"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ЖМЕРИНЧАНИН ЄВГЕН ЮХНИЦЯ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З НАСТІЛЬНОГО ХОКЕЮ

№16 вiд 26 липня 2006 р.

 • Справжнє весільне байк-шоу влаштували під Вінницьким загсом молодята Нечипоруки. Таня і Володя приїхали одружуватись на шикарному мотоциклі, «озброєному» весільним букетом у супроводі близько 20 байкерів. Доволі екстравагантна пара — наречена у коротенькому білому вбранні на високих підборах та її обранець — у чорній бандані за кермом мотоцикла «БМВ».


 • - Ти знаєш, у нього син народився, — розповідає мені подруга про спільного знайомого. — І назвав він його якось дивно… Баніфаци, чи що?...

 • «Раби? – скажете ви. – Та вони ж існували ще за часів наших пра-пра-пра-...дідів. Але ця історія не про колоніальних рабів, а про так званих «шкільних» або тимчасових. Максим навчався у восьмому класі. Звичайний собі хлопчина, вчився непогано, грав у футбол, гуляв з друзями. У такому віці хлопці часто прагнуть бути дорослими і намагаються перейняти їхню поведінку та звички, як хороші, так і погані.

 • – 900 футбольних фанів, 10 вагонів біло-блакитного очікування фіналу та цілий жмеринський 14-й сектор стадіону Чорноморського пароплавства в Одесі – так виглядав минулого тижня десант вінницьких вболівальників на перший суперматч сезону «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк).


 • «Кажуть, що «хороший парень — это не профессия». А от гарна жінка — професія. Та ще й дуже прибуткова. Це перетворилося на мою професію… Так, я утриманка. Можливо, в когось це слово викликає відразу, та це моє життя, і ніхто не вправі його засуджувати.

 • Сьогодні дитяча порнографія є однією з найактуальніших проблем. Особливого поширення набирають порнографічні сайти. Щоденно в Інтернеті з'являється близько 100 сайтів, що містять дитячу порнографію. Як стверджують експерти міжнародної організації «Фонд контролю за Інтернетом», за минулий рік кількість сайтів із дитячою порнографією зросла на 64%, а до кінця року вона може зрости ще на половину.

 • Я завжди схилялася перед незрячими людьми, перед їх силою волі протистояти життєвим труднощам і ніколи не скаржитися на долю. Досить часто саме інваліди зору показують приклади мужності і вчать нас... жити. Ось і недавно «33-й канал» писав про незрячу жінку Меланію Смик, котра у своїх 56 років оволоділа комп'ютером і навіть написала Біллу Гейтсу листа. А чим відповідаємо ми незрячим людям?

 • «Доброго дня, «Молодіжко». Прочитала статтю «Чи можна заради кохання знехтувати гідністю?» і вирішила написати про свій гіркий досвід.

 • Нещодавно зустріла знайому, яка на канікули приїхала до рідного міста із Харкова, де навчається у престижному університеті. Вона дуже змінилась. Була одягнута у стильні дорогі речі, мала модний мобільний телефон, сумку та інші речі.

 • Ірина ніколи не могла подумати, що її доля складеться саме так. Адже вона вже два роки зустрічалась з Іваном, уявляла себе його дружиною та мріяла про майбутніх дітей. Все могло б так і бути, якби... одного разу вона не зустріла іншого. Тоді Іра ще не знала, що цей інший — товариш дитинства її хлопця та її майбутній чоловік.

 • «Здравствуйте, меня зовут Люба, мне 13 лет. Пишу для того, чтобы люди послушали меня и, может, захотели бы изменить хотя бы нашу Винницу.

 • Луїз є наставником дитячого табору «Оаза» при костьолі у Вербовці Мурованокуриловецького району.

 • Мабуть, важко знайти людину, яка б свого часу не пробувала свої сили у настільному хокеї. Для більшості з нас ця гра так і залишилася забавкою з дитинства. І мало хто знає, що десь у настільний хокей (нахок) грають професійно, перемагаючи на турнірах і завойовуючи чемпіонські титули.

 • Кожна людина мріє створити сім’ю, знайти престижну роботу, збудувати дім і таке інше. Деякі родини можуть прогодувати лише одну дитину, деякі –двох, а деякі зважуються створювати багатодітні сім’ї. Звичайно, діти - це радість, надія, майбутнє, та чи завжди у багатодітних сім’ях батьки, крім життя, здатні дати ще щось?

 • Минулого тижня розпочались вступні іспити у вищих навчальних закладах (ВНЗ). Ні для кого не секрет, що саме у період вступної кампанії найбільше процвітає хабарництво. Батьки, хвилюючись, що їхнє чадо не здасть іспити своїми силами, починають шукати знайомих, щоб підстрахуватись. Або самі вступники, відчуваючи слабкість своїх знань, випрошують у батьків гроші на іспити.

 • То не солдат, що не хоче стати генералом. То не батьки, коли не мріють, аби їхні діти досягли вершин більших, аніж вони самі. Мабуть, саме тому група батьків учнів Вінницької загальноосвітньої школи №32 віддала своїх чад у спеціалізований клас, де навчання провадиться за новітньою системою Д.Б. Ельконіна – В.В. Давидова і суттєво відрізняється від традиційного.

 • Юлю завжди знали як веселу й життєрадісну дівчину. Але останні кілька років у душі у неї якась тривога. Їй зараз 26 років, вона неодружена, а якщо й колись одружиться, то не буде такою щасливою, якою могла б бути.

 • – Ось дивись, Аліно, ти все вчиш і отримуєш «трійки», а нічого не вчу і також отримую «трійки», – відбулася розмова між моїми одногрупниками. – То навіщо щось вчити, я не розумію…

 • Того дня все почалося з невдач. Відсутня гаряча вода, хотілося попити – чашка вислизнула з рук й розлетілася на дрібні скалки, запізнення на автобус й метушливі думки, як добратися додому. Сто кілометрів наче й не відстань, але коли поспішаєш, шлях додому тягнеться, як вічність. Три пересадки, і ось вже Оксана у райцентрі – до рідного села зовсім трошки. Може, знайомого когось пощастить зустріти...

 • Третій рік поспіль діти з православних сімей відпочивають у міському таборі «Чадо». І якщо у минулі роки, окрім, звичайно, насиченої щоденної програми, вони їздили ще до Києва у Києво-Печерську лавру, у зоопарк та у Браїлівський монастир, то в цьому році дітей чекала цікава несподіванка. Вони чотири дні відпочивали в Одесі. Там діти жили у чоловічому монастирі на березі моря. А наприкінці зміни усі 45 дітей поїхали до знаменитої на весь світ подільської святині – Йософатової долини – і там вони встановили свої хрести.

 • Коли ми говоримо про Івана Франка, в нашій уяві постає, перш за все, титан думки і праці, якому належить найпочесніше право представляти Україну в «галереї найвищих інтелектуальних досягнень» народів світу.

 • Днями 17-річна Маринка Чухрій – «Міс України» – повернулась до рідної Вінниці із Праги, де брала участь у конкурсі «Міс нечуюча світу». Ще місяць тому Маринка намагалась підрости на один сантиметр, щоб взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Міс УТОГ», а коли дівчина перемогла, то не могла повірити у свій успіх.

 • ...Країна мрій, снів та марев... Там панує український дух, радість і відчуття повернення до рідного українського дому. Протягом трьох днів на міжнародний етнічний фестиваль «Країна мрій-2006» з’їжджалися тисячі українців та гостей з-за кордону. Вони блукали Співочим полем та шукали куточок, який найбільше задовольнить їхні прагнення побачити цікавинку. А цікавинок на фестивалі було багато.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть