"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"КОХАНИЙ ЗІЗНАВСЯ МЕНІ У ЗРАДІ. Не можу пробачити йому… правди"

№23 вiд 1 листопада 2006 р.

 • П'ятеро неповнолітніх хлопців з Тульчина нині на лаві підсудних. Євген, Микола, Василь, Ігор та Віталій майже всі одного віку: комусь 18, комусь — трохи більше. Дружба та спільна «справа» їх поєднали.


 • Алла ніколи не цікавилась політикою. Її, 18-річну студентку престижного місцевого вузу, завжди хвилювали питання, пов'язані виключно з останніми модними новинками чи молодіжним життям в місті. Але історія, котра трапилась цього літа, кардинально змінила світогляд моєї знайомої…

 • Сашкові було років 8, коли він став цікавитися екстримом. Заможні батьки не заперечували цьому, й завжди купували дитині все, що він просив: велосипеди, скейборди, ролики і т. ін. А коли хлопцю виповнилось 12, йому подарували мопед. Тоді й почався «небезпечний» екстрим.

 • По вулицях блукає безліч різних хвороб. Їх розносять не тільки бездомні собаки, коти, а й… люди. Якщо перших присипляють та відстрілюють, то як бути з останніми? Адже люди — це ми. Вбивати ближнього — гріх. Допомогти — немає бажання. Як бути?

 • - Шо вам нада? — нахабним тоном запитала у нас продавець у магазині. Мій друг, який приїхав із Одеси, здригнувся.

 • «Для багатьох розумних і обдарованих дітей це єдиний шанс здобути вищу освіту. Від того, що вони віддадуть свій розум державі, тільки виграє Україна.

 • Термін «секс-туризм» у нас з'явився нещодавно… Ні-ні, це не проституція… і не секс за гроші. Це просто секс з туристом. Іноземці мимоволі створили у нас такий вид туризму, технологія якого досить проста.

 • «У мене коханий чоловік та щаслива сім'я, точніше, вона такою була… Зараз моя сім'я на грані розпаду, я у відчаї, шукаю в собі сили та мудрості…

 • "У НАС НЕ БУЛО КРОВІ У ШЛЮБНУ НІЧ... То що, моя дружина була не дівчиною?"

 • «Привет, «МиГ»! Давно хотела написать, да все не было повода. А теперь захотелось раскрыть важную тему. Читала на твоих страницах о том, как модно быть счастливой с мужчиной, старшим на лет 20. Знаешь, я поддерживаю такие отношения, ведь когда любовь приходит, она не спрашивает про возраст.

 • «Сашка — ужасный бабник и по совместительству мой друг. А если быть точнее — завидный жених и писаный красавец. Ему без двух лет 30 годиков, а больше 23 ни за что не дать. Своим секретом молодости он считает такой свободный стиль жизни.

 • «Уважаемая редакция! Прошу вас опубликовать мое письмо. Я хотел бы познакомиться с девушкой, которая будет не против переписываться с осужденным на пожизненное заключение.

 • «У минулому номері «Молодіжної газети» прочитала досить цікавий лист дописувачки «Якщо любиш – відпусти». Він змусив мене задуматись над останніми подіями мого життя, проаналізувати все. Я зрозуміла, що все-таки не доля керує нами, а ми творимо у якійсь мірі свою долю.

 • Є у мене брат із того типу хлопців, про яких кажуть несвідомі люди: «бабій». Я ж вважаю, що він – Казанова. Звучить це як діагноз, тому що в цьому випадку медицина вже точно безсила.

 • – Ні, ти тільки уяви! ВО-НА МЕ-НІ НАСТАВИЛА РОГИ!!! – втретє повторив Максим і в десятий раз помацав свою голову.

 • У минулому номері «МіГу» прочитала лист Валерії «Хто вигадав кохання, щоб знущатися над нами?», який не залишив мене байдужою. Оскільки конкретної відповіді на це «вічне» питання досі не знайдено, вирішила висловити свою думку...

 • Щороку у Франції проходить конкурс – кубок Європи з розв’язування логічних математичних задач. Це командні змагання, на якому представники європейських країн показують свої математичні здібності та логічне мислення. Наша команда, яка представляла Україну, втретє бере участь у такому конкурсі.

 • У тому, що вінничани талановиті, мабуть, ніхто не сумнівається. Адже про це свідчать численні перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

 • Останнім часом увагу вінничан привертають незвичайні велосипедисти, які ганяють по міських вулицях, скверах, парках. Їхні двоколісні машини, так звані «велосипеди для агресивної їзди», мають незвичну форму – занадто низьку раму, занадто товсті колеса, опущене сідло.

 • Не раз казала мені бабуся, що спідничку «по самі нікуди» одягає дівчина, яка шукає пригод на свою... чи-то голову, чи-то дупу. Хоча, по суті, одне з іншим пов’язане напряму. Пригод я ніколи не шукаю, самі знаходять. А плаття та черевички одягнула винятково для підняття настрою – захотілось нових відчуттів. А то все джинси та джинси.

 • Машина на сьогодні є одним із головних атрибутів комфортного життя. Адже якщо ще кілька років тому середній клас міг вільно пересуватись на громадському транспорті, то зараз на таку сім'ю припадає аж 2 авто.

 • Вже вдруге команда «7ЛІЦ» (назва походить від 7-го ліцею) сколихнула всеукраїнський фестиваль КВК «Жарт-Птиця», що проходив у місті Одеса.

 • «Більшість учнів шкіл мріють стати студентами вищих навчальних закладів. Моя мрія збулася, коли вступила в один із вінницьких університетів. Я обрала ту професію, про яку мріяла ще в дитинстві.

 • «Вибач, Dana, але я зовсім не згодна з твоїм мрійливим виразом «Якби молодість знала, а старість могла». Точніше, я згодна, але десь дуже глибоко у своїй бездонній душі. Звичайно, я відчуваю, що щось таке є у цих словах, але, можливо, я безнадійна авантюристка або ще не відчула браку досвіду, бо вважаю, що якби не було помилок — життя стало б сумним і безрадісним. Зникли б маленькі пригоди й просто кумедні ситуації. Про що ти б тоді перешіптувалась зі своєю подругою?

 • «У школі діти часто один одного зачіпають. Людмилі дуже не подобалося, коли її, як і інших дівчат, смикали за косички. Але найбільше вона ображалася, коли інші прозивалися з її прізвища — Бараболя.

 • П’ятимісячні сестри-близнюки Алісія й Жасмін Зінгерл вже одночасно повертають голови, коли батьки виходять із ними на вулицю. Однак дивно при цьому те, що Алісія чорношкіра і кароока, а Жасмін блакитноока й біла. За словами експертів, шанси на народження близнюків з різними кольорами шкіри рівняються один на мільйон.

 • Вдарили перші морози, але нашим модницям вони не шкодять. Дівчатка продовжують носити коротенькі спідниці та кофти, які відкривають живіт. Але це може бути небезпечно. Чому? Розповідає Тамара Зелена, завідуюча жіночим відділенням Вінницького обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру:

 • «Привіт «МіГ»! Через вашу газету хочу привітати свою кохану дружину Тетяну Хацаюк із днем народження.

 • пропонує учениця групи ПК-47-06 Бунич Альбіна, випускниця Вербської СЗОШ Чечельницького р-ну Вінницької обл.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть