру на території Центру спорту інвалідів. Неподалік у річці виявили і сумочку загиблої. Вбитою виявилась 34-річна офіціантка одного з центральних кафе міста.

 • «… І засурмив третій Ангол — і велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип. І спала вона на третину річок та на водні джерела. А ймення зорі тій Полин. І стала третина води, як полин, і багато людей повмирали з води, бо згіркла вона…». Ось уже 20 років ці біблійні рядки з Об'явлення Св. Івана Богослова (8:10) пов'язують з Чорнобильською трагедією.

 • Тема Вінницького педагогічного університету нема-нема та й вигулькне у ЗМІ. Ось і цього разу до редакції «33-го каналу» надійшло кілька листів.

 • - У нас у школі «НП»! — зателефонували до редакції жителі Стрижавки. — На суботнику стовбуром дерева восьмикласнику притисло руку. Та так, що відрізали пальця. Чому до таких робіт залучають дітей? Це ще щастя, що скалічило лише одну дитину... До речі, постраждалий хлопчина з неблагополучної сім'ї: батька немає, матір випиває. Хто за нього заступиться? У школі спишуть на нещасний випадок, і все... А якби те дерево, не доведи Господи, на голову впало та вбило кого?..

 • «Любовь – величайшая радость в мире. Я любил и был любимым. Я люблю до сих пор. У моей девочки серые необыкновенной красоты глаза, улыбка похожа на блик солнца.

 • Кажуть, у кожної людини своя історія, своя доля. Хочеться розповісти вам про одну незвичайну історію двох людей, яку називають долею.

 • «Ми постійно кудись поспішаємо і за нагальними та не дуже справами не помічаємо самого життя, яке, неначе корабель, пропливає повз, залишаючи нас за бортом. Усвідомлення своєї малозначимості у цьому світі, неможливості досягти бажаного, щось змінити призводить до депресії.

 • «...Пам’ятаю день, коли я її зустрів, таку гарну, яскраву, весняну... Мою сонячну дівчинку Анюту... Я побачив її на іншому кінці вулиці і зрозумів, що вона моя доля, моє єдине кохання. Я біг, летів стрімголов, аби познайомитися з нею.

 • Я дивлюсь у вікно... йде дощ. Він нагадав мені про тебе. Великі прозорі краплі падають на віконне скло та розбиваються. Пам’ятаєш, коли ми з тобою сиділи у машині та просто мовчали, ми дивились на дощ... Я подумала, добре, що люди можуть просто помовчати.


 • «Нет, я не спорю: язык является достоянием любого народа, частичка его культуры. Но так ли уж важно, чтобы у нас был в меню украинский язык, у русских – русский, белорусов – белорусский? Думаю, что нет! И вот почему. Насколько мне помнится, из советской историографии известно, что были славяне (восточные славяне), которые имели своё государство Киевскую Русь со столицей в городе Киеве. Но когда было государство, то были и законы, и письменность. Всё было общим. Иначе и быть не могло. Но, к сожалению, всё развалилось, так, например, пришли на святую Русскую землю монголо-татары.

 • «Я ніколи нікому про це не розповідала, але вже несила тримати в собі. Кожний, чиєї родини торкнувся алкоголізм, мене зрозуміє.

 • «На сторінках Вашої газети, особливо «МіГу», часто піднімається питання української мови і надання статусу державної російській мові. Дуже настирливо експлуатували цю тему деякі політичні партії і блоки, щоправда, більшість із них так і не потрапили до Верховної Ради.

 • Восьмикласницю Наталю Бондар у Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ступенів знають як неперевершену майстриню петраківського розпису. Навчилася дівчинка цьому мистецтву у Вінницькому палаці дітей та юнацтва.

 • До школи Марина іде, як на каторгу. Не тому, що не любить вчитися. Навпаки, процес пізнання нового їй до душі. А ось «акліматизуватися» серед ровесників виявилося для неї архіскладним завданням.

 • Про таких, як Віля Тарнопольська, кажуть: не від світу цього. Другокурсниця медичного факультету ВНМУ, відмінниця, губернаторська стипендіатка і справді виділяється з-поміж інших.

 • Щоб потрапити на всесвітній чемпіонат з боксу, який пройде 4 вересня у Марокко, вінницьким боксерам довелося позмагатися на відбірковому турнірі у нічному закладі «СПОРТ-ТАЙМ». Саме він відкрив спортсменам дорогу спершу до міжнародного турніру у Польщі, а потім і до Африки. В кафе-клубі боксували перші та другі номери всеукраїнської національної збірної.

 • Натовп з’являється нізвідки – вклоняється клоуну перед «Макдональдзом» або, ще гірше, просить у вас автографи – і через кілька хвилин так само, як і виник, зникає. Якщо ви станете свідком такого незвичайного дійства – не дивуйтеся, це не масовий психоз. Це – флеш-моб.

 • Ніч не спали студенти-медики з Індії, організатори фестивалю національного мистецтва «Дзвін браслетів» у Палаці школярів і юнацтва. Адже їм треба було встигнути не тільки впорядкувати виставку, приготувати страви національної кухні, але й провести останні репетиції пісень і танців своєї далекої батьківщини. Їх зусилля не пропали даремно!


 • День народження рок-н-ролу вінничани святкують з 1994 року. Саме у тому році була започаткована традиція щороку у квітні влаштовувати свято, присвячене невмирущій музиці рок-н-ролу. Цей рік не став винятком, а тому 12 квітня у МПМ «Зоря» зібрались усі любителі рок-н-ролу.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть