"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"МАМО, МИ КОХАЄМО. НЕ ЗАВАЖАЙ НАМ"

№11 вiд 17 травня 2006 р.

 • «Дай закурити!»… Скільком трагедіям передує ця фраза! Когось поб'ють, когось пограбують. А ось 18-річному Дімі (з етичних міркувань ім’я змінено), учневі Теплицького аграрного ліцею, цих два слова перевернули життя з ніг на голову.


 • - Українська мова — жах, — говорить американець Кріс Пауер про рівень своєї української і радіє, що можна поспілкуватися рідною англійською. — Я тут вже 7 місяців, а до цього ніколи не вивчав вашу мову. Навіть алфавіту не знав, я ж вчитель англійської.

 • Хто ти зараз без вищої освіти? Таке запитання сьогодні дуже актуальне, адже, якщо ти не маєш диплома про закінчення вузу, то ніяких перспектив у тебе теж немає. Саме тому у вищих навчальних закладах навчаються і дорослі, і малі.

 • До 29-річної вінничанки на вулиці підійшла молода дівчина, яка розповіла, що їй та її матері загрожує невиліковна хвороба. Для того, щоб зцілитись, необхідно зібрати усі гроші, золото та інші цінні речі, які є вдома, та з молитвою віднести у церкву.

 • До редакції газети надійшла телеграма такого змісту: «Школа у с. Устя Бершадського району припиняє роботу через невиконання районом вимог колективу про зняття директора школи. Педколектив».

 • Жахливу картину застали мешканці села Комаргород Томашпільського району на Великодні свята: на місцевому кладовищі побили 19 бетонних пам'ятників та вирвали два хрести.

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала лист Олексія «Я женюсь на нелюбимой» і просто захотілось написати йому відповідь.

 • «Добрый день всем работникам газеты «МиГ»! Никогда не думал, что буду писать письмо в газету, ведь я уже состоявшийся человек, которому некогда таким заниматься, но сейчас я понимаю, что должен это сделать. Это мое письмо Алексею, который написал письмо «Я женюсь на нелюбимой».

 • «Хочется откликнуться на статью прошлого номера «Молодежки» «Я женюсь на нелюбимой, она ждет ребенка, а я ее ненавижу»

 • «Це трапилось, коли я тимчасово проживала у своєї сестри. Тоді якраз повернулась з Америки, батьки поїхали відпочивати, і сестра запросила пожити у неї, щоб краще адаптуватись.

 • «Це так наше кохання проходить випробування», — сумно посміхаючись, кажуть Олег і Аня, тримаючись за руки. Вона — студентка-заочниця з гарним хистом до дизайнерської роботи. Він — власник виробничої фірми, у якого 35 підлеглих. Познайомились у минулому році.

 • Відчути себе вільним птахом, злитися з вітром та летіти тільки вперед... Саме так можна охарактеризувати душу справжнього байкера. Як запевняють вінницькі мотоциклісти, їх життя – екстрім, швидкість та гуркіт моторів. Вони герої доріг, адже «літати» може не кожен.

 • «Не знаю, чи можна мене пробачити. Напевно, ні. Та кажуть, що серце материнське може вибачити все, будь-яку витівку та образу рідної дитини. На жаль, я не матір, як і не батько. Поки що у мене немає своїх дітей, і я зараз не в змозі зрозуміти відчуття батьківства. Я всього-на-всього твій рідний син, який загубився у світі життя. І тільки ти можеш мене вивести з цієї пітьми.

 • Цим питанням клопочеться кожен підліток, який навчається у випускному класі. Адже питання – навчатися у вузі чи працювати – є надзвичайно серйозним вибором. Часто після довготривалих дискусій батьків і дітей з цього приводу вирішення проблеми відбувається на користь батьків. А як думають самі випускники?


 • Частенько у нашій країні народжуються зірки світового масштабу. Зокрема, в Україні на світ з’явились такі знаменитості, як актор Майкл Дуглас, Девід Копперфілд, Міла Йовович, Людмила Гурченко та майже вся російська естрада.

 • – Романе, чому Москва, адже в Києві тебе уже знають, шансів на успіх більше саме тут?

 • Кілька незабутніх днів провели школярі та викладачі зі Східної Європи у Вінниці. Вперше не те що у нашому місті, а у Східній Європі пройшов міжнародний семінар «Громадська активність старшокласників». У семінарі брали участь учні вінницької школи «АІСТ», польської школи саморозвитку АССА, румунської школи Джорджа Бібеску, учні двох ліцеїв з Кишинева, делегація учнів української школи з Молдови та учні з Варни (Болгарія).

 • Протягом трьох днів у театрі ім. Садовського відбувався 5-й ювілейний міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька». Цього року до Вінниці приїхали, аби показати свої таланти, представники Росії, Грузії, Казахстану, Литви, Придністров’я та, звичайно, України.

 • Традицію відзначати у Вінницькій школі-гімназії №2 День здоров’я започаткував її директор Володимир Мріщук. Зазвичай на заході, приуроченому Дню Перемоги, підбивають підсумки спортивно-масової роботи за рік, проводять конкурс строю та пісні і, звичайно ж, спортивні турніри та змагання.

 • До клубу «Амагама» приїжджає багато різних діджеїв, але DJ Лайт відрізняється від них кардинально. По-перше, його зовнішній вигляд наштовхує на думку, що він народився таким модним та стильним і навіть пелюшки у нього були брендові.

 • Нещодавно Ксюша Царенко повернулась з Москви, де проходив Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості «Відкрита Європа». У конкурсі було представлено 17 країн Європи, серед яких Україна, Білорусь, Росія, Вірменія, Латвія, Литва, Німеччина, Іспанія та Італія.

 • Три дні тривав круговий чемпіонат КВНу, участь у якому взяли 10 команд: команда аграрного університету «Тидих-тидих» та «Катрусин кінозал», команда торговельного інституту «Торгова точка», «Кандидати в майстри сміху», дівчата з коледжу конструювання одягу, команда м’ясо-молочного технікуму «Утомленные учебой», команда університету «Україна», команда технічного університету «Суперсімейка», команда педагогічного «Ласковый май» та гості з Києва «Центр-18».

 • Вінницька команда КВН стала відома і в Україні. Після всеукраїнського кубка КВН, що проходив у Києві у палаці «Жовтневому», хлопці виграли у чвертьфіналі.

 • Ваша перепустка на фестиваль – три пісні українською мовою та оригінальне творче обличчя! І жодних вступних внесків!!!

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть