Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

1150 ІМЕН НЕВІДОМИХ СОЛДАТІВ ВІДНОВИВ ВІННИЧАНИН. 26 років він за свої гроші під час власних відпусток розшукував по архівах, по містах та селах дані про загиблих воїнів і повідомляв рідним про місце їх поховання
№20 вiд 9 травня 2007 р.

 • Як не сенсаційно це звучить, але історія Великої Вітчизняної та доля Європи багато в чому вирішувалась тут, під Вінницею, на ставці Гітлера... Адже, згідно з кількома версіями, які досі чекають розсекречення, абсолютно таємно та обов’язково вночі до Гітлера у «Вервольф» неодноразово прилітали у 1942-43 роках з Москви посланці Сталіна. І не хто-небудь, а сам Лаврентій Павлович Берія та Молотов!

 • Про 28-річну Надію Ковальчук з Рибчинців Хмільницького району ми дізнались в одній із вінницьких лікарень: «У мами немає руки і ноги, місяць тому вона народила свою третю дитину. Каже, стрибала на одній нозі, білила хату, може, тому дитя народилось передчасно. Пеленає лівою рукою та зубами швидше деяких мам. Одним словом – оптимістка!»

 • Саме так коментували прості вінничани несподіваний візит Президента України до нашого обласного центру. А багато хто підкреслював, що навіть бачив цей витвір рук наших майстрів і що вже сьогодні буде остання примірка.

 • Насподіваною «бомбою» стало для багатьох вінницьких «бютівців» рішення останнього бюро Вінницької обласної парторганізації «ВО «Батьківщина».

 • За соціологічними опитуваннами, вінничани у разі проведення дострокових виборів голосувати підуть принципово.

 • 26 квітня після сварки зі своїм хлопцем ледве не покінчила з життям 21-річна дівчина. Рятувальникам вдалося в останню мить відмовити молоду вінничанку від страшного кроку...

 • До першого українського рейтингу «Вороги преси-2006», який оприлюднив Інститут масової інформації спільно з Незалежною медіа-профспілкою, увійшов і представник Вінниччини. Валерій Коломойцев, мер Ладижина, посів у першій гарячій десятці 9-те місце. Нагадуємо, що він очолює місцевий осередок НДП.

 • У 77-річної мешканки Вінниці шахраї виманили 1820 доларів та 5 тисяч гривень.

 • У минулому році міськрада та виконком вирішили провести ревізію торговельних точок та «генделиків» у парку імені Горького. І вже перші «розкопки» «золотого дна», як його обізвав заступник мера Анатолій Ворона, шокували чиновників та громадськість.

 • Чи закриватимуть надалі очі чиновники на недоліки в оснащенні таборів перед початком оздоровчого сезону після отриманого уроку?

 • У Вінницькому обласному центрі планування сім’ї, репродукції людини та медико-генетичного консультування лікарні імені М.Пирогова представники американського фонду USAID та місцеві медики обговорювали впровадження проекту «Разом до здоров’я».

 • З трьома новими мостами, багатоповерховими естакадами, дорожніми тунелями та скляними захмарними вежами… Ну, прямо Нью-Васюки! І хоч червоний «точковий» ліхтарик у руках мера Вінниці під час презентації свідчив про футуристичний характер планів, але конкретика цифр і самі проекти все ж давали шанс мрії-2027.

 • Фронтмен гурту Сергій Скачко, який співає легендарну «Земля в иллюминаторе…», на один день прилетів в Україну і придбав містичну картину вінницької художниці. Жінка везла її у Київ на місці №13.

 • Сьогодні Ярославу Андрійовичу Браньку 72 роки. У його кімнаті все закладено книгами, папками з прізвищами, картами, листами. Там – долі, життя і історія, про яку ми досі мало знаємо, хоча після закінчення війни пройшло вже 62 роки.

 • З 9 квітня по 9 травня проходив місячник з благоустрою населених пунктів області.

 • 23-річний Віктор і 18-річний Слава – два рідних брати – приїхали на Вінниччину з далекої Іркутської області. Свою бабусю, до якої завітали на гостини у м. Бар, вони не бачили 7 років. Назад до Росії хлопці тікали потай від усіх, боячись потрапити на очі міліції. Аби їх не впізнали, брати змінили зовнішність – з блондинів перетворились на брюнетів, коротко підстригли волосся.

 • Хтось сказав, що нещасна та країна, котра не має своїх героїв. Україна щодо цього — поза конкурсом: героїв у нас вистачає. А дехто, як ось наш земляк Василь Порик, і взагалі став героєм на дві країни, бо майже одночасно здобув звання Героя СРСР та Національного героя Франції.

 • Зараз активно говорять про можливе зниження цін на нерухомість в Україні. Як приклад, наводять Москву, де за перший квартал 2007 року ціни на нерухомість знизилися у середньому на 1,1%. Як відреагує ринок нерухомості області? Про це в інтерв'ю з генеральним директором будівельного концерну «Поділля», головою депутатської комісії обласної ради з питань комунального господарства та будівництва Тимофієм Гіренком.

 • Наприкінці минулого року було створено міжфракційне депутатське об’єднання Верховної Ради України «Контрабанді — стоп». Кореспонденту нашої газети вдалося поспілкуватися з його очільником – співголовою об’єднання, народним депутатом України, головою підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю податкової міліції та дізнання в органах Державної митної служби України Ігорем Рибаковим.

 • У нього є все чи майже все — статки у 12 мільярдів доларів, фінансово-промислова імперія «SCM», власний футбольний клуб, мандат народного депутата і слава найбагатшої людини в Україні. Чесно кажучи, перед зустріччю із Ринатом Ахметовим найскладніше було підібрати для нього не журналістські запитання, а достойний вінницький сувенір.

 • «Вирішили звернутись у вашу газету, бо немає сил більше терпіти. Ми проживаємо у Літинському районі. Наш поштар, коли приносить пенсію, ніколи не виплачує її повністю. На 10 гривень щось дає «у нагрузку». Нам вже по 75-80 років. А він нам – то гнилу тюльку, то цукерки тверді, то печиво черстве, то маргарин поцвілий. Поштар бере продукти у магазині, де торгує його дружина. А оце останній раз «ощасливив» нас лотереями. Ми не знаємо, як у неї грати, а він каже, мовляв, підеш, бабо, на пошту, виграєш машину. Ну, хіба це не знущання, якщо пошта у нас за 3 кілометри?

 • Двох вінничан, які займались контрабандою дисків, затримали за один тиждень співробітники ВДСБЕЗ Вінницького МВ. До працівників міліції надійшло повідомлення, нібито вінничанин незаконно переписує аудіо- та відеодиски з фільмами, музикою та програмним забезпеченням корпорацій «MICROSOFT», «WINDOWS VISTA» та «OFFICE-2007».

 • Одразу двома знаковими подіями до кінця весни вирішили прогриміти вінницькі «Олені», чи група «ТіК». На 16 травня намічено презентацію у столичному клубі «Диктатор» дебютного альбому «ЛітераДура», а 30-го вперше у рідній Вінниці вони дадуть живий концерт із білоруськими «Ляпісами»… І, за словами лідера «Оленів» Віктора Бронюка, обидва виходи «у люди», на противагу засиллю силіконової попси, штучних дівчат та «дєланих» парубків, концерти будуть суто українськими, натуральними, рідними, аж до фуршетів із вінницькою «текілою» — самогоном…

 • Колись жінок на Січ не пускали. У «лицарського товариства», як себе називали козаки, навіть закон був: коли хто приведе на Січ жінку — того страчували. Проте мені пощастило: до козацької левади у Кинашеві Тульчинського району мене привів господар — Михайло Довгань.

 • Вже 5 роки поспіль у Вінниці не обирали почесного громадянина. У міськраді цю ситуацію вирішили виправити. Протягом травня усі трудові колективи та громадяни міста можуть пропонувати кандидатури на це звання. Минулого року претендентів було аж 23!

 • «Доброго дня, шановна редакціє «33-го каналу». Пишуть Вам працівники автопарку одного з райцентрів, просимо вашої допомоги розібратися, де справедливість і чи існує вона взагалі. Директор автопарку у даний час уже третій рік за станом здоров’я не виходить на роботу. Тимчасово керуючим є його син.

 • «Мій 30-річний син пропав під час виборів Президента у 2004 році. Володя перебував на обліку в психлікарні, тому я одразу прийшов із заявою про зникнення сина у міліцію. Але через два тижні зрозумів, що правоохоронці абсолютно нічого не роблять для того, щоб знайти зниклу людину.

 • 2012 року підприємству «Вінницяводоканал» виповниться 100 років. У далекому 1912 році потужність підприємства становила 3 тисячі куб. м на добу. Сьогодні – понад 200 тисяч. Лише у Вінниці довжина мереж водопостачання та водовідведення сягає понад 1100 км. Про те, чим живе сьогодні підприємство, розповідає його керівник Володимир Кістіон.

 • «Уважаемая редакция «33-го канала»! Осталась единственная надежда на вас, дабы получить ответ от нашего «зауважаемого» мэра – господина Гройсмана. Я понял, что не все письма доходят до нашего мэра. В основном доходят те, где его хвалят.

 • «Шановний «33-й канал»! Що ж змусило звернутись і мене, читачку цієї об’єктивної, справедливої газети, до вас?

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница