"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ЩИРО НАВЕРНІТЬСЯ ДО БОГА, А ВІН ЗАВЖДИ ДОПОМОЖЕ"

№19 вiд 6 вересня 2006 р.

 • Про історію незаконного усиновлення 10-річної Зорянки, вихованки Брацлавського будинку-інтернату, та спробу вивезти її до Америки «33-й канал» свого часу вже писав. Нагадаємо деякі подробиці.


 • Про двох семилітніх близнючок Дашу та Машу Авер'янових ви, мабуть, чули вже не раз. Дівчата настільки активні, що прослідкувати за їхніми успіхами майже неможливо. Не встигли сестрички повернутись з конкурсу «Крок до зірок», звідки привезли 1-е місце, як вже поїхали до Криму на фестиваль-конкурс «Країна зірок». На цьому конкурсі були представники усіх областей України, серед яких Вінницьку область представляли близнючки.

 • У райвідділ міліції Світлана прийшла уся в сльозах: «Мене зґвалтували». Вона виглядала такою беззахисною та пригніченою, що підстав не вірити їй не було… Правоохоронцям шукати довго не довелося. Дівчина сама назвала ім'я того, хто посмів з нею так вчинити. Свєта (назвемо її так) постійно плакала, не могла пригадати подробиць, плуталася у своїй розповіді. Воно й не дивно, думали правоохоронці, пережити таке… Хлопець, на якого вказала Світлана, ніде не переховувався, його по гарячих слідах затримали вдома, витягли «тепленького» прямо з ліжка. Він відверто не розумів, що трапилося, чого його арештовують, а головне, за що…

 • «Колись давно наша улюблена газета «МіГ» вже проводила дискусію з приводу зовнішнього вигляду. Хотілося б до неї повернутися, бо те, що коїться зараз — жахливо. Нещодавно мій друг повернувся з Німеччини. «Там ніхто не ходить у спортивних штанах по вулиці, — сказав він, проводжаючи поглядом хлопця, який був одягнений саме так, а потім додав: - Та ні, ходять, тільки наші...» І справді, здається, що ходити у спортивному одязі по вулиці — це лише наше надбання.

 • Вперше Вінницький район брав участь у національній програмі «Молодь за здоровий спосіб життя та збереження здоров’я нації». Новація цієї програми в тому, що діти, які беруть у ній участь, потім самі залучають до неї своїх однолітків, розповідаючи їм про наслідки шкідливих звичок. Нагорода для найактивніших – тиждень у Криму.

 • Цього літа близька подруга вступала в один з місцевих вузів. У вирішальний день, коли мали оголосити результати, Ольга запропонувала мені піти разом з нею, так би мовити, для моральної підтримки. Приїхавши до університету, я побажала їй удачі, а Ольга, перехрестившись, впевнено підійшла до вивішених списків, на яких були імена тих щасливчиків, котрі цього року стали повноправними студентами престижного вузу.

 • З кожним роком менше і менше дітей іде до школи.

 • «Я приїхала в гості до подруги дитинства, у двір, де виросла і де живуть мої друзі. Багато там чого змінилося, особливо «підростаюче покоління».

 • Я очень хочу закончить школу чистой и невинной, но как это сделать, если вокруг одни «жеребцы»? Что мне делать, как выбраться из этой ситуации? Помогите, может быть, кто-то оказывался в такой ситуации».

 • «Добрий день, «Молодіжко»! Прочитавши у останньому номері листа «Чому він не хоче зі мною одружитись?», не зміг не написати відповідь.

 • «Коли зустрічаєшся з людиною вже рік, то для підтримання стосунків потрібно щось більше, ніж просто спільні інтереси чи спільні друзі. І те, і інше у нас було, але не вистачало чогось… Чого? Кохання не вистачало. Я все ж таки не кохаю його, як би не намагалася переконати себе у зворотному.

 • «Бойфренд Надії Бабкіної молодший за неї на 30 років. Відома акторка та телеведуча Юлія Висоцька одружилася з режисером Андрієм Кончаловським, який старший за неї на 35 років. Дружина відомого російського композитора Шаїнського молодша за нього більше, ніж на 40 років...

 • «Вітаю усіх читачів «МіГу». Можливо, ви мені допоможете та дасте пораду.

 • «Привіт, «Міг»! Хочемо написати про один незвичайний випадок. Ми – два студенти, які закохались з першого погляду. Раніше вважали, що кохання – це почуття, котре виникає з часом. Але це не так!

 • «Спросите меня, почему именно сейчас вспомнила эту зимнюю историю? Просто начался учебный год и я снова увидела всех героев происшедшего с нами в День всех влюбленных. И поняла, что просто так ЭТО не прошло...

 • «Чому він не дивиться на мене, не звертає уваги? Я знаю його з дитинства. Пройшли роки, він виріс і став красенем-юнаком. В дитинстві був не дуже гарний, але зараз від його обличчя, від його примружених очей неможливо відвести погляд. Та він навіть не дивиться на мене. Можливо, і не пам’ятає.

 • «Здрастуйте! З вашою допомогою хотіла б передати свій біль у віршах, котрі присвячені єдиній людині – мамі. На мою думку, не варто писати великих статей, щоб передати почуття, емоції або страх, як говорять, і у віршах перебуває душа, а душа буває різною, тому і вірші теж. Люди пишуть громіздкі тексти, в яких розповідають про свої проблеми віршами.


 • Згадую ті часи, коли навчались у школі. Як же любили однокласники користуватись нашими з подругами послугами. Одна добре знала математику, інша – українську мову, третя – англійську.

 • Усі бажаючі старшокласниці, які закінчуватимуть 11-й клас у 2008 році, можуть подати анкету на участь у другому етапі проекту «Дівчата інформаційної ери» у Вінницький центр ІАТР до 8 вересня ц.р. Телефон для довідок: 52-45-80 з 13-ї до 19-ї год.

 • Чи вірите ви у кохання з першого погляду? Ні? Тоді ось вам історія, яка доведе, що навіть за два дні між людьми можуть виникнути справжні та щирі почуття.

 • Протягом останніх двох тижнів комісія, яка складалась із працівників управління освіти, міської СЕС та МНС, виїжджала до вінницьких шкіл, аби дізнатись, як середні навчальні заклади готові до нового навчального року.

 • Як ви думаєте, чому люди стільки часу витрачають на Інтернет, зокрема на сайти знайомств або чати? Ви думаєте, лише тому, щоб познайомитися з новими людьми, відчути екстремально-віртуальні емоції та просто весело провести свій час?

 • «Моє серце розривається... воно плаче та болить. Здається, зараз найгірший момент у житті... Ну, як себе може почувати мати, яка так і не народила свою дитину?..

 • Останнім часом я почала спостерігати за реакцією чоловіків. Іноді вони бувають такими галантними та уважними, а іноді зачиняють двері перед твоїм носом. Чому так трапляється?

 • Телеглядацька асоціація батьків України вважає, що треба забезпечити у країні належні умови для виховання дітей і молоді та створити для цього безпечне інформаційне середовище. Адже діти – наше майбутнє. Необхідно їм віддавати все найкраще, і ні в якому разі не можна сприяти їхньому приниженню.

 • Запитайте у будь-якого чоловіка за кордоном, де найгарніші жінки, і ви отримаєте відповідь, що в Україні. А де саме в нашій країні найгарніші дівчата – думки є різні.

 • На Вінниччині надзвичайно багато талановитої молоді, яка бере участь у всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсах. Але, на жаль, вінничани своїх талановитих земляків бачать рідко. Саме для того, щоб усі ми змогли насолодитись творчістю молодих вінничан, виникла ідея створити хіт-парад «Музичні барви».

 • Проведення Всеукраїнської студентської командної олімпіади саме у Вінниці вже стало доброю традицією.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть