"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ДЯДЯ САША ЗАМІНИВ БАТЬКІВ 22 СИРОТАМ. 5 років дитбудинок у Яришівці утримують віруючі

№25 вiд 29 листопада 2006 р.

 • «Скандал! Вкрали газету! У ректораті педагогічного університету конфіскували весь тираж студентського випуску із статтею про ректора…» — такі шокуючі заяви з'явилися у газеті «РІА» (№46 від 15 листопада 2006 року). Зокрема, у ній йшлося про те, що «у стінах педуніверситету було вилучено тираж чергового випуску майбутніх журналістів «Бон Жур».


 • Через тиждень дитячий молодіжний центр «Барви України», у якому 90 учнів навчалось мистецтву малювання та ткацтву гобеленів, закриється. Через тиждень вони мають звільнити приміщення. Щоправда, невідомо, куди мають подітись талановиті вихованці центру...

 • ...Поки він так солодко спить, вона гладить його волосся, милується його сном. Він втомився, зневірився та просто заснув. Але і їй було важко. Вони обоє багато пережили і заслужили на те, щоб бути щасливими. І тепер вони такими будуть.

 • «Одного разу студент до 3-ї години ночі готувався до іспиту, тому вранці, не чуючи будильника, проспав першу пару. Прокинувся хлопець від відчуття того, що хтось за вухо стягує його з ліжка.

 • Те, що доведеться повертатися в тюрму, не страшить цього худорлявого, маленького на зріст чоловічка, який охоче розповідає про свої пригоди на волі. Він не звик до життя по інший бік грат. Вася звільнився з тюрми у квітні минулого року. Увесь цей час зек з 20-річним стажем намагався навчитися жити по-іншому. Пробував влаштуватися на роботу, але «зонівські університети» відлякували роботодавців. Подався у Краснодар на заробітки, працював на обрізанні дерев, на фермі, потім на будівництві. Після того, як його «кинув» хазяїн і не заплатив – повернувся в Україну.

 • Днями Вінницький данс-клуб «Екстрім», який діє при Палаці дітей та юнацтва, повернувся зі столиці, де проходив X Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацького мистецтва «Веселі канікули-2006». Наші танцюристи стали лауреатами другої премії. Голова журі, народний артист України Анатолій Авдієвський відзначив Вінницький данс-клуб, а колеги з Болгарії та Македонії запросили вінничан на свій фестиваль.

 • Олена довго чекала цієї дати – скоро буде три роки, як вони з Денисом зустрічаються. Дівчина вже почала будувати плани на майбутнє і була впевнена, що Денис скоро стане на одне коліно та запропонує їй стати дружиною. І вона, проходячи повз весільні салони, вже придивлялася собі сукню…

 • «Любі дівчата, майбутні дружини, мами! Я вже жінка з великим досвідом подружнього життя і хочу передати свої знання вам.

 • «Страшне! – вигукнула я. – Зникають файні хлопці, як ото грошики перед зарплатою. Що ж це буде, га? А ще й статистика «каже», що слабкої статі більше, ніж сильної...»

 • «Пригадую, як ми говорили зі своїми шкільними подругами: «У ліжко ляжу з чоловіком тільки після одруження!» У старших класах ці розмови вже трошки змінилися: «Якщо буду впевнена у своєму хлопцеві, то я не проти...» Деякі з моїх подруг дійсно дочекалися того єдиного, а деякі вже й забули, що були переконані: «До одруження – ніколи!»

 • «Привіт, «Молодіжко»! Прочитала листа Алли про те, як пояснив їй свою поведінку «коханий», і вирішила відповісти.

 • «Я завжди вважала, що увага хлопця ніколи не буває зайвою, та я помилялась», – з посмішкою сказала Марина

 • Коли на душі сяє сонце, а на вулиці йде дощ... Ти приходиш до мене саме у такі моменти.

 • Марино, вітаю з первістком!!! Ніколи не думала, що зможу відчувати людину настільки, що знатиму, що вона робить у дану хвилину. Але це таки трапилось. 15 листопада моя одногрупниця народила дитину. Кілька тижнів тому Марина ходила вагітною та очікувала, коли вже нарешті у неї з’явиться малюк. У дату, встановлену лікарями, чадо ще не прийшло у наш світ, тому кожного дня усі рідні та друзі чекали на знаменну подію. Я так переживала за неї, що однієї ночі мені наснився сон, ніби я телефоную подрузі, запитую, як у неї справи, а вона мені відповідає, що якраз зараз народжує. Я здивовано кажу їй, що зателефоную пізніше. А буквально через кілька годин прокидаюсь від сигналу СМС: «Сьогодні вночі я народила хлопчика. Назвемо Владиком». Уявляєте, приблизно в той момент, коли вона народжувала, мені приснився цей сон. Дехто каже, що в нас з нею зв’язок через космос, а мені здається – просто це від переживання за подругу.

 • Для того, щоб потрапити у школу молодого держслужбовця, студентам вінницьких вузів довелось добряче попрацювати: написати диктант та творчу роботу на тему: «Україна і НАТО».

 • Хлопчик дуже обдарований, здібний, тільки не може ходити, у нього ДЦП. Для реабілітації дитини необхідне обладнання — ортопедичне ліжко та тренажер «Міні-стадіон», що дасть змогу дитині стати на ноги.

 • – Сонечко, прокидайся! Агов, Настуню! Усі дівчатка побігли вмиватися, а ти ще спиш...

 • «Це так боляче — переживати смерть своїх дітей та онуків, що вже не знаю, куди мені звертатись. Щодня я веду розслідування своєї вбитої у Вінниці у листопаді 2004 року 15-річної онуки Люсі Білан, щодня прокидаюсь із думкою, що вбивці будуть покарані, і щодня вже протягом двох років стукаю у двері правоохоронців та чиновників. Все безрезультатно...

 • Відповідаючи на це питання, Федір Новік, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету (НОК), відзначив, що у нашій області готують 12 кандидатів до участі в Олімпіаді у Пекіні. Це, насамперед, учасники минулої Олімпіади в Афінах — Максим Третяк (бокс), який у столиці Греції виборов 5-те місце, Михайло Книш (легка атлетика), Наталя Добринська (семиборство), Ганна Балабанова (веслування).

 • Проблема спілкування російською мовою та суржиком серед учнів незабаром зникне. Адже ініціативна група шанувальників української мови зробить для цього усе.

 • Цей театр створено у 1999-му році на базі школи-ліцею №7. У ньому беруть участь діти віком від семи до п’ятнадцяти років. Допомагають Ольга Михайлівна Бондарчук, режисер-постановник, та Ірина Михайлівна Білан, модельєр-конструктор. У цьому театрі займаються діти, на жаль, поки що лише сьомої школи, але усі бажаючі запрошуються. Активну участь у підготовці беруть батьки, усі костюми шиються за їх кошт. Та про це ніхто не жалкує.

 • Жінок-спортсменок цього року було значно більше. Милувало око тріо з Придністров’я. Дівчата показали високий клас не лише тіла, їх зовнішній вигляд був бездоганним. Обіцяли повернутися у Вінницю, бо їм тут дійсно сподобалось. Та й одній молдованці на приз більше дісталося через неуважність одного із спонсорів.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть