Щотижнева газета "33 канал" (м. Вінниця, Україна)

Щотижнева газета «33 канал» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
НАЙБIЛЬШИЙ ТИРАЖ В ОБЛАСТI
— 92,5 тисячі примірників на тиждень, 24 сторiнки А3

+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading

"Молодіжна газета Вінниччини"
Газета "Подільська радниця"Звернення Сергія Щетиніна до народу України


since 1.08.2001

since 3.06.2004аборт, мини аборт, контрацепция,
Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви


21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226

E-mail: chanel33@vinnitsa.com


Засновник i видавець: ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською та російською мовами


Редколегія:

Анатолій Жучинський - головний редактор

Тетяна Редько - 1-й заступник гол. редактора

Роман Ковальський - заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Designed by
Paul Lebedev, 2000-2003.
= Best view in IE -
800x600 =

САРМАТСЬКЕ ЗОЛОТО ПОВЕРНУЛОСЯ ІЗ ГАСТРОЛЕЙ ПО ІТАЛІЇ
№49 вiд 28 листопада 2007 р.

 • Так коментують побори на Вінницькому муніципальному збирачі «дані». Відкритий лист із цим повідомленням, за словами Гройсмана, «ввів його в шок», на що мер Вінниці пообіцяв «защелкнуть наручники» на руках збирачів податі…

 • З першої хвилини розмови у мене склалось враження, що ми знайомі давним-давно. А це буває дуже рідко. Легенда прокуратури Вінницької області Володимир Василюк виявився дуже цікавим і приємним співрозмовником.

 • З 50 депутатів знайшовся один, який прокритикував Світлану Шульц після її звіту на черговій сесії, хоча вона і закликала присутніх висловити свої зауваження.

 • Боротьба із «живішим за усіх живих» розпочалася в області. Демонтувати понад 200 пам'ятників та бюстів Леніну запропонувала обласна організація Конгресу українських націоналістів (КУН) до 75-ї річниці голодомору.

 • У минулому номері нашої газети ми писали про незвичайну знахідку працівників Вінницького будинку дитини. На столі в ординаторській лежав згорток з новонародженою дівчинкою.

 • 95 питань порядку денного за присутності лише 35 із 50 депутатів «голоснула» минулої п’ятниці сесія Вінницької міськради. У цій «обоймі» знайшлись справжні хіти.

 • Біда прийшла в сім’ю матері-одиночки з села Мізяківські Хутори 22 листопада. Її 14-річний син пішов, як завжди, до школи.

 • 24 листопада 2007 року Україна відзначила 75-ті роковини однієї з найстрашніших трагедій України та людства — голодомору 32-33 років.

 • Це сталось 23 листопада у квартирі по проспекту Юності обласного центру. Сусіди 60-річного чоловіка помітили, як у їх квартирі поверхом вище з-під килима іде дим.

 • А далі втратив свідомість. Лікарі констатували перелом ноги у двох місцях. Ми вже писали про те, як учні 7-Е класу школи №26 потрапили в автокатастрофу, повертаючись із екскурсії. Серед них був і Віталій Ордіховський. З п'яти років його виховує тітка Люся

 • До нього кожен може надіслати свого номінанта - хто обкрадає села та міста Вінниччини, плюндрує рідну землю, природу, наживається на мозолях свого народу.

 • Колективне звернення учителів та працівників М’якохідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а також жителів с. М’якоходу, що у Бершадському районі, у редакцію «33-го каналу» привіз Валерій Дунаєвський, вчитель трудового навчання та креслення.

 • Багато автолюбителів вважають, що, застрахувавши своє авто від усіх можливих ризиків, зможуть «спати спокійно». Та часто вони не замислюються про свою відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. Запорука вашого спокою на дорозі — поліс «автоцивілки» (обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів). На найпопулярніші питання стосовно «автоцивілки» відповідають спеціалісти страхової компанії «ПРОВІДНА».

 • 25.10.2007 Вінницька обласна рада прийняла рішення: “Встановити одноразову матеріальну допомогу в розмірі 50% від мінімальної заробітної плати, що склалась на 1 січня бюджетного року, вдовам (вдівцям) померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 • «Золото вершників степів України» – саме таку назву мала виставка, яка проходила із травня по листопад в італійському місті Тренто. У складі національних скарбів імідж України на міжнародній арені підіймала і найбільша знахідка вінницьких археологів – сарматське золото. Нагадаємо історію цієї знахідки. Спочатку у 1984 році в с. Пороги Ямпільського району нашої області виявили багаті поховання сарматської знаті І ст. н.е. – чоловіче та жіноче.

 • Уже три з половиною роки, як Іллінецький аграрний коледж (колишній радгосп-технікум) входить у структуру ВДАУ. Потрапив він туди за наказом Мінагрополітики. Але доброї волі людей на такі прийми не було. З ними просто ніхто не радився.

 • Давайте всі разом оголосимо війну всім тим, хто, обслуговуючи нас чи приймаючи у своїх кабінетах, не уміє спілкуватись толерантно, поважаючи кожну людину, незалежно від її посади та статку, проживання, віку. Давайте повсякденно і повсякчасно нагадувати їм, що вони отримують зарплату за наші із вами податки і є не панами, а слугами, посадженими у це крісло, щоб виконувати все, чого ми законно від них вимагаємо.

 • 30 жовтня цього року у Міністерстві регіонального розвитку і будівництва у рамках Міжнародного форуму «Building City 2007» відбулася офіційна церемонія нагородження ДП УГК «Nemiroff» в особі генерального директора Алли Глусь почесною нагородою «Лідер української економіки».

 • Ще зовсім недавно на Вінницькому м'ясокомбінаті було неспокійно. «33-й канал» неодноразово писав тоді «гарячі» репортажі про «м'ясні війни», які дійшли до побиття новопризначеного директора підприємства, про облогу комбінату із залученням охоронних структур та про тривалу судову тяганину... Сьогодні усі ті перипетії, схоже, позаду. І хоча дехто пророкував «Вінницям'ясу» песимістичну перспективу, гідно «вирулила» з тих труднощів... жінка.

 • Тимошенко не риба. Вона не змогла промовчати, коли нагородили "Підрахуя". Юлія Володимирівна вкрай гостро відреагувала на вручення Ківалову почесної грамоти ЦВК"

 • Алкоголізм – це не просто хвороба, це проблема для усіх. Страждають від алкоголізму сам хворий, уся його родина, оточення на роботі, друзі. Цю тему намагаються обговорювати пошепки. Руками розводять, шкодуючи, що той, хто захворів, «гарний мужик був, шкода, спився...»

 • У вікна оселі зазирає глибока осінь, а на порозі от-от з'явиться зима. Дні стали помітно коротшими… І, повертаючись з роботи, вже потрібно вмикати освітлення. З настанням сутінок діти з двору поспішають до теплої домівки, де з задоволенням переглядають свої улюблені мультики, фільми, грають у комп'ютерні ігри.

 • - Тетяно Василівно, Ви відомі на Вінниччині, передусім, як письменник, діяч культури і мистецтва, віднедавна як депутат обласної ради. Останнім часом у місцевій пресі з'явилися звинувачення Вас Вашими ж однопартійцями у недотриманні партійної дисципліни, за що Вам погрожують навіть імперативним мандатом. Чому?

 • «Цього року вступав в університет, але не вистачило балів, тому зараз влаштувався на роботу й планую зібрати гроші на навчання. Щомісяця відкладаю певну суму, але, чесно кажучи, дуже важко зберігати гроші вдома й не витрачати їх. Друзі порадили покласти кошти в банк. Розкажіть, як це краще зробити — я хочу, щоб відсотки були гарні і можна було б поповнювати суму мого внеску. Володимир, м. Вінниця»

 • Виникає питання, що ж це за пайовики райспоживспілки, які не знають, що майно споживчої кооперації не є державним майном? Відповідно до ст. 9 Закону України «Про споживчу кооперацію», власність споживчої кооперації є однією з форм колективної власності. Кожний член споживчого товариства має свою частку в його майні, яка визначається розмірами обов’язкового пайового та інших внесків, а також нарахованих на них дивідендів.

 • Якось останнім часом повелося, що всіх у більшості цікавлять справи матеріальні, а от людина проста з її бідами і тривогами – то дрібниці. Живемо ми в селі (в листі вказується назва села) Теплицького району. Кооператив наш не пасе задніх, але останнім часом на біди людей, їх душу ніхто не звертає уваги.

 • Не такі вже й погані наші справи у селі Зарудді. Школа у нас одна із кращих у районі, будинок культури теж. Село у нас газифіковане, в чому велика заслуга голови сільської ради. Він турбується про те, щоб завжди був порядок і на Алеї Слави, і щоб пам’ятник воїнам, які загинули під час війни, був у порядку, в хорошому стані, і щоб у школі було затишно і тепло, і дитячий садок, який теж один із кращих у районі, добре працював, і ФАП, і бібліотека, щоб скрізь у селі був порядок.

 • Справа в тім, що у нас у селі Черемошному Тиврівського району з 1 грудня закривають дитячий садок. Причину нам сказали, що, завідуюча і вихователька повинні отримати «оздоровчі» до Нового року, щоб не пропали. Через це наші діти, виходить, не такі, як всі. Для них нема ні Новорічного свята, ні Діда Мороза, ні Снігуроньки. Не може завідуюча зі своїми працівниками піти у відпустку по черзі. Не можуть зробити так, щоб у наших дітей теж було свято. Всі мовчать, бо бояться їх змінити.

 • Не встиг ще вгамуватися скандал із «прихватизацією» секретарем Ради національної безпеки і оборони Іваном Плющем «хатинки» в елітній Пущі-Водиці (резонансна стаття про це з’явилася в «Українській правді»), як на земельних апетитах погорів ще один новітній «любий друзь» Президента України – Віктор Балога.

 • Світ днями дізнався, як секретар Ради національної безпеки й оборони Іван Плющ хоче «прихватизувати» будиночок із землею в елітній київській місцині, що зветься Пуща-Водиця, де сотка коштує кілька десятків тисяч доларів.

 • Віктора Ющенка в компанії Віктора Януковича та Рината Ахметова політичні експерти назвали серед тих, хто найбільше не зацікавлений у формуванні демократичної коаліції (НУНС-БЮТ).

 • 26 ноября 2007 года исполняется два года со дня открытия в нашем городе гипермаркета электроники МКС. За это время у винничан сложилось устойчивое мнение: надежно, удобно и выгодно приобретать технику в магазине по адресу: Хмельницкое шоссе, 145.

  
  Друкуємо газети
  Мысль - журнал украинского истеблишмента
  
  АРХІВ "33-го каналу": 2003 рiк  №№ 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,     2004 рiк  №№ 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 27 28, 29, 31 32 37, 38 41 45, 46, 47, 48 49, 50, 52      2005 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27 28, 29, 30 33, 34, 35, 36 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44 45, 46, 47, 48, 49 50, 51, 52      2006 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52      2007 рiк  №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2008 рiк  №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53      2009 рiк  №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52      2010 рiк  №№  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

  

  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5

  

  АРХІВ "Подільської радниці": 2004 рiк:  №№ 16, 19, 23, 24, 25, 26, 2005 рiк: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк: №№ 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26 2007 рiк: №№ 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2008 рiк: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 23 2009 рiк: №№ 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 23 2010 рiк: №№ 2, 3, 5  GISMETEO: Погода по г. Винница