Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

ЯКЩО УКАЗ ВИЗНАЮТЬ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ, ТО ПРЕЗИДЕНТОВІ ПОТРІБНО БУДЕ ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ
№16 вiд 11 квітня 2007 р.

 • Як відомо, вінницький губернатор розпорядився розпочати підготовку до виборчої кампанії в області, опираючись на Указ Президента. Блок Юлії Тимошенко, що став лідером обласних виборчих перегонів до Верховної Ради 5-го скликання, на партійній конференції вже затвердив списки депутатів від Вінниччини на дострокові вибори до ВР. Блок дуже ретельно поставився до висунення кандидатів, врахувавши попередні помилки. Тепер до Ради висуватимуться тільки члени партії. За кожного кандидата мають поручитись двоє членів «Батьківщини», які нестимуть персональну відповідальність за того, кого висувають.

 • У липні 2000 року по вулиці Фрунзе у м. Вінниці у приватному будинку було виявлено труп 70-річного пенсіонера Збройних сил Російської Федерації.

 • На обласній партконференції БЮТ отримав «згори» нового керівника осередку. Адже попередній партбос — Олександр Денисюк, кажуть, не сприйняв опозиційний союз БЮТу і НСНУ та власноруч написав заяву на звільнення за сімейними обставинами.

 • Він, 41-річний вінничанин із тюремним минулим, зник 12 вересня минулого року, коли вийшов зі своєї квартири на вуличні «розборки» із молодим хлопцем-фотомоделлю... А 16 березня один лісник у Тульчинському районі поблизу села Торків випадково наткнувся на руку скелета, що стирчала із-під землі і ніби просила про допомогу...

 • Ця пригода сталась нещодавно на території Вінницького обласного тубдиспансеру. І, як не дивно, оминула усі оперативні служби нашого міста. Чому? Аби відповісти на це питання, ми розшукали батьків потерпілої дівчинки.

 • За кращий дореволюційний бордель Вінниці – екс-готель «Франція» на Соборній – 5 квітня на відкритому конкурсі змагались півтори години... аж 2 інвестори. Один із Вінниці, другий – з Житомира. Наскільки їх хвилювала історія цієї старовинної 3-поверхівки 1890 року забудови – невідомо, бо у конвертах претендентів на комунальні руїни 10 членів конкурсної комісії шукали надію на майбутнє цього аварійного будинку.

 • Ще напередодні Великодніх свят на прилавках більшості вінницьких магазинів знову зявилась у продажу горілка відомої місцевої марки «Сотка» і Вінницький ЛГЗ знову ожив, хоча з початку березня саме цей «міцний» виробник перебував у епіцентрі резонансного розслідування. А розібратись у ситуації навколо заводу, який штурмували донецькі податківці у масках, обіцяв народний депутат Григорій Калетнік і, мабуть, таки дотримав свого слова перед трудовим колективом «Сотки»...

 • Останні події в Україні, пов'язані із рішеннями Президента України від 2 квітня 2007 року, не тільки похитнули мир і спокій в українському суспільстві, але й викликали велику стурбованість і занепокоєння у світовому співтоваристві. Свою точку зору на політичну ситуацію висловив депутат Верховної Ради України (Партія регіонів), член Комітету у закордонних справах ВР Анатолій Антемюк:

 • 81-річна Тетяна Василівна Гаврилець з села Кричанівка Могилів-Подільського району всього на чотири місяці пережила свого чоловіка Степана. Все життя були разом — трьох дітей виростили, гарних онуків дочекалися. 6 років тому у жінки стався інсульт, практично відняло лівий бік, і всі ці роки чоловік доглядав дружину. А чотири місяці тому помер, і дружина довго не затрималась на цьому світі.

 • У 2003 році ми писали про те, як рідні батьки із села Клекотина Шаргородського району тримали малят у дерев’яній клітці. Зробили це, аби ті не заважали їм господарювати. Коли дітей вилучали «з-за грат», хлопчикам-близняткам було майже три роки, дівчинці – два. Але діти не вміли говорити і ходити. Вони могли годинами сидіти, склавши руки, як мавпочки, жадібно накидались на їжу і не знали, що таке посмішка.

 • «Доброго дня, шановна редакціє, хочу поділитись із вами тим, як із моєї дружини на ринку «Урожай» зробили шахрайку. Це сталось, коли вона ходила купувати м’ясо. У її гаманці було всього 52 гривні. На ринку вона зупинилась біля одного з прилавків, де продавщиця зважила їй одну свинячу ніжку, виходило заплатити 7 грн. Дружина протягнула їй купюру номіналом 50 грн. Та нібито пішла міняти гроші у своєї сусідки. Невдовзі продавщиця повернулась і запитала у дружини, чого, мовляв, та чекає, на що дружина сказала: «Здачу». І почула: «А скільки ви мені давали грошей?» І одразу ж заперечила, що брала до рук якісь гроші.

 • – Шановна редакціє, у нас є дуже серйозна проблема, – зателефонувала вінничанка Альона. – Я живу в районі Лісопарку, і у нас тут залишилося дві маленькі собачки, сьогодні їх приїдуть вбивати. І роблять це отрутою прямо на очах у дітей! Ці бідні тварини помирають у конвульсіях, а ми всі на це маємо дивитися! Мені не заважають ці дві собаки, і нікому вони не заважають. Нащо таке робити? А потім ми скаржимося, що наші діти виростають жорстокими.

 • Микола Джига — народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, куратор Вінниччини від Партії регіонів — 30 березня відвідав Вінницю і провів прийом громадян.

 • 40-річному Василю Бірецькому, ще рік тому учителю історії Ситковецької школи-інтернату (Немирівський район), а нині селищному голові, ноша випала нелегка. Адже Ситківці — село проблемне, перед ним держава заборгувала чимало. Тож доводилося виступати у ролі і менеджера, і економіста, і будівельника, і навіть... дільничного (останній, між іншим, так і не з’явився на схід села). Але є й результати.

 • Таке рішення вінницькі фермери прийняли під час Форуму захисту української землі. Форум об'єднав понад 50 аграріїв області. Всі вони обговорювали питання можливого продажу земель сільськогосподарського призначення і в результаті дійшли висновку, що українські селяни сьогодні не можуть не те що купити землю, а знайти кошти, щоб її обробити.

 • Сто п'ятдесят студентів інституту екології Вінницького національного технічного університету у чистий четвер прибирали територію Лісопарку. Адже, мабуть, немало вінничан відвідали цей парк у Великодні свята. І там було чисто. Але бачили б ви цей парк тиждень тому... По всій території накидані папірці, пластикові пляшки, пакети та інше сміття. Хоча, як зізнались учасники акції «Рідне місто — чисте місто», вони прибирають цей парк регулярно.

 • 20 квітня у Вінниці пройде аукціон, на якому мерія виставить на торги одразу чотири земельні ділянки. Але землю не продаватимуть, а віддаватимуть в оренду строком на 5 років. Стартова ціна — 40 соток прибережної зони біля дамби у парку Дружби народів на Вишеньці складає 30 761 грн.

 • Парадоксально, але саме іноземець Вікентій Хвойка свого часу перевернув всю світову історію якраз через Україну. Всі знають, як чех приїхав на Київщину із епохальною для нас ідеєю: саме на Дніпрі зародилась найдревніша цивілізація на Землі – трипільська культура і саме тут колиска всіх слов’ян Європи. Все життя він присвятив археології. І невдовзі таки знайшли та розкопали те славнозвісне село Трипілля. Воно поряд зі столицею, на Обухівщині, батьківщині Малишка... Сюди мала можливість завітати делегація журналістів України.

 • Останні факти із розслідування тіньових схем завезення іномарок в «контрабандній столиці України» - Вінниці уже вивело на «псевдомолдованів», здорових «інвалідів» та чиновницьку «кришу».

 • Чи буде рекреаційна зона на місці колишнього скіфського городища, поселення черняхівської та зарубинецької культур – вирішуватиме влада.

 • Щороку навесні у Вінниці проходить свято козацтва, де можна згадати про своє коріння та насолодитись українськими традиціями. Цього року свято було приурочене легендарній обороні міста під проводом козацького полковника Івана Богуна.

 • 725 мільйонів доларів «вторгувала» наша область за січень-грудень 2006 року. Саме стільки склала її зовнішня торгівля. Це на 13 мільйонів більше, ніж минулого року. Вінниччина — одна з областей, де баланс зовнішньої торгівлі стабільно продовжується залишатися позитивним і складає 83 мільйони доларів.

 • 33 тисячі вінницьких сімей не втрачають надію отримати від держави соціальне чи кооперативне житло. Більше половини сімей мріє отримати його у Вінниці, решта — у районах області.

 • Після виходу у «33-му каналі» (газета від 7 березня 2007 року) листа мешканців с. Широка Гребля Хмільницького району «Кому вершки, кому корінці...» у редакцію звернувся Анатолій Дідух. З лютого 1992-го по 1997-й рік він очолював тамтешнє сільгосппідприємство – КСП «Переможець».

 • Відомо, що страшне перо – не в гусака. Набагато страшніше воно у журналіста, який не обтяжує себе докорами сумління з приводу написаного чи мовленого. Адже важко переоцінити вплив засобів масової інформації на формування суспільної свідомості. У далеке минуле відійшли часи, коли, як говорив класик, «писатель пописывает – читатель почитывает». Сьогодні журналістика – надзвичайно потужний чинник нашого життя. Не випадково її у нас вважають четвертою владою.

 • «Добрий день, шановний «33-й канал»! Хочу розповісти про аферистів, які криються за рекламними оголошеннями, і попередити про це інших читачів.

 • «Доброго дня! Я – мешканка села. Знайти роботу у нас практично нереально, а тому звернулася у центр зайнятості. Регулярно ходила відмічатися туди, все надіялася, що мені знайдуть роботу. Так минуло 3 місяці. Тоді я вирішила шукати самостійно: їздила по заводах, питала знайомих.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница