Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

У ЛІКАРНІ ІМ. ЮЩЕНКА НА ПСИХІЧНОХВОРИХ ПРОВОДЯТЬ ЕКСПЕРИМЕНТИ? Чому недієздатні особи стають "піддослідними кроликами"?
№35 вiд 22 серпня 2007 р.

 • Незалежними ми станемо лише тоді, коли уб’ємо в собі свій страх, раба. З нас, українців, завжди сміялися, що живемо за принципом «моя хата скраю». А коли кожен сам по собі, тоді з ним і рахуватися ніхто не буде. Тільки дружні і одностайні за інтереси громади ми – сила.

 • Трагедія сталася минулого четверга, поблизу містечка Чорноморськ у Криму, куди Віктор Діхтярук приїхав на відпочинок із сім’єю.

 • Схоже, відтепер про Немирів знатимуть не лише як про місто, де гонять всесвітньовідому горілку, а й місце, де... депутати варять «добрячу кашу». Про це засвідчили, зокрема, громадські слухання, проведення яких 15 серпня ініціювало одразу 14 громадських організацій.

 • Факти — річ вперта: останнім часом пошуки зниклих дітей стають звичною справою. На щастя, доля прихильна до бійців МНС та батьків малечі — і вже вкотре вдається зберегти дитячі життя. Як писала наша газета у лютому цього року, у лісі біля с. Колюхів Тиврівського району вдалося знайти трирічну дівчинку, яка вже замерзала. Єдиний випадок із трагічними наслідками кілька років тому стався у с. Яришів Могилів-Подільського району, коли 2-річну дівчинку по гарячих слідах так і не змогли розшукати. Лише згодом місцеві жителі виявили на околиці села рештки тіла дитини.

 • Нещодавно у приміщенні обласної адміністрації підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець року 2006». Заявки надійшли від 234 підприємств області, це в 2 рази більше, ніж у 2005 році!

 • На шести сотках у центрі Тульчина, що між вулицями Леніна і Спартака при вході в ринок райспоживспілки, колись росли квіти.

 • «Пишуть вам мешканці вулиці Константиновича, що між Блока та Писарєва у Вінниці.

 • До парламентських позачергових виборів, які пройдуть в Україні 30 вересня, залишилося трохи більше місяця. На території Вінниччини розпочали роботу 11 територіальних виборчих округів. У Вінниці окружну виборчу комісію територіального виборчого округу №9 очолює Олександр Мельник. Всі територіальні округи та виборчі дільниці будуть розміщені за тими ж адресами, що й на попередніх виборах народних депутатів. Кожна виборча комісія складатиметься з 18 чоловік, половина з яких від коаліції, а половина – від опозиції. Обов’язкова умова окружних виборчих комісій та, що голова, заступник та секретар повинні належати до різних політичних сил.

 • «Доброго дня, шановна редакціє! Від сусідки, яка працює санітаркою у обласній психіатричній лікарні ім. Ющенка, почула, що там на хворих випробовують якісь лікарські препарати. Наскільки мені відомо, на такі випробовування люди мають погоджуватися свідомо, але про яке розуміння ризику можна говорити у психічнохворих? Це ж недієздатні особи!

 • Ця «НП» сталась у Вінницькій районній лікарні минулого тижня, і до пошуків зниклої породіллі вже підключили правоохоронців.

 • «Я сердечно дякую працівникам газети «33-й канал», які відгукнулися на моє звернення і допомогли вирішити наболіле питання.

 • Купуючи у кредит автомобіль «Cevrolet Lacetti”, 25-річний мешканець Вінниці Вадим Швед і гадки не мав, що через якихось півроку від його омріяної машини залишиться груда металобрухту – цілих 6 років щомісячна сплата по 1200 гривень банківських рахунків. По суті, гроші, викинуті на вітер. А сума, варто сказати, чималенька – близько 80-ти тисяч грн. «Чому ж було не застрахувати авто?” – запитають бувалі водії. Та в тому-то й справа, що машина була застрахована, але отримати страхову виплату чоловікові не вдалося.

 • За повідомленням прес-служби ГУМНС у Вінницькій області, пригода сталась минулого тижня по проспекту Юності. 39-річна жінка, котра мешкає у цьому ж мікрорайоні, поверталась додому о 3-ій годині ночі. Аж раптом двоє хлопців, які йшли за нею, помітили, що вона зникла у темряві. В той час вони проходили повз колишній ринок “Юність”, на якому наразі проводяться будівельні роботи.

 • Про це не говорять вголос, але багато хто зможе назвати два-три імені поважних посадовців, для яких привозять «малоліток», більшість з них – дівчатка зі шкіл-інтернатів. А влітку, коли таких дітей вивозять відпочивати у дитячі табори – самі туди навідуються. Приїдьте у такий табір чи санаторій під вечір і подивіться самі: як тільки стемніє, туди під’їжджають авто з відомими номерами посадовців області. Керівництво таборів і санаторіїв робить вигляд, що не помічає, як вечорами дівчатка тікають, а серед ночі повертаються назад.

 • Ця подія, що трапилась минулого тижня, і досі у всіх на вустах. Торкнулась вона і простих вінничан. Особливу пильність правоохоронці приділяють вінницьким ГБК, де на наявність викраденої іномарки перевіряється кожен гараж.

 • Усі люди поділяються на тих, хто сидить у тюрмі, і тих, хто повинен сидіти у тюрмі. Не виняток і Вінниччина, де функціонує 8 виправних установ, у яких відбувають покарання понад 5000 засуджених. Про те, яке воно, тюремне життя — наша розмова зі старшим помічником прокурора Вінницької прокуратури по нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень Миколою Мотруком.

 • До редакції прийшла жителька села Іванівка Вінницького району Павліна Гончаренко: «Ніколи б не переступила цей поріг, якби стосувалося мене особисто. Але тут сільський голова звів наклеп на мого неповнолітнього сина, мовляв, той тероризував його, телефонував, погрожував. Все то неправда, ось маю рішення суду, яке доводить: мій син невинен. Але ж не піду попід кожну хату в селі, всім показуючи це рішення».

 • Безперечно, що знаковою подією на з’їзді БЮТу став виступ Юлії Тимошенко. Він якісно відрізняється від багатьох інших, які озвучувалися останніми днями на різноманітних партійних форумах.

 • Йософатова долина стала останнім місцем, де Богородиця явилася людям. І було це у 1923-му році. Після цього більше Матір Божу ніде не бачили. Троє жителів Голинчинець, які стали свідками, стверджують, що, явившись, Божа Матір промовила: «Христа славте, хрести ставте». За рік на святому місці стояло близько 30 тисяч хрестів, які на собі несли у долину православні. Але тогочасна влада винищила усі хрести і 50 найревніших віруючих засудила до в’язниці.

 • Про її поневіряння по різних державних кабінетах у пошуках захисту або хоча б співчуття ми вже писали.

 • Чимало відомих людей дав світові Шаргород. Одним із них є директор Московського інституту Східної Європи, президент російського товариства розвитку актуального мистецтва «Метафутуризм» Олександр Погорельський.

 • Дві школи у Піщанському районі можуть першого вересня не приступити до роботи. До початку навчального року залишилось менше двох тижнів, а досі на її реконструкцію та ремонт не отримали гроші із державного бюджету.

 • «У зв’язку з 16-ми роковинами незалежності України у більшості наших громадян виникають питання – як визначити, як перерахувати, скільки ще українців залишилося в усьому світі? З паспорта громадянина України законотворці забрали графу «національність», не зазначається цей статус людини і в жодних облікових документах. Це справжній, на мою думку, політико-етнологічний геноцид українського народу. Як не намагалися знищити українців війнами, голодоморами і репресіями, але, нарешті, хтось додумався знищити цей народ одним розчерком пера – забравши у нас національність, у результаті чого цілий етнос зникає із мапи планети! Це – жах! Це – злочин! Це – геноцид!

 • «З кожним приходом нових виборів нам дуже багато солодко обіцяють: щось відкрити, оживити, відродити, недопустити, розкрити, посадити, відновити, словом, просто, як у казочці. І коли сьогодні чуєш: «я», «ми», – то хочеться запитати: чому ж ви цього не зробили, будучи уже при владі не раз і не два?! Що вам стояло на перешкоді?

 • «За 73 роки Радянська влада довела нашу країну і нашу землю до повного спустошення. Підземні комунікації, лінії електропередач, парки, старі будинки, водоочисні водойми, колгоспи, які вже розпадалися – все було повністю розграбоване і вже майже не існувало. Навіть врожаї, збирання яких було роздуто до неймовірних розмірів, надої молока – до неможливого, не могли забезпечити потреби населення ні хлібом, ні іншими продуктами харчування. Стояли величезні черги у магазинах за цукром, маслом, ковбасою, консервами, і завжди цього діставалося не всім. Люди навіть гинули в сутолоці, яка створювалась. Про лимони, апельсини, банани ми навіть забули мріяти. Ми їх не бачили. Тому придумали талони.

 • «Шановна редакціє газети «33-й канал» Вінниччини! Пише Вам шанувальниця вашої газети, яку я виписую протягом багатьох років, жителька с. Зарудинці Немирівського району Вінницької області Бенера Надія Іванівна.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница