"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"МАМО, Я ХОЧУ, ЩОБ ТИ НІКОЛИ НЕ ПОМЕРЛА", - саме такими були побажання маленьких вінничан у День матері

№12 вiд 31 травня 2006 р.

 • Поїздка у с. Кордишівку Козятинського району обіцяла бути цікавою, адже ситуація, коли дівчата-близнючки виходять заміж за рідних братів, сама по собі незвичайна.

 • «Ми шоковані від конкурсу «Євробачення». Це ж натуральне монстробачення. Хіба можна таке дивитись? І за що люди голосували, за цих страховиськ?» Понад тиждень у редакції «Молодіжки» лунають дзвінки подібного характеру. Та не лише вінничани обурені цьогорічним голосуванням, а половина Європи не згодна з результатами «Євробачення». Адже ніхто і подумати не міг, що переможе фінський гурт «Лорди» з піснею «Хард рок Аллілуйя».

 • «Це те місце, де тебе люблять і поважають, де можна виявити і віднайти свою сутність, реалізувати свою творчу, мистецьку натуру.

 • Жителька села Петрик Вінницького району заявила у міліцію, що в неї з дому зникли усі золоті прикраси на 1500 гривень. У райвідділі 14-річна донька Таня припустила, що, можливо, її подруга бачила, де мама ховає ключі і вкрала ці речі. Поговорили з подружкою і та зізналась, що золото винесла з дому... сама Таня. І розказала, як вони взяли усі сережки, обручки, ланцюжки, прихопили мамин паспорт і подались на Вінницю. Там у місцевому ломбарді вони здали усі прикраси. Але не під майбутній викуп, а назавжди. На виручені гроші вони і ще кілька хлопців найняли номер у готелі і добре погуляли там.

 • «Добрий день, дорога редакціє «МіГу»! Пише вам постійний читач з Вінницької в/ч 3008 Рома. Ваша газета найпопулярніша в нашій частині. Особливо мені подобається дискусійний характер «МіГу» та розповіді про кохання, яке нас, солдатів, чекає десь там далеко за межами Вінницької області.

 • Вже не раз обговорювалася тема корупції у навчальних закладах. І багато батьків та дітей переконані, що без грошей неможливо вступити в інститут, а золоті медалі — купуються. Зараз же Міністерство освіти і науки запроваджує нову систему — замість випускних та вступних іспитів випускники проходитимуть зовнішнє тестування з трьох предметів — українська мова (31 травня), математика та історія України (3 червня).

 • «Пишу Вам письмо, а на глаза наворачиваются слёзы. 9 Мая — День Победы — праздник, который уже давно стал всенародным, но мы его празднуем, забывая, кому должны быть обязаны за этот Великий День.

 • «Не тільки дівчатам властиві любовні страждання. Хлопці також переживають, коли діло доходить до справ сердечних. Історію, яку розказав мені мій знайомий, вразила мене. Він високий широкоплечий красень. Такий собі мачо і, здавалося, в нього ніколи не було проблем із дівчатами. Але мачо також плачуть.

 • «Я ніколи не розуміла, як це можна вибирати з-поміж двох — адже кохати можна тільки одного. І страждання героїв книжок та фільмів у любовних трикутниках мені були зовсім незрозумілі. Але… сама опинилася у такій же ситуації. І тепер я ніби між двох вогнів… А точніше, ніби між виром емоцій та спокоєм, між безумством та розсудливістю, між тривогою та стабільністю — настільки вони різні, настільки різні почуття викликають.

 • До редакції прийшов такий лист: «Привіт, улюблена газето «МіГ»! Прошу тебе допомогти. Мені 18 років. Я, як мені здається, старомодна. Адже в теперішній час у 12-13 років дівчата вже втрачають свою цноту. Мені ніколи не хотілося в такому ранньому віці ставати жінкою. Але нещодавно зіткнулась з однією проблемою. Я зустрічаюсь з хлопцем, в мене з ним серйозні стосунки, і нещодавно він запропонував мені переспати з ним. Я боялась, але він сказав, що буде мене тільки пестити. Але що він не робив, я зовсім не збуджувалась, мені стало страшно і пізніше я вирішила ще з кимось спробувати, щоб він мене «розморозив». Одного разу випав такий момент, я не думала зраджувати, а просто хотіла перевірити себе. Поїхала в інше село до подруги в гості, один чоловік почав чіплятися до мене і я йому сказала, що сексу у нас не буде, але попросила його мене збудити, і в нього теж нічого не вийшло. Будь ласка, скажіть, що зі мною? Сподіваюсь, ви напишете мені пораду на сторінках «МіГу». Допоможіть, я вас дуже прошу».

 • Повертаючись нещодавно з університету, майже засинала від нудьги у напівпустому трамваї, проте на одній із зупинок до салону зайшли дві молоді дівчини, котрі, ніби не помічаючи оточуючих, почали голосно дискутувати...

 • Це зірка, вона знаходиться переважно над Африкою, але влітку її можна побачити і над Україною.

 • Почали бешкетувати, кидатись у один одного фанерами. Одна з них потрапила в Андрія Собчука та мало не вибила око.

 • Мобільні телефони не для школярів, – застерігають батьків учителі. І не лише тому, що магнітне випромінювання негативно впливає на здоров’я підростаючого організму. Досить часто мобілку у дітей можуть відібрати, вкрасти або просто зламати. А останнім часом у навчальних закладах області з’явився... «мобільний» рекет.

 • «Зупини СНІД – виконай обіцянку», саме під таким гаслом проходила акція, присвячена Дню пам’яті померлих від СНІДу у Центральному парку культури та відпочинку.

 • «Здравствуйте, уважаемая редакция «Молодежки»! Буду Вам сердечно благодарна, если вы напечатаете письмо, посвящённое своему отцу Шевчуку Юрию, который ушёл из жизни 27 апреля 2006 года.

 • 21-річна студентка медичного університету Ірина Каракулова буде змагатись за звання рекордсменки по качанню пресу з Олею Шейх. Обидві вінничанки навчаються у Вінницькому медичному університеті ім. М. Пирогова, захоплюються одним і тим же спортом, але ніколи не були знайомі.

 • Коли вінничанка Іванка Шляхова повернулась до рідної школи № 7 з титулом «Міні-міс Україна», на класній дошці висіла її фотографія, а різнокольоровими буквами було написано «Іванко, вітаємо!!!».

 • 14 травня в Україні відзначали День сім’ї та День матері. У Вінниці це свято проходило під лозунгом «Щаслива родина». У Центральному парку культури та відпочинку зібрались малюки зі своїми батьками, аби разом подивитись концерт та взяти участь у конкурсах.

 • Після того, як наша вінничанка Катерина Андрєєва здобула перемогу у конкурсі краси «Королева України» на Таврійських іграх, ми вирішили познайомити вас з вінницькими красунями – тими, хто здобуває вигідні закордонні контракти та представляє Вінницю на престижних конкурсах краси.

 • 20 травня у Вінниці проходив відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута». 140 вінничан та жителів Вінницької області подали свої заявки на конкурс. Отож, спочатку свої сили пробували виконавці у стилі популярної музики. Ця номінація поділялась на дві вікові категорії: з 10-15 років та 16-25 років. Далі були номінації: танцювальна музика, акустична та, на завершення, рок. Головна умова участі у конкурсі – це пісні українською мовою, адже з часу виникнення фестивалю (1989 рік) музиканти не зраджують традиціям, пропагують українську музику.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть