"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
У ВІННИЦЬКІЙ "УКРАЇНІ" НАВЧАТИМУТЬСЯ... ПОЛЯКИ

№22 вiд 18 жовтня 2006 р.

 • Ім’я внучки Президента СРСР Ксенії Горбачової останнім часом згадується у пресі досить часто. Обговорюють і її професійну діяльність – Ксенія працює піар-директором випускників «Фабрики зірок-6», і особисте життя – як пишуть у газетах, молода дівчина зустрічається із продюсером і музикантом Віктором Дробишем.


 • В українському десятому «А» четвертої Могилів-Подільської середньої школи у вересні, в розпал першої навчальної чверті, ні сіло, ні впало...– вступні екзамени у ліцей, яким мав стати все той же клас.

 • Нагород та грамот з різних конкурсів 18-річної вінничанки Ірини Верховод – не злічити. А нещодавно вона представляла Україну на престижному міжнародному конкурсі у Македонії, звідки також повернулася не з пустими руками. Дівчина поєднує у собі не тільки талант і артистизм, а й... математичний розум. Ірину від Вінницького технічного коледжу представили до стипендії Верховної Ради, бо навчається дівчина на спеціальності «Економіка підприємництва» на «відмінно».

 • Нещодавно одесити заявили про «ноу-хау» — відтепер усі батьки можуть слідкувати за успішністю своїх чад через Інтернет — оцінки будуть доступні у мережі. Звичайно, це добре, але в цієї системи є один недолік — кожен батько може подивитися на оцінки не тільки своєї дитини, а й будь-якого учня в класі.

 • Кілька номерів тому ми писали про страйк матерів, дочок яких ґвалтували 5 кривдників. Над дівчатами знущались, вони втрачали свідомість, їх обливали пивом, гасили цигарки. Подруги намагались втекти, а їх знову затягували назад... Зараз дівчата ледве відійшли від пережитого. Їхні матері вирішили добиватись правди. На День незалежності у центрі міста вони перекрили дорогу, протестуючи проти дії прокуратури. Вони досі сподіваються на правосуддя.

 • Після виходу у «МіГ» від 20 вересня 2006 р. листа «Наш університет – це гроші» до редакції звернувся професорсько-викладацький склад Вінницького соціально-економічного інституту університету «Україна». На їхню думку, мова у листі йде про їхній вуз...

 • Днями у Вінниці оперативники управління Вінницького карного розшуку спільно з житомирською міліцією затримали 23-річного хлопця, якого розшукували правоохоронці трьох областей України...

 • «Добрий день, шановна газето! Я ніколи не писав листи, тим більше, до редакції. Але мені потрібно попросити пробачення в однієї людини, а вголос зробити це не можу. І точно знаю, що вона читає вашу газету, тому прошу допомоги — опублікуйте мого листа.

 • Він побачив її, коли вона сиділа на лавці та тихенько плакала... Сльози повільно котились по її обличчю... Її очі не намагались нікому нічого пояснювати, вони не просили допомоги, вони просто тихенько плакали...

 • «Хочу відповісти Оксані на її лист «У моєї мами є коханець». Ця тема мені близька, бо я також опинилася в такій ситуації. Але хочу тебе заспокоїти. Твоя мама — доросла жінка. І найперше — вона мама, а потім все решта, і вона не дозволить собі «піти на поводу» у своїх почуттів.

 • Коли Ірина сідала у «маршрутку», вона не підозрювала, що у ній їде кохання усього її життя.

 • «Може, там, де вигадують сни, нам не вистачило різних, і ми отримали один на двох. Це був прекрасний сон, такий ніжний та щирий. Але в якийсь момент все пішло не так. Ти думками був десь далеко-далеко — не зі мною… нічого не пояснював, а лише мовчки дивився на мене. Усе рідше телефонував, усе рідше бачилися, а коли ми прощалися — цілував мене, наче востаннє…

 • «…Тогда я была маленькой. Я любила сказки, которые мне читала на ночь бабушка. Я верила, что Добро всегда побеждает Зло. Верила в то, что Бог живет на небе. Сидит на тучке и смотрит свысока на нас, грешных, забирая к себе самых добрых и самых лучших. Они превращаются в ангелов, которые спускаются на землю, охраняя людей, которые им в жизни были очень дороги и близки...

 • «Сколько чувств бурлит в моей крови. И как только они во мне все уживаются? Порой они самые противоречивые. Почти, как в нынешней моде: красный и фиолетовый на первый взгляд – несочетаемы, но это только на первый взгляд.

 • «Вивести з себе» я можу не тільки звичайного грішника, а й навіть святого. У кожного свої таланти.

 • «Кого б ти вибрала: хлопця, який, максимум, зможе оплатити похід у кафе, чи хлопця, у якого своя машина та повний гаманець валюти?»

 • Мені подобається дощ. Перший весняний, теплий літній, сумний осінній… Подобається спостерігати за маленькими крапельками, які збігають по склу або весело барабанять по підвіконню… Подобається гуляти по калюжах, підставляти обличчя його «сльозам» та ловити їх на долоню… Подобається з ним радіти та… плакати.

 • «Привет, «МиГ», я решила написать письмо, чтобы весь мир знал, как сильно я люблю своего мужа.

 • Ця історія кохання розпочалась рівно рік тому, коли Іоланта з друзями заради цікавості завітала на один із сайтів знайомств. Хоча у народі кажуть, що в Інтернеті свою долю неможливо знайти, але Іоланта вирішила спробувати. А раптом вийде?

 • Кілька днів тому вінницькі танцюристи повернулись з Німеччини, де проходив чемпіонат світу з хіп-хопу. У світовому змаганні участь взяли 3,5 тисячі танцюристів, які представляли 34 країни світу. Наші вінничани Віктор Ляшукевич та Вікторія Чулаєвська виступали за збірну України.

 • «Інколи трапляються ситуації, коли переоцінюєш все своє життя. Починаєш розуміти, що найголовніше — це здоров'я, те, що поряд є друзі та рідні тобі люди, щоб вони підтримали тебе...

 • Адже усі ці міста знаходяться недалеко одне від одного. І шанувальники можуть легко та швидко переміщатися до місцевих клубів, де він гратиме.

 • Сьогодні він, як і раніше, журналіст, як і написано в його дипломі, хоча в ефір більше не виходить. З деяких пір – медіа-директор інформаційного агентства «РБК Україна».

 • На першому Всеукраїнському форумі шкільних лідерів, який проходив у Артеку, Вінниччину представляли 10 найкращих шкільних активістів.

 • Нещодавно у Вінниці проходила відкрита першість міста з боксу серед юнаків 1996-1993 років народження.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть